Eholotes

Sveiki! Gribētos dzirdēt lietotāju viedokli par Garmin Striker Vivid 7SV
4.aprīlis 2021, 15:36 | links
 
Cik prātīgi būtu likt elektromotoru un eholotes kronšteinu pie piekarām tranča? Vai šis duets viens otram netraucēs, vai labāk meklēt kādas citas opcijas kā pievienot eholotes devēju pie gumijas laivas?
3.aprīlis 2021, 14:39 | links
 
Sahramandzi [17.03.21]: Labrīt!
Plānoju iegādāties savu pirmo eholoti. Esmu apjucis plašajā piedāvājumā - Hummingbird, Lowrance, Garmin, Raymarine...
Plānoju atvēlēt aptuveni 700-800 naudiņas. Ja nu pierunās, tad līdz 1000 Eur. Makšķerēšanas vietas Bārtas upe , Liepājas ezers, Jūras akvatorija. Kas ir tās lietas, kam pievērst uzmanību pirms iegādes?
Paldies!
paskaties chp sludinājumu.labs variants. pašam bija hds live 9nieks.viss labi tur
17.marts 2021, 14:23 | links
 
To Sahramandzi
Ko Bārtā, Liepājas ezerā var ieraudzīt ar eholoti?
Jūrā ar zem laivas maz ko ieraudzīsi - ja nu tika pa malām labi tālu...
Līdz ar to vai nu investē sonāra sistēmā vairāk jūrai... vai pietiek ar pašu vienkāršāko ap 200 naudiņām - tāpat no tā funkcijām kā iphone izmantosi 10% iespēju.
17.marts 2021, 13:58 | links
 
Pārdošu eholoti Lowrance HDS 7 Live ar Active Imaging devēju 3 in 1.
Cena 900 eiro.
Bildes un apraksts sludinājumos.
17.marts 2021, 12:03 | links
 
Labrīt!
Plānoju iegādāties savu pirmo eholoti. Esmu apjucis plašajā piedāvājumā - Hummingbird, Lowrance, Garmin, Raymarine...
Plānoju atvēlēt aptuveni 700-800 naudiņas. Ja nu pierunās, tad līdz 1000 Eur.
Sahramandzi, 17.marts 2021, 08:39

Var apskatīties arī eboat.lv , pats tur pirku laikam 14. gadā Raymarine Dragonflai, diemžēl tādu vairs nav. Labs aparāts, kalpo nu jau 7-to gadu. Tur pāris varianti no Raymarine ir, ja būtu nepieciešamība, tad kādu no šiem paņemtu, abi līdz 1000 naudām.
17.marts 2021, 10:39 | links
 
Sahramandzi [17.03.21]: Labrīt!
Plānoju iegādāties savu pirmo eholoti. Esmu apjucis plašajā piedāvājumā - Hummingbird, Lowrance, Garmin, Raymarine...
Plānoju atvēlēt aptuveni 700-800 naudiņas. Ja nu pierunās, tad līdz 1000 Eur. Makšķerēšanas vietas Bārtas upe , Liepājas ezers, Jūras akvatorija. Kas ir tās lietas, kam pievērst uzmanību pirms iegādes?
Paldies!
https://eholotes.lv/blog/eholotes-2021-jaunumu-apskats/
Palasi, gan jau šo to jaunu uzzināsi.
17.marts 2021, 09:53 | links
 
Labrīt!
Plānoju iegādāties savu pirmo eholoti. Esmu apjucis plašajā piedāvājumā - Hummingbird, Lowrance, Garmin, Raymarine...
Plānoju atvēlēt aptuveni 700-800 naudiņas. Ja nu pierunās, tad līdz 1000 Eur. Makšķerēšanas vietas Bārtas upe , Liepājas ezers, Jūras akvatorija. Kas ir tās lietas, kam pievērst uzmanību pirms iegādes?
Paldies!
17.marts 2021, 08:39 | links
 
copers [27.02.21]: Sveiki makšķernieki! Kā Jums kalpo praktiks 6M. Mājās demo versijā attālums ir ok, bet uz ūdens dziļums raustās un bieži neko nerāda. Grunti arī rāda kādu caturto daļu no ekrāna.
Jā. Demo un sausajā arī es jau sāku celt paniku. Kad iemērcu - izrādījās štokos.
27.februāris 2021, 18:57 | links
 
Sveiki makšķernieki! Kā Jums kalpo praktiks 6M. Mājās demo versijā attālums ir ok, bet uz ūdens dziļums raustās un bieži neko nerāda. Grunti arī rāda kādu caturto daļu no ekrāna.
27.februāris 2021, 17:01 | links
 
Praktiks strātā, un pat ļoti labi. Man gan ir 6pro, bet.... tā teikt, šis stāsts ir jau dzirdēts.
Proti... man arī parādijās ļoti līdzīgas problēmas. Raustījās dziļumi, gļuki, strīpas, mormišku tad rāda, tad nē, utt.
Manā gadījumā pie vainas bija devējs. Precīzāk, devēja galva. Tā viņiem ir ļooooti jūtīga. Kaut kur nedaudz atsitu un kirdiks. Nopirku jaunu galvu un viss štokos!
24.februāris 2021, 13:46 | links
 
Vārdu sakot huijņa. Naher tirgot to, kas nestrādā? Vēl ar pārliecību, šis ir baig labs. Principā pilni veikali ar šadiem topshopiem. Galvenais, lai nopērk. Bet principā liktās cerības nepilda. Kad zivs apakšā ir, traucējumi, kad zives nav tad rāda mormeni. Un pārējā huijņa. Atceros krievu tv, kad švīkas rādija, nekas nav mainījies..
24.februāris 2021, 13:35 | links
 
mjuniors [24.02.21]: Man ir praktik 6m. Kāpēc pie vieniem un tie pašiem režīmiem rāda vai jeb nerāda man mormišku? Vienā āliņģī ir citā nav. Otrs, ir vietas kur viņš rausta dziļumu, vienuviet rāda 1,5 metru vietā 5 metri. Rāda daudz tādas smalkas svītriņas, bet kad iemet barību no augšas tad eholota nojūk pavisam. Tur skaidrs, bet ta pa lielam sāku neticēt viņam, lai gan copes arī nebija.. :) šoreiz nav stāsts par to, gribu, tik uzzināt vai tā ir norma vai arī jānes uz garantiju.
Praktiks biezam zivju baram nesit cauri - tad arī rāda 1.5m. Ja Viena un tajā pašā āliņģī mainās dziļums tur kaut kadās saprāta robežās (lēkā) - apakšā ir vai nu dzīvība vai arī konusa robežās ir kāds būtiskaks reljefs. Praktiķis, ja ir darba kārtībā ir ļoti labs instruments. Jāatminas tik iedzimtās kaites - mehaniski trausls devējs un vada problēma (ko laikam ar m modeli salabojuši).
24.februāris 2021, 13:09 | links
 
mjuniors [24.02.21]: Man ir praktik 6m. Kāpēc pie vieniem un tie pašiem režīmiem rāda vai jeb nerāda man mormišku? Vienā āliņģī ir citā nav. Otrs, ir vietas kur viņš rausta dziļumu, vienuviet rāda 1,5 metru vietā 5 metri. Rāda daudz tādas smalkas svītriņas, bet kad iemet barību no augšas tad eholota nojūk pavisam. Tur skaidrs, bet ta pa lielam sāku neticēt viņam, lai gan copes arī nebija.. :) šoreiz nav stāsts par to, gribu, tik uzzināt vai tā ir norma vai arī jānes uz garantiju
Man tas pats notiek. Tās strīpiņas ir traucējumi, pietiek ka kāds urbjas vai staigā pa ezeru, reizēm pat 200m attālumā, citreiz rāda, citkārt nē...
24.februāris 2021, 12:41 | links
 
mjuniors [24.02.21]: Man ir praktik 6m. Kāpēc pie vieniem un tie pašiem režīmiem rāda vai jeb nerāda man mormišku? Vienā āliņģī ir citā nav. Otrs, ir vietas kur viņš rausta dziļumu, vienuviet rāda 1,5 metru vietā 5 metri. Rāda daudz tādas smalkas svītriņas, bet kad iemet barību no augšas tad eholota nojūk pavisam. Tur skaidrs, bet ta pa lielam sāku neticēt viņam, lai gan copes arī nebija.. :) šoreiz nav stāsts par to, gribu, tik uzzināt vai tā ir norma vai arī jānes uz garantiju.
Ar praktik 6m visādi gadās. Rāda ekrānā liela izmera zivis, ielaidu kameru, bet tur padaudz sīkos zivtiņu, laikam ja vairakas blakus, tas uztver kā lielu zivi. Un arī reizēm mormiška pazūd, jaut arī uzstādījumi nemainās.
24.februāris 2021, 12:41 | links
 
Man ir praktik 6m. Kāpēc pie vieniem un tie pašiem režīmiem rāda vai jeb nerāda man mormišku? Vienā āliņģī ir citā nav. Otrs, ir vietas kur viņš rausta dziļumu, vienuviet rāda 1,5 metru vietā 5 metri. Rāda daudz tādas smalkas svītriņas, bet kad iemet barību no augšas tad eholota nojūk pavisam. Tur skaidrs, bet ta pa lielam sāku neticēt viņam, lai gan copes arī nebija.. :) šoreiz nav stāsts par to, gribu, tik uzzināt vai tā ir norma vai arī jānes uz garantiju.
24.februāris 2021, 12:26 | links
 
Sveiki! Interesē atsauksmes kopumā par Deeper? Ir vērts pirkt jaunāko modeli? Pirms tam nav bijusi nekāda pieredze ar Deeper.
18.februāris 2021, 21:32 | links
 
Sveiki varbūt kādam ir deeper start smart fishfinder.
Kādas atsauksmes?
16.februāris 2021, 20:24 | links
 
svens76 [06.02.21]: JANKA87 [Vakar]: Kur tas akulumatoru centrs atrodās?Kroņu iela 23D, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1039
Bieķensalas ielā pi Riga plaza arī ir.
7.februāris 2021, 12:23 | links
 
JANKA87 [06.02.21]: Kur tas akulumatoru centrs atrodās?
Kroņu iela 23D, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1039
6.februāris 2021, 23:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager