Eholotes

Tomato [28.07.22]: Sveiki! Ar eholoti sācis darboties esmu nesen un nekādi netieku skaidrībā, kāpēc viens sānskats (redzams foto) vienmēr ir daudz tumšāks vai pavisam tumšs. Esmu spēlējies ar krāsām un kontrastiem, attālumiem un kHz. Gaidīšu padomu! Paldies!
Devējs labajā pusē motoram?
28.jūlijs 2022, 16:41 | links
 
Tomato [28.07.22]: Sveiki! Ar eholoti sācis darboties esmu nesen un nekādi netieku skaidrībā, kāpēc viens sānskats (redzams foto) vienmēr ir daudz tumšāks vai pavisam tumšs. Esmu spēlējies ar krāsām un kontrastiem, attālumiem un kHz. Gaidīšu padomu! Paldies!
Pacel trimu( ja taads ir) vai pamaini devēja augstumu. Šādi traucējumi parasti no benzīna motora kuram devējs blakus
28.jūlijs 2022, 16:40 | links
 
Sveiki! Ar eholoti sācis darboties esmu nesen un nekādi netieku skaidrībā, kāpēc viens sānskats (redzams foto) vienmēr ir daudz tumšāks vai pavisam tumšs. Esmu spēlējies ar krāsām un kontrastiem, attālumiem un kHz. Gaidīšu padomu! Paldies!

Tomato, 28.jūlijs 2022, 00:19


Motors priekšā.
28.jūlijs 2022, 00:30 | links
 
Tomato [28.07.22]: Sveiki! Ar eholoti sācis darboties esmu nesen un nekādi netieku skaidrībā, kāpēc viens sānskats (redzams foto) vienmēr ir daudz tumšāks vai pavisam tumšs. Esmu spēlējies ar krāsām un kontrastiem, attālumiem un kHz. Gaidīšu padomu! Paldies!
Šķiet kāja traucē.
28.jūlijs 2022, 00:23 | links
 

Sveiki! Ar eholoti sācis darboties esmu nesen un nekādi netieku skaidrībā, kāpēc viens sānskats (redzams foto) vienmēr ir daudz tumšāks vai pavisam tumšs. Esmu spēlējies ar krāsām un kontrastiem, attālumiem un kHz. Gaidīšu padomu! Paldies!
28.jūlijs 2022, 00:19 | links
 
ko domājat par Garmin STRIKER Plus 4 eholoti? Vēlos iegādāties pirmo eholoti līdz ~300e, nezinu uz kuru pusi skatīties. Pārsvarā copēju no laivas plēsējus. Meklēju tādu, lai redzētu dziļumus, kantis, viegli lietojams, saprotams interfeiss. Neko daudz nevajag, pie tam tā būs pirmā eholote, lai saprastu kas un kā. Paldies.

marchegs, 15.jūlijs 2022, 16:13


Ļoti labs variants, var arī dziļumu kartes uzzīmēt, kas bieži vien dod daudz vairāk informāciju, nekā tikai eholote.
15.jūlijs 2022, 17:56 | links
 
ko domājat par Garmin STRIKER Plus 4 eholoti? Vēlos iegādāties pirmo eholoti līdz ~300e, nezinu uz kuru pusi skatīties. Pārsvarā copēju no laivas plēsējus. Meklēju tādu, lai redzētu dziļumus, kantis, viegli lietojams, saprotams interfeiss. Neko daudz nevajag, pie tam tā būs pirmā eholote, lai saprastu kas un kā. Paldies.
15.jūlijs 2022, 16:13 | links
 
Bimbas [11.07.22]: Sveiki. Varbūt kāds var paskaidrot ar atšķiras deeper pro+ no deeper chirp?
Noskaties video.
Šķiet ir uzskatāmi norādītas atšķirības.

https://youtu.be/ockrv93KEUw
12.jūlijs 2022, 08:27 | links
 
Sveiki. Varbūt kāds var paskaidrot ar atšķiras deeper pro+ no deeper chirp?

Bimbas, 11.jūlijs 2022, 14:02
chirp dārgāks
11.jūlijs 2022, 22:10 | links
 
Sveiki. Varbūt kāds var paskaidrot ar atšķiras deeper pro+ no deeper chirp?
11.jūlijs 2022, 14:02 | links
 
Deto [27m]: Sveiki! Makšķerējot ar deeper pārsitu korpusu.
Kāds zina vai var dabūt jaunu korpusu un vai ir remontdarbnīcas, kas ar to ņemas.
Paldies!Uzsūti ražotājiem. Pārkskrūvēšu iekšas, ja kas.

RaimisD, 5.jūlijs 2022, 22:13

Es Jums aizsuutiju privaati!
5.jūlijs 2022, 22:36 | links
 
Deto [18m]: Sveiki! Makšķerējot ar deeper pārsitu korpusu.
Kāds zina vai var dabūt jaunu korpusu un vai ir remontdarbnīcas, kas ar to ņemas.
Paldies!Uzsūti ražotājiem. Pārkskrūvēšu iekšas, ja kas.

RaimisD, 5.jūlijs 2022, 22:13

Paldies!Kār Tevi sazinaties?
5.jūlijs 2022, 22:27 | links
 
Deto [05.07.22]: Sveiki! Makšķerējot ar deeper pārsitu korpusu.
Kāds zina vai var dabūt jaunu korpusu un vai ir remontdarbnīcas, kas ar to ņemas.
Paldies!
Uzsūti ražotājiem. Pārkskrūvēšu iekšas, ja kas.
5.jūlijs 2022, 22:13 | links
 
Sveiki! Makšķerējot ar deeper pārsitu korpusu.
Kāds zina vai var dabūt jaunu korpusu un vai ir remontdarbnīcas, kas ar to ņemas.
Paldies!
5.jūlijs 2022, 22:09 | links
 
Labdien. Varbūt kādam ir šādi devēji, par saprātīgu cenu Garmin GT52HV-TM(GT51M-TM). Liels paldies jau iepriekš.
1.jūlijs 2022, 12:17 | links
 
Sveiciens Copmaņiem! Esmu iegādājies Lowrance Elite 7 eholoti un tagad meklēju akumulātoru.


Izskatās, ka 7 elite ēd 0,9A tad vnk izdali akumulatora izmēru ar šo skaitli un iegūsi stundas. Man ir kaste, aķis un devēja turētājs. Nopirku sev Elite 9 ti2 un visu komplektu, bet pēc mēneša pamainijās situācija un nopirku arī motorlaivu :) Tādēļ varu Tev par puscenu pārdot divus ciklus izmantotu 1) VICTRON 12V/25Ah
AGM Deep Cycle Batt (M5) 30 EUR 2) Turētājs RUNOS 15 eur 3) Kasti atdošu par brīvu. 25Ah būs divas dienas+ stabili, braucot uz vīkendu nebūs lādētājs jāstiepj līdzi.
14.jūnijs 2022, 09:19 | links
 
Sveiciens Copmaņiem! Esmu iegādājies Lowrance Elite 7 eholoti un tagad meklēju akumulātoru. Sakiet lūdzu cik lielu akumulātora kapacitāte būtu nepieciešama lai izvilktu vienas dienas copi bez papildus uzlādi un akumulātors būtu pietiekami kompakts, lai varētu ielikt kādā instrumentu kastē.
Paldies jau iepriekš par padomiem!
14.jūnijs 2022, 08:32 | links
 
Es no rajona, mums te meistaru nav,,pasūtiju, jaunu Lowranci,, līdz holidejam būšot ! :)
7.jūnijs 2022, 18:04 | links
 
Jon-Hill [06.06.22]: ..neizdodas atrast caurumiņu :(
Un cirvi negribas talkā ņemt !!
Pieļauju ,ka korpuss ir lodēts. Un tā uz celīšiem neizjauksi.
Aiznes labāk uz darbnīcu. Gan par konsultāciju naudu neņems.
6.jūnijs 2022, 21:34 | links
 
..neizdodas atrast caurumiņu :(
Un cirvi negribas talkā ņemt !!
6.jūnijs 2022, 20:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager