Eholotes

Eagle 320 FISHMARK ir noplīsis devējs Vajdzētu iegādāties citu /remontēt nevar ir jau izzvanīts un noprovēts /jāmeklē jauns :))
12.marts 2012, 19:50 | links
 
makers:570 DI - manuprāt ideāla izvēle ja mērķis bija iegādāties vidējās klases eholoti ar vismodernāko tehnoloģiju parametriem. DI (DownImaging) sākotnēji bija tikai dārgajos modeļos, bet tagad pieejams arī 500-sērijai, līdz ar to padarot 570 DI par labāko melnbalto pārstāvi šajā klasē. :)
Manuprāt galvenais ieguvums no DI ir tas, ka patiecoties 4 staru kombinācijai un 75 grādu pārklājumam iespējams iegūt daudz precīzāku un vieglāk uztveramu info.
11.marts 2012, 22:01 | links
 
Nu labs aparāts,ko lai tur piebilst,Tu esi malacis,ka izvēlējies.
Bet es neapšaubu,ka Lizzy un Ronny šeit ir labākie spečuki par eholotēm,es pats ik pa laikam lūdzu padomu.
11.marts 2012, 20:14 | links
 
un nevajag Lizzy nosodiit
piemeers
vina reklamee un tirgo savu preci kaa vien var lai uztaisiitu dziivoklii,maajaa remontu
es remonteeju dziivoklus maajas un taisu sev reklaamu lai buutu turpmaak darbs un vareetu nopirkt labu ehu kau tvai pie Lizzy
11.marts 2012, 20:09 | links
 
a ko veci var pateikt par 570 di,ka vins ir jauns modelis,domaaju ka daudziem konkreeta modela veel nav un tapee prasu Lizzy un kaa buus taa buus ls ta samaksaats
11.marts 2012, 19:58 | links
 
Maker,nu galīgi nebiju domājis kā uzbraucienu,jo nav iemesla un nav man tādu tiesību.
Bet kā Tu pats domā,ko var Tev atbildēt cilvēks,kurš tirgo vai izplata šos aparātus?
Cita lieta,ja Tu prasītu večiem,kam kāda pieredze lietošanā,kādas problēmas bijušas utt.
11.marts 2012, 19:45 | links
 
vai tad nevar dariit taa
davaite zit druzna kaa vecajaa labajaa muultenee
11.marts 2012, 19:36 | links
 
andis47 kapee taadi uzbraucieni...............
pielietojumu es vinam jau zinu,vnk ehos esu iesaaceejs un paprasu domas lietprateejam
tu arii laikam esi pieskaitaams taadai cilveeku grupai ka tik kaadam uzriet.............
un ja pascir paars lapas atpakal,tad no manas puses bij jautaajums par konreetiem modeliem,,,,taa luuk
11.marts 2012, 19:33 | links
 
andis47 jeb tu esi mans elks un shi foruma reindzhers, atnaci un tagad ieved sheit kaartiibu. :))) nu veiksmi veelu tev - logjiskas spriestspejas un viediibas guru! :)))
11.marts 2012, 19:28 | links
 
Nevaru saprast,vie tiešām tikai alkači raksta šajā sadaļā?
Vecs lucis,martins visādas stulbības gvelž.
Maker,nopirki aparātu,tad vismaz izlasi pamācību,un,ja kaut kas nav skaidrs,tad arī apspried problēmas.Citādāk kaut kā stulbi,nopirki un tad prasi Lizzy viedokli.Nu,un ja viņa pateiks,ka sūdu esi nopircis?Ko tad?Vai gribās dzirdēt,ka baigi labo mantu esi nopircis?
11.marts 2012, 18:59 | links
 
lizzy.ko tu teiksi par so modeli
11.marts 2012, 18:20 | links
 
vakar iegaadaajos huminbirdu 570 di,peec simulaacijas spriezot itkaa atbilst aprakstiitajam un di funkcija ir toc takaa bilde ja pieregulee juutiigumus.tagad tik jaagaida kad ledus izies daugavaa lai dziivee var pameeginaat ko vins raada,
11.marts 2012, 18:19 | links
 
Lizzy, protams ka vertibu skala katram ir cita. Bet suuds arii aafrikaa ir suuds, grozi kaa gribi. :)
9.marts 2012, 19:02 | links
 
svecinati copes radinieki!rakstu savu pirmo zinojumu foruma.sogad peipis nav mums ipasi devigs.pec pedejas ticamas informacijas ir paveries dienvidu gals varnja/mehikorma.tur ir gan raudas gan labi asari nakoso nedelu bus jaorganize parbaudes brauciens . veci ne asakas!
9.marts 2012, 18:09 | links
 
biomasters>Lowrance Mark 5x DSI.
9.marts 2012, 17:39 | links
 
Kāds viņam stiprinājums!? Vai ir iespēja piestiprināt blakus motoram gumijas laivas aizmugurē?
9.marts 2012, 17:32 | links
 
biomasters
H 718
9.marts 2012, 17:26 | links
 
Vai kāds var ieteikt labu eholotu cenu robežās no 70-200 ls!? Vajadzīgs vasarā no laivas lai rāda kantes smuki un varbūt kādus zivju barus!
9.marts 2012, 17:08 | links
 
martins_riga: īsti šim apgalvojumam negribas piekrist, jo katram ir sava vērtību skala pēc kā attiecīgi izriet vēlmes un vajadzības. Kāds būs laimīgs ar Piranha 180, kāds ar x4 pro, bet citam pat HB 998 liksies nesaprotams un bezjēdzīgs...
8.marts 2012, 13:13 | links
 
Visi tie fishfinder ir suudi. Ja gribas leti es njemtu lowrance x4 pro.


Ronny domaju sev njemt lowrance mark 5 dsi par 200ls, saki ir verts, jeb njemt labak mark5 pro
7.marts 2012, 09:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager