Eholotes

Igādojos Lowrance Mark-5x,bet angliski daudz neko nesaprotu. Zināms ka šis aparāts daudziem ir .Vai varētu man patēikt kur smelties Info par ši aparāta noregulēšanu iepriekš nav bijis saskarsme ar eholotiem.
6.augusts 2012, 19:56 | links
 
Lizzy
Adresi nosūtiju vēstulē.
Un pateicos par palīdzību.
5.augusts 2012, 23:30 | links
 
Uz šo adresi kā ieiet ? http://tinyurl.com/clrtkp8.
Caur googli viņš tikai uz privātām bildēm iziet.
5.augusts 2012, 23:23 | links
 
Tātad mana Humminbird Piranja 170 laikam ir kļuvis par termometru - temperatūru rāda, dziļums 0 ft.
Kur varētu nodot aplūrēt un, iespējams, sadakterēt? Cik tas var izmaksāt?
5.augusts 2012, 22:43 | links
 
veliks: Atbildes uz pārējiem jautājumiem: Tavā īpašumā ir viena no precīzākajām eholotēm, tādēļ iespējams, ka kaut kas ar uzstādījumiem nav kārtībā. 53 grādu leņķis veido dziļuma un pārklājuma attiecību aptuveni 1:1, t.i. ja dziļums ir 10m, tad pārklājuma platums arī ir 10m. Šaurāks stars pēc būtības ir precīzāks, spēj iekļūt visādās bedrītēs, ieplakās un labāk uztver zemūdens priekšmetus (zivis) nekā platais stars. Tavai eholotei ir sešu šauro (16grādu) staru kombinācija, kas spēj ļoti precīzi nolasīt gultni, struktūru, zivis utt., un to visu attēlot attiecīgi uz ekrāna. Tapēc visam vajadzētu būt kārtībā. Ar jūtīguma pogām prātīgi - cik nav bijis gadījumu, ka lietotājs sūdzas, ka nerāda zivis, vai gluži otrādi, rāda daudz, bet nekas neķeras... :) Jūtīgums ir jāpieregulē izvērtējot attiecīgās ūdenstilpes apstākļus, - dzidrā, tīrā ūdenī, jūtību jānoregulē augstāku, lai sensors uztvertu zivis, kas visticamāk būs vienīgie zemūdens "priekšmeti", savukārt duļķainā, netīrā, piegrušotā ūdenī jūtība jānoregulē mazāka, lai sensors "nedomātu", ka arī gruži ir zivis. :) Tas tā primitīvi skaidrojot.
2.augusts 2012, 11:57 | links
 
veliks: Atsūti man savu e-pasta adresi, nosūtīšu instrukciju latviešu valodā ;)
2.augusts 2012, 11:41 | links
 
daddy_i>Es tā pa vienkāršo uzrakstīju :) . Protams ir kā tu saki un izejot no atstarotā signāla eholotes programma veido attēlu.
2.augusts 2012, 10:11 | links
 
ronny - ...kā tad, naktstārpiem iekšā ir gaiss, svariņā iekšā ir gaiss un enkurs vai daunrigera lode vispār ir kā pūslis... :DDD

pēc manas saprašanas un zināšanām eholots rāda vides izmaiņas - gaiss, metāls, stikls, gaļa (zivs, tārpi), zāles utt. tai skaitā dažāda blīvuma ūdeni, ko sauc par termoķīli :)
2.augusts 2012, 09:06 | links
 
visiem eholotiem ar darba frekvenci 83 un 200 Khz ticamība attēlotajām zivīm ir 50/50, jo zivs tiek attēlota signālam atstarojoties no zivs peldpūšļa, tas ir kā zivs tiks attēlots jebkas kam ir iekšā gaiss.
1.augusts 2012, 19:46 | links
 
Man ir Lowrance Mark 4. Iespējams, līdzīgs tam X4.
Zālēs tiešām zivis uzrāda ļoti daudz, taču faktiski nevienu neredz - izdarām secinājumus.
Ja ir vēlme uzķert tieši zivi, tad droši vien lielāks ticamības moments būs lielākā dziļumā.
1.augusts 2012, 15:01 | links
 
nav nekā sarežģīta lowrance x4 ja izpīpē visu.... tie zivju simboli gan tracina))) zālēs neko nerāda svītras iepējams trauce zāle.... zivju simboli zālēs gan ir daudz bet zivis neredzu 0 m vai 1 m vai pat 2 m .... jāuztaisa būs tests spainī zivs jaielaiž un jaieliek devējs korādīs lote)))
1.augusts 2012, 13:20 | links
 
Vai kādam nav informācijas kur var dabūt lietošanas un uzstādīšanas instrukciju Hummindird 748 3D latviešu vai krievu valodā ?
Pieliku pie laivas vadoties no tās instrukcijas kura nāca iepakojumā un pēc tā principa kā bija iepriekšējais eholots piestiprināts un kautkā īsti neattaisno cerības.
Velcējot pa straumei (Daugavā), cik nu viņa tur liela ir, spidometra zobratiņš vispār neko neuztin, rāda tikai tad, kad brauc ar pieklājīgāku ātrumu. Un stara platums 3 D režīmā liekas stipri vien par šauru. Cik tad viņš īsti lielu laukumu skanē piemēram 10 metru dziļumā ??? Ne īsti platums ne garums nav noķerams. Tik vien cik pie pašas laivas. Varbūt tur kāda jūtīguma poga jāspiež līdz galam ?
1.augusts 2012, 12:40 | links
 
Paldies, ronny par skaidrojumu. Gaidu kas tur sanāk ar DR depth. Gaidu tavu turpmāko komentāru.
30.jūlijs 2012, 11:03 | links
 
romano> pēc tehniskajiem datiem abi principā ir vienādi. HB ir labāk saskatāms ekrāns, bet ir mazāk iespēju regulēt eholota parametrus, vēl ir tāda lieta, ka HB nevar mainīt zivju attēlošnas simbolus, viņš rāda tikai uzzīmētas zivtiņas, uz zivs attēlošnu arku formā pārslēgties nevar, vai tas ir trūkums vai nav gaumes lieta. Lowrance X4 ir prastāks ekrāns, bet ir nedaudz vairāk iespēju mainīt eholota uzstādījumus.
30.jūlijs 2012, 10:58 | links
 
Ri4i20> Mark 5x būs ar vienu 200 Khz 60 grādu leņķi, bet Mark 5x Pro būs ar diviem stariem 83/200 Khz un 60/120 grādu leņķiem. Atšķirībā no X4, lielāks un labāku izšķirtspēju 16 pelēko toņu ekrāns.
30.jūlijs 2012, 10:32 | links
 
es ar x4 pro esmu apmierinats
29.jūlijs 2012, 14:32 | links
 
Varbūt kāds var pateikt priekšā,kas ir labāks-Lowrance X-4 pro vai Humminbird piranha max170-X
29.jūlijs 2012, 12:43 | links
 
Ronny......gribeetu arii Dsi versiju, bet tagad nobriestu 2D eholotam nopietnaakam......ko vari teikt par Mark 5x un Mark 5xpro versiju?
28.jūlijs 2012, 16:44 | links
 
Sveiki,
pazaudēju rokturi Bottom Line Fishin' Buddy 1200 eholotei. varbūt kādam ir noplīsis vai nevajadzīgs šitāds štrunts?

27.jūlijs 2012, 16:20 | links
 
aizpagājušo gad mēģināju tieši tādu variantu, ka no SD kartes rakstīju maršutus programmā (neatceros kurā, laikam DrDepth), bet man nepatika, ka no šīs programmas nevarēja nolasīt tieši atbilstošā punkta koordinātas. varbūt programma nebija pietiekoši apgreidota. dziļumu zonas pēc krāsām gan varēja redzēt. sapratu, ka ērtāk tomēr būs visu saglabāt eholotā (kantes, bedres utt), tāpēc to ideju atmetu. pēc 20braukšanas reizēm jau karte ir pašam galvā, tikai diemžēl nevar izprintēt
27.jūlijs 2012, 13:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager