Eholotes

Ir kādam pieredze bijusi ar HUMMINBIRD 120 fish budy???
Doma iepirkt, bet varbūt atrunāsiest un ko labāku ieteiksiet!
24.augusts 2009, 09:23 | links
 
o noteikti padalies! man ar ir tāda doma nomainīt manu veco eagle!
18.augusts 2009, 19:20 | links
 
_MP_
Par Eagle Cuda 300 varēšu padalīties pieredzē pēc kādām 2 nedēļām- pagājušonedēļ iegādājos un tagad gaidu kar atceļos līdz manīm. :)
18.augusts 2009, 16:39 | links
 
kad es sūtīju savu eholotu, tad prasīju pārdevējam, lai atsūta kā gift ar maksimālo cenu 50$. atnāva eholots, nevienu nodokli nesamaksāju.
18.augusts 2009, 10:20 | links
 
vai kādam ir vai ir strādājis ar Eagle Cuda 300 eholoti??? gribētos dzirdēt kādu viedokli, atsauksmi!
18.augusts 2009, 09:56 | links
 
reini uzraksti pārdevējam ka tā ir gift vai democase un muta nebūs jāmaksā
18.augusts 2009, 00:19 | links
 
Vai kāds mazliet varētu noinstruēt, kā var izveidot savu ezera dziļumu karti? Kāda būtu vissakarīgākā programma (DrDepth; OziExplorer vai kāda cita)?
17.augusts 2009, 23:07 | links
 
Ja nodarbojaties tikai ar mētāšanu tad tas 3D varētu būt lieks sadārdzinājums ja velcējat tad gan ši lieta ir neaiztājama.Ideāli noteikt dibena reljefu trijās dimensijās
13.augusts 2009, 16:48 | links
 
HUMMINBIRD MATRIX 47 3D šajā aparātā ir viss gan pēdas gan metri celsiju un farengeiti Man liekas ,ka menu bija ieregulējams krieviski.Es savu
Lowrance M52is/GPS pasūtiju Cabelā viss aukšminētais izņemot Latvijas kartes bija iekšā.
13.augusts 2009, 16:43 | links
 
Lētākais ko esu atradis maksā ap 242Ls.Protams vēl sūtīšanas izdevumi ap 50Ls.+ muitas nodoklis+PVN(šīs divas sadaļas kautkā jamēģina optimizēt jo ir gana dārgi.Ja pa pilnu programmu kopā viss sanāk ap 440 Ls nu ir lētāk kā latvijā bet ne ļoti
13.augusts 2009, 15:18 | links
 
Pa cik Matrixu pirksi, arī gar tādu siekalojos :)
12.augusts 2009, 21:57 | links
 
Nesatraucies, pie jeņķu sistēmas pierod pirmajā copes reizē.
12.augusts 2009, 21:40 | links
 
plānoju pirkt internetā HUMMINBIRD MATRIX 47 3D.tajās jeņķu lapās nesaprotu vai viņš rāda metriskajā vai citā sistēmā.ja angļu variants vai var pārtaisīt uz metrisko sistēmu.
12.augusts 2009, 17:20 | links
 
Kāds nevarētu padalīties ar info par Lowrance M52i S gps?Kāda atmiņa-iebūvētā vai čips? Kādas iespējas savienot ar datoru?Cik labi rāda grunti?Vai ir iespēja pārslēgties no pēdām uz metriem?Kāda ir GPS precizitāte?Kāda tam ehalotam ir apakša (puļķis ko bāž ūdenī)?Internetā ir diezgan skopa info.Paldies jav iepriekš un ne asakas!
17.jūlijs 2009, 10:49 | links
 
Sveiki copmanji, man tik nepiecieshams juusu domu gaakiens, cik pie mums vareetu maksaat Humminbird 728(jenkju versija)? Ne asakas
16.jūlijs 2009, 23:18 | links
 
> Angelz
Ka arzemju forumos pa eholotim les - ekrana izmers izskir gandriz visu. Musejos struntinus nevar salidzinat ar tiem, kuru displejs 160Vx132H. Ka ari tie maksa jau vismaz 2x dargak. ;) Par cenam runaju no jebaja.
10.jūlijs 2009, 17:29 | links
 
Humminbird RF25 un RF35 vispaar ir parodijas par eholoteem. Ar tik nieciigu LCD ekraana izshkjirtspeeju var tikai beerni paspeeleeties mazaa upiitee, bet sho ehalotu cenas gan nav beernu rotaljlietas liimenii :)

Es neteikshu ka muusu modeljiem buutu optimaalaa ekraana izskjirtspeeja, ideaali vismaz 320+ punkti vertikaali, jo skaneejot gultni lielaakos dziljumos 10m+ ehaloteem ar mazu vertikaalo punktu skaitu buus zinaamas prbl ar zivju atteeloshanu piemeeraa zivs kas atradiisies paaraak tuvu buus gruntij vai kaadai zaalei eholotes ekraanaa vnk neparaadiisies deelj paaraak lielas cm;m/pixel attieciibaas.

Es pats visu laiku domaaju par PirahaMax 230PT kas ir unversaals aparaats, ir gan SmartCast bezvadu deveejs gan divstaru stacionaarais liidz ar to normaali var izmantot laivas apstakljos. Izskjirtspeeja ir nedaudz lielaaka V160xH132 punkti bet vareeja buut arii labaaka. Pozitiivi ir 4kraasu displejs, labaak var izpeetiit copes vietas gultni. Bet nu ideealu ehaloti ar bezvadu+vadu deveeju veel neesmu atradis. Vecaakajiem Humminbird modeljiem bija atseviskji piepeerkams modulis kursh ljaava lietot Smartcast bezvadu deveejus bet nu tur cipari ir ne pajokam. :)
10.jūlijs 2009, 17:08 | links
 
> Angelz
Salidzinosi tiri pa parametriem, tad bezvadu eholots, ko es mineju, ir mazliet labaks, ko var ignoret, BET ir ta lieta ar to baterijas mainu sensoram. Tavejam, diemzel, bez customize iejauksanas nevar. :(
Jebkura gadijuma, labi, ka nenemi to pulksteni, vai to uz kata liekamo. Parak mazs displays.
10.jūlijs 2009, 16:38 | links
 
Es pagaidaam, lai vairaak iepaziitu eholoti un saprastu ko man pasham iisti vajag lieki neteereejot naudu, panjeemu par labaam naudaam kjiinieti FC60 Wireless Fish Finder

Iemeegjinaats ir Daugavaa ~5m dziljumaa un Dzirnezeraa ~0.7m.

Testeejot Dzirnezeraa ik pa laikam eholote raadiija nekorektus raadiijumus par gultnes dziljumu, jo copes vieta bija pasekla. Savukaart Daugavaa interesanti bija noveerot pleesonju kura staavot 2.25m dziljumaa 4.5m bedree vakteeja siikaas fishas, kuras dziivojaas pa augshu 0.4m.

Miinusi shim FC60 verkjim ir:

* bezvada raidiitaaja baterejas limits ~550h kurai vnkaarshaa veidaa nav mainaama;
* normaala darbiiba saakot 0.8m+
* piefikseeto zivju atrashanaas dziljums neatteelojas metros bet bet kaa index, kuru peec formulas (gultnes dziljums m * zivs index / 10 = zivs reaalais dziljums metros) var apreekjinaat reaalo dziljumu.

Plusi:

* Eerts, kompakts, vnk vadiibaa;
* 130X64 @2.2" Mono LCD;
* 30m darbiibas dziljums / *40m bezvadu deveeja darbiibas attaalums. (*modificeejams liidz ~100m)
* var lietot Humminbird Smartcast bezvada deveejus un otraadi;
* prot atpaziit un atteelot zivis peec lieluma (FISH ID+) un ir iespeeja to atsleegt prieksh advanceetaakiem lietotaajiem.
* ir iespeeja izmantot bezvada deveeju kaa pludu pludinju copenei;

Neitraali:

* iebuuveeta zila diode LCD ekraana pusee, kura signalizee par datu apmainju ar bezvada deveeju. Protams nav slikti ka taada fiicha ir bet diodes atrashanas vietu kjiinietis izveeleejies pilniigi garaam, jo kad Eholote ir iesleegta un bezvadu deveejs nav bijis ielikts uudenii tad taa nepaartraukti deg un zhilbina acis.

Esmu iemaaciijies atskjirt duunjainu no cietas uudens tilpnes gultnes. Ir skaidriiba, cik lielu lauku ieriice speej noskaneet konkreetaa dziljumaa. Ir idejas kaa paarveidot bezvada deveejam augsheejo vaaku no akrila, kas buutu arii hermeetiski nosleegts, lai vareetu vnk mainiit batareju un normaali modificeet deveeju lai palielinaatu Wifi lauku.
10.jūlijs 2009, 15:39 | links
 
gribētu redzēt,cik gudri mētāt tas tev palīdzēs.
7.jūlijs 2009, 23:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager