Eholotes

nu ziemā es viņu neizmantoju, man liekas ka viņa īsti nav paredzēta ziemai...
13.marts 2011, 20:18 | links
 
Alinģī arī nav problēmu ? Jo akvārijā rāda arī precīzi , bet ezera šodien biju izbrīnīts
13.marts 2011, 20:15 | links
 
nu man ir 160 nekas man nelēkā, rāda + - precīzi.
13.marts 2011, 20:10 | links
 
Kas lieto Humminbird piranha max 160, nevaru saprast kapeec temperaturas radītāji lekā ? Kas ko var pateikt
13.marts 2011, 20:05 | links
 
Lowrance jaunais Elite 5 DSI vai Mark 5 DSI jau konkrēti parādīs kas uz tās grunts ir: akmens, zāle vai veca autoriepa.Ir arī nopietnākas sitēmas kā HDS, bet tur jau komplekta cena vilks pāri štukai, ja gribas lai rāda dzilumu, zivis un ūdens temperatūru tad X4 būs pašā laikā un cena arī pat ļoti pieņemama. Apskatīt var www.electrostore.lv. Ja ir jautājumi par konkrētiem modeļiem labprāt atbildēšu.
12.marts 2011, 20:07 | links
 
Nu tāds plāns ir gan!!!!
9.marts 2011, 14:12 | links
 
http://www.salmo.lv/?pname=info&mid=128&rid=130 a

atlaides eholotiem, ja kāds plāno iepirkt
9.marts 2011, 14:09 | links
 
pārsvarā visi, ko tirgo, tādi arī ir. pasties eboat.lv vai ražotāju lapās piem. http://www.eaglenav.com/Products/Fishfinders/ vai pameklē googlē pēc fishfinders.

interesanti, ka eagle taisa speciālus seafinder, pārējie saka, ka viņējie esot piemēroti arī jūrai...

Tu jau apmēram zini ko tev vajag - dziļumu un pēc iespējas leilāku jaudu. stara platums jūrā pietiek 20/60 grādi, un vajag lielu izšķirtspēju...un ja vēl pa normālu ciparu, tad tas ir tavējais :)

...a kā to datčiku pie borta pielikt, lai fiksi pieliktu, labi turētos un fiksi noņemtu, tā ir vēl cita industrija...gumijas piesūcekņi, mehāniski skrūvējamas kājas u.c....bet te jāsaprot, ka ja hodā ejot to datčiku no borta atraus, tad visticamāk arī noraus...un varēs pirkt jaunu... :)
8.marts 2011, 16:12 | links
 
Stacionāro biju domājis kā kuterim,vai kuģim .... uzliki un atstāji!!! Man vajag tādu ko pieliki laivai pie borta un pēc copes noņēmi.....nu kaut kā tā!!!
Bet tādu kas rāda lielos dziļumus, un ir daudz maz kvalitatīva.
8.marts 2011, 15:41 | links
 
jurcix - ko tu iedomājies ar "ne-stacionāro"?
pārsvarā jau visi amatieru aparāti sastāv no 3 daļām - devēja, ko stiprina pie laivas, "smadzenes" un barošanas akumulatora. Ir "portable" varianti uz baterijām, bet tur nevar piepirkt baterijas un vēl ir "fishin-buddy" ar kāju, bet tie, ja nemaldos ir mazjaudīgi, līdz 100m.

Vai okeānam un saldūdenim viņi baigi atšķirās - nezinu. mēs norvēģijā dragājām ar to pašu, ko te saldūdenī. Dziļuma precizitāti uz metru nepārbaudījām, interesē jau izmaiņa uz zivis.
8.marts 2011, 13:05 | links
 
Nu man jau vairāk to grunts reljefu vajag....dziļum zivis kas vazājas pa grunti tā pat viš nerādīs.....ja jau atradīšu bedri, atradīšu arī zivi.....man tikai gribētos zināt kādu modeli un ar kādiem parametriem meklēt!!!
8.marts 2011, 12:00 | links
 
sāļais vai saldais, man liekas, ka ir po :)))
a par dziļumu, viņiem man liekas, ka visiem kaut vai viduvējiem ir pāri pa 200 metriem.... tad tikai saproti, ko ar viņu gribi darīt - pētīt zivis, vai atrast grunts reljefa izmaiņas, ja tikai priekš grunts, tad vari iekļauties ļoti mazās naudiņās, jo dēļ tā nekādas papildus fīčas nav vajadzīgas....
uzraksti PM daddy_j, viņš (vismaz man) ir atstājis ļoti zinoša cilvēka iespaidu šajā sakarā :)))
8.marts 2011, 11:53 | links
 
Veči...kas krāmējās ar eholotēm un daudz no tām saprot!!!!
Man tāds jautājums, kuru modeli būtu labāk izmantot šite, sāļajā atlantijas ūdenī un lielajos dziļumos, tādu kurš var parādīt 200-250m dziļumu...vismaz!!! Bet ne stacionāro, protams ja tādi vispār ir!!!
Ne kad iepriekš neesmu krāmējies ar eholotēm,izņemot lielo kas atrodas uz zvejas kuģa!!:):)
Jau iepriekš paldies!!!
8.marts 2011, 11:41 | links
 
arsiks
nez vai i-netā vaar kautko apčamdīt :D Vienīgais aizbraukt pie viņiem uz e-boat.
2.marts 2011, 22:03 | links
 
Pasūtiju FF-718 no ebay (easylifeprodduct) 11.02.11. Šodien saņemu.Viss kopā ar muitām un nodokļiem izmaksāja 38.LS. Pēc ātrās testēšanas, viss notiek. Dziļumu, temperatūru un pat zivis rāda :D Un nav vērts Latvijā pārmksāt.
2.marts 2011, 17:41 | links
 
Te visu var dabūt pačamdīt un paklausīties ko gudru pārdevēji stāsta.
http://www.eboat.lv/eholotes-gps/humminbird
2.marts 2011, 07:46 | links
 
Laikam tagat nav sezona eholotiem neviens neliekas ne zinis!:D :D
1.marts 2011, 21:51 | links
 
Vai kadam ir ehalots ''Humminbird 718x'' ? Kadas atsauksmes varētu pateikt? Ja kads ir lietas kursā pa šo mantiņu rakstat te vai personigi man?

Paldies!
26.februāris 2011, 15:44 | links
 
osis !
bildē viņi vienādi tikai serijas Nr atškiras
Nu tad lūk tev 718x

http://www.689.lv/product_info.php?products_id=8313&zx=1170
26.februāris 2011, 15:42 | links
 
bildē
26.februāris 2011, 13:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager