Eholotes

Dizhais Tev PM
27.oktobris 2012, 13:03 | links
 
Sveiki! Iegādājos stacionāru eholoti un interesēja varbūt kāds mājās stāv bez pielietojuma sonoram kāja, ko varētu man notirgot?
27.oktobris 2012, 10:20 | links
 
hmm interesants koments par eholoti. es vēl jorpojām lietoju Humminbird 550X, cik man vajag gulti vērot, kantes meklēt, man viņa der ļoti labi. kaut kā uz to visu 3D neesmu pavilcies un labi vien ir :)
23.oktobris 2012, 10:23 | links
 
agrisbuss
Tā nu tai dzīvē gadās, kāds par tavu atklātību saka paldies bet tai pat laikā atradīsies tādi, kuri par to būs gatavi sadot pa kupri :)
Bet patiesība ir tāda, kāda tā ir.
Ja tobrīd man būtu bijusi iespēja šādu informāciju iegūt es arī nebūtu to pircis. Ir vēl daudz citu produktu kas šīs finkcijas tik pat labi pilda bet par krietni mazāku naudu.
Kautgan mani uztrauc pilnīgi citas lietas.
Kā var šodien, kad ir tik tālu atīstijusies tehnoloģiskā pasaule, turpināt ražot tik novecojušu produktu. Sen jau būtu laiks to aizvietot ar tādu produktu, kurš tiešām pilda tās 3D funkcijas tādā izpildijumā, kā to saprot cilvēks, kurš lieto datoru, mobilo telefonu,GPS, izmanto satelītu un tādā garā. Es gan neesmu nekāds dator tārps un smalkmehāniķis bet gribētu sagaidīt, kad beidzot kāds aizdomāsies līdz tam, kad eholotu, kāds tas ir šodienas izpratnē varēs skanēt no satelīta, apstrādāt caur kompjuteru un atskaņot uz individuāla ekrāna kurš atrodas copmaņa laivā. Redzot konkrētu bildi, konkrētu teritoriju tādā izpildijumā, ka pat mazam bērnam būtu skaidrs, ko viņš tur redz un kas zem laivas reāli notiek.
Bet kā krievi saka: mečtaķ ņe vredna.
Un par cenām runājot, gan jau pienāks laiks, kad tirgus uztaisīs savas korekcijas, jo kā var 200 grami plastmasas maksāt 300 un vairāk latu pie tik novecojušām tehnoloģijām.
Laikam ķīniešiem ir uzlikti kādi aizliegumi ar šo produktu ražošanu, pretērjā gadijumā būtu pilns tirgus ar šādiem produktiem 5 ls vērtībā. Līdzīgi kā savulaik elektroniskos pulksteņus tirgoja, nevis kā mums pieņemts pa gabaliem bet uz kilogramiem.
23.oktobris 2012, 09:55 | links
 
Nu Velik, Paldies! Tas laikam arī bija tas, ko vēlējos dzirdēt, Paldies Tev par atklātību, jo mazas aizdomas man bija, ka tā varētu būt, citādi drošivien būtu uzkāpis uz to pašu grābeklīti Jo izskatās vilinoši, bet vai tā ir???. Vēlreiz milzīgs paldies par izsklāstu un atklātību.
23.oktobris 2012, 01:02 | links
 
Kaut kad vasaras sākumā uzķēros uz akcijas piedāvājumu un iegādājos to izslavēto 3 D.
Pirms tam protams palasiju atsauksmes internetā, cik nu tās bija pieejamas, gan par konkrēto modeli, gan tā priekšteci. Saslavēts tā, ka labāku vienkārši būt vairs nevar.
Godīgi sakot, tikai tagat es saprotu, ka tās atsauksmes raksta ,,plātīzeri,, lai publiski palielītos ar savu pirkumu, vai tirgotāju pārstāvji, kuru uzdevums ir pārdot preci lai izpildītu līgumsaistības.
Tas ko es gribēju sagaidīt no šī eholota, lai tas man parādītu no kuras puses laivai ir dzīvības pazīmes ūdenī. Par cik aizraujos ar samu copi, tad man bija svarīgi redzēt no kuras puses ceļas zivs augšā un kurā momentā tas konkrētā vietā atrodas.
Ilgus gadus lietoju parasto 2 staru eholotu, arī piepičkātu visādām fīčām un paspēju pie tā pierast. Skaidri saprotams kad zivs ceļas un cik augstu ceļas bet nekas vairāk. Ar jauno eholotu man sasolija brīnum lietas, redzēšot visu, no kuras puses, cik liels un bez maz tā, cik garas ūsas tam. Noriskēju un nopirku.
Secinājums skarbs, cerības neataisnoja. Pie kam itin bieži kautkā jocīgi uzkaras, it sevišķi pie straujām dziļuma maiņām. Kuģoju pārsvarā pa Daugavu bet arī tur sanāk tā, ka nobrauc drusku šķībi pa kanti un tur no dziļuma 7 - 8 metri ir strauji padziļinājumi līdz pat 40 metriem. Tādos momentos tas parāda nevis 40 metrus bet gan 4 vai 14 ar komatiem, citreiz bez. Tad mēdz uzkārties uz šādas bildes un ja cita eholota nebūtu, tā varētu novizināties diez cik ilgi, kamēr saprastu, ka tas ir uzkāries. Kad izslēdz un ieslēdz to no jauna, tas atkal rāda to dziļumu kurš konkrētā brīdī ir apakšā.
Tagat par to 3 D atēlu.
Pirmkārt, tam ir ļoti šaurs stars. Pa šauru tam ko vajag lai ar pludu sēdētu uz samu un redzētu 2 kātiem apakšā paiku. Runa ir par dziļumu līdz gruntij 10 metri un paika karājas 4,5 - 5 metru dziļumā. Vienu kātu dabūn zonā bet otru jānoliek uz apmēram. Tad vēl par to redzēšanu kā ceļās zivs. Reti kad sanāk tā, ka guļošai trāpi tieši virsū un tieši pa vidu eholota staram, parasti ar nobīdi vai vispār ārpus uztveršanas zonas. Un tad notiek sekojošais, pirmajā momentā tu ieraugi kustību apakšā un tad, kad tam vajadzētu būt pie paikas, viņa vienkārši nav, eholots nerāda, jo vienkārši neuztver.
Labi labi ! es jau nojaušu, ka uz šo argumentu tūlīt gudrinieki metīsies aizstāvēt un teiks, pārslēdz to uz 6 staru programmu un skaties filmu no sākuma līdz beigām. Katrs stars tev parādīs kurā momentā tas konkrētajā zonā un augstumā atrodas. Es teikšu tā, jūs paši kaut reizi esat mēģinājuši kaut pusi dienas ar šo bildi ekrānā nokuģot un vēl kautko noķert ??? Tad iesaku pamēģināt, ekstrīms būs liels. Ja gribētu izmežģīt acis, tad briļļu vietā nēsātu puslitru burciņas. Es varētu vēl ilgi un dikti pastāstīt par šo eholotu, tikai diemžēl neko labu. Vairākas reizes izlasiju Latvisko lietošanas instrukciju un pareizas uzstādīšanas instrukciju, kuru atsūtija atsaucīga meitene Lizi, jo studējot anglisko versiju pabaidijos, ka kautko ne tā sapratīšu.
Būsim godīgi, par to naudu var nopirkt 4 lētos eholotus, salikt laivai priekšā un pakaļā katrā stūrī un tad būs tas ko gribētos par to naudu redzēt, gan pietiekami liels pārklājums, gan no kuras puses zivs paceļas gan precīzs gultnes atspoguļojums, tāds, ka precīzāk pat domādams neizdomāsi. Es to visu neizrāvu no zila gaisa, man laivā ir vēl otrs eholots, tādēļ ir ar ko salīdzināt un varu būt objektīvs vērtētājs. Lietojot to parastajā versijā, jā, ir okei, ekrāns spilgtāks, pogas spaidīt augstāko izglītību nevajag, viegli un saprotami bet kad jāsēž klusi un bez liekām skaņām, tad neko vairs nepaspaidīsi un jāiztiek ar to kas ir uz ekrāna. Kopš vasaras vidus izmantoju to tikai parastajā režīmā, jo arī uz velci tas 3 D neko būtisku nepalīdz, var mierīgi iztikt, lielas atšķirības neredzu. Pārējās fīčas, kā jau fīčas, ak jā , gandrīz piemirsu par spidometru pastāstīt. Netērējiet velti laiku un nebojājiet savu laivu ar liekiem caurumiem, tas ir pilnīgs un galīgs mēsls. Patiešām gribētos dzirdēt kāda atsauksmes, par to, ka kāds viņu izmantotu un no sirds priecātos par to, ka tam tāds ir. Tas verķis rādīt sāk tikai tad, kad palaid laivu riktīgā dūmā. Vienkārši velcējot, tas zobratiņš tik pat vienkārši stāv uz vietas, neatkarīgi no tā ej pa straumei vai pret un arī tad kad brauc, eholots rāda vienu un GPS pilnīgi ko citu. Jautājums būtu šāds, kam tas verķis sākotnēji bija domāts ??? Kā spidometrs vai burbuļu sitējs aiz laivas ??? Nestrādā ne viens ne otrs.
Tā lūk ! Gribējāt vēl kādu viedokli, tad šeit tas būs. Labāk skarba patiesība nekā salti meli.
Un neapvainojieties tirgotāji, ar laiku jūs sapratīsiet, ka būt godīgiem pret saviem pircējiem tomēr ir daudz izdevīgāk un ienesīgāk. Labākā reklāma precei ir tā, ka iet no mutes mutē, nevis tā kuru jālīmē uz dēļa. (to man fāters iemācija)
23.oktobris 2012, 00:20 | links
 
Paldies ronny! Jā tieši manas domas, Jautājums, vai tas 3D ko dod un ir nepieciešams lietošanā, jo ja ne tad protams, ka Mark DSI ir Jaudīgāks, un jaunākas paaudzes. Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds vēl padalītos ar info Par HB 748 3D funkciju. (Vai ir to vērta?) Paldies par atbildēm!
22.oktobris 2012, 22:55 | links
 
agrisbuss>Nu 48 Ls starpību par labu Lowrance nevarētu saukt par nelielu. Pēc būtības tie ir divi dažādi eholoti. Mark 5x Dsi ir ar DownScan funkciju ar devēja frekvenci 455/800 KHz, HB 748 3D vairāk tomēr tradicinālais eholots. Ar Mark 5x dsi iegūsi detalizētāku grunts attēlu ar 748 būs smuka 3d bilde. Par 748 3D vēl varētu kāds lietotājs izteikt savu vērtējumu, jo atsauksmes ir dzirdētas gan pozitīvas, gan negatīvas.
22.oktobris 2012, 22:03 | links
 
Sveiki, Vai kāds varētu man ieteikt, kurš no šiem eholotiem tomēr ir precīzāks un labāks, jo cenas starpība nav liela.
LOWRANCE Mark 5x DS vai HUMMINBIRD 748 3D. Saprotu, ka viņi ir atšķirīgi, bet neesmu praktiski lietojis ne vienu ne otru. varbūt kādam ir bijusi pieredze ar šiem abiem aparātiem, un kuru Jūs man varētu ieteik! Jau iepriekš pateicos!
22.oktobris 2012, 20:01 | links
 
Būs vēlviens jaunums, bet par to tad kad būs piejams, orjentējoši pēc Jaunā gada
22.oktobris 2012, 15:22 | links
 
Labs gan, dabūju pat testa režīmā patestēt.
22.oktobris 2012, 15:18 | links
 
Labs gan maita, sapnis, un protams cena jau ari adekvāta!!
22.oktobris 2012, 13:17 | links
 
Jaunumi no Lowrance. Ir ienācisjaunais Lowrance HDS 7 Gen 2 Touch. Skārienjūtīgs ekrāns, iebūvēts StructureScan.
22.oktobris 2012, 11:47 | links
 
Vairis30> Vienmēr laipni
11.oktobris 2012, 22:43 | links
 
citromons>grūti pateikt kā pareizi jādod impulsi HB, nav gadījies dzirdēt, Lowrance arī ieslēdzot pirmie tikšķi ir kā no ložmetēja pēc tam aiziet normāli, bet ja devējam hermētiskuma vairs nav un iekšā ir ticis ūdens var būt visādi. Ieej eboat mājas lapā tur ir telefona numuri kontaktos pamēģini viņiem uzzvanīt vai arī uzNormark Latvija ofisu.
11.oktobris 2012, 22:42 | links
 
Ronny, SUPER, liels paldies par konsultāciju, aparāts atkal ir pie dzīvības.
PALDDIES!!!!!!!!
11.oktobris 2012, 21:42 | links
 
Nu tikko paarbaudiiju matrixu,deveejuieliekot spainii ar uudeni,tarkshkji ir ,tik ar taadiem kaa iztruukumiem,nevienmeeriigi,nav monotoni,pat viljnjveidiigi. Vai iespeejamaa vaina vareetu buut tad deveejaa? Veel ieveeroju,ka vads,vietaa,kur iekauseets deveejaa ir itkaa atlecis no kauseejuma vietas,jeb neizskataas hermeetisks. Nav jau briinums,viiri aizmirsushi par eholota deveeja esamiibu un stiprinaajumu,no visa pleca iepuutushi krastaa :)))
11.oktobris 2012, 21:22 | links
 
Ronny. deemo versija matriksam straadaa normaali,bet par tiem tarkshkjiem mineeju citiem eholotiem,tieshi matriksam nemeegjinaaju,laikam jaapaarbauda?
11.oktobris 2012, 21:06 | links
 
citramons> tad raidošā devēja daļa strādā. Demo versijā rāda visu pareizi?
11.oktobris 2012, 20:59 | links
 
Vairis 30. Maneejiem HB tarkshkjis labi dzirdams,ja deveejs uudenii metaala spainii,kad iznjemts,liekas nav.
11.oktobris 2012, 20:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager