Eholotes

skatos- kas ta nu, atkal kaatu apceļat?!

Līzīt,
Tad jau kuģi ziemā vadās pēc zvaigznēm navigācijā. Neliegšos, lai aizstāvētu, daiļam dzimumam vienmērt priekšroka!:)
Laikam atšķirīgi mēs domājam par divām dažādām lietām. Ja ir vēlēšanās uz konsekventām debatēm, vienmērt esmu bijis atklāts
19.aprīlis 2011, 20:24 | links
 
To kaatels: Humminbird ir īpaša ICE FISHING eholotu sērija. Pārējos ziemā lietot nerekomendē. Protams, to var darīt, bet auksto laika apstākļu ietekmē rādījumi var būt neprecīzi.
19.aprīlis 2011, 15:59 | links
 
Jebkurš 12V aķītis. 4-7Ah. Praktiski jebkurā bodē, kur tirgo signalizāciju piederumus, vadus, kabeļus, elektropriboru sīkumus.
19.aprīlis 2011, 15:59 | links
 
Nopirku salmo Lowrances eholoti uz akciju. Tagad viņam vajadzīgs baroklis. Vai kāds varat ieteikt kādu akumulatoru kas tur vajadzīgs? Varbūt kāds interneta veikals ko tādu tirgo..
19.aprīlis 2011, 15:52 | links
 
man nevajag krāsaino :)
zīmuļu un ļoti pārtikušu cilvēku manta
15.aprīlis 2011, 00:49 | links
 
wtf? kaatels kodienā zāli sācis pīpēt? :)
15.aprīlis 2011, 00:48 | links
 
kam tev krāsainais, patiesību "uz galda"
15.aprīlis 2011, 00:47 | links
 
liec-lasu
15.aprīlis 2011, 00:46 | links
 
kaatel beidz bļaustīties. eholoti tā īsti arī nav paredzēti lietošanai ziemā. :D
ziemai cita tipa sonāri.
melnbaltie LCD vēl tā, bet krāsainie tiešām 'baidās' no sala
sadzen tad savu patiesību šeit! man tiešām interesē patiesība.
15.aprīlis 2011, 00:44 | links
 
...jo tālāk lasu, jo lielākas glupības;

LIZZI- "nav paredzēts īsti lietošanai ziemā"!!!!

Ta, ko?! Eholotes nelieto ziemā?! Vai tikai "lētā" gala, un kā izspaužas, tā, "ne paredzēšana ziemā" ?!
Ziemā, ne viens, eholotes nelieto, KO

Ar "ko", tiek domāts- stacionāri uzstādāmas sonāra galvas
15.aprīlis 2011, 00:36 | links
 
akal huiņa sadzīta, ADMIN, pakaļa nav jākustina?!

down scan imaging- atpazīst tikai jaunās eholotes, liekas Lowrenci/ varbūt kļūdos/. Vieni bija,... no pirmajiem, kuri bildi rāda kā fotoattēlu.
Bet, tas jau nenozīmē, ka normāla eholote, ar augstu izšķirtspēju, samu nerāda uz dibena, galīgās muļķības! Lētie- ne, tie rāda glupības

Ziemā?!- Tas cits stāsts/kaut gan līdzīgs, kā laivā, arī gumijas/PVC/, nedrīkst piekļūt gaisam. Gaisā ultraskaņa savādāk "uzvedas"
15.aprīlis 2011, 00:09 | links
 
Nu, es jau ar brīdināju, bet ar humoru nedaudz :))))
13.aprīlis 2011, 22:21 | links
 
Griezeejs,tas nebij uz tevi tēmēts,es mēģināju pateikt tiem,kuri gribēs to verķi iegādāties neskatoties ne uz ko,ka tik vairāk zivis pieslānīt.
13.aprīlis 2011, 22:02 | links
 
Osis, liekas es diezgan daudz :) un :D pie texta pieliku, lai manu domu saprastu arī bez humora izjūtas :))))))))
13.aprīlis 2011, 21:54 | links
 
nevajag aizrauties ar tiem mēsliem,lūk ko raksta par viņu.
shar58, 12.04.2011 13:40:46
Купил фиш магнит. Помоему его придумали "ЗЕЛЕНЫЕ": идет клев, опускаю фиш-магнмт в лунку, практически перестает клевать по всему водоему. РАБОТАЕТ.
13.aprīlis 2011, 21:08 | links
 
...tā pamazām copmaņi pārvēršas par cemmerētājiem un vēlāk par medniekiem...jo tas skats, kad redzi zivi, bet šī neņem vnk besī laukā, latviski sakot... :))
13.aprīlis 2011, 14:27 | links
 
Man šodien skolā brīvlaix :DDDDDDDD
Un vispār, fishmagnet brīnišķīgo īpašību noliekšana ir zivju barību ražotāju (ZBR) sazvērestība. Kad beidzot neticīgie sapratīs, ZBRiem viss business izbeiksies. Arī eholotu pārdevējiem. Jo priekškam ar eholotu zives jāmeklē, ja tās pašas .....
:DDDDDDDDDDDD
13.aprīlis 2011, 14:04 | links
 
>griezeejs vai tad jāstrādā nav ka var rakstīt komentārus :)
13.aprīlis 2011, 13:54 | links
 
Vairāk gan, lai var samest uz rinķi ap laivu :))
13.aprīlis 2011, 13:53 | links
 
Zivis pašas lecot laivaa :))
13.aprīlis 2011, 13:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager