Eholotes

kādam nav lietota ehalote ko pārdot?
28.maijs 2012, 21:48 | links
 
Tik ilgi gaidījām to brīdi, kad nopirksim eholoti, bet liekas, ka mūsu noskatītais modelis ir novecojis.Runa ir par HUMMINBIRD 718X, tagad jaunais fovorīts ir LOWRANCE Mark 5x DSI.Ko teiksiet, spečuki, lietotāji?Paldies!
28.maijs 2012, 21:45 | links
 
varbūt kāds ir sev nopircis jaunu ehaloti tad es labprāt nopirkšu jūsu veco! interesē lai ir normāla lieluma un ar ūdens t rāda. fish fainderus lūdzu nepiedavat
26.maijs 2012, 21:23 | links
 
pagaidām esu izmantojis maz lowranci x4 ... patreiz viss ir oki doki ... zālēs gan neko nerāda laikām zāles traucē ............ ārpus zālēm grunts līniju labi rāda... zivis simboli un kādā dziļumā tā atrodas cik var ticēt 99% tam ...... redzēs kas būs tālāk ......
26.maijs 2012, 21:10 | links
 
Vai kāds zin cik maksā Krievijā ražots eholots un cik labs viņš ir ?
26.maijs 2012, 20:04 | links
 
drl> neko nevar sačakarēt. Parasti eholtiem komplektā nāk līdzi neliels kronšteins devēja stiprinašanai pie tranča to arī var izmantot. Vēl var arī izlīdzēties kā urmaas vai pirkt gatavu eholota turētāju (bilde albūmā)
25.maijs 2012, 10:15 | links
 
drl
Jau savulaik rakstiju:
Eholota "devēju" pūslim lieku pie tranča.To novietoju pēc iespējas tuvāk balonam,tālāk no motora.Savam huminbirdam "devēju" esmu nostuprinājis uz plastmasas 20mm trubas.Kuru savukārt lieku iekš,pie borta pieskrūvētiem trubu turētājiem.To visu var iegādāties būvmateriālu veikalos pa "kapeikām".Neesmu manijis ne traucējumus ne kādas citas vainas.Kaut eholotu jau tādā veidā lietoju n-tos gadus. :)
25.maijs 2012, 09:26 | links
 
Sveicināti.
I
espējams, ka šeit jau par to ir runāts, bet atļaušos tomēr apjautāties.
Vai eholoti (devēju) var stiprināt uz tranča, blakus motoram? Esmu dzirdējis viedokli, ka tādā veidā var to datčiku sačakarēt + esot baigie traucējumi.
Ja tā tas ir, kādi klātesošajiem ir vinnējošie paņēmieni eholotes piestiprināšanai pie pūšļa? Vai ir kaut kādi spec turētāji šim nolūkam?

-d.
25.maijs 2012, 09:12 | links
 
eboat.lv,paldies,aizsūtīju telefona nr.
22.maijs 2012, 22:12 | links
 
Andis47: atsūti savu tel. nr. palīdzēsim Tev uzlikt to eholoti.
22.maijs 2012, 21:54 | links
 
Vēl joprojām meklēju prasmīgu meistaru Humminbird eholotes uzstādīšanai uz plastmasas laivas Ādažos.
Varbūt atrodās kāds,kas vēlas nopelnīt.Varu arī uzaicināt uz copi Baltezerā vai Ķīšezerā.
Būtu vēlams darbiņu veikt rīt.
22.maijs 2012, 19:28 | links
 
Ļoti labs piedāvājums:
http://eboat.lv/lv/eholote-ehalote-gps/humminbird/humminbird-967cx-3d-combo



Palikuši tikai 2 gab.
18.maijs 2012, 00:33 | links
 
Man pašam nav bet Albakorā vēl vajadzēja būt. No rīta paskatīšos un uzrakstīšu PM
17.maijs 2012, 23:53 | links
 
ronny, ir tev tas eholota dachika turetajs laivai stockaa? man vajag.
17.maijs 2012, 21:43 | links
 
ginca,paldies par palīdzības piedāvājumu.Instalācijas pamācība jau diezgan saprotama.Bet te ir cita lieta.Jāatzīst,ka nav man "prasmīgās rokas"un,ja es pats ņemšos uzstādīt,tas aizņems nežēlīgi daudz laika un vēl nezinu,cik labi sanāks.Tāpēc labprāt samaksātu kādam lietpratējam,kurš to izdarīs ātri un pareizi:)
16.maijs 2012, 11:58 | links
 
Vēlējos padalīties ar pieredzi.
Ziemā parādījās posts par krievu eholoti Praktiks4 pro2. Tā nu nolēmu iegādāties. tas nebija viegli, taču ar paziņu palīdzību Krievijā un vilciena pavadoņu palīdzību beidzot esmu to saņēmis un uzsācis lietot. Uz šo mirkli tikai pozitīvas atsauksmes, neskatoties uz šaurajiem leņķiem, upēm un eszeriem pietiek. priecē tas, ka aparātu darbina viena AA baterija un darbības ilgums ir 60 h. Diezgan laba fīča ir jūtīgums. Cik sapratu, tad uz max. noregulēta redzu pat ķīsi :) . Tagad tikai jāuztaisa stiprinājums laivai, jo lasītājs iestiprināts tikai vadā.
P.S. izdevumi kopā: 90 LVL
16.maijs 2012, 07:52 | links
 
To: Andis47 par to kā uzstādīt eholoti varam izstāstīt eboat.lv Brivibas 277. to mierīgi vari izdarīt pats. Ja tomēr vēlies palīdzību klātienē, tad tikai nākam nedēļ, jo šonedēļ dodamies uz Burtnieku jau rīt, līdz svētdienai. Nākam nedēļ kādu vakaru varu piebraukt, Ādažiem garām braucu. Tel 20011888
16.maijs 2012, 00:02 | links
 
zaraza: visticamāk eholotei būs traucējumi, ja vispār stars spēs izkļūt cauri alumīnijam. To var pārbaudīt sekojoši: Pielej laivas korpusā tik daudz ūdeni, lai tajā varētu iegremdēt devēju. Izmantojot kādu smagu priekšmetu, novieto devēju vajadzīgajā pozīcijā. Devējs nevar raidīt signālus pa gaisu, tādēļ ir nepieciešams ūdens, kas izspiež gaisu starp devēju un korpusu un aizpilda visas laivas korpusa poras. Apskati tagad ehalota raidītos signālus un salīdzini tos ar tiem, kurus redzēji uz ekrāna, kad devējs bija iegremdēts ūdenī pāri laivas malai. Ja rezultāti ir līdzvērtīgi, tad skaidrs, ka var uzstādīt :) Kaut gan Humminbird rekomendē devēja uzstādīšanu korpusa iekšpusē tikai stiklašķiedras laivām.
15.maijs 2012, 23:45 | links
 
http://xumba.scholleco.com/

šim forumam arī nav ne vainas
15.maijs 2012, 22:23 | links
 
Zaraza

Stiklaškiedra + koks. Rūpnīcā instalētais eholots ir ar sonoru ķīlī, bet .... koroče noņēmu nost, jo LV 20grādu staram nav jēgas.

Palasies ārzemju forumos, kaut vai šajā http://forums.sideimagingsoft.com/index.php?topic=1334.0

visa info pieejama, tur ir arī ražotāju konsultanti un praktiski visi jautājumi ir aprakstīti.
15.maijs 2012, 22:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager