Eholotes

Varu apgaismot par Mark 4. SD kartē var iedzīt maršrutu, bet DrDepth softam no tā siltāk nekļūst, jo dziļumus no tā šis nedabū. Softā var apskatīties savu maršrutu un tas arī viss...
Sazinājos gan ar Lowrance, gan ar softa izstrādātāju un abi apstiprināja, ka tā lieta neies.

Tiesa, ir variants slēgt klāt kompīti un karti ģenerēt braukšanas procesā. Tam Mark4 derētu, vien te jau ir zināmas neērtības.
27.jūlijs 2012, 10:46 | links
 
zemniekelis> ar vairākiem stariem būs HDS sistēma + StructureScan. Tad tev būs stars uz leju un divi stari uz sāniem katrs 75 m uz katru pusi, bet šads "prieks" izmaksā pāri 1000 Ls. Līdz pirmdienai noprecizēšu par Mark 4 un Elite 4 iespējām ar SD kartes palīdzību pārnest datus uz Dr.Depht un ielikšu info.
27.jūlijs 2012, 10:03 | links
 
Ri4i20> Ja pareizi atceros tev ir X4 Pro, labs variants būtu X4 pro atstāt priekš kvokošanas un panemt Mark 5x Dsi.
27.jūlijs 2012, 09:56 | links
 
Mark 4, Elite 4, Elite 5 sērijas eholotiem ar GPS visiem ir iespēja saglabāt maršrutus un punktus SD kartē. HDS sistēmām un Elite 5 100% var visu salikt SD kartē un pārlikt visu uz Dr. Depht,SS versijā var pārnest arī StructureScan noskanētos datus pilnā apjomā.
27.jūlijs 2012, 09:52 | links
 
lacuk, tukšu pudeli var nogremdēt, bet svarīgākais ir,ka no tās var iedzert!
27.jūlijs 2012, 00:19 | links
 
Laacuk eholoti iegadaajies??:)
26.jūlijs 2012, 23:47 | links
 
tuksa pudele grimst arī? :D
26.jūlijs 2012, 23:40 | links
 
zinu, kad DSI isti nav labs kvokosanai, uzprasiit jau var:)....pasam jau ir eholote, bet apetiite aug:)........un kaa vispar ir Mark 5xpro lietasanaa(vairaak skatos uz vinju)
26.jūlijs 2012, 23:22 | links
 
Es nesaprotu priekškam dzīties pakaļ tiem dārgajiem ja pats neko nesaprot ? Div staru trīs staru. Man pietiek ar to ka rāda dziļumu. Un vispār par zivju parādīšanu . Tukša nogrimusi pudele arī parādīs lielu zivi :)
26.jūlijs 2012, 23:10 | links
 
nu nevar tā būt, ja esu investējis šamā verķī n-simtus man vajag mest tai zivij virsū,vot, bez variantiem:)
26.jūlijs 2012, 23:07 | links
 
Vispār jau, kā jau visi aparāti, ar vai bez DSI, labi attēlo tikai to, kam pārbraucis pāri. VISI, ja laiva stāv uz vietas, rāda ....
... pa visu ekrānu izstiepj to dziļumu ar biezāku vai tievāku līniju, uz kura stāv. Protams, ja stāvošā starā fisha iepeld, tad parāda ... ja skatītājs saprot. Bet DSI tiešām ir tik šaurs stars, ka visticamāk, ka aizpeldēs fisha garām :))))))
26.jūlijs 2012, 22:52 | links
 
Ri4i20...

DSI (vai DI Humminbird terminoloģijā) nav īsti piemērots kvokam... Tehnoloģijas īpatnības - stars nav konuss, bet pašaurs ovāls perpendikulāri laivas ksutībai... Ideāli rāda to kas noteik šaurā joslā ZEM LAIVAS, bet kvokam vajag max lielu leņķi... Saminiekiem labāks 90 un vairāk grādu konuss...
Šajā lapā n-lapas atpakaļ ronny bija ielicis ļoti labu rakstu par DSI tehnologiju... Pameklē...
26.jūlijs 2012, 22:41 | links
 
Man liekas, ka par Mrku, tieši šito, ja nemaldos, var Mr. Zaraza izteikties.
Kamēr nebija DSI specifiku ispratis, nedaudz spihoja, ka zivi neredz :))))
Esmu redzējis, ka daži pat ar krutākajiem (piem HB 997) situāciju neizprot. Bet, ja domāsi pats līdzi tam, ko ekrānā redzi un sapratīsi ko uzsetingot, tad arī Marks būs OK ;)
26.jūlijs 2012, 22:25 | links
 
Kaadas atsauksmes varat teikt par Lowrance Mark 5x un Mark 5x Pro versiju??
un kaads ir kvokojis ar Mark DSI versiju?
26.jūlijs 2012, 20:41 | links
 
Moderatoram, paskaties www.drdepth.se , domā, ka tas ir bulshits? Cik saprotu a. god. Rudzinska kungs arī izmanto šo softu un domāju,ka viņš zin ko dara. Pēc Tevis teiktā sanāk , ka visas eholotes ir faktiski vienādās, bet tad kapēc cenas atšķiras 10 reizes?? Es tik gribu noskaidrot konkrētu eholotes (ar GPS) modeli, kas būtu vispiemērotākais.
26.jūlijs 2012, 20:16 | links
 
pazuda, tas ar "strīpiņu", labi citureizi
26.jūlijs 2012, 00:16 | links
 
"Jancuks26...

No ražotājiem Latvijas tirgū ir 3 izvēles - Humminbird, Lowrance, Garmin. Piemie 2 ir pasaules līderi eholotos, Garmins ir līderis GPS, bet eholotos mazāk pamanāms, kas gan nenozīmē ka sū..."

Paskatījos TOP-10, Garmin, viena no pirktākām, pagāšgad
26.jūlijs 2012, 00:06 | links
 
paldies! Par to tu man jau cepumu uzdāvināji
25.jūlijs 2012, 23:20 | links
 
šoreiz jāpiekrīt moderātoram Perspektīvākas vietas tomēr iedzenu GPS Ehogrammas neatbilstības var sajust braucot copēt ar daunriggeri šeit tiek savienoti 2 dziļumu mērījumi Eholota un faktiskais daunrīgera troses /troses korekcijas ir veiktas/
25.jūlijs 2012, 22:37 | links
 
drīkst...?, Ā, klusiņām...

Zemnieķeli- lai izprastu eholotes jēgu ir jāiepazīstas ar tās darbības principiem. Signāli netiek aizsūtīti, tad saņemti atpakaļ, tad atkal sūtīti. Tas notiek nepārtraukti un visu laiku, kamēr darbojas eho. Šajā laikā eho procesors apstrādā izejošos un ienākošos ultraskaņas viļņus, atdalot no tiem "piemaisījumus" , kas nonāk displejā dažādu zemūdens priekšmetu veidā. Ne viena eholote, pat pati modernākā, neparādīs patieso zemūdens ainu, par kuru cīnās tagad ražotāji. To uzdevums ir pievilināt potenciālos pircējus ar pievilcīgākām zemūdens ainām.
Neesmu izbūries visai informācijas burzmai, bet jau redzu aplamības!
Eho dators uzrāda dziļuma mēru pēc īsākā atstarojošā signāla, tas nozīmē, ja eholotes raidītā kūļa zonā /zināms, ka eho raidītājs ultraskaņas viļņus izplata konusa veidā/ būs gultnes nelīdzenums, tad zivi, kas atradīsies bedrē, tas neuzrādīs.
Neesmu iedziļinājies moderno tehnoloģiju jomā, kā piemēram jaunie DSI sonori, bet ehogrāfijas pamatprincipi pagaidām visām eholotēm ir vienādi. Vai tie būtu krāsaini vai melnbalti, bet to reālais attainojums neatbilst patiesajai zemūdens ainavai.
Zīmēt kartes...darbietilpīgs un nevajadzīgs process! Ja esi makšķernieks, tad apmēram ir skaidrs, kādas vietas ir potenciālās. Atliek vien tās atrast un ievietot "punktus", tai saucamajā Globālās Pozicionēšanas Sistēmā. Būtu lietderīgi, ja GPS ir atsevišķi no eho, piemēram; -Tevis minētajā ziemas copē. Man šim mērķim kalpo lēts Ķīnas izcelsmes darinājums, kurā datus ievadu ar roku. Krāmēties ar kartēm...
Griezeejam patiess pēdējais teikums- zupu lēnām ēdot var izbaudīt tās garšu
:)
25.jūlijs 2012, 22:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager