Eholotes

Upsss...
Man tiko rakstot komentaru, pašam radās jautājums!
Ja es par ietojoties pa ūdenstilpni, kur ir 15m dziļums, eholotē pamanu zivis, tas tak nenozīmē, ka viņas ir zem laivas!? Viņas var būt arī 15-20m priekšā laivai?! 45 gr stars 15m dziļumā zivi pamana un ekrānā parāda arī X metrus uz priekšu un sāniem!?
Man pareizs domugājiens?
15.septembris 2022, 17:09 | links
 
aigarito [15.09.22]: jurciks66 [10:42]: Nomas laivām lietoju Deeper ar viņu laivas stiprinājumu - https://deepersonar.com/us/en_us/products/flexible-arm-mount-2.0 - principā ir ok. Vienīgā problēma ir tā, ka dīperis mēdz izcelties virs ūdens. Piemēram, lielos viļņos vai pieceļoties no laivas pakaļgala un aizejot uz vidu (tad tas pat ir labi, sanāk taupīt baču :))Paldiss par atbildi. Bet kā ar sānskatu? Sanāk pārsvarā copēt no laivas paseklās vietās, es braucot tur ar laivu pa savu 2m dzilumu redzesu kautko pa malām arī ar Deeper (kautvai jaunākajiem modeļiem)?
Cik zinu, tad Deeper stara platums ir ap 45 gr. Tad parēķini ko tu redzēsi uz 2m dziļumu. Par sānskatiem te vispār runas nav.
15.septembris 2022, 16:59 | links
 
Man šķiet, ka deeperim nemaz nav sānskatu, bet gan stars uz leju,tāds kā konuss. Redzēt var atkarībā no dziļuma kur makšķerē un atkarībā kādu frekvenci jeb staru izvēlas, platu vai šauru.
15.septembris 2022, 16:58 | links
 
jurciks66 [15.09.22]: Nomas laivām lietoju Deeper ar viņu laivas stiprinājumu - https://deepersonar.com/us/en_us/products/flexible-arm-mount-2.0 - principā ir ok. Vienīgā problēma ir tā, ka dīperis mēdz izcelties virs ūdens. Piemēram, lielos viļņos vai pieceļoties no laivas pakaļgala un aizejot uz vidu (tad tas pat ir labi, sanāk taupīt baču :))
Paldiss par atbildi. Bet kā ar sānskatu? Sanāk pārsvarā copēt no laivas paseklās vietās, es braucot tur ar laivu pa savu 2m dzilumu redzesu kautko pa malām arī ar Deeper (kautvai jaunākajiem modeļiem)?
15.septembris 2022, 15:12 | links
 
Nomas laivām lietoju Deeper ar viņu laivas stiprinājumu - https://deepersonar.com/us/en_us/products/flexible-arm-mount-2.0 - principā ir ok. Vienīgā problēma ir tā, ka dīperis mēdz izcelties virs ūdens. Piemēram, lielos viļņos vai pieceļoties no laivas pakaļgala un aizejot uz vidu (tad tas pat ir labi, sanāk taupīt baču :))
15.septembris 2022, 10:42 | links
 
Var arī pie logu stikla parvietošanas piesūcekņa pieskrūvēt un zem ūdens laivas trancim pielikt. Jau divus gadus tādu lietoju. Pat braucot ar 35 km/h nekrīt nost.
15.septembris 2022, 10:15 | links
 
Var tādu, un var budžeta variantā devēju pieskrūvēt pie dēlīša vai ar savilcēm pielikt, un dēlīti ar galdnieka spīlēm piespiest pie laivas. Tas pats princips. Ātri un vienkārši.
14.septembris 2022, 22:36 | links
 
aigarito [14.09.22]: Sveiki. Ir kādi ieteikumi sakarīgām eholotēm, ja nav vēl savas laivas? Pašlaik izīrēju laivas, lieku savu motoru un tā. Bet gribas iegādāties pirmo sakarīgo eholoti. Skatos, protams, sakarīgs, budžeta variants ir Lowrance Hooks, bet vislielākais jautājums rodas pie devējiem, ja es aizbraucu uz ūdenstilpni, vai tad es tāda tipa laivām kā tur parastās pellas utt., to devēju varēšu ātri uzlikt, noņemt? Deeper variants cik saprotu pie laivas varianta galīgi neder.

Īsumā interesē vai ir kādas eholotes, devēji, kas ir paredzēti ātri noņemt, uzlikt? Paldies!
Ir speciāli kronšteini eholosu devējam, kurus var ātri uzlikt un noņemt te saite uz vienu tādu https://eholotes.lv/kronsteini/eholotes-deveja-kronsteins-3110016/
14.septembris 2022, 21:54 | links
 
Sveiki. Ir kādi ieteikumi sakarīgām eholotēm, ja nav vēl savas laivas? Pašlaik izīrēju laivas, lieku savu motoru un tā. Bet gribas iegādāties pirmo sakarīgo eholoti. Skatos, protams, sakarīgs, budžeta variants ir Lowrance Hooks, bet vislielākais jautājums rodas pie devējiem, ja es aizbraucu uz ūdenstilpni, vai tad es tāda tipa laivām kā tur parastās pellas utt., to devēju varēšu ātri uzlikt, noņemt? Deeper variants cik saprotu pie laivas varianta galīgi neder.

Īsumā interesē vai ir kādas eholotes, devēji, kas ir paredzēti ātri noņemt, uzlikt? Paldies!
14.septembris 2022, 21:32 | links
 
Vajadzīgs padoms.
Nopirkām Lowrance Hook 7 eholoti. Pievienojam devēju pie laivas.Un skuju neradija ne eholoti ne sanskatus. Atbrauca choms noregulēta viss aizgāja. Kad beidzam copi tad ņemam nost no laivas. Un nākamreiz liekot klāt visi eholotes uzstādījumi aizgāja pa pieskari. Sākumā protams izvēlamies pareizo devēju. Mums tas it tripleshot. Un vis kautads gemorojs. Varbūt kāds saprot kas par lietu un ko datu nepareizi.

koki, 11.septembris 2022, 19:38

Pamēģini eholoti slēgt ārā caur klasisko ceļu -Power-shutdown (nu tā kā datoram). Nevis turot nospiestu power pogu. Kolēģim ar Elite FS eholoti bij līdzīgi, kamēr šito atkoda.
12.septembris 2022, 20:06 | links
 
Sveiki copes kolēģi. Iegādājos sev Lowrance Elite FS 9 (vēl ir ceļā, būs uz nedēļas beigām)
2 Jautājumi
1. Ja kāds izmanto tādu eholoti, kāds jums ir akumulators šim aparātam? Skatos un domāju cik jaudīgu aķi vajag, lai pietiktu 7-9 stundām ar izslēgšanu/ieslēgšanu?
2. Kur var nopirkt tieši priekš šī modeļa saules aizsegu? Eboat.lv skatos ir priekš HDS, Elite ti , HOOK modeļiem, bet priekš FS neredzu

Paldies!

gincchs, 12.septembris 2022, 12:43
1. lietoju akumulatoru 24 ah, bet man laivas motors ar lādēšanas funkciju.
2. Manam Elite FS 9 saulessargs nāca komplektā.

vorca, 12.septembris 2022, 13:42

Par saulessargu patīkams bonuss, es esmu domās pirkt aķi kautkur no 18 līdz 30ah , nezinu ar cik reāli pietiktu :D

gincchs, 12.septembris 2022, 14:02
Teorētiski vienkāršs aprēķins, protams atkarīgs no aparāta lietošanas. Specenē norādīts ka pie maksimālā ekrāna spilgtuma patērē 2A, tad var vienkārši aprēķināt 18 a/h dalām ar 2A sanāk 9 stundas, 30 a/h = 15 h.

vorca, 12.septembris 2022, 15:10

Jup, to lasīju arī dažādos ārzemju copes forumos, bet nu gribējās zināt arī LV copmaņu domas :) Paldies
12.septembris 2022, 16:18 | links
 
Sveiki copes kolēģi. Iegādājos sev Lowrance Elite FS 9 (vēl ir ceļā, būs uz nedēļas beigām)
2 Jautājumi
1. Ja kāds izmanto tādu eholoti, kāds jums ir akumulators šim aparātam? Skatos un domāju cik jaudīgu aķi vajag, lai pietiktu 7-9 stundām ar izslēgšanu/ieslēgšanu?
2. Kur var nopirkt tieši priekš šī modeļa saules aizsegu? Eboat.lv skatos ir priekš HDS, Elite ti , HOOK modeļiem, bet priekš FS neredzu

Paldies!

gincchs, 12.septembris 2022, 12:43
1. lietoju akumulatoru 24 ah, bet man laivas motors ar lādēšanas funkciju.
2. Manam Elite FS 9 saulessargs nāca komplektā.

vorca, 12.septembris 2022, 13:42

Par saulessargu patīkams bonuss, es esmu domās pirkt aķi kautkur no 18 līdz 30ah , nezinu ar cik reāli pietiktu :D

gincchs, 12.septembris 2022, 14:02

Teorētiski vienkāršs aprēķins, protams atkarīgs no aparāta lietošanas. Specenē norādīts ka pie maksimālā ekrāna spilgtuma patērē 2A, tad var vienkārši aprēķināt 18 a/h dalām ar 2A sanāk 9 stundas, 30 a/h = 15 h.
12.septembris 2022, 15:10 | links
 
Sveiki copes kolēģi. Iegādājos sev Lowrance Elite FS 9 (vēl ir ceļā, būs uz nedēļas beigām)
2 Jautājumi
1. Ja kāds izmanto tādu eholoti, kāds jums ir akumulators šim aparātam? Skatos un domāju cik jaudīgu aķi vajag, lai pietiktu 7-9 stundām ar izslēgšanu/ieslēgšanu?
2. Kur var nopirkt tieši priekš šī modeļa saules aizsegu? Eboat.lv skatos ir priekš HDS, Elite ti , HOOK modeļiem, bet priekš FS neredzu

Paldies!

gincchs, 12.septembris 2022, 12:43
1. lietoju akumulatoru 24 ah, bet man laivas motors ar lādēšanas funkciju.
2. Manam Elite FS 9 saulessargs nāca komplektā.

vorca, 12.septembris 2022, 13:42


Par saulessargu patīkams bonuss, es esmu domās pirkt aķi kautkur no 18 līdz 30ah , nezinu ar cik reāli pietiktu :D
12.septembris 2022, 14:02 | links
 
Sveiki copes kolēģi. Iegādājos sev Lowrance Elite FS 9 (vēl ir ceļā, būs uz nedēļas beigām)
2 Jautājumi
1. Ja kāds izmanto tādu eholoti, kāds jums ir akumulators šim aparātam? Skatos un domāju cik jaudīgu aķi vajag, lai pietiktu 7-9 stundām ar izslēgšanu/ieslēgšanu?
2. Kur var nopirkt tieši priekš šī modeļa saules aizsegu? Eboat.lv skatos ir priekš HDS, Elite ti , HOOK modeļiem, bet priekš FS neredzu

Paldies!

gincchs, 12.septembris 2022, 12:43

1. lietoju akumulatoru 24 ah, bet man laivas motors ar lādēšanas funkciju.
2. Manam Elite FS 9 saulessargs nāca komplektā.
12.septembris 2022, 13:42 | links
 
Sveiki copes kolēģi. Iegādājos sev Lowrance Elite FS 9 (vēl ir ceļā, būs uz nedēļas beigām)
2 Jautājumi
1. Ja kāds izmanto tādu eholoti, kāds jums ir akumulators šim aparātam? Skatos un domāju cik jaudīgu aķi vajag, lai pietiktu 7-9 stundām ar izslēgšanu/ieslēgšanu?
2. Kur var nopirkt tieši priekš šī modeļa saules aizsegu? Eboat.lv skatos ir priekš HDS, Elite ti , HOOK modeļiem, bet priekš FS neredzu

Paldies!
12.septembris 2022, 12:43 | links
 
Vajadzīgs padoms.
Nopirkām Lowrance Hook 7 eholoti. Pievienojam devēju pie laivas.Un skuju neradija ne eholoti ne sanskatus. Atbrauca choms noregulēta viss aizgāja. Kad beidzam copi tad ņemam nost no laivas. Un nākamreiz liekot klāt visi eholotes uzstādījumi aizgāja pa pieskari. Sākumā protams izvēlamies pareizo devēju. Mums tas it tripleshot. Un vis kautads gemorojs. Varbūt kāds saprot kas par lietu un ko datu nepareizi.
11.septembris 2022, 19:38 | links
 
Garazha [31.08.22]: Sveiki, esmu pirmās ehalotes meklējumos.
Esmu noskatījisEholote Garmin Striker Plus 4 GPS.
Vai šī ehalote man dos adekvātu priekšstatu par ehaloti?
Nianse tāda ka copēju samērā seklos ūdeņos, bedres līdz 4-5m.
Pavisam normāla budžeta eholote ar kuru varēsi zīmēt dziļuma kartes, saglabāt interesējošās vietas izmantojot GPS, lasīt ūdenstilpnes gultni zem laivas, bet ne uz sāniem, tā kā nav sānskatu. Zivs ikonām uz šādas eholotes es vismaz neticu:)
1.septembris 2022, 13:28 | links
 
Man ir Vivid 4cv. Cik atceros tik devējs labāks un vizuāli saskarne daudz smukāka. Pārējais tāds pats. Manām vajadzībām pilnīgi un pat atliektiem galiem pietiek. Jāvelta tik laiks kartes sazīmēt un ar dziļumu krāsām paspēlēties un aiziet. Ļoti labi var saprast kas notiek zem laivas. Punktus salikt. Tumsā noder izmantot maršrutus, lai tiktu atpakaļ un nieskrietu kādā sķērlslī vai sēklī.
31.augusts 2022, 22:42 | links
 
Sveiki, esmu pirmās ehalotes meklējumos.
Esmu noskatījisEholote Garmin Striker Plus 4 GPS.
Vai šī ehalote man dos adekvātu priekšstatu par ehaloti?
Nianse tāda ka copēju samērā seklos ūdeņos, bedres līdz 4-5m.
31.augusts 2022, 21:50 | links
 
pērku lietotu eholoti. budžets ap 500.
variantus studijā :)

ctx1, 28.augusts 2022, 14:09

Paldies visiem, nopirkts.
29.augusts 2022, 10:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager