Eholotes

Semtex [20.07.20]: ar 800khz ļoti labi var saprast niedres,celmus,kokus u. c zemūdens objektus. Ikdienā gan izmantoju 455khz.
ja mazajā līcī sēdēs metrs tad noteikti to varētu redzēt. Jo tieši tur noķēru pirmo metru.
par 650eur ar 9collu ekrānu vairāk neko nevar vēlēties.
Daudz ezeri kur uzreiz var saprast kas apakšā un divās copēs atkost to ko vietējie zin un nezin.
noķert tur zivi ir kas cits bet ar eho atrastā vietā metot iespēja ir daudz lielāka.
Kas par modeli? Kādi +/-? Pa kurām ūdenstilpnēm pārsvarā sanāk copēt?
20.jūlijs 2020, 14:01 | links
 
Bilde ir kad pārbraucu pāri un pārliecinājos ka tās tiešām ir zivis.. braucu pāri jo ieraudziju to skatu 35+ metru attalumā.
20.jūlijs 2020, 13:54 | links
 
Izlasi ko rakstiju 10:09
20.jūlijs 2020, 13:53 | links
 
Semtex [20.07.20]: Lielās zivis domāju ka tie ir zandarti.
Tad kā var izskaidrot mēroga neatbilstību pret šķietamajiem zandartiem?
20.jūlijs 2020, 13:45 | links
 
Vel piemērs ir ka vietejais pateica kur ir ezerā sēklis, kad nopirku eho tad sapratu ka viņš kļūdas par apmeram 150m. Un džeks kurš stāstija ka velk pāri jigu kaut kam nezināmam ko var just noteiktā vietā kur labi ķeras, tad ar eho pirmajā dienā redzeju ka tā ir vecas lielas laipas pamatne H burta veidolā ar daudz zivīm apkārt:) nogrimušas laivas u.c objektus labi redz arī ar straikeru.
Vel čoms izjigoja metrīgu baļķu drāti ko domājam ka tā ir liela zivs:D
20.jūlijs 2020, 13:30 | links
 

Lielās zivis ko redzēju no 35+m attāluma.
protams dzīvē var mazliet labāk saprast un tagad ir labāk pieregulēti parametri SideVU, bet zivis no koka atšķirt var.
Būs panoptix tad parādīšu kā viņas izskatās dzīvajā:D domāju ka tie ir zandarti.
20.jūlijs 2020, 13:21 | links
 

ar 800khz ļoti labi var saprast niedres,celmus,kokus u. c zemūdens objektus. Ikdienā gan izmantoju 455khz.
ja mazajā līcī sēdēs metrs tad noteikti to varētu redzēt. Jo tieši tur noķēru pirmo metru.
par 650eur ar 9collu ekrānu vairāk neko nevar vēlēties.
Daudz ezeri kur uzreiz var saprast kas apakšā un divās copēs atkost to ko vietējie zin un nezin.
noķert tur zivi ir kas cits bet ar eho atrastā vietā metot iespēja ir daudz lielāka.
20.jūlijs 2020, 13:11 | links
 
Tie kas ir Instagrama, var pasekot lidzi Andrejam Pitercovam. PAL Līgas uzvarētājs.Viņš ar liek bildes ar eholotes screenshotiem.Tur ar gan jau šo to noderigu var izlobit.
20.jūlijs 2020, 13:02 | links
 
Ir pāris reizes gadījies 9 staikeram sānskatos ieraudzīt pāris skujiņas stāvam reljefā un dabūt mēra līdakas tur metot.
lielo zivju grupu kur bija 5 vai 6 zivis redzēju no 35m vai pat vairāk metriem, pats neticēju līdz nenobraucu ar mazāku diapazonu viņām blakus, un tiešām bija lielas zivis.
20.jūlijs 2020, 10:09 | links
 
geos [Vakar]: Uzmanīgi ieskatoties var izsecināt - vai te ir tikai baltās vai arī plēsoņas ir tepat.

eholotes.lv, 19.jūlijs 2020, 08:09

Lai zivju masā ieraudzītu kaut ko lielāku par 60 cm līdaku, sānskatu nedrīkst likt garāku par 4-6m, jo tur neko neredzēs. Par zandartu vispār nerunājot... Man ir 9 collu ekrāns, ar mazāku vispār nav ko cerēt.
19.jūlijs 2020, 10:40 | links
 
geos [Vakar]: Burtniekā eholote noder velcei, jo palīdz atrast lielāku zivju atrašanās rajonus.
eholotes.lv, 17.jūlijs 2020, 08:42


Ar ko sānskati var palīdzēt Burtniekā, kur eholote to vien rāda kā milzīgus balto zivju barus????
18.jūlijs 2020, 09:42 | links
 
eholotes.lv [16.07.20]: Trio - lūdzu precizē - no kā šīs tenkas esi dzirdējis?

Mēs katru dienu konsultējam pēcpārdošanas situācijas. FB/Messinger regulāri, WhatsApp regulāri, pa telefonu darba dienās un brīvdienās - visu laiku “ugunsgrēkus” dzēšam. Šāda aprunāšana ir vienkārši nekaunība.
Mārtiņ, neesmu minējis ne te tevi, ne tavu firmu!
Nav par tevi.
17.jūlijs 2020, 22:38 | links
 
Jurik [16.07.20]: A tipa pareizi būtu, ja noperkot Praktik, eholohi kļūst par Taviem vergiem uz mūžu un Tu iegūsti 24/7 bezmaksas atbalsta dienestu uz neierobežotu laiku jebkurai dzīves situācijai. Tas ir veikals nevis fonds. Ja vīri visu laiku tērēs bezjēgā konsultējot, Baložkungam kasē vēji svilpos.
Tu būsi mans vergs :D
17.jūlijs 2020, 22:36 | links
 
Cienītie Eholotes.lv, es jums ieteiktu likt vairāk video youtube par dažādiem
jauniem un ne tik modeļiem, jo netā pamaz informācijas. Tas nekas, ka nopirks ne no jums, bet tāpat būsiet autoritāte. Es visus jūsu vidjikus noskatījos un nopirku lietotu, bet, ja pirktu jaunu, brauktu pie jums. Labas atsauksmes no dažiem maniem paziņām, izņemot Kengursxx (nav pazīstams).

Un vēl jautājums - vai tuvākajos gados neplānojiet mazlietotu ex dārgā gala ar lielām collām(solix, helix, hds tirdzniecību), jo tāpat progresa dēļ daļa gribēs visu mainīt.
17.jūlijs 2020, 17:55 | links
 
eholotes.lv [17.07.20]: Elites tiešām bija laba eholotes pirms 3 gadiem. Kopš tā laika ir daudz mainījies. Attēa kvalitāti pikseļi ietekmē, bet daudz vairāk to ietekmē devējs, programmatūra un pārējās lietas, kurās mēs maz ko jēdzam :) Hummim ar skatiem viss ir sanācis uz ūsiņu :) Arī kartogrāfija - vairāk grūti ko vēlēteis.
Protams, bet viss atkarājās no tā, cik vēlamies ieguldīt. Man kā penzionāram, pietiek. Agràk mērījām dziļuumu ar svina pļentaku un žilku
17.jūlijs 2020, 16:02 | links
 
Varu tikai konsultēt par penzionāru 1. Elite Lowrance 9 collas. Cik noprotu, sānskatu kvalitāti nosaka ekrāna collas un izšķirtspēja.
Vecai Elitei ar 9 collām sānskatos zivi redz, bet vairāk ņemu vērā zivju koncentrāciju pa malām. Atšķirt zandartu no brekša, šķiet var, bet varbūt tikai ilūzija. Bet palīdz noteikti. Zandartu skaits un izmērs ir pieaudzis ntās reizes..
Galvenais, man šķiet, tomēr ir kvalitatīva paša sazīmēta dziļuma karte un fiška kur ķert, ja nav tās vismaz pāris plus štukas, ko ielikt Solix.
17.jūlijs 2020, 15:10 | links
 
kkas [16.07.20]: Priekš manis dziļumu karte paša vai eholotes.lv zīmēta ir must have. Eholote max lēta ar karšu iespēju. Ikdienā darbojos ar primitīvu eholoti un atzīmēju punktus telefonā, bet kad dabūju pāris copes reizes patestēt ar mana ezera dziļuma karti, tad tas bija kā diena pret nakti, pilnīgi pārvērta copi. Bez kartes imho nauda vējā, tāpat tev tur ar chirpiem smirpiem jāuzbrauc uz galvas zivij, lai viņu ieraudzītu. Ar karti tu zivij piebrauc klāt, pārliecinies ka viņa tur ir un nocopē. Sānskati eholotēm līdz 900 eur imho ir mārketings. Divas esmu testējis, modeļus neatceros, bet tie laikam populārākie LV viens Humming bird 5 colu otrs Lowrance kkāds reveal 7 collu pajauns. Izšķirtspēja kā tetrim. Neko sānskatos īsti nesapratu un zivi hvz kā ieraudzīt, varbūt metriņu varētu. Regulēju turpu šurpu, skatījos youtube, skuju. Downscan un chirpi gan forši.
Biju noskatijis Reveal 7 vai 9 ar sānskatiem, tad tagad vairs nezinu...
Helix 7 vai 9 G3 cena nemaz nav draudzīga.
Kas vēl ir kā alternatīva?
17.jūlijs 2020, 13:55 | links
 
Katrai eholotei ir savs sonāra leņķis, kas konusa formā skanē grunti. Lai saprastu, par ko ir runa, ieraksti Google "fishfinder cone coverage".

Kamēr neesmu uzracis ģeometrijas pierakstus, tikmēr var palasīt....

https://www.iceshanty.com/ice_fishing/index.php?topic=203154.0

Mana doma ir, ka seklā dziļumā dižas jēgas no eholotes sonāra nav. Drīzāk tiešām, kā jau te minēja, atrast kanti un ielikt GPS punktu fošiem potenicāliem copes punktiem. Pēc manām domām, tam derēs pašas lētākās eholotes ar GPS funkciju.

Būs laiks, ielikšu konkrētāku matemātisku aprēķinu.
17.jūlijs 2020, 00:41 | links
 
Priekš manis dziļumu karte paša vai eholotes.lv zīmēta ir must have. Eholote max lēta ar karšu iespēju. Ikdienā darbojos ar primitīvu eholoti un atzīmēju punktus telefonā, bet kad dabūju pāris copes reizes patestēt ar mana ezera dziļuma karti, tad tas bija kā diena pret nakti, pilnīgi pārvērta copi. Bez kartes imho nauda vējā, tāpat tev tur ar chirpiem smirpiem jāuzbrauc uz galvas zivij, lai viņu ieraudzītu. Ar karti tu zivij piebrauc klāt, pārliecinies ka viņa tur ir un nocopē. Sānskati eholotēm līdz 900 eur imho ir mārketings. Divas esmu testējis, modeļus neatceros, bet tie laikam populārākie LV viens Humming bird 5 colu otrs Lowrance kkāds reveal 7 collu pajauns. Izšķirtspēja kā tetrim. Neko sānskatos īsti nesapratu un zivi hvz kā ieraudzīt, varbūt metriņu varētu. Regulēju turpu šurpu, skatījos youtube, skuju. Downscan un chirpi gan forši.
16.jūlijs 2020, 23:52 | links
 
Jon-Hill [16.07.20]: ok, iesim no citas puses,, Kruizers, ja taisies Burtnieku vagot, kas Tev par laivu un motors kāds ??kaza
Kazanka. 3.5 zs motorīts
16.jūlijs 2020, 22:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager