Eholotes

Tad var kāds kaut ko ieteikt,par Ehelotēm.?
Pilns inernets ar viņām un sajēgas nu tā.
14.novembris 2010, 22:27 | links
 
Jā.
ja jau slikts,tad saki,neturi pūru zem maisa.
14.novembris 2010, 19:47 | links
 
Skrējējs
a tev viņu vajag???
:))
14.novembris 2010, 19:45 | links
 
Pats esmu slims ar makšķerēšanu,tāpat kā šā foruma vairākums biedru.Vēlos nopirkt eheloti,HUMMINBIRD 718.Varbūt ir kādi mīnusi un plusi,par šo verķi padalaties pieredzē.
14.novembris 2010, 19:42 | links
 
Ātruma devēji, kuri kombinēti ar eholotu un nav GPS sāk strādāt NO 2 km/h pēc ražotāja datiem. Par precizitāti - vari tikai minēt, jo ūdens virskārta tāpat reti plūst vienādā ātrumā ar dziļākajiem ūdens slāņiem un mērījumi būs tik un tā relatīvi. Ar GPS vajadzētu pietikt ;0
10.novembris 2010, 13:25 | links
 
sienāzi - piekrītu - kas tur var būt precīzs, mehāniska lieta...bet labāk ir nekā iemest korķi ūdenī un sekundes skaitīt :))

GPS pavisam cita štelle - kosmoss un tā... :))
10.novembris 2010, 12:33 | links
 
dady, man tas eho deveejs sskkiet nepreciizs.
Ar GPS apstājies upē, ļauj lai straume panes, apskaties ātrumu straumei, un tad jau attiecīgi no virziena pieliec vai atņem, lai saprastu precīzi.
10.novembris 2010, 10:27 | links
 
gps rāda absolūto ātrumu pret "zemi", eholota devējs relatīvo ātrumu pret ūdeni...tā ka jāskatās kādiem mēŗkiem jāmēra
10.novembris 2010, 10:20 | links
 
Domāju ka ar GPS būs precīzāk. Turklāt izmantot vares visur kur.
10.novembris 2010, 09:55 | links
 
Kā ir ar lētajām eholotēm ar ātruma mērīšanas funkciju (ja tādas vispār ir)? Jeb nevajag jaukt mušas ar kotletēm, un šiem mērķiem izmantot GPS?
10.novembris 2010, 09:49 | links
 
Es nedaudz savādāk sapratu Lizzy atbildi, t.i. ka katram ir tiesības iegādāties kā vēlas, piemēram, pa tiešo no USA vai caur EU distributoriem ar visām izrietošajām sekām. Konkrētajā gadījumā es domāju, ka Normarks "ņe pričom", bet tieši ražotājs - HB. Šiem tāda politika, arī austrālieši un citi sūdzas par lokalizēto/nelokalizēto versiju problēmām. Es arī domāju, ka šādi tirgojot vairāk klientu tiek, piemēram, Lowrance, bet ar savu īpašumu katrs(šajā gadījumā HB) rīkojas kā grib. Neviens ar varu pirkt spiests netiek... Tās ir tikai manas subjektīvās domas, ar nevienu nestrīdos;)
9.novembris 2010, 09:18 | links
 
Lizzy

Labāk nestāsti par brīvo tirgu, nevajag liet. Citādi visi, kuri gribētu tirgot- tirgotu. Tagad tirgo tikai tie, kuriem Normark pārdod, Normark saņem visu caur savu "mammu", kurai ziemeļeiropā pieder nozīmīga tirgus daļa un Humminbird distribūcijas tiesības. Līdz ar ko tiek pieskatīta tirgus cena. Nekas te nav brīvs. Tāpat Nromark nepārdod preci visiem,kuri to vēlas iegādāties.

Tevi var saprast, jo tev tāds darbs- slavēt rapalu utt bet šitie "makaroni" bija pārāk "jēli"

PS Nothing personal
9.novembris 2010, 08:01 | links
 
Lizzy , vai varu pieteikties pie Tevis ciemos , tā uz pavasara pusi , gribēšu iegādāties kādu labu verķi , bet ar to saprasšanu ir tā , kā ir , varbūt varētu palīdzēt ar izvēli un mazliet apskaidrot kas ir kas .
9.novembris 2010, 00:03 | links
 
Vairis30
nejauz savas sorokposļedņij razmer kurpes ar špiļkām!!!
:DDD
8.novembris 2010, 22:07 | links
 
Lizzy, šeit es drusku nepiekrītu, "Made in China" ir domāts gan CILVĒKIEM - ASV, Eiropa (Rietumi) un PĀRĒJIE, tādi papuasi kā mēs un vēl citi no post Sovetikum. Pats esmu vedis no ASV dažādas mantas priekš sevis un pēc tam identiski tādas pašas pircis šeit pie mums - kā diena pret nakti. Vēl nopirku kurpes ASV, arī ar uz rakstu "Made in China", zole nodila, bet augša tāda pati kā bija, bet pamēģini pie mums nopirkt kurpes.
8.novembris 2010, 21:57 | links
 
melnais: :))) Tu noteikti esi visnotaļ jauks cilvēks, un ja Tev mani komentāri šķiet svarīgi, nav jau grūti uzrakstīt:

1. Par Garminu - domāju, ka kartes ir daudz jaunākas. Neesmu pati lietojusi, tikai dzirdējusi ļoti labas atsauksmes! Sīkāk Tev varēs pastāstīt piem. e-boat.

2. Par brendiem un monopolkretīniem - ES ir brīvais tirgus un nevienam pircējam nav liegts iegādāties attiecīgo produktu tādā veidā kā viņš to vēlas. Individuālo izvēli attiecīgi nosaka tādi faktori kā cena, kvalitāte, apkalpošana, serviss, garantija utt. - kā nu kurš tos sarindo, bet būtiskākais ir tas, ka izvēle pastāv.

3. Par uzcenojumu - kā Tev šķiet, cik lielu uzcenojumu var uzlikt kvalitatīvam produktam ar augstu pašizmaksu un cik lētām "Made in China" precēm?

4. Par jautājumiem - šeit es uz visiem atbildēt nevaru, ja Tev tādu ir daudz - atbrauc ciemos, pacienāšu ar kafiju un atbildēšu :)))
8.novembris 2010, 21:37 | links
 
lizzy, koleegam taadu passu nopirku e-boat peec tava ieteikuma pa 170 uz atlaideem, cilveeks apmierinaats.
8.novembris 2010, 21:14 | links
 
man ir humminbird 565 no statiem, pie peedaam pierod, pie F taapat. Nezin, nopirku pa 100 LVL, samus nekkeru, manaam vajadziibaam lielupee ok. Ekraans liels un smuks :) Nobruks, pirkšu citu.
8.novembris 2010, 21:12 | links
 
aiviss: jebkurā ražošanas procesā pat pie visaugstākā līmeņa kvalitātes kontroles mēdz būt brāķi, - ideālā variantā 0.3% :)
8.novembris 2010, 21:02 | links
 
Līzīte neatbild uz jautājumiem kas viņai nepatīk.:)))
Par savas OOO pārstāvēto brendu kvalitāti jāsaka vai nu labas lietas vai jāklusē.
Pretējā gadījumā var dabūt iekša no šefa:(((
Vai ne.
P.S. nekā personīga, bet man nepatīk ka jebkurš monopolkretīns čakarē latviešu pilsoni ar savām cenu politikām un noteikumiem, kas ja nemaldos bij jāreizina ar koeficentu 1,7 !!!!!
Joptvairazīt vai sāta sajūta jūsu šefam ir?
8.novembris 2010, 20:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager