Eholotes

Dziļummēriem vajag slapju ledu, ja tāds ir, tad dziļummērs rāda dziļumu, man ir bijis Mora, zinu arī citu darbību, bet... ja ir normāls sauss ladus, tad lai dabūtu ūdeni tik un tā jāurb caurums un tad jāstaigā ar ūdens pudeli, salā ūdens momentāli piesalst u.t.t., izurbt āliņģi LV ledū ir dažas sekundes :).
Prakrtik ehalotiem stars ir pa švaku, plānu ledu tas var būt sit cauri, bet jau cm 25+ stipri šaubos, zivju baru stas stars caursist nevar, Deeper Chirp tādā ziņā ir stipri labāks. Vakar ķerot salakas vietā, kur bija 28+ metri dziļš Praktik dziļāk par metriem 10 netika, ko tur visur bija smalkās zivtiņas, likās, ka aparāts ir nojūdzies :))), visu laiku rādījumi lēkāja, Deeper sita cauri līdz dibenam un rādīja nevis atsevišķas zivis, bet gan lielāko zivju blīvumu. Praktik ir labs atsevišķu lielo zivju copei
28.janvāris 2021, 11:30 | links
 
skaidrs, ka ja ledus viendabīgus un ir ciešs kontakts ar devēju - "sitīs" cauri un visu rādīs..protams seklā vietā stara dēļ zivis redzēs tikai tad ja tās būs tieši zem devēja :D
Veči ārzemēs kajakiem līmē devējus pie plastmasas grīdas ar epoksīdu - viss strādā.
28.janvāris 2021, 10:34 | links
 
basks [28.01.21]: Karuusis [Vakar]: basks [15:57]: Jautājums teorētisks, bet gribu zināt atbildi:
vai ir tādi aparāti, kas parāda zivis zem ledus to neurbjot, pie tam samērā seklā 2-3m ūdenī.
Tiem, kas to nezin, vēlams nesprēgāt ar asprātībām.Ir dzirdēts par mazu aparātiņu, kas mērot dziļumu arī caur ledu. Bet lai parādītu zivi.. Stiprais šaubos. Lai gan ārzemju forumos lasīts, ka var arī ar standarta verķiem it kā dabūt bildi caur ledu. Jānotīra sniegs no ledus un jāuzlej mazliet ūdens. Vai tas patiešām strādā.. Nezinu, bet var paeksperimentēt.tas strādā

svens76, 27.janvāris 2021, 17:24
Svens76 - Izvērs lūdzu atbildi! - Kāds aparāts, ko rāda? Vai tikai dziļumu, vai arī kustoņus parāda un vai tam var ticēt?
man ir praktik 6 plus, rāda dziļumu caur ledu
28.janvāris 2021, 10:07 | links
 
Karuusis [Vakar]: basks [15:57]: Jautājums teorētisks, bet gribu zināt atbildi:
vai ir tādi aparāti, kas parāda zivis zem ledus to neurbjot, pie tam samērā seklā 2-3m ūdenī.
Tiem, kas to nezin, vēlams nesprēgāt ar asprātībām.Ir dzirdēts par mazu aparātiņu, kas mērot dziļumu arī caur ledu. Bet lai parādītu zivi.. Stiprais šaubos. Lai gan ārzemju forumos lasīts, ka var arī ar standarta verķiem it kā dabūt bildi caur ledu. Jānotīra sniegs no ledus un jāuzlej mazliet ūdens. Vai tas patiešām strādā.. Nezinu, bet var paeksperimentēt.tas strādā

svens76, 27.janvāris 2021, 17:24

Svens76 - Izvērs lūdzu atbildi! - Kāds aparāts, ko rāda? Vai tikai dziļumu, vai arī kustoņus parāda un vai tam var ticēt?
28.janvāris 2021, 09:24 | links
 
Karuusis [27.01.21]: basks [15:57]: Jautājums teorētisks, bet gribu zināt atbildi:
vai ir tādi aparāti, kas parāda zivis zem ledus to neurbjot, pie tam samērā seklā 2-3m ūdenī.
Tiem, kas to nezin, vēlams nesprēgāt ar asprātībām.Ir dzirdēts par mazu aparātiņu, kas mērot dziļumu arī caur ledu. Bet lai parādītu zivi.. Stiprais šaubos. Lai gan ārzemju forumos lasīts, ka var arī ar standarta verķiem it kā dabūt bildi caur ledu. Jānotīra sniegs no ledus un jāuzlej mazliet ūdens. Vai tas patiešām strādā.. Nezinu, bet var paeksperimentēt.
tas strādā
27.janvāris 2021, 17:24 | links
 
Ja ledus blīvs un dzidrs un bik šķidrīts - praktik eholote sit cauri. Ir arī praktik dziļummēr, kas zivi nerāda, bet labak sit cauri ledum. Par to pagaidām gaužām maz informācijas atrodams un pie mums ir padārgs savai funkcijai.
27.janvāris 2021, 17:22 | links
 
basks [27.01.21]: Jautājums teorētisks, bet gribu zināt atbildi:
vai ir tādi aparāti, kas parāda zivis zem ledus to neurbjot, pie tam samērā seklā 2-3m ūdenī.
Tiem, kas to nezin, vēlams nesprēgāt ar asprātībām.
Ir dzirdēts par mazu aparātiņu, kas mērot dziļumu arī caur ledu. Bet lai parādītu zivi.. Stiprais šaubos. Lai gan ārzemju forumos lasīts, ka var arī ar standarta verķiem it kā dabūt bildi caur ledu. Jānotīra sniegs no ledus un jāuzlej mazliet ūdens. Vai tas patiešām strādā.. Nezinu, bet var paeksperimentēt.
27.janvāris 2021, 16:31 | links
 
Jautājums teorētisks, bet gribu zināt atbildi:
vai ir tādi aparāti, kas parāda zivis zem ledus to neurbjot, pie tam samērā seklā 2-3m ūdenī.
Tiem, kas to nezin, vēlams nesprēgāt ar asprātībām.
27.janvāris 2021, 15:57 | links
 
Labdien kungi.
Situācija tāda ,ka neko dārgu nevaru atļauties.Esmu nedaudz redzējis EHOLOTE LOWRANCE HOOK-4 MID/HIGH/DOWNSCAN .Ir kaut kāda karte komplektā? o ar šo aparātu vēl var izdarīt? Kādas atsauksmes ?

Muris0591, 26.janvāris 2021, 12:57

Nosauktajam aparātam nav GPS ,tāpēc par kartēm vispār nav runas,aparāts vienkārši nezin kur atrodas, arī copes punktus atlikt nevar.
27.janvāris 2021, 13:00 | links
 
Par Deeper eholetēm. Man ir abi. Ir nelieli gļuk, bet esmu piešāvies ātri atrisināt.
27.janvāris 2021, 12:57 | links
 
Es tiko savu JAUNO deeper chirp + atdevu uz garantijas rem. + - 15.min. darbojās un atslēdzas , tel.rāda ka nau ūdenī vai nav savienojuma ! Iepriekš bija deeper pro + , arī zuda savienojums , veiksmīgi pārdevu. Redzēs kā būs pēc rem. Cerams ka darbosies ! Pagaidām neko labu nevaru teikt par deeperiem ! Kaut NG dikti slavē ;) !
Varbūt man trāpās brāķi ;)) !
27.janvāris 2021, 12:26 | links
 
Sveiki Vīri... tādad velos iegādaties ko no deeper bummbas... kuru var ieteikt...labāka... un vai ir tā vērts? Paraktik man ir bet kas man viņā nematīk
27.janvāris 2021, 11:48 | links
 
vai var kads pateikt kur deeperu labo

salis25, 25.janvāris 2021, 22:02

Ja garantijas remonts, tad SERVISA ICT
Deeperus taisa tikai pats ražotājs Lietuvā. visi tiek sūtīti pie ražotāja.
26.janvāris 2021, 13:54 | links
 
Labdien kungi.
Situācija tāda ,ka neko dārgu nevaru atļauties.Esmu nedaudz redzējis EHOLOTE LOWRANCE HOOK-4 MID/HIGH/DOWNSCAN .Ir kaut kāda karte komplektā? o ar šo aparātu vēl var izdarīt? Kādas atsauksmes ?
26.janvāris 2021, 12:57 | links
 
Deeper eboat.lv
25.janvāris 2021, 22:04 | links
 
vai var kads pateikt kur deeperu labo
25.janvāris 2021, 22:02 | links
 
boste [25.01.21]: riha14 [Vakar]: Varbūt kāds zin kur var salabot eholoti "praktik ЕР-6Pro2?Laikam vads bojāts vai devējs,nevar saprast.Man palīdzēja Eholotes lv
Man arī!
Veselas trīs copes darbojās bez bēdu!
25.janvāris 2021, 21:52 | links
 
riha14 [24.01.21]: Varbūt kāds zin kur var salabot eholoti "praktik ЕР-6Pro2?Laikam vads bojāts vai devējs,nevar saprast.
Man palīdzēja Eholotes lv
25.janvāris 2021, 18:38 | links
 
Varbūt kāds zin kur var salabot eholoti "praktik ЕР-6Pro2?Laikam vads bojāts vai devējs,nevar saprast.

riha14, 24.janvāris 2021, 15:43


Pirms vada graizīšanas atrodi ejošu devēju. Pēc 4 gadu lietošanas šogad nomainīju devēju un viss strādā.

trokiis, 24.janvāris 2021, 17:02


Ejošu devēju un pārbaudi vai strā'da .. DEMO versijā vai rāda augstumu no devēja līdz zemei.
24.janvāris 2021, 17:02 | links
 
Varbūt kāds zin kur var salabot eholoti "praktik ЕР-6Pro2?Laikam vads bojāts vai devējs,nevar saprast.

riha14, 24.janvāris 2021, 15:43



Pirms vada graizīšanas atrodi ejošu devēju. Pēc 4 gadu lietošanas šogad nomainīju devēju un viss strādā.
24.janvāris 2021, 17:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager