Eholotes

Daudziem jaunie Praktik nobeidzas. 140 € dirsā. Agrāk nebija eholotu, vai mazāk zivju noķēra?

Alex, 11.janvāris 2022, 17:32

Garantija nedarbojas? Pirkti ārpus LV?
11.janvāris 2022, 18:34 | links
 
Daudziem jaunie Praktik nobeidzas. 140 € dirsā. Agrāk nebija eholotu, vai mazāk zivju noķēra?
11.janvāris 2022, 17:32 | links
 
Sveiki! Kur labāk vērsties, ja 2018. g deeper pro+ mistiskā veidā iekšā dabūjis ūdeni/kondensātu? Uzlāde notiek, taču bez uzlādes viņš nedarbojas.
11.janvāris 2022, 13:54 | links
 
normunds.grabovskis [13.12.21]: man pēc JG testam atnāks Praktik 8
Sveiki,

Ir kads info vai soziem bus iespejams iegadaties praktik 8 ? Deepera izladesanas sak piebesit.. Varbut kads tirgo savu praktik 6M ?
4.janvāris 2022, 11:01 | links
 
basais [28.12.21]: Esmu redzējis , ka deveju galus tirgo un var nopirkt atseviski, bet vai ar to būs līdzets, vai arī labāk skatīt jaunaku modeli?
Lai gan 100gr + asari jau rāda kā ceļas...
Es pirku Eholotes.lv.
29.decembris 2021, 19:51 | links
 
Nezinu uz cik ilgu laiku , bet pagaidām darbojas ... tā kā paldies čalim par ieteikumu...
29.decembris 2021, 19:45 | links
 
Noskatijos vairākus video par praktik remontu, veicu darbības ar dačika galu un epoksīda sveķiem. Un šodien pecpuzdienā devos uz udens testēt rezultātu.
Biju patīkami parsteigts, kad tiešām tagad atkal rāda kā iepriekš... ti mormisku redz i kā motilis grimst ,visa zivs kas ceļas ari 3cm asarīši......
29.decembris 2021, 19:42 | links
 
Atradu... paldies..
28.decembris 2021, 22:24 | links
 
Eisaks , vai vari iemest te linku tam video?
28.decembris 2021, 21:52 | links
 
RaimisD [13.12.21]: Es noteikti atrisināšu šo sāpi. Padošu ziņu.
No ražotāju puses bija standarta ieteikumi. Pārinstalēt, restartēt telefonu bla bla bla, biju to darījis iepriekš. Veicu to atkārtoti, ir ok. Viss strādā.
28.decembris 2021, 21:06 | links
 
Manam praktiķim bija līdzīga problēma(palika mazjūtīgs)
Noknibināju dačikam to melno pārklājumu(kompaundu),aizlēju ar divkomponentu epoksīdu,un tagad strādā kā jauns,pat labāk:)
Youtubā ir pamācibas kā to izdarīt
28.decembris 2021, 21:03 | links
 
Vai visiem modeļiem vienadi tie dačiku gali???
28.decembris 2021, 19:31 | links
 
basais [28.12.21]: Labvakar! Ja nemaldos, Kaut kad pagājušo gad šis jautājums jau tika apspriests, bet pārskrienot lapas neatradu info...
Tātad, šodien konstateju kad mans aptuveni 5 g vecais praktik 6 pro vairs nav tik jutīgs kā iepriekš... kādreiz varēja redzēt mormišku pie grunts kē tiek izspēlēta, pat motili kurš ielaists ālinģī no augšas kā grimst, bet tagad pat šķērseni neredz... asaris ap 50g-70g sāk zīmēt bet mazāku nē. testeju uzstadījumus un jūtīgumubet bez izmaiņām..
Sākumā uz ledus no kāda aizņemies uz brīdi to devēja korķi un uzskrūvē savam. Ja ar to problēma atrisināta - Baložkungs devējus pa ~30 eur tirgoja.
28.decembris 2021, 18:27 | links
 
Esmu redzējis , ka deveju galus tirgo un var nopirkt atseviski, bet vai ar to būs līdzets, vai arī labāk skatīt jaunaku modeli?
Lai gan 100gr + asari jau rāda kā ceļas...
28.decembris 2021, 18:05 | links
 
Labvakar! Ja nemaldos, Kaut kad pagājušo gad šis jautājums jau tika apspriests, bet pārskrienot lapas neatradu info...
Tātad, šodien konstateju kad mans aptuveni 5 g vecais praktik 6 pro vairs nav tik jutīgs kā iepriekš... kādreiz varēja redzēt mormišku pie grunts kē tiek izspēlēta, pat motili kurš ielaists ālinģī no augšas kā grimst, bet tagad pat šķērseni neredz... asaris ap 50g-70g sāk zīmēt bet mazāku nē. testeju uzstadījumus un jūtīgumubet bez izmaiņām..
28.decembris 2021, 18:02 | links
 
elmoos [13.12.21]: Pamēģini pamainīt stara leņķi.
Mēģināju uz visiem stariem, nepalīdzēja. Doma bija ,ka varētu būt vaina telefonā, ka nevar datus apstrādāt, bet paskatoties , ar 60 GB brīvo atmiņu un 3GB brīvpiekļuves atmiņu vajadzētu pietikt. Es noteikti atrisināšu šo sāpi. Padošu ziņu. Ja kādi varianti, iemetiet.
13.decembris 2021, 19:12 | links
 
normunds.grabovskis [13.12.21]: sazinies ar leišiem un viņi visu izstāstīs
Aizrakstīju, redzēs, ko atbildēs.
13.decembris 2021, 19:07 | links
 
Kungi varat, ko ieteikt. Deeper chirp + ehalotei pastrādāja ziemas režīms kādu pusstundu un izbeidzās. Rāda , ka dziļums par mazu/ lielu tas 5m. Strādā krasta, laivas režīms. Pārinstalācija nepalīdzēja. Normund Jūs, jau ar deeper tirgojat. Kur remontējat, ja kas atgadās ?

RaimisD, 13.decembris 2021, 13:06


Pamēģini pamainīt stara leņķi.
13.decembris 2021, 17:54 | links
 
ja Deeper, tad tikai Pro+ vai Chirp 2+, bet vajag labu telefonu + powerbanku


normunds.grabovskis, 13.decembris 2021, 10:09

Kāpēc ne veco Čirp? Cik pašu leišu rakstītais, CHIRP 2 velk 15 stundas - tā arī visa atšķirība. Abiem 5 gadu garantija.
Pro +2 vai Pro + pa turpat vienādu cenu gan ir jaunajam vairāk plusu.

Bet es teoretizēju, varbūt praksē ir tā kā raksti :)
13.decembris 2021, 17:46 | links
 
Kungi varat, ko ieteikt. Deeper chirp + ehalotei pastrādāja ziemas režīms kādu pusstundu un izbeidzās. Rāda , ka dziļums par mazu/ lielu tas 5m. Strādā krasta, laivas režīms. Pārinstalācija nepalīdzēja. Normund Jūs, jau ar deeper tirgojat. Kur remontējat, ja kas atgadās ?

RaimisD, 13.decembris 2021, 13:06



Deeper ir leišu produkts, vieņiem ir labs klientu atbalsta serviss, sazinies ar leišiem un viņi visu izstāstīs
13.decembris 2021, 13:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager