Eholotes

[quote=650773]Esmu lejuplādējis c-mapus uz sd kartes, bet, kad ievieto sd karti lowranca reveal aparātā, man neparādās c-maps pie chart source. Kas varētu būt par vainu?

Kad ielādēju konkrēto ūdenstilpni, ielādēji to atbilstošam aparātam?

Ar to es domāju, vai piereģistrējoties CMAP Tu ievadīju savas eholotes konkrēto modeli.
Kā piemērs. Man pašam ir Lowrance HDS un Lowrance Hook vecu vecais. Kad vēlos iegūt kādu dziļuma karti,man prasa kādam no šiem diviem modeļiem man nepieciešama šī karte. Izvēlos atbilstošo.
durixxxx, 18.maijs 2021, 20:56

Kā to ir iespējams noteikt?

kronis, 18.maijs 2021, 21:37
18.maijs 2021, 21:51 | links
 
[quote=650773]Esmu lejuplādējis c-mapus uz sd kartes, bet, kad ievieto sd karti lowranca reveal aparātā, man neparādās c-maps pie chart source. Kas varētu būt par vainu?

Kad ielādēju konkrēto ūdenstilpni, ielādēji to atbilstošam aparātam?

durixxxx, 18.maijs 2021, 20:56


Kā to ir iespējams noteikt?
18.maijs 2021, 21:37 | links
 
[quote=650773]Esmu lejuplādējis c-mapus uz sd kartes, bet, kad ievieto sd karti lowranca reveal aparātā, man neparādās c-maps pie chart source. Kas varētu būt par vainu?

Kad ielādēju konkrēto ūdenstilpni, ielādēji to atbilstošam aparātam?
18.maijs 2021, 20:56 | links
 
Labdien! Problēma, Lowrance fs nezīmē dziļumu karti. Lūdzu palīdziet!
18.maijs 2021, 20:19 | links
 
Esmu lejuplādējis c-mapus uz sd kartes, bet, kad ievieto sd karti lowranca reveal aparātā, man neparādās c-maps pie chart source. Kas varētu būt par vainu?
18.maijs 2021, 16:27 | links
 
Paldies, Davis-di un geex!
22.aprīlis 2021, 14:33 | links
 
Par to chirp keisu.
Augšējā līnija izskatās pēc traucējumiem. Ja izmanto plato leņķi, tad augšējo 1m neredz/rāda traucējumus.
Cik esmu savējo mētājis, no platā leņķa ir jēga tikai 2m+ dziļumos, tad pamana kaut ko zivij līdzīgu. Seklākā vietās, vismaz pēc manas saprašanas, chirp der tīri lai saprastu reljefu. Ja paveicas notrāpīt uz zivju baru tad var ar vidējo manīt, platais arī zivju baru rāda kaut kā miglaini.
22.aprīlis 2021, 13:08 | links
 
Neesmu chirp+ lietotājs, bet izskatās ka Ventā tev pārāk ātri slīd viņš laikam, pamēģini pamainīt attēlojuma ātrumu uz lielāku Ventā tad vajadzētu bildei uzlaboties.
22.aprīlis 2021, 10:07 | links
 
sapalens [21.04.21]: Sveiki!
Esmu iesācējs ar chirp+, esmu lasījis, skatījies materiālus, bet ir kas neskaidrs. Biju Ventā, zivis nerāda, rāda tikai savādus attēlus. Biju pēc tam Lielupē, visu smuki rāda. Biju Ventā, atkal jocīgi rādījumi.

Problēma tā, ka Ventas gadījuma zivis bija, taču tās nerādīja, vai nu arī rādīja ko savādu. Zemāk piemērs:
https://prnt.sc/11rjlzs

Kāds var kaut ko izjēgot no šī?

bbw, 20.aprīlis 2021, 20:46
Ventā ,ja tā bilde ir no Ventas, tev dziļums ir 1,5m, zivis tev pamatā nerādīs, lielajām frekvencēm tev konusa laukums uz dibena labākajā gadījumā būs volejbola bumbas lielumā,zemākajām- arī īpaši nepārsniegs laivas platumu (parēķini no leņķiem), pusūdenī vispār mazs laukums, ja vēl brauc ar laivu skaidrā saulainā laikā un ūdens dzidrs ,domā zivis nepamuks kaut pusmetru no laivas, un pat ja nemūk tev jātrāpa precīzi zivij virsū,vai jābūt lielam plašam baram,kas seklumā parasti nav.
Tu bildi linkā apskatījies? :D Es vairāk jautāju, ko nozīmē tāds rādījums, jo loģikas, ciktāl es saprotu, nav.
22.aprīlis 2021, 08:46 | links
 
Sveiki!
Esmu iesācējs ar chirp+, esmu lasījis, skatījies materiālus, bet ir kas neskaidrs. Biju Ventā, zivis nerāda, rāda tikai savādus attēlus. Biju pēc tam Lielupē, visu smuki rāda. Biju Ventā, atkal jocīgi rādījumi.

Problēma tā, ka Ventas gadījuma zivis bija, taču tās nerādīja, vai nu arī rādīja ko savādu. Zemāk piemērs:
https://prnt.sc/11rjlzs

Kāds var kaut ko izjēgot no šī?

bbw, 20.aprīlis 2021, 20:46

Ventā ,ja tā bilde ir no Ventas, tev dziļums ir 1,5m, zivis tev pamatā nerādīs, lielajām frekvencēm tev konusa laukums uz dibena labākajā gadījumā būs volejbola bumbas lielumā,zemākajām- arī īpaši nepārsniegs laivas platumu (parēķini no leņķiem), pusūdenī vispār mazs laukums, ja vēl brauc ar laivu skaidrā saulainā laikā un ūdens dzidrs ,domā zivis nepamuks kaut pusmetru no laivas, un pat ja nemūk tev jātrāpa precīzi zivij virsū,vai jābūt lielam plašam baram,kas seklumā parasti nav.
21.aprīlis 2021, 13:43 | links
 
Sveiki!
Esmu iesācējs ar chirp+, esmu lasījis, skatījies materiālus, bet ir kas neskaidrs. Biju Ventā, zivis nerāda, rāda tikai savādus attēlus. Biju pēc tam Lielupē, visu smuki rāda. Biju Ventā, atkal jocīgi rādījumi.

Problēma tā, ka Ventas gadījuma zivis bija, taču tās nerādīja, vai nu arī rādīja ko savādu. Zemāk piemērs:
https://prnt.sc/11rjlzs

Kāds var kaut ko izjēgot no šī?
20.aprīlis 2021, 20:46 | links
 
Kādam ir kāda Garmin Vivid versija? Vai ir tās ekstra krāsas noderīgas? Citu uzlabojumu laikam no standarta versijas nav. Es domāju, piemēram, Garmin STRIKE Vivid 4cv un Garmin Striker Plus 4 CV
19.aprīlis 2021, 20:59 | links
 
ir kādi varianti?

perpendikuls, 13.aprīlis 2021, 22:47[/quote]

1. https://eu.nvcharts.com/24325/navionics-44xg-ostsee-baltic-sea-msd/
2.https://www.svb24.com/en/navionics-navionics-baltic-sea-44xg.html

Bija Ebay (used 100Eu).
Pameklē.....
14.aprīlis 2021, 11:59 | links
 
perpendikuls [13.04.21]: Kāds varētu ieteikt, kur Turku reģiona dziļumu kartes sadabūt? Ir Humminbird Helix 9 no pirmās paaudzes. Ja Helixam nav variantu, tad varbūt uz telefona (androids) ir kādi varianti?
www.navionics.com paskaties, konkrēti navionics + versiju, saderība ar daudziem humja modeļiem. bet pirms pirkšanas uzraksti šiem un pārliecinies vai Tavam derēs. cena ap 240 eur
14.aprīlis 2021, 07:32 | links
 
Kāds varētu ieteikt, kur Turku reģiona dziļumu kartes sadabūt? Ir Humminbird Helix 9 no pirmās paaudzes. Ja Helixam nav variantu, tad varbūt uz telefona (androids) ir kādi varianti?
13.aprīlis 2021, 22:47 | links
 
Sveiki! Gribētos dzirdēt lietotāju viedokli par Garmin Striker Vivid 7SV

sikaisaivars, 4.aprīlis 2021, 15:36
Man liekas nedaudz muļķīgs jautājums, laivošanas sezona sākas pēc mēneša, un, ja kāds nopircis,nav mēģinājis -cik saprotu, Garmin striker plus šā gada modelis ar atjauninātu programmatūru.

sapalens, 6.aprīlis 2021, 10:27


Man ir Striker plus 9SV un esmu apmierināts. Vivid jau nekāda dižā uzlabojuma nav - jaunas krāsu gammas un atjaunota programmatūra. Visi pārēji parametri tie paši.
6.aprīlis 2021, 13:48 | links
 
Sveiki! Gribētos dzirdēt lietotāju viedokli par Garmin Striker Vivid 7SV

sikaisaivars, 4.aprīlis 2021, 15:36
Man liekas nedaudz muļķīgs jautājums, laivošanas sezona sākas pēc mēneša, un, ja kāds nopircis,nav mēģinājis -cik saprotu, Garmin striker plus šā gada modelis ar atjauninātu programmatūru. par 7sv apskati jau vismaz gadu atpakaļ atrodami ,atjaunota vai vecā versija nezinu,tā ka par to muļķīgumu var pastrīdēties


sapalens, 6.aprīlis 2021, 10:27
6.aprīlis 2021, 12:54 | links
 
Kronis,, man ir eholota Lawrance devējs uz tranča. Braukts, gan ar elektro, gan tagad ar benzīnnieku - netraucē.

Jon-Hill, 6.aprīlis 2021, 10:31


Super, paldies!
6.aprīlis 2021, 11:16 | links
 
Kronis,, man ir eholota Lawrance devējs uz tranča. Braukts, gan ar elektro, gan tagad ar benzīnnieku - netraucē.
6.aprīlis 2021, 10:31 | links
 
Sveiki! Gribētos dzirdēt lietotāju viedokli par Garmin Striker Vivid 7SV

sikaisaivars, 4.aprīlis 2021, 15:36

Man liekas nedaudz muļķīgs jautājums, laivošanas sezona sākas pēc mēneša, un, ja kāds nopircis,nav mēģinājis -cik saprotu, Garmin striker plus šā gada modelis ar atjauninātu programmatūru.
6.aprīlis 2021, 10:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager