Eholotes

murkshkis87> Visiem Lowrance barošana ir 12-17V, ja detalizēti pētīt grunti, reljefu utt., tad vēl vari apskatīt Mark 5x Dsi un Elite 4x Dsi.
27.februāris 2013, 09:39 | links
 
ronny,,,,es varu vinju piesleegt pie 12v? izkataas labs!

Man jau interesee vairaak ezera dibenu papeetiit,dziljums,reljefs utt.

paldies par atsauksmeem
27.februāris 2013, 02:40 | links
 
Sveiki Copmanji!!! Veelos iegadaties ehaloti garmin Echo 200 (melnbalto)....
Kaads vareetu uzrakstiit atsauksmi,ja kaadam ir pieredze?!
Paldies!

murkshkis87, 26.februāris 2013, 15:35
Man ir tāds aparāts. Esmu pilnībā apmierināts. Šeit ir info krieviski http://www.garmin.ru/about/posts/17346/#.US0HVvIhby4
Ja kautkas konkrēti interesē, varu apstāstīt.
ficss, 26.februāris 2013, 21:00
26.februāris 2013, 21:07 | links
 
Sveiki Copmanji!!! Veelos iegadaties ehaloti garmin Echo 200 (melnbalto)....
Kaads vareetu uzrakstiit atsauksmi,ja kaadam ir pieredze?!
Paldies!

murkshkis87, 26.februāris 2013, 15:35
26.februāris 2013, 21:00 | links
 
Es samus, kas valkājas ēsmai līdzi, esmu līdz riebumam atskatījies :DD
26.februāris 2013, 16:35 | citēt | links

Ne Tu vienīgais.:)
Ja kādam stipri gribās zivis paskatīties,tad tās ari akvārijā un zivju paviljonā var papētīt. :))
26.februāris 2013, 16:44 | links
 
to vlDream
Ja "tur" zivis ir un gribēs ēst - viņas noteikti atsauksies, bet ja viņas tur ir, bet neēd, nekāds eholots nepalīdzēs :)

Es samus, kas valkājas ēsmai līdzi, esmu līdz riebumam atskatījies :DD

daddy_j, 26.februāris 2013, 16:35


nešaubos ne nieka
26.februāris 2013, 16:38 | links
 
to vlDream
Ja "tur" zivis ir un gribēs ēst - viņas noteikti atsauksies, bet ja viņas tur ir, bet neēd, nekāds eholots nepalīdzēs :)

Es samus, kas valkājas ēsmai līdzi, esmu līdz riebumam atskatījies :DD
26.februāris 2013, 16:35 | links
 
Apskaties vēl Lowrance Mark 5x Pro, viņam būs pārskatāmāks ekrāns ar lielāku izšķirtspēju un cenu starpība arī nav tik liela.
26.februāris 2013, 16:25 | links
 
Sveiki Copmanji!!! Veelos iegadaties ehaloti garmin Echo 200 (melnbalto)....
Kaads vareetu uzrakstiit atsauksmi,ja kaadam ir pieredze?!
Paldies!
26.februāris 2013, 15:35 | links
 
piekrītu Urmasam :) bet nu tīri cilvēciski saprotams, ka katrs savu aparātu aizstāv :))

Patiesībā es tādā vietā nemaz caurumu neurbju, kur varētu nebūt zivju :))

daddy_j, 26.februāris 2013, 09:55


ja zinātu ka tur zivju nav vai ir
26.februāris 2013, 10:00 | links
 
piekrītu Urmasam :) bet nu tīri cilvēciski saprotams, ka katrs savu aparātu aizstāv :))

Patiesībā es tādā vietā nemaz caurumu neurbju, kur varētu nebūt zivju :))
26.februāris 2013, 09:55 | links
 
Vispar visu laiku man tas brinums ir lidz un ne reizi neesmu bijis tuksa neatkarigi no ta, vai vieta ir zinama, vai galigi svesa. Braucam abi tad uz galigi svesu udenstilpni un tad redzesi, kurs vairak savilks. ;) Te jau paradas izteiktas divas frontes ka tajos laikos, kad ehalotes paradijas. Tagad ehalote ir pati par sevi saprotama un cope loti palidz. Tiesi tapat ir ar sito verki ziema. ;)
26.februāris 2013, 00:08 | links
 
Sarunāsim tā.Pēc pāris gadiem ieliec atskaiti par to cik reizes esi bijis/usi copē.No tām reizēm cik reizes tev līdzi ir bijis televizors.Un no šīm reizēm cik reizes tev televizors ir palīdzējis tikt pie loma?OKEY???
:))
25.februāris 2013, 23:43 | links
 
Vel pie plusiem var minet to, ka redzi kada ir grunts un vai nav tuvuma keraju. Braucat uz vedzelem ir svarigi atrast akmenainu grunti. Es personigi nejutu ar mormeni vai apaksa ir smilts, vai akmeni. Vienigais minus tai kamerai ir cena, bet nu eholotes ir lielakai dalai un tie ari var noziedot tos 168 ls kameras iegadei, kas ietilpst kabata. Sienazim jau bija baigais milzenis, kas ziemas cope nesagada nekadu prieku staipit lidzi. Bez ragavm tad vispar nevar lizt uz ledus.
25.februāris 2013, 23:35 | links
 
Pasi vainigi ka blenz kamera. Vajag tikai nolaizt leja pacolet, vai zem lunkas kas ir. Ja nav, tad dodas talak. Ja redz vairakus asukus, tad sak copet. Ja cope partrukts, nolaiz leja pacolet. Ja tuksums, urbis par plecu un vale uz citu vietu. Ietaupas gan laiks, gan nervi. Stulbi sedet uz lunkas un meginat diriget un manit, ja neka apaksa nav. Redzot, ka zivs tomer vel ir apaksa iemacies ari pareizi copet. Noteste visadas speles utt.. Ar 1m redzamibu pilniba pietiek. Asuks uz infrsarkano lampinu vel pienak klat no lielaka attaluma. Vel ari redzi kada slani sez ta zivs un kada. Izejot no ta var nomainit vajadzigo rikus. Ja apaksa breksis, tad nem melno mormeni un netirini ka uz asari. Ja lidaka, paker balansieri un megini dabut ara.
25.februāris 2013, 23:26 | links
 
Ja naudu nav kur likt var jau pirkt, bet ja plānots pirkt gan eholoti gan kameru,tad labāk noziedot visu naudu kārtīgai eholotei.
25.februāris 2013, 23:11 | links
 
Tie teļevizori tik traucē copēt.Kāda tur cope,ja visu laiku jāčeko fiļma par to kas notiek tur apukšā.Pāris gadus atpakaļ bijām pie Jurģa
(sienaazis) pacopēties.Kā palaida televizoru tā ari par copi vairs nebij ko domāt.Fiļmu vien skatijāmies.Tur protams rādija ari kā "čortiks" lejā uzvedās pie dažāda dribla utt.Bij ari zivis. :))
25.februāris 2013, 23:07 | links
 
Neko daudz jus neredzesiet tai kamerā. Musu udenos redzamiba ir labākajā gadījumā metrs. Pasam bija tada, labi ka pardevu. Darga un copei denoderiga manta.

THE, 25.februāris 2013, 22:15

Pilnīgi pareizi tā ir vajadzīga citiem -daudz dzidrākiem ūdeņiem :DD šaj forumā bija Sienāzis kurš intensīvi vēroja Lielupes zivis-Lielākā problēma ūdens dzidrums .Usmā vasarā pat ar masku neko redzēt Ziemas apstākļos situācija ir nedaudz labāka ,bet tikai stāvošos ūdeņos Bilde vajadzīga pāliju medījumiem :DD
25.februāris 2013, 22:43 | links
 
Neko daudz jus neredzesiet tai kamerā. Musu udenos redzamiba ir labākajā gadījumā metrs. Pasam bija tada, labi ka pardevu. Darga un copei denoderiga manta.
25.februāris 2013, 22:15 | links
 
no statiem nedomaju, ka sutis
var nemt no jebaja
Aqua-Vu Micro AV Portable Underwater Camera

sanak US $279.95 + US $57.35 shippings = 337.3 > 168 ls
25.februāris 2013, 20:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager