Eholotes

Man radusies doma iegādāties kādu tiešām lētu exolotu - kur varētu saprast zivju migrāciju un bedres.Braukāju tikai ar parastu gumijas pūsli ufimku un nav man vajadzīgs nēz kāds tur krutais pa lielām naudām...Vēlos tikai lai atvieglotu dzīvi zivju meklēšanai neviz visu dienu nomētājies ar copeni par tukšām vietām...:)
Varbūt kāds varētu ko ieteikt vai kādu lietotu notirgot...
9.septembris 2012, 11:34 | links
 
-->Ronny> - paldies par atbildi.
6.septembris 2012, 00:42 | links
 
juris.r> Laba eholote par pieņemamu cenu. Atsķirībā no citiem modeļiem Elite 4 sērijas eholtiem ( arī Mark 4) ir LED ekrāns ar spilgtu un skaidru ekrānu, kas ļauj labi lasīt rādījumus jebkuros apgaismojuma apstākļos. Mūsējie vai citi ūdeņi tam nav nozīmes ,vienīgi, ja domā izmantot uz dažādām laivām vajadzēs pārnēsājamu eholotes devēja turētāju (bilde albūmā). DSI sistēma dos detalizētu gultnes struktūras attēlu. Atsauksmes no lietotājiem lielākā daļa ir pozitīvas un cilvēki ir apmierināti ar izdarīto izvēli. Par iegādes iespējām raksti PM.
5.septembris 2012, 19:59 | links
 
Par sim lietam prasi ruuny. Panemu x 4pro esmu apmierinats. Dzilmu un relefu rada labi.
5.septembris 2012, 16:59 | links
 
var kāds padalīties ar iespaidiem par Lowrance Elite-4x Dsi ? iepriekš ehalotes nav bijušus ,doma redz paspēlēties netikai LV ūdeņos.
5.septembris 2012, 16:02 | links
 
L_John> Ar 83/200 KHz problēmu nebūs, bet StructureScan gan zaudēs daļu jūtības. Līdz 50 km/h darbosies bet optimālais ātrums līdz 13 km/h
3.septembris 2012, 00:05 | links
 
Ir doma paņemt Loweranc HDS-5 un StructureScan.
Vai kāds nevar pateikt priekšā:
1) Vai tie normāli darbosies, ja to devējus ieliek stiklaplasta korpusa iekšpusē (biezums apm. 8mm)?
2) Vai tie darbosies uz lielāka ātruma?
1.septembris 2012, 12:35 | links
 
Sveicināti!
Vai kāds ir iegādājies eholoti no amazon.com? Esmu ASV, vēlos pasūtīt, bet interesē, vai līdzi nāk kronšteins un ekstra baterijas. Saitē izskatās tāds papliks...
1.septembris 2012, 03:02 | links
 
electrostore.lv Akcija Lowrance Elite 4 Dsi
( ar GPS) eholotam, akcijas cena - 269 Ls.
22.augusts 2012, 14:23 | links
 
Ja nu kādam gudriniekam noder.tad šet ir visādi interesantumi par eholotēm.
http://www.fishfinder-store.com/
20.augusts 2012, 14:24 | links
 
Lizzy Centīsimies nogādāt, jo nēsmu no Rīgas. bet tās vainas var redzēt tikai uz ūdens!!!
20.augusts 2012, 12:54 | links
 
aspens: Ja jūsu HB ir garantija, tad atnesiet uz Ventspils ielu 50, atrisināsim problēmu.
20.augusts 2012, 12:25 | links
 
Lapuxis: atsūti man savu e-pasta adresi, nosūtīšu HB uzstādīšanas instrukciju.
20.augusts 2012, 12:23 | links
 
Man kolēģim(vīrs gados) problēma ar huminbirdu- brīžiem rāda dziļumu, brīžiem nē. Dažreiz aizķerās rādījums un pēc laiciņa atkal sāk rādīt tālāk... uzliku pie sava sensora- rāda visu laiku bet tā aizķeršanās tāpat ir.... pa garantiju aizveda- esot viss čiki!!! bet nav gan... ir kādas versijas kas par vainu????
20.augusts 2012, 11:03 | links
 
 
sveiki !! bedri ludzu palidziet! iegādājos eholotu HUMMINBIRD 748 3D bet es veleetos uzinaat kā vinu varētu pielikt pie laivas ?? taa lai es ātri un efektīvi vinu uzlieku un nonemu! braukāsu ar gumijas un parasto pela mini laivām!! Lūdzu padalaties zināšanās!
17.augusts 2012, 16:50 | links
 
lowrance ari ir eboat,pats tur pirku
14.augusts 2012, 18:05 | links
 
Vismaz Humminbird ir eboat.
14.augusts 2012, 17:41 | links
 
Kada var ludzu pateikt kur Riga ir kads veikals kir klatiene plasa sortimenta var apskatit Lowrance un Humminbird eholotes? Paldies!
14.augusts 2012, 17:27 | links
 
ja nu kadam ir jau tad varbut var atsutit e-pasta gaardzis18@inbox.lv
13.augusts 2012, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager