Eholotes

Lizzy, vai starp šiem diviem modeļiem ir liela starpība?
26.oktobris 2011, 11:38 | links
 
To veliks: Nav taisnība. Jebkuram Humminbird Eiropas tirgus modelim ir metriskā sistēma.
Ja ir doma par Matrix 47 3D iegādi, vēlos piezīmēt, ka šis modelis ir izņemts no ražošanas un tā vietā ir http://www.eboat.lv/lv/eholote-ehalote-gps/humminbird/humminbird-matrix-47x3d-ehalots/" rel="nofollow" target="_blank">748 3D
26.oktobris 2011, 11:23 | links
 
VELIKAM Vecit visu rādā kā mums ir pierasts:))
26.oktobris 2011, 10:55 | links
 
To; amatieris007 atbrauc uz e-boat.lv sīki,smalki izstāstīsim.
25.oktobris 2011, 23:12 | links
 
chau visiem profiem!
izlasiiju loti daudz forumaa par eholoteem un shodien biju pat vienaa lielaa veikalaa peec padoma un demonstraacijas, kas lautu izveeleeties iisto. Diemzeel peec diezgan iisas sarunas sapratu ka sapulceejushies tur 5 veikala speci zin ne vairaak par mani un katram ir sava teorija, kaa katrs straadaa. Beigu beigaas neko jaunu neuzzinaaju. It kaa paardod, bet pashi nezin ko paardod, kaa anukaa. Ceru, ka juus paliidzeesiet. Firma un cena mani pagaidaam neuztrauc, bet ....ja es gribu to lietot ziemaa un vasaraa, tad tam jaabuut tikai buddy ar to metriigo zondi vai arii ir citas iznemot buddy? biju noskatiijis internetaa Humminbird 550, bet tas un tam liidziigiem sensori stiprinaas pie laivas apakshas, tad tai jaabuut stacionaarai laivai un ja taadas nav, tad tie neder? Vai varat ko piedaavaat, padaliities ar pieredzi, taadam kaa es, kas brauc vasaraa uz kaadu ezeru, iznomaa laivu un copee un taapat arii ziemaa...tikai bez laivas:)
25.oktobris 2011, 22:27 | links
 
Sveiki, velos iegadaties ehaloti, vai kads var ieteikt kurs no siem diviem ir labaks...
HUMMINBIRD Piranha MAX 170X vai Eagle-CUDA-300
Raditaji pluss minuss ir lidzigi, bet ko tie dara reali...Kurs kalpo uzticigak un kurs no tiem precizak nolasa datus...
23.oktobris 2011, 05:23 | links
 
Vai taisnība, ka Matrix 47 3D dziļumu rāda tikai pēdās ? Palasiju instrukciju angļu valodā un spriežot pēc tās, tā arī iznāk.
Vai varbūt jāskatās pēc tā kur ražots un kādam tirgus segmentam paredzēts ?
22.oktobris 2011, 22:31 | links
 
nepaatiik tas kad ar pirkstinju baterijaam. baigi atri izlaadejas. spej tik pirkt
15.oktobris 2011, 08:26 | links
 
Deerejohn, kas vainas HUMMINBIRD Fishin Buddy 120X? Diezgan populārs tautā. Un ziemā ērts.Cena varēja būt zemāka.
14.oktobris 2011, 20:44 | links
 
svieki, gribu iegaadaaties eholotu, interesee taads lai var normali piestiprinaat pie laivas. HUMMINBIRD Fishin Buddy 120X esmu tadu ieprieks lietojis, gribas kaut ko liidziigu, lai ir bez vadiem. sis taa neisti patika. varbuut kadu citu razotaju varat piedaavaat?
14.oktobris 2011, 20:09 | links
 
http://www.myfish.by/511/4824/
Palasi aprakstu tur vis ir vairāk laikam pat nevarēšu pastāstīt
14.oktobris 2011, 11:26 | links
 
748X ir matrix 3D jaunā paaudze. Visi , kas ir nopirkuši ir ļoti apmierināti. Viss vieglāk nolasāmais eholots, nav nekas jādomā un jāekspermentē. Ļoti labs priekš velcēšanas, nav jābraukā zig zagos , lai saprastu grunti.
14.oktobris 2011, 10:51 | links
 
Bonifacij padon ziņu kā ar Tevi sazināties, ar labprāt pakomunicētu par šo eholoti.Protams ja nav z b šitādi interesenti :)
14.oktobris 2011, 09:51 | links
 
Pirms tam man bija Matrix 3d . Tagat ir 748 3d praktiski viņi ir vienādi, klāt ir nākusi iespēja pieslēgt Džipi un atzīmēt punktus ,aparāts ir labs ir jau labāki tur atkal cena savādāka,tākā iesaku:)))
14.oktobris 2011, 08:09 | links
 
Jautājums šāds, vai kāds ir iegādājies eholotu Humminbird 748 3D.
Ir doma šādu iegādāties, vai ko stipri līdzīgu, tikai īsti nav skaidrs kā tāds darbojas rādot 6 starus. Vai tos rāda vienlaicīgi, vai tikai paspaidot pogas tas piedāvā šādu iespēju izmaiņas ?
Un vai tiešām ar šādu eholotu var redzēt no kuras puses zivs paceļas.
Jautājumi protams ir vēl un vēl, tikai tos vēlētos uzdot konkrētam cilvēkam, kurš ar šādu eholotu reāli ir pabraucis un zin kā un ko šis verķis spēj.
14.oktobris 2011, 00:59 | links
 


LOWRANCE X 125
pārdodu cena 190 ls Jauns iepakojumā komplektā ar devēju
Tehniskie rādītāji:
- Ierīce, lai meklētu potenciālās zivīm bagātās vietas.
- Augstas izšķirtspējas 12.7cm Film SuperTwist LCD displejs.
- Izšķirtspēja: 480 pikseļi (vertikāli) x 480 pikseļi (horizontāli).
- 4 dažādu pakāpju pelēkie foni.
- 200 kHz Skimmer pārveidotājs ar iebūvetu temperatūras nolasītāja sensoru (skenēšanas leņķis līdz 60 gr.).
- Raidītāja maksimālā izejas jauda 2400W.
- Skenēšanas dziļums līdz 275m.
- 16 pakāpju Grayscale attēlojums.
- Pilnībā ūdensizturīgs, kas ļauj to izmantot arī skarbos laika apstākļos.
- Kompakts korpuss, ātra piestiprināšanas, slīpuma regulēšanas iekārta.
Savienojamība ar CANet
Skaņu signali
Divfrekvences sonars
Divstāru sonars
Atdalamājs displejs
Ultra Scroll funkcija
See-Thru tehnoloģija
Zivju zīme
Auto-Gain tehnoloģija
Balta līnija
Dziļuma līnijas uzstadīšana
A-Scope tenoloģija
Bottom-Lock funkcija
Ūdens temperatūras ieraksts
Ūdens temperatūras raditajs
Frekvence (Divstāvu)
Pārvada jaudība (Divstāru)
Max dzīļums(Divstāru)
Sonara apskates leņķis (Divstāru)
6.oktobris 2011, 18:52 | links
 
tr222: ir tāda eholote kas rāda uz sāniem - Fishin' Buddy 120.
Par tiem kas rāda zem laivas - viss ir atkarīgs no pārklājuma leņķa platuma - piemēram, ja pārklājums ir 60 grādi, dziļuma un pārklājuma attiecība ir 1:1. Tas nozīmē, ja atrodies 5m dziļumā tad pārklājuma apgabals ir 5m. Jo plātāks stars/leņķis, jo lielāks pārklājums, jo vairāk info. No otras puses skatoties jo platāks stars/leņķis jo neprecīzāka info, jo stars, savas piliena veida formas dēļ nespēj iekļūt visās bedrītēs un ieplakās. Tapēc ideāli ir daudzu šauru štaru kombinācija, kas veido platu pārklājumu un nodrošina ļoti precīzu informāciju.
6.oktobris 2011, 18:32 | links
 
vispār ir kāds eholots kurš rāda virzienā uz sāniem/priekšu, ne tikai apakšā zem laivas ? pakonsultējoties veikalā vismaz man tāda pārliecība radās, jo ja tas verķis rāda tikai to kas ir zem laivas, tad seklumā pilnīgi garām.
6.oktobris 2011, 15:53 | links
 
bonifacijs> SIA Normark Venspils iela 50, Rīga , bet cik esmu dzridējis, ja garantija cauri tad neko īpaši tev nepalīdzēs.
27.septembris 2011, 12:35 | links
 
Matrix 47 3d
27.septembris 2011, 12:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager