Eholotes

Ronny: tam krievu aparaatam ir visa saals ir tajaa, ka eholote ir ljoti miniatuura un peec testiem izskataas, ka ar uzviju pilda ziemas eholotes fju + it kaa neatbaida zivis, jo signaals ir vaajaaks taadeelj copeejot var atstaat to iesleegtu, kas jau padara procesu veel interesantaaku.
10.janvāris 2013, 13:24 | links
 
Samiem labāk būs Lowrance Elite 5 ( ar GPS) vai Elite 5x. Dsi īsti nederēs neredzēsi savlaicīgi sama pacēlienu dēļ šaurā stara.
10.janvāris 2013, 13:24 | links
 
Sveiki!! esmu noskatijis eholotus..gribetu zinat jusu domas kas butu labaks ...vairak tiks izmantots prieks samiem(kvoks)...

Lowrance Elite 5 DSI eholote +GPS
Humminbird 748x 3D
Lowrance Elite 5x DSI eholote
10.janvāris 2013, 12:39 | links
 
dzhi> varu mēģināt sagādāt, bet pieliekot 35 Ls var paņemt Lowrance Ice Pack un lietot jebkuru Lowrance eholoti (izņemot Dsi) ziemā
9.janvāris 2013, 23:33 | links
 
Vairis30: pagaidaam veel tas aparaatam ir softam gljuki, bet soliija liidz pavasarim savest kaartiibaa. Jau kaadu laiku metu acis tajaa virzienaa, bet dabuut vinju var tikai krievijaa. pat saliidzinoshi lielaa cena nebaida. Aparaats ziemailjoti labs izskataas, bet vasarai iisti nederees, jo ir pareedzeets izmantot stacionaari.
9.janvāris 2013, 19:26 | links
 
kristers1215> `Ja netraucē ekrāna mazais izmērs, ko kompensē led izgaismojuma ekrāna kvalitāte un laba išķirtspēja, tad laba manta par pieņemamu cenu šādas klases eholotam. Par Dsi funkciju ir gana rakstīts jau agrāk.
8.janvāris 2013, 21:56 | links
 
kalns111>Jo lielāks dziļums, jo vairāk tiek saspiesta bilde, tādēļ mazās kantītes un nelīdzenumi saplūst. Pamēģini ar zoom funkciju.
8.janvāris 2013, 21:50 | links
 
Jaunums - krievu ehelote gan ziemai gan vasarai
8.janvāris 2013, 19:03 | links
 
ir kaadam info par eiropas HB 581i DI COMBO? izskataas ljoooti saldi :)
8.janvāris 2013, 14:20 | links
 
kādas atsauksmes par Lowrance Elite-4x DSI eholotu
8.janvāris 2013, 13:59 | links
 
Sorry, ka nodublēju netīšām. Cik saprotu, tad šeit izdzēst nav iespējams. Uhh
7.janvāris 2013, 22:48 | links
 
ronny> Ar metriem viss kārtībā - rāda akurāti un bez kļūdām, bet manā gadījumā nevarēju lielākā dziļumā tikt skadrībā par grunts niansēm. Cerēju saskatīt kādas mazus padziļinājumus vai kantītes, ko pirms tam forši redzēju līdz kādiem 5m, bet nojausma radās tikai aptuvena. Varbūt ekrāna izšķirtspēja vainīga vai vajadzēja zūmēties iekšā?

MS1111> droši vari ņemt. Pirmajai pieredzei ar eholotu ļoti labs variants. Cipars ar sakarīgs. Sezonu notestē un ja gribēsi ko pamainīt, tad notirgo. Starpība ko zaudēsi minimāla. Šie lētie un labie eholoti vienmēr cieņā ;)
7.janvāris 2013, 22:41 | links
 
ronny> Ar metriem viss kārtībā - rāda akurāti un bez kļūdām, bet manā gadījumā nevarēju lielākā dziļumā tikt skadrībā par grunts niansēm. Cerēju saskatīt kādas mazus padziļinājumus vai kantītes, ko pirms tam forši redzēju līdz kādiem 5m, bet nojausma radās tikai aptuvena. Varbūt ekrāna izšķirtspēja vainīga vai vajadzēja zūmēties iekšā?

MS1111> droši vari ņemt. Pirmajai pieredzei ar eholotu ļoti labs variants. Cipars ar sakarīgs. Sezonu notestē un ja gribēsi ko pamainīt, tad notirgo. Starpība ko zaudēsi minimāla. Šie lētie un labie eholoti vienmēr cieņā ;)
7.janvāris 2013, 22:41 | links
 
vechi jus ar to savu dsi shauro staru te runajat kautkadu huinju. es pat ziema maucu ar dsi un perfekti visu raada, pat mormeni var redzeet.
7.janvāris 2013, 17:23 | links
 
lasot kalna tekstu man liekas ka pats esmu to rakstījis :) super. mans stāsts ir identisks! arī pārdevu un tagad skatos uz eliti :) bet vot par dsi nez jo viņam baigi šaurs stars , bet bilde jau nu feina :)
7.janvāris 2013, 09:46 | links
 
kalns111> Kā tā neprezitāte izpaužās? Principā nekādām neprezitātēm nevajadzēja būt, džeki pat Norvēģijā ir izmantojuši šo aprātu, kur dziļumi ir krietni lielāki.
7.janvāris 2013, 09:14 | links
 
Paldies Kalns par feino atbildi.Tātad kā pirmo aparātu var ņemt,un tas dziļums ar man nav tik liels.
6.janvāris 2013, 23:03 | links
 
Sveiks. Neesmu nekāds spečuks, bet man pagājušo sezonu bija Lowrance x4 pro. Varbūt kādam noder mana pieredze.
Man likās labs, lēts aparāts. Ņemot vērā, ka šis bija mans pirmais eholots, šķita, ka rādija visu baigi labi. Tagad vairs nevaru iedomāties braukt uz nepazīstamu ezeru bez eholotes. Ja arī neķerās, tad vismaz gultni papēti, ko interesantu ieraugi. Zivis gan neredzēju un nemaz necerēju redzēt, jo ja vietas dziļums ir līdz 3m, tad uzbraucot ar laivu, tās zivis jau sen būs prom.

Patika: labs skaidrs ekrāns kuru redz jebkuros laikapstākļos. Ilgi var lietot nedomājot par izlādes problēmām. Cena. Uzstādīšana un palaišana bez galvassāpēm. Kvalitāte. Var noņemt tos muļķīgos zivju simbolus (fish ID).

Nepatika: nevar noņemt pīkstienus, kas saimniekam par sevi atgādina katru reizi nospiežot jebkuru pogu. Dziļumā virs 6 vai 10m, precizitāte zūd un nav īsti vairs skaidrs kas notiek ar to gultni (varbūt nemācēju saregulēt, bet nu izmēģinājos ne vienu reizi vien). Jāpērk atseviķī klemmītes akumulatoram lai savienotu.

Finālā varu teikt - priekš pirmā eholota labs variants. Dara visu pamatu ko vajag. Lai arī bija labs, tomēr savu sezonas beigās pārdevu un tagad plānoju vietā ņemt Lowranace Elite-4x DSI. Gribu izmēģināt jauno DSI sistēmu un ceru uz precīzāku informāciju virs 6m dziļuma.
6.janvāris 2013, 21:53 | links
 
Ko spečuki saka par aparatu Lowrance x4 pro.
5.janvāris 2013, 21:20 | links
 
Paldies.
5.janvāris 2013, 13:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager