Eholotes

Visiem paldies!
Esmu sabūvējis.

Tagad nevaru saprast kā lai no Garmin Captein aplikācijas dabon ārā bezmaksas dziļumu kartes.

Varbūt kāds var paskaidrot vienkāršiem vārdiem.
9.novembris 2022, 21:47 | links
 
Labdien!
Varbūt kāds var padalīties ar foto kā izveidojuši pārnēsājamos eho komplektus. Eholote akimulators sonārs ar kronšteinu.
Esmu paņēmis 12 colu eholoti un tagad vajadzētu sakomplektēt ērti lietojamu lai nepieaug kājas.

Janis555, 4.novembris 2022, 17:12


Man 9 collu Garmins ir aptuveni šādi:https://eholotes.lv/eholotes-noma-un-elektromotoru-noma/eholotes-nomas-komplekts-humminbird-helix-7-mega-si-g3-gps/
9.novembris 2022, 13:59 | links
 
Sveiki - domas jau par ziemu . ir idejas ka tikt pie Praktik 8?
9.novembris 2022, 07:17 | links
 
Labdien!
Varbūt kāds var padalīties ar foto kā izveidojuši pārnēsājamos eho komplektus. Eholote akimulators sonārs ar kronšteinu.
Esmu paņēmis 12 colu eholoti un tagad vajadzētu sakomplektēt ērti lietojamu lai nepieaug kājas.

Janis555, 4.novembris 2022, 17:12

Man 9 collu ekrāns stāv uz makitas 3 nr kastes. Kaste ir plata. Kas deres ari 12 collu ekranam. Un man pat ieiet 20 ah litija aķis iekša. Plus lowrence 3in 1 devējs. Kas ir liels.
P.s. Nošpikoju no “copes garšas”” raidijuma. Par asariem ventā, tai sērijā.
9.novembris 2022, 07:06 | links
 
Jautājiens zinīšiem !

Lowrance Hook2-4X,, kāda funkcija ir tam (- +) ??

Jon-Hill, 8.novembris 2022, 17:36


zoom in/zoom out... bildes palielināšana/samazināšana. parastajam 200hz eholotam tam jēgas nav, bet downscan/chirp 455 vai 800Hz režimā gan noder, it sevišķi lielākos dziļumos...
Jo tas jau rāda bildi reālajā mērogā, parēķini pats cik maz pikseļu tur sanāk uz zivi, bez palielinājuma švaki redzams.
8.novembris 2022, 20:52 | links
 
Jautājiens zinīšiem !

Lowrance Hook2-4X,, kāda funkcija ir tam (- +) ??
8.novembris 2022, 17:36 | links
 
bildes albumā ieliku
4.novembris 2022, 19:15 | links
 
Labdien!
Varbūt kāds var padalīties ar foto kā izveidojuši pārnēsājamos eho komplektus. Eholote akimulators sonārs ar kronšteinu.
Esmu paņēmis 12 colu eholoti un tagad vajadzētu sakomplektēt ērti lietojamu lai nepieaug kājas.
Janis555, 4.novembris 2022, 17:12

Es nopirku DEPO mazo plastmasas instrumemtu kasti, vākā izurbu caurumus un ieliekot no iekšpuses orgstikla gabalu(jo kastes vāks tāds pašķidrs). Kastei sānā zem vāka iegriezu cokumu kur ieiet un iziet vadi. Iekšā aķis, liekie vadi, motora remkomplekts un vēl dažādi vajadzīgi sīkumi. Pārējais ir fantāzijas lidojums un ērtības nosacījumi. Man plastikāta laiva, savu kasti stiprinu ar siksnām pie saplākšņa beņķa, kas iet pa vidu laivai. Man ir Raimaryn eholote, kurai ekrāns ērti grozās uz ābola.
4.novembris 2022, 18:45 | links
 
Labdien!
Varbūt kāds var padalīties ar foto kā izveidojuši pārnēsājamos eho komplektus. Eholote akimulators sonārs ar kronšteinu.
Esmu paņēmis 12 colu eholoti un tagad vajadzētu sakomplektēt ērti lietojamu lai nepieaug kājas.
4.novembris 2022, 17:12 | links
 
breksis99 [10.10.22]: Hummibird Helix5 nāk ar aķi komplektā vai nē,un cik tas ir money?Varbūt var nokomentēt kāds.
Vēlos savu pārdot. Ja ko - varam runāt.
11.oktobris 2022, 11:26 | links
 
Vai tā ir mana telefona vaina, ja pie deeper chirp 2 atkārtota iemetiena (aptuveni 70 m) rodas problēmas ar savienojumu ar deeper? Ja izslēdz un ieslēdz wifi un atkārtoti savieno, tad tikai tiek atsākta skenēšana. Pirmajā iemetienā šāda problēma neparādās.

Cope321, 1.oktobris 2022, 19:20


Man arī diezgan gļukaina dīpera darbība. Mēģināts viss, vienmēr apdeitots softs, ir taisīts mobzim restarts tieši pirms dīperēšanas, maz kas palīdz. Aizmet, pārtrūkst savienojums, gaidi kā muļķis, ja parādās, tad dīperim iestājies kautkāds "baterijas taupīšanas režīms". Kad pietin klāt, izcel no ūdens, aizmet nākamreiz, taupīšanas režīms mistiski beidzas. Šis neatkarīgi no baterijas pilnuma dīperim pašam vai mobzim. Esmu iemanījies ar kātu asi uzraut, lai bumbiņa riktīgi nošlakstās, tad var to baterijas taupīšanas režīmu pusceļā atsvaidzināt par parasto skenēšanu. Visā visumā ar dīperi par 350eur esmu vīlies, ne par to, ko bumbiņa var vai nevar, bet tieši par darbības stabilitāti. Rakstīju uz suportu meilus, prasīju vai nevar kautkā uzbūsterēt signālu un nahrenzēt to enerģijas taupīšanas režīmu vispār saknē, man tik saka, pārliecinaties ka esat atjaunojušo aplikāciju...
10.oktobris 2022, 23:41 | links
 
Hummibird Helix5 nāk ar aķi komplektā vai nē,un cik tas ir money?Varbūt var nokomentēt kāds.
10.oktobris 2022, 23:18 | links
 
Varbūt kāds var paskaidrot, cik vajadzīgi vai arī nevajadzīgi ir lietot eholotes programmatūras apdeitus?

Janis555, 10.oktobris 2022, 20:38


Parasti jauninājumi kaut ko salabo vai uzlabo, bet ir gadījies arī pretēji un ka gļučī vairāk!
10.oktobris 2022, 20:56 | links
 
Varbūt kāds var paskaidrot, cik vajadzīgi vai arī nevajadzīgi ir lietot eholotes programmatūras apdeitus?
10.oktobris 2022, 20:38 | links
 
Vai tā ir mana telefona vaina, ja pie deeper chirp 2 atkārtota iemetiena (aptuveni 70 m) rodas problēmas ar savienojumu ar deeper? Ja izslēdz un ieslēdz wifi un atkārtoti savieno, tad tikai tiek atsākta skenēšana. Pirmajā iemetienā šāda problēma neparādās.
1.oktobris 2022, 19:20 | links
 
Sveiki veseli! Gribu uzrakstīt ziemassvētku vecītim vēstuli , lai atnes eholoti. Līdz šim lietoju visvienkāršākās eholotes , vairāk dziļuma noteikšanai. varbūt ir kādi ieteikumi , ko vecītim ieteikt.
Budžets 500 eiras, gribētos lai zīmē dziļumus, kādu zivi parāda, lai nav kosmoss saprašanā. Paldies jau iepriekš par atbildi!

onslovs, 17.septembris 2022, 22:52

Lai nav jāgaida kamēr pasts apstrādās vēstules :
eholote Raymarine Element 7 HV-100. Sānskati ir,klasiskais sonārs, downscan. kartes zīmē. Cena 400 eur . Pārdodu jo ir nopirkta cita ( lielāks ekrāns, Live utt).
p.s. nav jauna. Bet viss strādā, noskrāpēta nav :)
17.septembris 2022, 22:59 | links
 
Sveiki veseli! Gribu uzrakstīt ziemassvētku vecītim vēstuli , lai atnes eholoti. Līdz šim lietoju visvienkāršākās eholotes , vairāk dziļuma noteikšanai. varbūt ir kādi ieteikumi , ko vecītim ieteikt.
Budžets 500 eiras, gribētos lai zīmē dziļumus, kādu zivi parāda, lai nav kosmoss saprašanā. Paldies jau iepriekš par atbildi!
17.septembris 2022, 22:52 | links
 
to nelietotaajs

Jo pusmēness stāvāks, jo tuvāk stara centram atrodas zivs.
15.septembris 2022, 21:26 | links
 
aigarito [15.09.22]: Paldiss par atbildi. Bet kā ar sānskatu? Sanāk pārsvarā copēt no laivas paseklās vietās, es braucot tur ar laivu pa savu 2m dzilumu redzesu kautko pa malām arī ar Deeper (kautvai jaunākajiem modeļiem)?

Bilde no Fb deepera lapas
15.septembris 2022, 18:14 | links
 
nelietotaajs [15.09.22]: 45 gr stars 15m dziļumā zivi pamana un ekrānā parāda arī X metrus uz priekšu un sāniem!?
Man pareizs domugājiens?
Nav tā ierīce tik advancēta. Šams kā čukča , ko redz to dzied. Redzi loku vai zivs ikonu tās atrašanās dziļumu. Priekšā pakaļā vai sānos hvz .
15.septembris 2022, 17:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager