Eholotes

> Paganels(pp)
es nedomaju, ka spiningojot no laivas teiksim 20 m dziluma ar eholoti, kas rada nevis 2d, bet 3d attelu, ir slikti redzet konkretu zivs atrasanas vietu. protams, var jau stulbi metat apkart visu dienu un nenokert neko, bet var pa4olet, kur konkreti zivs tusejas un mest iegsa vizuli tiesi taja vieta (pie nosacijuma, ka eholots kaut ko jedzigu rada).
7.jūlijs 2009, 18:11 | links
 
mailīte prekškam tev eholote?grunti pētīt vai zivis?ja zivis,tad vajadzēja pirkt akvāriju.
7.jūlijs 2009, 17:27 | links
 
Par tam eholotem no krasta ...
Ta ka pats parsvara akstos no krasta, tad palasijos par tam Humminbird Smartcast eholotem. Konkreti par RF*. Ir tur tas pulkstenis RF35 un uz kata liekamais verkis RF25. Vienadi mazs ekranins abiem. Tapec, manuprat, pa tadu naudu, tas nav to verts. Tad nak tas ar to lielo displayu RF15. Viss jau laikam butu oki, ja vien tas izmers ... es nezinu, cik erti butu vinu staipit katru reizi lidz pa krastu utt.. Cik papetiju, tad visiem Smartcast eholotem komplekta pieejamais sensors ir BEZ iespejas nomainit bateriju. Lidz ko batereja taja sensora, ko liek udeni beidzas, vinu var mest ara un pirkt ne pa kapeikam jaunu sensoru, kas IR 4akars. OK, var meginat to sensoru atlauzt vala, nomainit bateriju un aiztaist ciet, BET tas jau ir custom variants un nav erti. Papildus darbs, 4akars un ar to hermetiskumu bus pasvaki, ja vien kaut ko super, duper neizdoma ar silikonu utt..

Neizplustot garuma aplukoju ari sadu verki, ko ari iegadajos:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=300317972364
Ja nestrada links, tad ieks jebaja pamekle ar atslegvardu:
'Wireless Fish Finder. Sonar, Aerial. River, Lake, Sea.'.
Sai mantinai bateriju sensoram var mainit, vienkarsi noskruvejot vacinu, kas man LOTI patik. Nav jamokas utt.. Salidzinosi ar Smartcast RF25/RF35, sim verkim ir lielaks ekrans plus nav pasam jarekina, cik dzili atrodas zivs. Dzils atrasanas dzilums tiek paradits virs attiecigas zivs. Salidzinosi ar RF15, vins ir mazaks un portativaks. Uzliec kakla un gar krastu klisti uz nebedu.

Ka lidzvertigu pec parametriem (vairak jau pec displeja izmera un parnesajamibas ertuma) manis iegadato verki var salidzinat ar FC60 Wireless Fish Finder un SC1 Viper Wireless Fish Finder. Ka jau mineju ieprieks, tam siem abiem FC60 un SC1 sensoram nevar nomainit bateriju bez customized iejauksanas.

P.S. Ta ka tikai divas dienas paspeju to eholoti patestet (viena diena Kadagas ezera ;) bez komentariem un otra diena Dzirnezera), tad varu pateikt sadus noverojumus. Ja eholots tiek lietots tandema ar laivu, tad sekluma nav ko darit, jo kamer ar to laivu kusties, visas zivas ap tevi aiztinas un eholota redzi vien dzilumu. Jabrauc maksimali dzili, jamekle laikam bedres, izmet enkuru, piebaro un maksere zem, vai tuvu pie laivas.

Ja makskere bez laivas, tad ieprieks japadoma, ka tiks veikta izlukosana ar to bezvada senosru. Man nak prata divas opcijas - nopirkt lidz 10'' garu Remote Control Boat un izvizinat to sensoru gar krastu. ;) ebaya ir klipins. Otrs variants ir piesiet makskeres aukla un ari pavizinat gar krastu, kas ir LOTI nerti, ja apkart ir koki, zari un svaki ar pieeju.

Ceru, ka parak daudz mulkibas nesarakstiju, jo neesmu makskernieks un ar eholoti paspelejos tikai divas dienas.
7.jūlijs 2009, 14:41 | links
 
Sveiki!Rudenī ar koļēģi iegādājamies HUMMINBIRD 97X COMBO,ŠO TO JAU RĀDA ,BET LATVISKI APRAKSTU VAI LIETOŠANAS INTRUKCIJU NEVAR DABŪT..............
7.jūlijs 2009, 13:02 | links
 
Pats lietoju Garmin Fish Finder-140 .Uzrāda dziļumu , reljefu ,dažādus paaukstinājumus , kas atrodas virs grunts kā piemēram , ūdens zāles ,nogrimuši koki vai celmi , ūdens temperatūru , zivis uzrāda kādā dziļumā atrodas metros .Kvokojot , uzrāda sama celšanos pie ēsmas vai izbrāķējot piedāvāto uzkodu, sama atpakaļ ceļu uz grunti . Cik atceros, eholota cena bija kautkur ap Ls-140.
17.jūnijs 2009, 15:58 | links
 
Paldies Bums, diezgan labs video par eholotu uzbuuvi, darbiibu un ieteikumi.

Tomeer man gribeetos vairaak uzzinaat par smartcast tipa eholoteem kas domaatas lietoshanai no krasta, ir kaadam naacies taadu lietot?
17.jūnijs 2009, 12:13 | links
 
http://video.mail.ru/mail/jr1966/470/503.html
Te šerbakovs spriež par eholotēm varbūt būs intresanti
17.jūnijs 2009, 10:13 | links
 
Sveicinaati copmanji, gribeeju apjautaaties vai kaadam no jums ir bijusi dariishana ar Humminbird Smartcast RF10/RF10e/RF15/RF15e eholoteem? Buutu pateiciigs dzirdeet juusu atsauksmes/kritiku par smartcast modeljiem. Pasham ir doma iegaadaaties kaadu no Humminbird Smartcast eholoteem, jo 90% copeeju no krasta. Pagaidaam pievilciigs skjiet RF15/RF15e.
17.jūnijs 2009, 10:07 | links
 
Sveiki visiem! Vēlētos iegādāties normālu eholotu, arī par saprātīgām naudiņām varbūt kāds varētu ko ieteikt? :)
7.jūnijs 2009, 14:28 | links
 
Pirms pērkat eholoti iepazīsteis ar noderīgu info.www.apiko-fish.ru
14.maijs 2009, 12:05 | links
 
bums protams paldies par adresi taču adrese neko nerāda...
7.marts 2009, 19:03 | links
 
http://video.mail.ru/mail/jr1966/470/503.htm
kaut ko nestrādā?!
7.marts 2009, 12:51 | links
 
linis1
Ja tev gribas redzēt bedres, kantes, dziļumu un zivis tad no fish finderiem tev der - fish finder FD-06A.
Redzēju ka SS.LV tāds pārdodas (70lvl). Pats lētaikais no viņiem (fish finder 100m) uz ekrāka nerāda grunts reljefu.
7.marts 2009, 10:51 | links
 
http://video.mail.ru/mail/jr1966/470/503.htm
Adrese ar filmu par eholotēm.Nospied un skaties
7.marts 2009, 09:57 | links
 
Vai kāds varētu pastāstīt vai Eholots fishfinder ir lietojams?Doma ir par to mazo lēto varbūt kāds varētu kautko ieteikt ja ne pašu lētāko tad kādu nedaudz dārgāku.Man nevajaga baigi kruto,bet laj varētu redzēt bedres un kādu zivi ja tādas vispār tur ir...Galīgi nekāda poņa man par eholotiem nav tāpēc kautko saskalojiet man kurš māk :))
7.marts 2009, 09:14 | links
 
Jau 4 gadus lietoju vidējās cenu grupas eholoti Humminbird Piranja Max 30e un esmu ļoti apmierināts - strādā precīzi. Pie tam var izmantot no krasta (līdz 30m), copējot nepazīstamās upēs - efektīvs rīks.
6.marts 2009, 00:16 | links
 
Vairis30
Ja ļoti drusku paciešas var nopirkt tā paša ražotāja fish finder eholoti tikai citu modeli (fish finder FD-06A) pašlaik ebay(jebajā) tādu neredzēju taču ss.lv viens par 70LVL pārdodas. Ja paciešas drusku vairāk var pretendēt uz kādu modeli no Humminbird tiem cenas sākas no 200 USD un pēc aprakstiem nemaz nav tik sūdīgi. Protams var ciesties ļoti ilgi un iegādāties kādu Lowrance piedāvātajiem sākās no kādiem 1000USD
5.marts 2009, 18:13 | links
 
ezhezis,
man arī ir interese, ko tu vari ieteikt, kad drusku paciešās?
5.marts 2009, 17:31 | links
 
fish finder 100m it kā aprakstā ņem cauri ledum tikai nedrīkst būt daudz gaisa burbuļu Tā ka nestreso pa pirmo ledu varēsi ašukus meklēt nebūs tik daudz jāborējās.
5.marts 2009, 16:38 | links
 
tad tā ir vienkārš lote /dziļum mērītājs/
5.marts 2009, 16:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager