Eholotes

.. :) pierunājāt, vakarā atmūķēšu vaļā !!
6.jūnijs 2022, 12:21 | links
 
Lowrance Hook 4 Chirp

Jon-Hill, 5.jūnijs 2022, 08:01

Tev slapjums ticis iekšā, man līdzīgas strīpas par daļu ekrāna bija televizoram, kad kaķis cīņā par teritoriju bija iezīmējis telivizoru.
6.jūnijs 2022, 11:39 | links
 
Dīvaini, sausa garaža, stacionāri uz piepūstas laivas !!
Bet, nu lai ar kas, nav jau panoptix,, ņemšu jaunu !!
6.jūnijs 2022, 09:40 | links
 
Jon-Hill [05.06.22]: Lowrance Hook 4 Chirp
Tur jau neizklausās pēc devēja vainas. Devēja problēmas būtu nekoreti rādijumi vai vispār kko nemērītu. Te jau pēc defekta pašā ekrānā ož! Mož mitrais ticis iekšienē.
6.jūnijs 2022, 09:32 | links
 
Lowrance Hook 4 Chirp
5.jūnijs 2022, 08:01 | links
 
Moš kāds zin uzreiz, kur vaina !
Izbraucu selgā, šogad pirmo reiz un eholots gļučī - ekrāns : zils, balts , sarkans, rūtains,, un tā visu laiku!
Devējs noklājies ? Štekerus izraustiju, aķis uzlādēts.
5.jūnijs 2022, 08:00 | links
 
kā labāk būtu likt aķus,trolingmotoram savu un eholotei,panoptixam savu???Kaut kur lasīju-dzirdēju,varbūt tepat forumā,ka ja saliek uz viena aķa tad no elektromotora nākot kaut kādi traucējumi uz eholoti vai panoptixu.
1.jūnijs 2022, 17:18 | links
 
PeC-a [15.05.22]: PeC-a [15.mai]: Sveiki.


Kāds nevar ieteikt kādu video prieks lowrance fs9 kā notiek kartes rakstīšana?
Jagrib pats veidot savu karti?Man pat viņš negrib rādīt , kur atrodos , ka esmu uz ūdens - vai arī esmu ,ko nepareizi saspiedis.
Tiku galā - nu var laist testēt atkal uz ūdens!
17.maijs 2022, 22:35 | links
 
PeC-a [15.05.22]: Sveiki.


Kāds nevar ieteikt kādu video prieks lowrance fs9 kā notiek kartes rakstīšana?
Jagrib pats veidot savu karti?
Man pat viņš negrib rādīt , kur atrodos , ka esmu uz ūdens - vai arī esmu ,ko nepareizi saspiedis.
15.maijs 2022, 19:22 | links
 
Sveiki.


Kāds nevar ieteikt kādu video prieks lowrance fs9 kā notiek kartes rakstīšana?
Jagrib pats veidot savu karti?
15.maijs 2022, 19:17 | links
 

Varbūt kādam vajag?
11.maijs 2022, 15:09 | links
 
Sveiki kungi, nopirku savu pirmo eholoti (lietotu).

laiva man ir 3,4m Dulkan pūslis.

Sakiet lūdzu, kur pareizi būtu pieskrūvēt sensoru uz tranča, ir kādi citi knifi, kas jāievēro?

Ards888, 3.maijs 2022, 14:33

nu cik nu iespējams tālu uz sānu no motora dzenskrūves radītās turbulences, bieži šī iemesla dēļ pat motorus nobīda no centra... nu un , loģiski, ka devējam jābūt ūdenī, bet ne zemāk par laivas apakšu, ne uz kaut kādiem izbīdītiem turētājiem, tie derīgi tikai lietošanai stāvot un braucot jāņem ārā...

zaraza, 3.maijs 2022, 20:12



Paldies.
5.maijs 2022, 08:05 | links
 
Sveiki kungi, nopirku savu pirmo eholoti (lietotu).

laiva man ir 3,4m Dulkan pūslis.

Sakiet lūdzu, kur pareizi būtu pieskrūvēt sensoru uz tranča, ir kādi citi knifi, kas jāievēro?

Ards888, 3.maijs 2022, 14:33


nu cik nu iespējams tālu uz sānu no motora dzenskrūves radītās turbulences, bieži šī iemesla dēļ pat motorus nobīda no centra... nu un , loģiski, ka devējam jābūt ūdenī, bet ne zemāk par laivas apakšu, ne uz kaut kādiem izbīdītiem turētājiem, tie derīgi tikai lietošanai stāvot un braucot jāņem ārā...
3.maijs 2022, 20:12 | links
 
Sveiki kungi, nopirku savu pirmo eholoti (lietotu).

laiva man ir 3,4m Dulkan pūslis.

Sakiet lūdzu, kur pareizi būtu pieskrūvēt sensoru uz tranča, ir kādi citi knifi, kas jāievēro?
3.maijs 2022, 14:33 | links
 
Pārdodu pilnībā funkcionējošu eholotes koplektu (eholote ar GPS, akumulators, lādētājs) 70EUR.
Modelis nav svaigākais, bet viss strādā.
Pardodu, jo nopirku jaunu.
Sīkāk sludinājumu sadaļā.
https://www.copeslietas.lv/site/sludinajumi/view-18573.htm
24.aprīlis 2022, 12:24 | links
 
Sveiki kāds var ieteikt kur var atjaunot softu ehalotam Humminbird 5 si gps lai varētu zīmēt dziļumā karti?
19.aprīlis 2022, 09:30 | links
 
spiningists [11.04.22]: citizen, 10.aprīlis 2022, 21:56

Visu parikti samontēju uz vienas kājas - augšā minitors, apakšā devējs, kuru piestiprinu ar piespiedējiem trancī - ātri montējas/demontējas, nav nekādu vadu mudžekņu zem kājas.
Šis ir labs risinājums līdz brīdim, kad braucot lielākā ātrumā vai trāpot ūdenszālēs tā uzparikte kopā ar monitoru ielidos ūdenī.
12.aprīlis 2022, 19:51 | links
 
citizen [12.04.22]: Paldies tiem kas izteicās par saviem ehološu lietošanas paradumiem un novērojumiem.
Varbūt vēl kāds grib padalīties ar savu pieredzi?
Man ir RayMarine Dragonfly5. Patīk košās krāsas, GPS ir reāli laba un vajadzīga lieta, no downscan (citiem ražotājiem šai funkcijai citi nosaukumi) lielu jēgu nesaskatu, ja bieži makšķerē jaunos ūdeņos, tad dziļumu kartes ir laba lieta (manā eholotē viņas ir nekādas). Ja pirktu vēlreiz budžeta klases eholoti, ņemtu kādu collu lielāku ekrānu, ar GPS un ar iespēju zīmēt kartes. Ja būtu sava laiva uz piekabes, tad noteikti ar sānskatiem, un ne mazāks ekrāns par 9". Paspēlējos ar kolēga eholoti, sānskati reāli laba lieta, pie nosacījuma, ja ekrāns ir adekvāta izmēra.
12.aprīlis 2022, 19:42 | links
 
citizen [10:35]: Varbūt vēl kāds grib padalīties ar savu pieredzi?Ipilots ir ? Ja nav, tad kratu naudu vinam un eholoti mekletu pasu letako, pietiks ar dzilumu un reljefu, ja velce vel atrums. Jo labai eholotei vajadzes lielaku budzetu un ja vel neesi stipri aizrauts ar to lietu, tatad tev vinu ipasi nevajag :D A ja trapi uz aktivu zivi, tad ta parvietosanas atri un precizi ar ipilotu dot daudz vairak. Vismaz vairak metasi neka petisi bildi :D Katra zina, manuprat, labakiem rezultatiem tas dod vairak.

Martins....B, 12.aprīlis 2022, 10:44


iPilota vēl nav un parastais enkurs jau lēnām sāk kaitināt. Paldies par padomu!
12.aprīlis 2022, 11:58 | links
 
RaimisD [12.04.22]: sigi [9:55]: vai ir kads cits variants ar termo caurulem un uzliksanu.Ja negribi griezt, kā dabūsi virsū termo trubu ?
Nu tadel jau apsveru ieteikumu par mastiku. Bet vel gribu papetit variantus.
12.aprīlis 2022, 11:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager