Eholotes

http://store.humminbird.com/products/271365/120_Fishin%27_Buddy
Shis ziemaa savu darbu dara teicami. Varbuut cena pasaaliita, tachu ne jau vienai dienai (lasiit - ziemai) peerk.
+- 170 naudinjas
5.aprīlis 2013, 22:46 | links
 
paldies Ronny,ka atsaucies. Teikšu godīgi-galvenokārt eholote man vajadzīga ziemas copei. Bet šī mani piesaistīja arī ar bezvada sonoru /smartcast/,kuru es varētu izmantot vasarā karpu copē.
5.aprīlis 2013, 21:21 | links
 
karpists> apskaties šo http://electrostore.lv/eholotes/239-lowrance-mark-5x-portable.html
5.aprīlis 2013, 19:33 | links
 
Vai gadījumā kāds nav izmēģinājis Humminbird PiranhaMAX 230 PT eholoti? Mani vienkarši interesē pēc iespējas kompakts, bet uzticams aparāts.
4.aprīlis 2013, 18:00 | links
 
fišfinders piet.labs pa 30ls. Ja tā zive neņem(bliež no gaisa virsū),tad neņem un to dārgo vari tad sev kaut vienā vietā bāzt- tāpat nekā.....
nu hvz vispār,mož vēl ja ezers nepiešauts,ta citādi
2.aprīlis 2013, 22:07 | links
 
neesmu pazīstams ar Lowrance aparātiem un nezinu ko nozīmē DSI, bet es izvēlētos lielāku ekrānu, protams ja krāsas nav vitāli svarīgas DSI darbināšanai.
2.aprīlis 2013, 21:35 | links
 
Paldies, par skaidrojumiem un viedokļiem. Nu ir palikusi izvēle starp diviem Mark x5 DSI lielāks ekrāns vai Elite 4x Dsi krāsains.
2.aprīlis 2013, 16:47 | links
 
Piekrītu ronny, pirms pirkt eholotu ir jāsaprot kādiem mērķiem tas ir vajadzīgs! Tas attiecināms uz stara kūli, ja ķersi samus tad DSI uz vietas stāvot tāda herņa vien sanāks, bet ja vilksi aiz laivas savu šmobleri, tad tas ir ņiprāks. Manuprāt ir pērbaudītas vecās labās vērtības ar kurām tu ķer zivi, nevis čakarējies laivā ar tehniku, bet nu katram savs uz izvēle ir pašu ziņā!!!
Ne asakas!!!
2.aprīlis 2013, 11:24 | links
 
Tak es ar saku lai njem Mark x5 DSI,bet melnbalto nevis kraasaino...
1.aprīlis 2013, 23:26 | links
 
atvari> Dsi veido staru, kas pēc formas atgādina citrona šķēli, vidēji būs apmēram 3m platumā un 0,5m biezumā savukārt parastajam eholotam stars iet uz leju līdzīgi kā gaismas kūlis kabatas baterijai un noklāj lielāku laukumu, bet nebūs tik sīkas detalizācijas kā Dsi, kuram starp citu arī ir 2 stari. Viss ir atkarīgs cik smalki gribi visu redzēt un kādu copes veidu pārsvarā piekop.
1.aprīlis 2013, 23:22 | links
 
...piķis ta piķis ...bet parasti iznāk tā ,ka mužiks paņem sākumam x-4 dēļ mazā cipara ,un pēc mēneša nāk pirkt MARK 5 DSI...
1.aprīlis 2013, 23:05 | links
 
Jaa piekriitu! tikai tas viss maksaa pikji...
1.aprīlis 2013, 22:52 | links
 
Paldies. Cik lielu laukumu uz grunts attēlo DSI. Cik sapratu no aprakstiem eholotiem ar diviem stariem tas ir līdz 120 grādu leņķim
1.aprīlis 2013, 21:57 | links
 
atvari> ja līdzkli atļauj, tad nav vērts sākt ar X4 un pēc pāris gadiem domāt par kaut ko nopietnāku. vadība visiem Lowrance, izņemot varbūt HDS sistēmas, ir vienkārša, ērti lietojama un saprotama. Pie tam cenu starpība starp lēto un vidējo klasi nosacīti nav tik liela. Ja nevajag GPS, tad izvēle varētu būt starp Mark 5x Pro, Mark 5x dsi, Elite 4x Dsi, Elite 4x.Ja ir vajadzība, lai būtu arī GPS, tad Mark 4, Elite 4 Dsi, Elite 4
1.aprīlis 2013, 20:07 | links
 
murkshkis87> nu nesaki gan, cilvēkiem, kuriem pašvakāk ar redzi krāsaino ekrānu būs uzvert vieglāk, pie tam krāsainajam ekrānam ir labāka izšķirtspēja un viņš ir spilgtāks nekā melnbaltajais, izņēmums Mark 4 un Elite 4.
1.aprīlis 2013, 19:55 | links
 
Nav jeegas no tiem kraasainajiem... melnbaltais ir daudz labaaks un leetaaks, panem labaak Mark x5
DSI
1.aprīlis 2013, 19:08 | links
 
Labdien, esmu nolēmis iegādāties Lowrance eholotu, bet nevaru izsķirties par ko ir vērts piemaksāt krāsu ELItei, ekrānu 5x pro, vai DSI 4, bet var būt vajag sākt ar vienkāršo X4 pro?. Lūdzu palīdziet.
1.aprīlis 2013, 18:16 | links
 
Labdien, esmu nolēmis iegādāties Lowrance eholotu, bet nevaru izsķirties par ko ir vērts piemaksāt krāsu ELItei, ekrānu 5x pro, vai DSI 4, bet var būt vajag sākt ar vienkāršo X4 pro?. Lūdzu palīdziet.
1.aprīlis 2013, 18:16 | links
 
Portatīvais eholots
23.marts 2013, 19:53 | links
 
skaidrs, ka Jūs visi esat "psihi" uz šo pasākumu...
vai varat ko ieteikt cilvēkam ar mazāku pirktspēju, ko var;etu izmantot gan ziemā no leduus, gan vasarā no gumijnieces?

APA, 22.marts 2013, 22:18


Šo lietoju gan ziemā balto zivi atrast, gan vasarā, gultni pētīt, kad airu laivas sanāk izmantot, piemēram - marķejoties karpu copei.. Ar Duracell turbo bateriju komplektu 4-5 copēm pietiek, ja netur 100% ieslēgtu visu laiku. Kad iemācās apieties - visu redz. Protams, nav H998csi HD , b et informatīvi - super.
23.marts 2013, 19:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager