Eholotes

Paldies par informāciju! Izskatās, ka varētu derēt. Galu galā, nav jau pats dārgākais modelis, līdz ar to jārēkinās, ka nav pats krutākais. Ja pareizi spratu, tad bateriju vietā ir iespējams pieslēgt arī akuci?
30.marts 2011, 14:58 | links
 
daddy tencinu, nu ko iešu aplūkošu savu laiviņu un tad , jāsāk domāt kur ko pieskrūvēt ielikt utt...
Paldies jums , ka nepametāt :)))
30.marts 2011, 14:55 | links
 
noteikti želejnieku, lai nav jāuztraucās, ka aķītis uz sāniem vai kājām gaisā paguļ kādu laiku...un kur ta vēl tas čakaris ar skābes līmeņiem un blīvumiem...

kopš man "latvijas ķīmija" pārdeva veselu litru koncentrētas sērskābes, nododot viņu no rokas- rokā (man roka bija plikā, a pārdevējs spectērpā un cimdos), ņem pircēj un brauc mājā, es sapratu, ka esmu gatavs kādu kapeiku piemaksāt, bet par šķidrās skābes aķiem neko vairs i dzirdēt negribu... :)
30.marts 2011, 14:43 | links
 
Lizzy: aizmirstam par to eholotu! Viņam ir arī daudz labu īpašibu, var paķert rokā un maukt gan ziemu gan vasaru, un nevajag visādu aķus staipīt līdzi ar HVZ vēl kādiem ampēriem:)))
Ko teiksi par aķi kuru varētu barot no motora hmmmmmmmm.......?
Daddy, sapratu tavu viedokli, želeijnieku vai skābes?
30.marts 2011, 14:26 | links
 
seedoo - nu ja rakstīts, ka nevar slēgt, tad labāk neslēgt, protams.

manuprāt tādam eholotam vajadzētu aķi uz 15Ah, tā lai vīkenda copei ar garantiju pietiek, lai nav jādomā kā lauka apstākļos viņu lādēt. Tavā minētajā lapā ir attiecīgi moču akumulatori. Šeit arī ir, par bik draudzīgākām cenām http://veicis.lv/?nod_id=127100
30.marts 2011, 14:18 | links
 
seedoo: starp veco un jauno FB ir būtiska atšķirība gan dizainā, gan tehnoloģijās, gan arī lietošanā. Tādēļ uzsverot trūkumus un nepilnības ir svarīgi saprast par kuru no tiem Tu runā.
30.marts 2011, 14:04 | links
 
Lizzy: Vecais/jaunais HVZ, braucot ar laivu tas lec no kronšteina nost:((( Nezinu kā jaunais, bet kā pabrauc ātrāk , ekrāns vispār vairs neko nerāda:((( Nezinu- par to pašu cenu varbūt ir kaut kas interesantāks??? Tā man neviens neatbildēja, vai 596 humbis ir kādam pabijis praksē, un kādas atsauksmes!
30.marts 2011, 13:39 | links
 
To seedoo: iespējams Tev ir bijis vecais modelis Fishin' Buddy 1200. FB 120 ir izstrādāts uz jaunākās Piranha sērijas bāzes. Vienkāršs, elementārs un tieši tik daudzpusīgi un ērti lietojams, kā aivisq aprakstīja. :)
30.marts 2011, 13:17 | links
 
aivi, man ir tāds par ko lizzi atsaucās, kā reiz priekš tādiem kā es, kurš visu dzīvi dzīvo pēc principa,, ja nekas nepalīdz izlasi instrukciju,, O jau līdz 37 esmu aizkūlies , kā skrien laiks -viss darbojās tikai ZB tās baterijas pirkt! Un jau sen morāli novecojis dampis:((
dady: paskaidro čaiņikam , vai vēl labāk iespraud ar degunu adresē kur var aplūkot atbilstošu aķi!!!! Par laivas motora lādēšanu, ir motorīts Yamaha 15 divtaktu, pilnīgi jauns tikko no Japānas. Ir tur izvads 12v, bet aplūkoju biezo grāmatu tur ar melniem burtiem rakstīts ka nedrīkst slēgt pie aķa, jo nokaus elektroniku, paredzēts izmantot pa taisno , piem apgaismes līdzekļu pieslēgšanai. Man jau bija tāda doma pieslēgt aķim un pēc tam no tā tālāk jūdz ko gribi klāt , ieskaitot eholotu. Kā tad tur ir???
30.marts 2011, 12:45 | links
 
Lielais paldies daddy_j!!! Tagad man vismaz ir skaidrība cik tas eholots tērē strāvu. Vēlreiz paldies.
30.marts 2011, 12:10 | links
 
To aivisq: iesaku papētīt Fishin' Buddy 120
http://www.eboat.lv/eholotes-gps/humminbird/humminbird-fishin-buddy-120x-ehalote

Par strāvas patēriņu: tas ir atkarīgs no eholotes modeļa, piemēram, 718 ir 650mA, 998 - 750mA utt. Jāskatās spcifikācijā un tālāk jau akumuatora izvēle ir vienkāršs matemātisks aprēķins.
30.marts 2011, 12:01 | links
 
elementāri - specifikācijās jāskatās!
piem, tavam verķim: http://store.humminbird.com/media/document/M_531521-1_F.pdf
68. lapa Current Draw 200mA
30.marts 2011, 11:52 | links
 
Kur daddy_j atrodi to kādu strāvu patērē eholots. Man ir Humminbird 525. Es skatijos arī viņu mājaslapā bet tādus parametrus neredzu, vai arī vēljoprojām kautko nesaprotu.
30.marts 2011, 11:41 | links
 
seedoo - nez vai gribēsi tādu banduru staipīt līdzi, kuru vajag tik 1x dzīvē lādēt. :)

Pēc specens tam HB 596c HD ir vajadzīga nevāja strāva -600mA, līdz ar to 10Ah aķītis tā knapi 1 copes reizei (10-12h) būs ...

Varbūt vari viņu slēgt pie startera aķa, vai lai motors lādē akumulatoru...
30.marts 2011, 11:23 | links
 
Paldies daddy_j. Tā matemātika man skaidra , tik nevaru savam eholotam atrast nekur tādus rādītājus cik viņš ma patērē.
30.marts 2011, 11:14 | links
 
Kolēģi, vai varat palīdzēt? Man radās kārtējā fiksā ideja: vai ir iespējams nopirkt eholoti, kas būtu piemērota Latvijas apstākļiem (lietošanai iekšējos ūdeņos) gan vasarā, gan rudenī, gan ziemā varētu āliņģī iebāzt, dziļumu pārbaudīt, zivis pameklēt? Uzreiz atdzīstos, ka četrus piecus simtus nespēju maksāt. Varbūt ir kāds praksē pārbaudīts modelis par kādiem ~150Ls? Mēģināju parakņāties interneta dzīlēs, bet man kā jau padomjlaika produktam ar angļu valodu tik labi neiet, nespēju iebraukt visās niansēs. :-(
30.marts 2011, 11:12 | links
 
http://akumulatorucentrs.lv/t/34/84/varta-moto-akumulatori-12v-agmgel

Ar kuru no šitiem pietiek? Vai vajaug kaut kādu citu/īpašu? Dampis vēl stāv štatos, bet modelis ir humbis 596. Man der arī tāds kuru vismaz vienreiz dzīvē vajag uzlādēt, jebiomatj vēl lādētājs jāpērk/kādu to vajag lai nenokurinātu:)))
Ehh drīz ar laiviņu varēs maukt! Jāsāk gatavoties / aprīkot:)))
30.marts 2011, 11:02 | links
 
marti, Tev gadījumā nerāda visu laiku vienu bildi? Izklausās, ka to uzlīmi no ekrāna vienkāršsi neesi noplēsis ;)))
30.marts 2011, 10:08 | links
 
:) nu taa gluzhi nav. daudz jau nelietoju, bet nu meenesii kaadas reizes 4 sanaak un katru reizi pa kaadaam 6 stundaam no vietas droshi. protams, ka ziemaa nee. katraa zinjaa biju gaidiijis, ka buus jaalaadee gandriiz peec katras reizes.
30.marts 2011, 10:00 | links
 
...a man zobu birste - 20 gadi un kā jauna, galvenais nevajag lietot! :DD
30.marts 2011, 09:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager