Eholotes

Es vienkārši pieskruveju taa kaa ir instrukcijā. Tikai gan maksimali tālu uz sānu pie paša balona.Ir viena puse tumšāka. Parliku tuvak motoram bet zemāk. Kopumā nav tik traki rāda arī tā normāli. Nevajag iespringt tik ļoti. Pieliec pamēģini. https://youtu.be/W_FOSi4XdTE kā montēt
Uzstādījumi - https://youtu.be/q7ZvUsMRQu4
Tā ir pirmā daļa meklē turpat arī otro daļu.
20.novembris 2020, 09:29 | links
 
trokiis [19.11.20]: ooo yeee jāgaida marts
A kur ir prikols viņu montēt uz iPilot kājas? Ja tā dara, kā tad lai abas ierīces vienlaicīgi pilnvērtīgi izmanto?
19.novembris 2020, 21:33 | links
 
trokiis [19.11.20]: ooo yeee jāgaida marts
Lowrance arī ar baigo blīkšķi ienāca LIVE tehnoloģiju tirgū...Viss jāredz dzīvē, lai izdarītu secinājumus:)
19.novembris 2020, 20:32 | links
 
ooo yeee jāgaida marts

19.novembris 2020, 20:24 | links
 
Veči, gribu nopirkt eholoti! Plāns mētāt no laivas. Sazīmēt džiļumus, kā arī saprast vai ir jēga mētāt - vai zivs tur ir apakšā.
Redzēju, ka Deeper Chirp+ ir akcija.

https://deepersonar.com/lv/lv_lv/izstradajumi/smart-sonar-chirp-plus

Iespējams šis jau kaut kad ir cilāts, taču - vai no šī aparāta taustāms labums ir vai nav? Uzsvars jāliek uz to zivju atrašanās vietu noteikšanu.

iesaaceejs12, 9.novembris 2020, 14:09


Es ar Chirp+ uz savas airu laivas pa nepilnu sezonu esmu sazīmējis dziļuma karti Daugavai Ogres garumā. Tā manuprāt ir interesantākā funkcija šitam verķim. Vai ir jēga mētāt vairāk vados pēc kantīm, bedrēm un reljeva, nevis tā ka zivis konkrētajā mirklī rāda ehototē.
17.novembris 2020, 22:15 | links
 
evalds30 [17.11.20]: Viri kadu akumulatoru ieteiksiet izmantot lowrance 9
ti 2 eholotei?
18ah
17.novembris 2020, 16:17 | links
 
Viri kadu akumulatoru ieteiksiet izmantot lowrance 9
ti 2 eholotei?
17.novembris 2020, 16:12 | links
 
Atraduši no kā mācīties,Katjkas...
Viņu pašu ne tik sen atpakaļ Mihaličs mācija copēt.
Labākās filmas ir amerikāņiem.
Tur arī atbildēs uz konkrētiem jautājumiem,pareizi.
16.novembris 2020, 19:20 | links
 
Beidzot sagaidiju savu Lowrence elite ti2, bet radās jautājums par devēja stiprināšanu pie piepūšamās laivas. Varbūt ir kādi eleganti risinājumi?

Vells, 11.novembris 2020, 14:01

Nevar vienkārši pieskūvēt pie tranča, motors traucē vienam sānskatam. Rekur redzēju variantu: https://www.youtube.com/watch?v=JIWn3oBVeG8
16.novembris 2020, 18:20 | links
 
jautājums - elite ti2 un raymarine dragonfly pro - abus devējus var likt ~15cm vienu no otra? nebūs kkādi signāla traucējumi?

jaazeps, 16.novembris 2020, 11:48


Teorētiski jau var ja viens otram staru neaizsedz, labāk jau pakonsultēties eholotes.lv vai eboat.lv.
Pasaules čempī kad LV paņēma 3. vietu tad viņi stiprināja motoram katru savā pusē.

Te video var atrast un redzēt:
16.novembris 2020, 17:22 | links
 
Beidzot sagaidiju savu Lowrence elite ti2, bet radās jautājums par devēja stiprināšanu pie piepūšamās laivas. Varbūt ir kādi eleganti risinājumi?

Vells, 11.novembris 2020, 14:01


Nevar vnk pieskrūvēt ar to skavu kas nāk līdzi pie tranča ? Cik skatījos tāda skava ir satndarta komplektācijā. Man tā ir izdarīts pūslim tiesa ar cita brenda eho, bet princips tas pats.
16.novembris 2020, 15:25 | links
 
jautājums - elite ti2 un raymarine dragonfly pro - abus devējus var likt ~15cm vienu no otra? nebūs kkādi signāla traucējumi?
16.novembris 2020, 11:48 | links
 
Beidzot sagaidiju savu Lowrence elite ti2, bet radās jautājums par devēja stiprināšanu pie piepūšamās laivas. Varbūt ir kādi eleganti risinājumi?
11.novembris 2020, 14:01 | links
 
Sveiki,
Vai kads var mani apgaismot ar ko atskiras Garmin Striker Plus eholotes no Garmin Striker Vivid? Vai vieniga atskiriba ir iespeja pielagot krasas attelam?
Paldies jau ieprieks!

Gentleman, 11.novembris 2020, 11:25


Neesmu eksperts, bet Striker plus lietotājs. Tā kā visi parametri ir identiski, t.sk. ekrāna izšķirtspēja un devējs, tad izskatās, ka jaunā "fīča" ir pielāgotas krāsu paletes.
11.novembris 2020, 13:21 | links
 
Sveiki,
Vai kads var mani apgaismot ar ko atskiras Garmin Striker Plus eholotes no Garmin Striker Vivid? Vai vieniga atskiriba ir iespeja pielagot krasas attelam?
Paldies jau ieprieks!
11.novembris 2020, 11:25 | links
 
Tad kad ņēmu jaunu eholoti šai cena bija gandrīz 3x lielāka un tas bija ārpus mana budžeta, paņēmu Raymarine element 9hv, vel pie tam Somijā jo tur Raymarine tirgu dempingoja un bija par gandrīz 500€ letak, tik daudz cik es lietoju apmierināts, bet ir fiškas kas nav un prasītos ka ir - viena no tām ir ka nerada cik metri līdz atzīmētajam punktam, Lowrance elite to rāda ja nemaldos.
9.novembris 2020, 17:10 | links
 
Par laivu izmantoju parastu airu laivu - motoru konkrētajā ezerā, kur makšķerēju izmantot nedrīkst. Vai šāds eholots arī der šajā gadījumā? Kā ir ar uzmontēšanu - nomontēšanu, jo laiva, protams, stāv zem klajas debess un attiecīgi eholoti atstāt uz laivas nevar.

iesaaceejs12, 9.novembris 2020, 15:27

Kronšteins stiprinās ar skrūvi pievelkot, eholotu ar aķīti liek somā vai uz instrumentu kastes, man pašam ir eholots uz instrumentu kastes, tajā iekšā ne tikai vadi, aķītis, bet ari citi sīkumi kā atsitējs utml. .
Netā kaut kur ir bildes no pasaules čempja kādu eboat.lv bija kosmosa staciju uztaisījuši uz instrumentu kastes, bet nevaru atrast uz sitiena.
eholotes.lv ir uz īri kas ir uz kastes uzlikti.

Davis-Di, 9.novembris 2020, 15:36

Atradu bildes kā izskatās tāds veidojums. Ideja patiešām nav slikta. Būtu gatavs arī ņemt nopietnāku eholoti.Liels paldies Jums!
Kādu Jūs pats ņemsiet? Vai ir pieredze ar šo - https://eholotes.lv/lv/eholotes-ziemai-vasarai-laivam/eholote-lowrance-elite-9-ti2-ar-active-imaging-deveju/ ?

iesaaceejs12, 9.novembris 2020, 15:55

Svētdien varēšu pateikt, kā man patīk šī eholote. :) Šobrīd tai elolotei cena zemāka ir tikai Amerikā.
9.novembris 2020, 17:04 | links
 
Par laivu izmantoju parastu airu laivu - motoru konkrētajā ezerā, kur makšķerēju izmantot nedrīkst. Vai šāds eholots arī der šajā gadījumā? Kā ir ar uzmontēšanu - nomontēšanu, jo laiva, protams, stāv zem klajas debess un attiecīgi eholoti atstāt uz laivas nevar.

iesaaceejs12, 9.novembris 2020, 15:27

Kronšteins stiprinās ar skrūvi pievelkot, eholotu ar aķīti liek somā vai uz instrumentu kastes, man pašam ir eholots uz instrumentu kastes, tajā iekšā ne tikai vadi, aķītis, bet ari citi sīkumi kā atsitējs utml. .
Netā kaut kur ir bildes no pasaules čempja kādu eboat.lv bija kosmosa staciju uztaisījuši uz instrumentu kastes, bet nevaru atrast uz sitiena.
eholotes.lv ir uz īri kas ir uz kastes uzlikti.

Davis-Di, 9.novembris 2020, 15:36


Atradu bildes kā izskatās tāds veidojums. Ideja patiešām nav slikta. Būtu gatavs arī ņemt nopietnāku eholoti.Liels paldies Jums!
Kādu Jūs pats ņemsiet? Vai ir pieredze ar šo - https://eholotes.lv/lv/eholotes-ziemai-vasarai-laivam/eholote-lowrance-elite-9-ti2-ar-active-imaging-deveju/ ?
9.novembris 2020, 15:55 | links
 
Par laivu izmantoju parastu airu laivu - motoru konkrētajā ezerā, kur makšķerēju izmantot nedrīkst. Vai šāds eholots arī der šajā gadījumā? Kā ir ar uzmontēšanu - nomontēšanu, jo laiva, protams, stāv zem klajas debess un attiecīgi eholoti atstāt uz laivas nevar.

iesaaceejs12, 9.novembris 2020, 15:27


Kronšteins stiprinās ar skrūvi pievelkot, eholotu ar aķīti liek somā vai uz instrumentu kastes, man pašam ir eholots uz instrumentu kastes, tajā iekšā ne tikai vadi, aķītis, bet ari citi sīkumi kā atsitējs utml. .
Netā kaut kur ir bildes no pasaules čempja kādu eboat.lv bija kosmosa staciju uztaisījuši uz instrumentu kastes, bet nevaru atrast uz sitiena.
eholotes.lv ir uz īri kas ir uz kastes uzlikti.
9.novembris 2020, 15:36 | links
 
Veči, gribu nopirkt eholoti! Plāns mētāt no laivas. Sazīmēt džiļumus, kā arī saprast vai ir jēga mētāt - vai zivs tur ir apakšā.
Redzēju, ka Deeper Chirp+ ir akcija.

https://deepersonar.com/lv/lv_lv/izstradajumi/smart-sonar-chirp-plus

Iespējams šis jau kaut kad ir cilāts, taču - vai no šī aparāta taustāms labums ir vai nav? Uzsvars jāliek uz to zivju atrašanās vietu noteikšanu.

iesaaceejs12, 9.novembris 2020, 14:09


Ja no laivas tad iekrāj un ņem nopietnāku verķi, kam ir sānskati utml. nevar salīdzināt ar deeperi un nevajadzēs mētāt no laivas, un kur nu vēl aizsviest pa gaisu :D
eholote-lowrance-elite-9-ti2-ar-active-imaging-deveju eholotēs ir atlaide tagad un eboat arī laikam.

Davis-Di, 9.novembris 2020, 15:16


Par laivu izmantoju parastu airu laivu - motoru konkrētajā ezerā, kur makšķerēju izmantot nedrīkst. Vai šāds eholots arī der šajā gadījumā? Kā ir ar uzmontēšanu - nomontēšanu, jo laiva, protams, stāv zem klajas debess un attiecīgi eholoti atstāt uz laivas nevar.
9.novembris 2020, 15:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager