Eholotes

Jonjs,Ja laiva stāv uz vietas stars visu laiku nāk atpakļ no precīzi tās pašas vietas,tātad visu laiku rāda to pašu dziļumu.Tas,ka Tev ekrānā kustās tāda kā filmiņa,nenozīmē,ka star skenē apkārtni.
To nogāzi Tev droši vien parādīja,kad tai brauci pāri.Tikko Tu apstājies,tā bildīte ar nogāzi aizbrauca tālāk.
28.jūnijs 2012, 23:53 | links
 
jonjs83
nesen iemetu linku uz ščerbakova filmiņu jūtūbā, tur viņš skaidro arī konkrēti šo jautājumu, kāpēc eholote miera stāvoklī rāda plakanu grunti.
28.jūnijs 2012, 23:50 | links
 
Atvaino,ja ne tā sapratu.
Par to DI zoomu apskatīšos rīt pamācībā,bet es laikam neesmu pēc tāda jutis nekādu vajadzību.
Viss ir ļoti labi saskatāms un saprotams.Ja vajag uzlieku DI bildi uz visa ekrāna.Visbiežāk skatos vienlaicīgi DI ar parasto sonaru vai kopā ar karti.
28.jūnijs 2012, 23:44 | links
 
jonij neko izņemot taisnu svītru Tu neredzēsi Tadir jāņem tāds verķis par kuru te spriež Zarazas kungs
28.jūnijs 2012, 23:42 | links
 
andis47...

Nesapratu uzbraucienu? Pri čom te pakaļa un skabarga? Es reāli pētu un salīdzinu to un šito, tā kā pašlaik esmu radošos meklējumos, jo vajag eholotu otrai laivai...Uzprasīju Tev kā ipašniekam vai šī info ko var atrast publiskos Cabelas review, par to ka konkŗetam modelim uz DI nav zooma atbilst patiesībai un viss... Neesmu nekādā veidā ieinteresēts ne slavināt ne noeniecināt ne HB, ne Lowrance, ne Garmin... Man pašlaik ir viens HB eholots FishinBuddy, un Lowrance Mark5x DSI. Tagad ir vēl veina laiva, kurai gribas ko krāsaināku :)
28.jūnijs 2012, 23:21 | links
 
nu 6 metru dziļumā apskatei sanāk 6m, un 30*slīpu nogāzi teorētiski vajadzētu redzēt
28.jūnijs 2012, 23:16 | links
 
Tas nozīmēt to paņem uz papīra lapas uzzīmē savu laivu Tad mērogā dziļumu un no laivas uzzīmē 60* trīsstūri tad arī sapratīsi ko šis stars sedz no grunts Jo seklāk jo mazāk būs apskatei
28.jūnijs 2012, 22:54 | links
 
piekrītu ,ja stars ir punktveida.Tad ko nozīmē stars 60 grādi?
28.jūnijs 2012, 22:21 | links
 
Ja Tu stāvi uz vietas vai tad reljefs mainīsies ?? Ko ? Analogs tam ,ja stavi uz tilta un skaties uz leju redzi akmeni sāc iet un redzi kas notiek aiz akmeņa šoreiz tas ir Tavs acu skatiens ,bet eholotam stars.
28.jūnijs 2012, 21:52 | links
 
Jautājums spečukiem!
Lowrance x4pro - uz 200khz braucot viss ok-rāda dziļumu, pacēlumus, nogāzes, zāles, arī kādu zivi, bet kad apstājas uz nogāzes- rāda ka ir līdzena grunts. Var būt kādas opcijas nav pareizi iestādītas ?
28.jūnijs 2012, 21:33 | links
 
zaraza,atļauj man pie sevis pasmaidīt:)
Esi tik labs,meklē skabargu sev pakaļā,nevis citur kaut kur:)
28.jūnijs 2012, 18:32 | links
 
andis47...
Palasot atsauksmes Cabelas konstatēju, ka tam HB aparātam nav zoom funkcijas uz DI... Ja tā ir, tad tas ir offigenais mīnuss - viss taču zvērīgi sīks zem DI...
28.jūnijs 2012, 13:47 | links
 
zaraza> paldies tev labais cilvēk :)
27.jūnijs 2012, 17:52 | links
 
Par Latvijas ekonomiku pilnīgi piekrītu,bet šī eholote bija pārāk liels kārdinājums:240 Ls pret 620 Ls:)
Bet labus kātus un spoles labprāt pērku e-boat.
Starp citu,es arī varētu piedalīties testēšanā,demonstrēšanā un salīdzināšanā.Ļoti iespējams,ka rīt arī būšu Ķīsī.
27.jūnijs 2012, 17:52 | links
 
andis47...

Nepērku elektroniku aiz dīķa... Iespējamās problēmas pats labi zini - "nepāršujami" pēdas/fārenheiti, garantijas EU nav, da i cipars( ja nevilkt pilnīgā kontrabasā) nostājas beigās nemazs - 40% piegāde (ja Airmail)+PVN+varbūit kāds lats muita. Un galu galā ronny un kolēģi arī grib ēst :) Labāk es bik pabaroju kādu letiņu, nekā grauju jau tā pilnīgā pēcpusē esošo ekonomiku... Nesaku, ka neko nepērku Cabelas&Co, bet vairumā tikai to ko iekš LV nevar dabūt ne par kādu naudu vispār...
27.jūnijs 2012, 16:46 | links
 
zaraza,es nopirku aiz dīķa,apskaties Cabelas kāda cena,479 $.Man patīk ļoti.
27.jūnijs 2012, 15:23 | links
 
es ņebumbum ne rus ne eng bet kruķijos kā lielais
27.jūnijs 2012, 15:22 | links
 
Andi - hehe, Tavam aparātam "zemās" frekvences ir augstākas nekā manam "augstās", tāpēc arī nespējām vienoties :)

enivej, es par augstāku frekvenci un skaidrāku bildi.. :))
27.jūnijs 2012, 13:38 | links
 
Kvoks, vertikālās svītras ir no automātiskā 'zoom' režīma. Izslēdz automātisko, lai stāv uz vienu dziļumu, piemēram, 6m.
27.jūnijs 2012, 13:31 | links
 
kvoks>spied menu up vai menu down kamēr parādās Fish ID tur izvēlies off vai krievu valodā выкл nospied pogu PWR un būs kāsīši. Demo režīmā arī tas strīpas parādās? Tā zivju rinda var būt arī straumes virpuļi vai gaisa burbuļi.
27.jūnijs 2012, 12:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager