Eholotes

Vai kāds nevarētu pakonsultēt kādu eholotu izvēlēties. Kurš ir labāks un kurš ir riktīgs mēsls.
8.oktobris 2009, 14:00 | links
 
MP- ar metramēru ūdenī gan neesmu līdis pārbaudīt, bet blakus ar Humminbird rādīja to pašu dziļumu. Nu jau esmu savu Eagle lietojis vairākas reizes un mazliet piešāvies. Ir pat gadījies redzēt klasisko variantu- zivi 6m bedrītē. Baterejas arī tur labi- nu jau ir vairāk par 15st ar vienu komplektu... taču ir jau iegādāti akumulatori.
28.septembris 2009, 09:02 | links
 
didved - kā tai eholotei ar dziļumiem ira - daudz maz precīzi rāda?
20.septembris 2009, 15:23 | links
 
es kad meklēju eholotu, man galvenais bija, lai būtu 120 grādu meklēšanas leņķis (dēļ seklajiem ezeriem t.i. lūdz 10m), GPS un atmiņas kartes slots, lai varētu pēc tam apstrādāt dziļuma informāciju. latvijā piedāvātais klāsts bija diezgan švaks, ja pat sakot nekāds. uzdūros Lowrance HDS-5. Tagad lietoju pus gadu - gandrīz ideāls. Rāda - GPS, zivis, ātrumu, protams dziļumu, braukšanas trases, var ierakstīt SD kartē maršrutu utt. Latvijā cena ir ap 700Ls, bet ASV pirku par 690$
20.septembris 2009, 12:09 | links
 
to Es.
par Humminbird varu teikt tuikai to labāko,tobiš sūdzību nav.vēl ne reizi nav pievīlis-strādā kā pulkstens.vienīgais kā viņam nav,tas ir ātruma noteicēja.pārējais man viņa darbībā apmierina.lietoju viņu jau krietnu laiciņu ~6gadi.
p.s.ja rcilvēki runā par alko,tas nenozīmē ka viņi piedzerās do porosjačevo vizga.bet pa mēriņam jau copē var iejemt.cope tak ir atpūta nevis gaļas ieguves veids.
20.septembris 2009, 09:45 | links
 
Nu jā - spams arī ir ļoti noderīga lieta! Man patīk kā viņi visu laiku par cepumiem vien runā... Manā uztverē cope ar alkaholu nav cope!
20.septembris 2009, 08:42 | links
 
Nē, nu viss jau labi vienkārši es gribēju zināt vai kāds man nevar ko ieteikt! :) Beigu galā ja jau tu lieto kāda tipa eholotu vai tad tiešām būtu tik grūti dot kādu atsauci par viņu?
20.septembris 2009, 08:42 | links
 
pie tā spams vajag pierast! Tur tak arī ir dziļas domas ;)
19.septembris 2009, 22:33 | links
 
;) man ir Humminbird max 215
dziļumu un kantes parāda, ar to arī pietiek.
19.septembris 2009, 22:32 | links
 
kurš grib tas izburās.jo starp,kā tu saki spams,var daudz ko sakarīgu sameklēt.
19.septembris 2009, 22:25 | links
 
nu zivē sešas lapas paskatījos, bet tur nekā nebija, tāpēc arī pārējās nemaz neskatījos, zivē jau 50%ir spams! Un izburties visam cauri ir murgs!
19.septembris 2009, 22:17 | links
 
A zivē meklēji?
19.septembris 2009, 22:12 | links
 
a te šajās sešā lapās nekas nav! Atradu šajās sešās lapās tikai vienu sakarīgu eholotu, tāpēc prasu palīdzību!
19.septembris 2009, 22:09 | links
 
Laikam esi slinks, ka nevari sešas lapas izlasīt un zivē tak arī tas ir apspriests 101reizi. ;)
19.septembris 2009, 22:05 | links
 
Sveiki! Vajadzētu iegādāties Eholutu,taču maz ko no tā saprotu! Vai varat ko ieteikt? Vēlams būtu ar Gps - par saprātīgu cenu var arī no ārzemju saitiem! nu modeli ieteikt, lai apmēram saprotu kas un kā! Paldies!
19.septembris 2009, 13:38 | links
 
Apakšējā kreisajā stūrī visu laiku rāda dziļuma diapazonu, viņam jābūt tuvu tam, kādā dziļumā brauc.
30.augusts 2009, 14:16 | links
 
Liels paldies par atbildi!Es tiesam saku regulet tad kad vins vairs neradija nezinaju ko isti lai dara,paskatisos ceru ka bus stokos. coms ari teica ka eagle ir labs sim jau 2 gads un nekadu problemu.
30.augusts 2009, 14:10 | links
 
koki, visdrīzāk eholotam nekas nav noticis.
Pārliecinies kādā dziļuma diapazonā eholots ieregulēts, būtu jābūt automātiska diapazona maiņa, bet varbūt esi saspaidijis. To jesķ, ja brauc piecos metros, bet diapazons ir līdz, piemēram 80m, vai arī brauc desmit metros, bet diapazons ir līdz 8m, tad tā arī rādīs, kā tev tagad rāda.
30.augusts 2009, 13:55 | links
 
Labadiena!Man viens jautajums man ir Eagle FishEasy 250DS saka neradit pilnigi neko rada tikai dzilumu metros un spriegumu,bet grunts reljefu pilnigi nemaz kautkadi punkti un viss.Jautajums kas varetu but noticis manam eholotam.Plus kas ta par blakus ligzdu ko tur sprauz?Pamaciba nekas tads nav tekts.
30.augusts 2009, 12:43 | links
 
Vakar atnāca mans Eagle Cuda 300 Portable. Sanāca arī iemēģināt. Īstenībā aparāts labs- protams, ka ir gan metriskā sistēma gan arī otra, valodas veselas 10 (ieskaitot krievu), uzstādījumus arī var viegli mainīt.Par jūtību... rādīt jau rādīja zivis, bet zem ūdens gan nelību lai pārbaudītu vai tiešām ir zivs :) Temperatūru arī rāda.Vienīgais redzēskā būs ar bateriju dzīves ilgumu, instrukcijā rakstīts ka iet 15 stundas. Katrā ziņā parto cenu(69Ls) un divu nedēļu gaidīšanas ir pat ļoti labi. Sanāca atrast ebay tirgotāju, kas par 10$ sūta uz Latviju. Ne muita ne PVN arī nebija jāmaksā, tā kā droši varat sūtīt.
Ne asakas
30.augusts 2009, 12:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager