Eholotes

12000 mHa? :)
23.marts 2013, 17:30 | links
 
izmanto kāds šādu litija baču lielo un smago svininieku vietā ? atbilst kapacitāte rakstītajam ? cen ar ir ok. domā tādu priekš eho paķert. komplektā lādētājs ar ir.

http://www.ebay.com/itm/NEW-12V-12000mAh-Super-Polymer-Rechargeable-Lithium-ion-Battery-/321057996574?pt=Batteries_Chargers&hash=item4ac08c3f1e
23.marts 2013, 14:10 | links
 
HUMMINBIRD PiranhaMAX 160X

Jau n-tos gadus tādu lietoju.Nav nekādu probļemu.Par to naudiņu,pietiekami labs verķis.
22.marts 2013, 22:47 | links
 
APA...

Principā sākot no ~80Ls parādās verķi kas izpilda eholota pamatfunkcijas ar diviem stariem. Reāli 2 varianti...

Lowrance X-4 Pro
vai
HUMMINBIRD PiranhaMAX 160X

Nekādus lētākus "kabatas formāta" sū... pirkt galīgi nav jēgas, tad labāk to piķi nodzert... Neiesaku arī par dažiem latiem lētākus vienstarniekus - lenķis par šauru...
22.marts 2013, 22:32 | links
 
skaidrs, ka Jūs visi esat "psihi" uz šo pasākumu...
vai varat ko ieteikt cilvēkam ar mazāku pirktspēju, ko var;etu izmantot gan ziemā no leduus, gan vasarā no gumijnieces?
22.marts 2013, 22:18 | links
 
Palsīju kaimiņu testus un laikam man DSI priekš kvokošanas neder, atbildes varat paši aplūkot, izskatās ka parastais sonors jāņem!

http://lowrance-eholot.ru/articles/18-test-mark5xdsi-elite5dsi.html
22.marts 2013, 12:02 | links
 
pārlasīju, ka esmu kaut kā divdomīgi uzrakstījis "Lai cik man nepatiktu Lowrence"... man Lowrence kā tāds patīk un apmierina, par HB arī nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt vismaz tam Fishin Buddy 170 modelim ko lietoju, dārgā gala HB neesmu pētījis. Pa lielām šaibām visi ražotāji taisa labas lietas un attīstās, bet katram ir savi knifi un Lowrence pašlaik ir konkurētspējīgāks vidējajā cenu kategorijā...
21.marts 2013, 19:45 | links
 
Lai cik man nepatiktu Lowrence (pašlaik man ir 2 Lowrence un domāju par jauno modeli), tomēr to par "debīlais vadu savienojums" varu seedoo tikai piekrists... ar to sēškājiņu kontaktu jārīkojas ļoti uzmanīgi un prātīgi... sākumā to nezināju un pofigistiski spraudīju, līdz ar nolocītu kājiņu sagāja uz īso vadi (paldies Dievam tikai vadi) un nodega/sakusa ziliem dūmiem... a oriģinālais vadiņš maksā nieka 50+ Ls, kas smagi sarūgtina mazo zaļo pumpaino mājdzīvnieku žabu... Toreiz gan man vietējais specs sataisīja, bet kopš tā laika kontakts dažreiz baigi jāpierunā...
21.marts 2013, 17:23 | links
 
Seedoo> nekas nav jāskrūve pagriez un izvelc vadu ārā
21.marts 2013, 10:10 | links
 
Galvu ta laikam var noraut, bet vēl debīlais vadu savienojums jāskrūvē, humbim daudz ērtāk tā štelle uzšmorēta! Varbūt maldos, palabojiet:)))
21.marts 2013, 09:47 | links
 
seedo> nedaudz oponēšu, visiem Lowrance galvu var noraut un iet mājās sākot ar pašu lētāko beidzot ar tiem, kam cena rakstās ar 4 cipariem. Ja salīdzina tevis izvēlēto HB modeli tad analogs Lowrance Mark 5x Pro būs gandrīz 2x lētāks un ne sliktāks pēc tehniskajiem rādītājiem pat labāks. Vienīgā atšķirība ir tā, ka HUMMINBIRD 728x var pieslēgt ārējo GPS, kas maksā ne mazu naudu, ja to netaisās darīt, tad šai funkcijai nav jēgas un nav vērts par to maksāt.
20.marts 2013, 22:54 | links
 
Tā kā tuvojās jaunā sezona , nolēmu aprīkot laivu at jauniem pribambasiem, ko jūs teiktu par šo HUMMINBIRD 728x? Saku uzreiz man nivajag visus tos bezjēdzīgos navarotus, lai čakarētos ar tiem procesa laikā, vaijg lai strādā. Pats iepriekš ar ,,putniem,, esmu saskāries, tāpēc kautkā arī sliecos uz šiem ražotājiem! Doma bija matrixu 3D paņemt bet atrunāja-vienā vārdā tiem kam bij tie mēģināja atri no tiem tikt vaļā!!!HVZ! Un vēl man putnam patīk ka norauj galvu nost un aiziet uz māju, laikam tādas cenas Lovrenciem tas nav tik vienkārši izdarāms.
20.marts 2013, 19:47 | links
 
ok
19.marts 2013, 19:37 | links
 
...Ronny neatteiks ,Ronny ir labs...
Labāk jau viņam PM...
19.marts 2013, 19:33 | links
 
pieļauju, ka jā. bet 70ls starpība ar tomēr ir no svara. Un šoreiz toč gribas combo lai nav etrex jāliek blakus un vieta kur nolikt nav...Nu ja var piedāvāt saldu ciparu - varu arī par lovrenci padomāt
19.marts 2013, 18:56 | links
 
Ronny teiks ,lai neņem Piranhu ...
Pareizi teiks...
19.marts 2013, 18:52 | links
 
hi eholotu guru (ronny) :

ir doma uz jauno sezonu vienu mazu peldlīdzekli aprīkot ar eho + gps combo (jo vietas maz priekš 2 devaisiem un esošais eho ir par lielu un nva stiprināms mazajā laivelē) :
cik skatos budžeta grupā ir humminbird PiranhaMAX 176i (ap 100ls) - tik nezinu vai šo var LV dabūt ? netā ir bet tiem būs mph un ft. Tad ir vēl lowrence mark 4 - bet tas ir dārgāks - 160ls +- un nav unitu problēmas. Kartes nevajag, pietiks ar punktiem. LCD melnbalts. ir vēl kādas opcijas (ar mazo ekrānu un GPS ? )

paldies
19.marts 2013, 18:41 | links
 
daddy_i> es tā uz ātro uzrakstīju :), negribējās fiziku atcetrēties.
14.marts 2013, 18:07 | links
 
Paldies čaļi.
Tagad es saprotu, ar ko man papildus rēķināties.
14.marts 2013, 17:37 | links
 
vot elektriķi, tauruss un ronny :DD

eholotam var ieslēgt akumulatora SPRIEGUMA rādītāju, pēc kura teorētiski var sekot atlikušās enerģijas daudzumam akumulatorā.
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Lead-acid_voltage_vs_SOC.PNG
tipa ja rāda zem 12V, tad enerģijas ir atlicis mazāk par 50%

tās 7, 10 u.c. amperstundas nozīmē akumulatora spēju tik stundas dot ārā 1A stipru strāvu.

Ja eholotam vajag 0.2A (vai 200mA), tad viņš ar 7Ah aķīti varēs strādāt 7:0.2=35h, vai ar 10Ah aķīti 10:0.2=50h.
Jāņem gan vērā, ka ar laiku 100% akumulatoru nevar pielādēt kā arī ārā visu nevar dabūt, līdz ar to tie laiki samazinās.

Pēc pieredzes ar 7Ah un melnbalto ekrānu divdienniekam pietiek.
14.marts 2013, 14:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager