Eholotes

citizen [12.04.22]: Varbūt vēl kāds grib padalīties ar savu pieredzi?
Ipilots ir ? Ja nav, tad kratu naudu vinam un eholoti mekletu pasu letako, pietiks ar dzilumu un reljefu, ja velce vel atrums. Jo labai eholotei vajadzes lielaku budzetu un ja vel neesi stipri aizrauts ar to lietu, tatad tev vinu ipasi nevajag :D A ja trapi uz aktivu zivi, tad ta parvietosanas atri un precizi ar ipilotu dot daudz vairak. Vismaz vairak metasi neka petisi bildi :D Katra zina, manuprat, labakiem rezultatiem tas dod vairak.
12.aprīlis 2022, 10:44 | links
 
Paldies tiem kas izteicās par saviem ehološu lietošanas paradumiem un novērojumiem.
Varbūt vēl kāds grib padalīties ar savu pieredzi?
12.aprīlis 2022, 10:35 | links
 
sigi [12.04.22]: vai ir kads cits variants ar termo caurulem un uzliksanu.
Ja negribi griezt, kā dabūsi virsū termo trubu ?
12.aprīlis 2022, 10:15 | links
 
RaimisD [12.04.22]: paiks [Vakar]: ko sildot no tiem izdalās kkāds smāķis, kas to visu hermetizē. Man astoņus gadus šāds kabeļu savienojums ūdenī guļ..Jap.
Šo arī ieteica man Janis96, kad bija nepieciešamība hermetizēt kabeļus.
Sigi.
Pārgriez kabeli. Attīri vadus nepieciešamajā garumā, lai var uzlikt termoizolāciju. Pēc vadu salodēšanas to uzmauc katram vadam, uzsildi ar celtniecības fēnu. Tad visam pāri lielo.
Galvenais nesajauc vadus. Ja tie ir vienā krāsā, tad kkā samarķē.
Tas sveķis ir arī atsevišķi nopērkams.
Paldies, es baigi negribu vairs griezt vadus, jo meistars jau savienojis. Nedaudz notesteju un ir ceriba, ka viss strada. Tagad tik jaizdoma vai to kaučuka mastiku likt vai ir kads cits variants ar termo caurulem un uzliksanu.
12.aprīlis 2022, 09:55 | links
 
Sveiki!
Esmu pirmās eholotes meklējumos, bet piedāvājums ir milzīgs un grūti kautko saprast.

Lūdzu padalīties ar info kādas eholotes jūs lietojat un kapēc tieši to izvēlējāties.

Esmu gatavs šķirties no 700€.
Laiva ir 3,60m pūslis. Pārsvarā cope Ventā. Pa retam uz Usmas ezeru.

citizen, 10.aprīlis 2022, 21:56


Mana pirmā eholote bija Deeper chirp+, ko izmantoju no laivas, lai saprastu kas tā tāda "eholote" ir. Kad palietoju 1 sezonu un sapratu pamatus, tad iegādājos pirmo kārtīgo eholoti - 7 collu Lowrance Hook reveal trippleshot. Šo eholoti izvēlējos pēc atsauksmēm un pieejamajām funkcijām. Sākumā ļoti uzrunāja šai eholotei funkcija ar nosaukumu "Fish reveal", kas chirp (klasiskais skats eholotei) tiek pārklāts ar downscan(augstākas frekvences skatu) ar domu, ka varēs labāk redzēt zivis. Beigās sapratu, ka man tas pat traucē, bet varbūt citiem tieši tas noder.
Vēl, kas mani uzrunāja iegādāties šo eholoti, bija iespēja ievietot microsd karti, jo tad var ielādēt dziļuma karti ūdenstilpnei(ja kāds ir jau zīmējis) bez maksas no Genesis maps.
Šim modelim ir arī pieejami sānu skati, bet, ja ir vēlme izmantot sānu skatus pilnvērtīgāk, tad iesaku skatīties jau uz 9 collu(ja nemaldos, tad 9 collu tāds pats modelis kā mans, ir tieši 700 eur robežās).

Ceru, ka kaut cik palīdzēja. Ja ir kādi jautājumi par manis lietoto eholoti, droši raksti privāti.
12.aprīlis 2022, 09:51 | links
 
paiks [11.04.22]: ko sildot no tiem izdalās kkāds smāķis, kas to visu hermetizē. Man astoņus gadus šāds kabeļu savienojums ūdenī guļ..
Jap.
Šo arī ieteica man Janis96, kad bija nepieciešamība hermetizēt kabeļus.
Sigi.
Pārgriez kabeli. Attīri vadus nepieciešamajā garumā, lai var uzlikt termoizolāciju. Pēc vadu salodēšanas to uzmauc katram vadam, uzsildi ar celtniecības fēnu. Tad visam pāri lielo.
Galvenais nesajauc vadus. Ja tie ir vienā krāsā, tad kkā samarķē.
Tas sveķis ir arī atsevišķi nopērkams.
12.aprīlis 2022, 08:28 | links
 
sigi [10.04.22]: Jautājums, varbūt kādām ir kāds ieteikums vai labs DIY video. Sabojaju deveja vadu...
To Sigi.
Elektrām ir speciāli, dažāda izmēra, uzkausējami kembriki, ko sildot no tiem izdalās kkāds smāķis, kas to visu hermetizē. Man astoņus gadus šāds kabeļu savienojums ūdenī guļ..
11.aprīlis 2022, 22:23 | links
 
Sveiki!
Esmu pirmās eholotes meklējumos, bet piedāvājums ir milzīgs un grūti kautko saprast.

Lūdzu padalīties ar info kādas eholotes jūs lietojat un kapēc tieši to izvēlējāties.

Esmu gatavs šķirties no 700€.
Laiva ir 3,60m pūslis. Pārsvarā cope Ventā. Pa retam uz Usmas ezeru.

citizen, 10.aprīlis 2022, 21:56

Varu padalīties ar savu redzējumu/pieredzi.
Crip funkciju pamēģināju un sapratu, ka dibenā esošu priekšmetu identificēšana mani neaizrauj. Labi ka nepirku eholoti ar GPS, jo tad perspektīvajiem punktu meklējumiem ziemā būtu jāvelk viss aparāts, citādi ja ir maps un patīk ņemties ar elektroniku.
Zivju meklēšanai - jo plašāks leņķis (laikam zemāka frekvence), jo ātrāk atradīsies, dibena struktūru ar nolasa.
Visu parikti samontēju uz vienas kājas - augšā minitors, apakšā devējs, kuru piestiprinu ar piespiedējiem trancī - ātri montējas/demontējas, nav nekādu vadu mudžekņu zem kājas. Lielākais mīnuss upē, jo ir laivas zemākais punkts....
Kopsavilkumā - izdali plānoto budžetu uz 2 un būsi apmierināts ar jebkuru ierīci - jo dziļums, kur brauksi reti būs virs 5m, tad zivju meklēšanas pat pie stara 60grādi būs visai mazs laukums (ģeometrija), pie šāda dziļuma liela daļa zivju pamūk no motora skaņas pirms to ierauga. Visas kantis, akmeņu tāpat redzēsi. Ja esi ieradis čatot tālrunī un redze Ok, tad pat mazākais ekrāns būs pieejams un prasīs mazāk elektrības dienas laikā. Un galu galā pēc 5 gadi visātrāk jaunu pirksi, tad varēsi izvēlēties kā advancēts lietotājs. Pat vienkāršam modelim būs kaudze uzstādījumu, ar kuriem ir jāiepazīstas un jāizvēlas pareizās, citādi būs kā man sākumā - zivi ar acīm lejā redzu, aprāts nee :)
Kopsavilkumā
11.aprīlis 2022, 15:23 | links
 
Sveiki!
Esmu pirmās eholotes meklējumos, bet piedāvājums ir milzīgs un grūti kautko saprast.

Lūdzu padalīties ar info kādas eholotes jūs lietojat un kapēc tieši to izvēlējāties.

Esmu gatavs šķirties no 700€.
Laiva ir 3,60m pūslis. Pārsvarā cope Ventā. Pa retam uz Usmas ezeru.
10.aprīlis 2022, 21:56 | links
 
Paldies par ieteikumiem
10.aprīlis 2022, 21:26 | links
 
.... Sabojaju deveja vadu. Meistars salaboja, bet nezinaja, ka hermetiski noslegt. Mana doma ir satit ar izoleni, tad pa virsu silikonu un tad atkal izoleni pa virsu silikonam. Bet man rokas no d.. as aug šajā ziņā.. Tādēļ iepostoju seit jautajumu.

Doma ari pasu deveju kaut ka pielabot sabojato sturi), bet pielauju, ka tur silikons neturesies..

sigi, 10.aprīlis 2022, 12:39


Notin ar izloācijas lentu. Tad šo : Kaučuka mastikas lenta 38mm x 1.5m x 3.2mm. Scotchfil™. UV un ķīmiski izturīga. melna
3M p/n 80-6108-3372-7, maksā ap 10 eur/rullis.
Pa virsu vēlreiz ar izolācijas lentu 2 kārtās.
Vajadzētu turēt.
10.aprīlis 2022, 18:18 | links
 
sigi [10.04.22]: Jautājums, varbūt kādām ir kāds ieteikums vai labs DIY video. Sabojaju deveja vadu. Meistars salaboja, bet nezinaja, ka hermetiski noslegt. Mana doma ir satit ar izoleni, tad pa virsu silikonu un tad atkal izoleni pa virsu silikonam. Bet man rokas no d.. as aug šajā ziņā.. Tādēļ iepostoju seit jautajumu.

Doma ari pasu deveju kaut ka pielabot sabojato sturi), bet pielauju, ka tur silikons neturesies..
Uzmet Pm Janis96 zinošs elektriķis.
10.aprīlis 2022, 16:58 | links
 
Termo trubu gruti dabut pa virsu, ja negriez pa vidu.
10.aprīlis 2022, 12:41 | links
 

Jautājums, varbūt kādām ir kāds ieteikums vai labs DIY video. Sabojaju deveja vadu. Meistars salaboja, bet nezinaja, ka hermetiski noslegt. Mana doma ir satit ar izoleni, tad pa virsu silikonu un tad atkal izoleni pa virsu silikonam. Bet man rokas no d.. as aug šajā ziņā.. Tādēļ iepostoju seit jautajumu.

Doma ari pasu deveju kaut ka pielabot sabojato sturi), bet pielauju, ka tur silikons neturesies..
10.aprīlis 2022, 12:39 | links
 
Pārdod sezonu lietotu Eholoti Raymarine Element 12HV ar HV-100 devēju, CHIRP Sonārs, HyperVision, Wi-Fi, GPS, HV-100 devējs, 3D
Bonusā Skandināvijas dziļuma kartes.
Cena 1300 eur.
Vairāk info pm.
6.aprīlis 2022, 09:54 | links
 
RaimisD [01.04.22]: RaimisD [14:23]: copmans84 [13:28]: Un ko vasarā no krasta darīt ar praktik 8 ????? Šadā gadijumā domaju deeperīts ir labākajs risinājums! Laj netērētos un nepirkt ziemaj praktik un vasaraj deeperiĀ nepiefiksēju ,, vasarā no krasta,, tas jā, tad deeper labi noder. Radies iespaids, ka šejienieši pārsvarā vasarā mauc ar laivām. Nu vēl karpinieki.
Nu atvajnojiet mans budžets copej nav tik liels ( par gadu atlaujos 1 lielāku pirkumu man tas ir +-400€ ) nerunaju par sīkajiem 20-70€ mēnesī un patīk mūsu platajā galā (latgalē zilo ezeru zemē ) pasēdēt no krasta varbūt ir kas labāks nekā šogad atļāvos nopirkt ir deper chirp+2 varbūt ir kas labāks gadījumiem izmantot gan ziemā gan vasarā ??? Un ja kādam ir ieteikumi par dēper iestatījumiem lūdzu privāti laj nepiesārnotu ēteru!!! PS izmantoju pēdejās 5 copes rezultāts manāms
1.aprīlis 2022, 22:55 | links
 
RaimisD [01.04.22]: copmans84 [13:28]: Un ko vasarā no krasta darīt ar praktik 8 ????? Šadā gadijumā domaju deeperīts ir labākajs risinājums! Laj netērētos un nepirkt ziemaj praktik un vasaraj deeperi
Ā nepiefiksēju ,, vasarā no krasta,, tas jā, tad deeper labi noder. Radies iespaids, ka šejienieši pārsvarā vasarā mauc ar laivām. Nu vēl karpinieki.
1.aprīlis 2022, 17:52 | links
 
copmans84 [01.04.22]: Un ko vasarā no krasta darīt ar praktik 8 ????? Šadā gadijumā domaju deeperīts ir labākajs risinājums! Laj netērētos un nepirkt ziemaj praktik un vasaraj deeperi
Vasarā čaļiem ir nopietnāka tehnika. Bet tagad upi pačekot ērti.
Panoptiku grūti līdz pusupei aizmest :))
1.aprīlis 2022, 14:23 | links
 
svens76 [24.02.22]: udens2 [24.feb]: svens76 [Vakar]: ko jūs ar tiem dīperiem čakarējaties?:)))paprovējat 8to praktiku un nekādu dīperi vairs negribēsiet:)Ir jau vēl variants ;)
Tik tā cena kož.
Ir kāds, kas lieto ?

RaimisD, 24.februāris 2022, 10:23man ir panoptix,bet nav uzņēmibas visu to saimniecību staipīt pa ledu,man arī urbis 110mm,tādā caurumā nemaz to sensoru laikam nedabūt iekšā160mm vajag
Un ko vasarā no krasta darīt ar praktik 8 ????? Šadā gadijumā domaju deeperīts ir labākajs risinājums! Laj netērētos un nepirkt ziemaj praktik un vasaraj deeperi
1.aprīlis 2022, 13:28 | links
 
Šim modelim ir 40ah tas nozīmē, ka rezerve ir. Nu 12 st. gluži necopēju. Skābes akumulātori ir protams lētāki, bet viņi visi ir salīdzinoši augsti, gribas to visu piemontēt makitas akumulatora kastei. Lai var arī devēju ielikt kastē.

jenots13, 9.marts 2022, 18:44


Mazie ir slēgtie, var likt guļus un ir arī plakanie.
Bet nu gaumes jautājums.
Man ar viss instrumentu kastē, bet augstajā.
9.marts 2022, 21:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager