Eholotes

Paldies.
5.janvāris 2013, 13:23 | links
 
tajas LV valodas lietotaja gramatas nekaa praatiiga nav, viss ir copy/paste, man piemeram ir mark 5 dsi, a tur hvz no kada modelja bildes un apraksts, fiicaas kas manam eholotam nav, bildes ari citadakas. iesaku lieki neteereet laiku...
5.janvāris 2013, 12:13 | links
 
Sveiki!
Kādam nav Lowrance Elite 4 dsi lietotāja rokasgrāmata latviešu valodā...?
5.janvāris 2013, 11:10 | links
 
chyrka> demo variantā var paskatīties arī tagad, pavasarī uz ūdens.
4.janvāris 2013, 11:10 | links
 
ronny--ok!!! ja nebusu vel iegadajies ta rakstisu :)
4.janvāris 2013, 10:31 | links
 
chyrka> pavasarī varēs sarunāt
3.janvāris 2013, 22:18 | links
 
Ronny..... Man ir tagad divi eholoti hb 170 un eagle 3 bet gribas ko labaku...cik noprotu ta uz jaudigaka ehalota labak saprast visu to kas tur apaksa notiek...par to 3d eholotu.... Cik lasiju un sapratu par vinu ta tur var saprast no kuras puses ta sams ari nak klat tai esmai.... varbut ir iespeja pie jums kadu ari paskatities ko vins dzivaja rada????
3.janvāris 2013, 21:44 | links
 
chyrka> ja vairāk kvokošanai, tad derēs visi eholoti ar darba frekvenci 83/200 KHz. Lowrance tie būtu X4 Pro, Mark 5x Pro, Mark 4 (ar GPS), Elite 4 ( GPS), Elite 4x, Elite 5 (GPS), Elite 5x un sezonas jaunums Elite 7 Hdi.
3.janvāris 2013, 20:30 | links
 
HDS nobloķēsies noteikti, Elite, Mark kā paveiksies. Bet ir vēl viena svarīga lieta par kuru nevajadzētu aizmirst- garantija!!!
Starp citu vēl viens svarīgs jaunums, drīzumā būs iespēja iegādāties Baltijas iekšējo ūdeņu karti.
3.janvāris 2013, 20:22 | links
 
Cabelas experti atbild,ka darbosies arī citās valstīs,bet iekšā nebūs karte,tāpēc pašiem jāpērk Navionics karte.
3.janvāris 2013, 17:42 | links
 
Negribu maisīt ūdeni(gaisu;)), bet pirms mēnešiem 6 biju štatos un pārdevējs Cabelās apgalvoja, ka visiem jaunajiem Lowrance ar GPS tas nolokosies ieslēdzot ārpus US. Viņš pat minēja kaut kādu ražošanas datumu, pēc kura ražotiem Lowranciem tā būšot.

Pieņemu, ka ronny varētu būt kompetentāks;)

Bet ar Humminbird darbību nevajadzētu būt problēmām, vienīgi nav metru, km/h, Celsija grādu un LV valodas, bet cilvēkiem jau nav problēmu jaunas mērvienības iemācīties, vai ne;)?!
3.janvāris 2013, 16:59 | links
 
andis47


Man šo stāstīja tieši par Lowrence, jo viņi kā reizi taisa universālu softu visiem reģioniem ar visām valodām un mērvienībām... HB ierobežo maigāk - ja vari pieciest pēdas/collas/Fārenheitus/ U.S. kartes utml. tad vari lietot...
3.janvāris 2013, 16:58 | links
 
zaraza,nemācēšu pateikt par Lowrance,bet vispār te tā lieta jau vairākkārt tika apspriesta un izrādās,ka visiem,kas atveduši eholotes no štatiem,darbojas GPS.
Es pats pagājušā gadā atvedu Humminbird un viss darbojas ideāli,iekšā ir pat Baltezera,Ķīšezera u.c.kartes.
3.janvāris 2013, 16:43 | links
 
andis47...

Ir viena nelaime...Pats pārbaudījis neesmu, bet kompetenti avoti apgalvo, ka Lowrencis esot uztaisījis iebūvētu elektronisku "podļanku" - ja eholots ar GPS ieslēdzas "ne savā" reģionā, tad nobloķējas un atbloķēt var tikai par noteiktiem tugrikiem autorizētā servisa centrā, kas cenu nostādīs tai pašā reģiona plaukta cenas līmenī...
Īsāk sakot U.S. var pirkt tikai eholotes bez GPS vai nu arī jāpagaida kamēr vietējie "Kulibini" atkodīs kā to fišku uzlauzt... Bet nu jebkurā gadījumā tas ko maksās...
3.janvāris 2013, 16:14 | links
 
Sveiki!!! Gribeju jautat vai gads varetu palidzet... vajadzibas man butu vairak prieks kvokosanas.... es isti skaidriba netieku kurs ir labaks dsi vai 3d....cik man paskaidroja ta ir vajadzigs pec iespejas lielaks lenkis ko nem ehalots zem laivas...no krievu saitiem sapratu ka 3d ir viss labakais prieks tas lietas.... busu pateicigs par jusu viedokliem....
3.janvāris 2013, 16:08 | links
 
Tikai šodien Cabelas izcila cena eholotei
Lowrance Elite 5 DSI eholote +GPS,379$.
Latvijā cena 549 Ls.
19.decembris 2012, 19:39 | links
 
vl Dream...paldies,kontrasts bija vainīgs...
17.decembris 2012, 21:10 | links
 
ronny,sānos nedeg nekas,pašā ekrāna apakšā deg divas lampiņas vai kas viņas tur ir. Cik viņām jābūt,domāju,ka arī augšā divām vajadzētu būt?
17.decembris 2012, 20:35 | links
 
bums> nav gan tādas mantas :(
16.decembris 2012, 22:28 | links
 
Lowrencam man ir Fleshera pozicija Gribētos atsevišķu un krāsainu
16.decembris 2012, 22:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager