Eholotes

Eh, varbūt bilde šādi skaidrāka...
26.aprīlis 2020, 00:23 | links
 
Pirms es dodos uz bodi.... Vai pareizi saprasts (galvenais sonāra leņķi i jauda)?
26.aprīlis 2020, 00:21 | links
 
eholotes.lv [24.04.20]: geos [Vakar]: Biedri! Iesakiet, lūdzu, budžeta eho. Budžets 350 EUR. Ja tas ko palīdz - Ķīsim un Koknesei. Jau iepriekš pateicos!nesen vienā copes whatsapp grupā viems tirgoja mazlietotu 7. helixu ar aķi un kronsteinu par 400eur.

Semtex, 24.aprīlis 2020, 15:04

Helix 7, kurš pirmās paaudzes ir ļoti mazfunkcionāls.
Ir kāda nojausma cik apmēram maksās 360 humminbird un kad būs pārdošanā? Video izskatījās ļoti labi!!
24.aprīlis 2020, 18:06 | links
 
geos [23.04.20]: Biedri! Iesakiet, lūdzu, budžeta eho. Budžets 350 EUR. Ja tas ko palīdz - Ķīsim un Koknesei. Jau iepriekš pateicos!
nesen vienā copes whatsapp grupā viems tirgoja mazlietotu 7. helixu ar aķi un kronsteinu par 400eur.
24.aprīlis 2020, 15:04 | links
 
Vēl mazajiem bomžmotoriem var uzlikt ģeņģera spoli+ taisngreizi/regulatoru..un dabūt kādus 60W@12V. Var eho darbināt. aķi lādēt vai telefonu.
Varbūt saņemšos un pasūtīšu kaut kad uz nākošo sezonu:

24.aprīlis 2020, 09:08 | links
 
Sveiki! Jautājums par deeper. Vai ir jēga no dārgajiem (plus) vai pietiek ar deeper start? Itkā lasot visus parametrus atšķirība ir tikai distancē.
24.aprīlis 2020, 08:35 | links
 
Tā ir kā arvis saka, tikai liela ekrāna eho uzreiz būs cits strāvas patēriņš, attiecīgi aķi vajag lielāku.šie mazie ir ok, kā pārvietojamais variants + GPS ir noderīgs, gan punktiem, gan piem. velces ātruma čekošanai. šķiet šos jau vairs neražo ? Tagad visi "paliek" lielāki...Garminam vēl ir mazie.
24.aprīlis 2020, 08:17 | links
 
geos
jautājums ko Tu gribi no eho. Es ar tieši tādu hooku makšķerēju gadus 4 vai 5us. Dziļuma karti uzzīmēt un ielādēt var, vietas atzīmēt var, zivis nosacīti apakšā rāda labi, tostarp Tevis pieminētās arkas, var ieraudzīt gan asaru barus, gan zandartus. Ūdens temperatūru un laivas ātrumu arī rāda. Tāpat kā var saprast gan grunts cietību un dowscanā visai konkrēti arī visādas karjagas un kaut tos pašus murdus var redzēt. Problēma, protams, ir mazais ekrāns un 3 sadaļas, piemēram, chirp, downscan un gps vienlaicīgi uzliekot, kko saprast ir pagrūti. Es lietoju vai nu dowscan+chirp, vai ja vajag konkrētu točku, tad tikai gps. A ja gribās jau sānskatus, lielas izšķirtspējas, tad jāskatās uz vismaz 7'' ekrānu.
24.aprīlis 2020, 08:04 | links
 
Šogad nomā pieejami visi interesantie 7 collu aparāti. Vairāk info šeit: https://eholotes.lv/lv/eholotes-noma-un-elektromotoru-noma/

Rezervējiet laicīgi!

eholotes.lv, 23.aprīlis 2020, 21:18


Kastes risinājums patīk, kad es savu 9" mobīlo taisīju man nācās likt uz lielo kasti ... un tas nav tik forši, dažos gadījumos!
***Par pārējo nekomentēšu...
24.aprīlis 2020, 00:37 | links
 
Līdz šim daudzu gadu garumā ir izdzīvots ar Lowrance X-4 Pro, bet tas laikam tā uzticami tikai ūdens temperatūru savā mūžā ir rādījis. Katrā ziņā "Zivs arku" tā ekrānā tā arī neesmu redzējis.

Kautkad te kolēgas fanoja par Lowrance Hook-4 Mid/High/Downscan ar GPS. Tas joprojām ir kautkāds vēsturiski uzražots fenomens (varu dabūt) un iekļaujās manā budžetā. Jebšu nu jau noiets etaps?
23.aprīlis 2020, 23:57 | links
 
Biedri! Iesakiet, lūdzu, budžeta eho. Budžets 350 EUR. Ja tas ko palīdz - Ķīsim un Koknesei. Jau iepriekš pateicos!
23.aprīlis 2020, 23:36 | links
 
Labvakar!

Varbūt kāds var pateikt, pie kura aķa labāk slēgt klāt eholotu? Starta (motora), el.motora vai labāk ieviest trešo tikai priekš eho? Kādas kapcitātes un tipa (Low elite 9 ti)? Paldies!
22.aprīlis 2020, 18:45 | links
 
PeC-a [20.04.20]: Sveiki-gribeju zinātajiem pavaicāt vai eholete ar sānu skatiem man palīdzet atrast kadu plesēju arī dziļumos uz 3m max?
Kā kurā vietā, ja būs zāļains tad neko neatradīsi, bet nu sānu skati dod skaidru izpratni par ezeru kur kas atrodas koki, bedres,
2m dziļumā ieraudzīju reljefā bedres un likās ka tur arī ir līdakas pec skata bija mazas strīpiņas.. izmetu enkuru un 4 lidakas no turienes dabujam neilgā laikā.. bet nu tur zāles nebija... zāļu malā varbūt kādu metrīgu lidaku var redzēt bet zivis zālēs praktiski neredzēsi...4metros redzēju baru ar lielām zivīm. no kadiem 35metriem..

runa ir par garmin striker 9sv plus
21.aprīlis 2020, 10:45 | links
 
svens76 [20.04.20]: urmaas [20:13]: arvis_an [11:04]: https://www.genesismaps.com/SocialMapMani interesējošais reģions ir tukš. Tā kā sūC vien i! :)Tu zini kuru karti Tev vajag:)
Zinu jau zinu! :)
20.aprīlis 2020, 22:29 | links
 
Sveiki-gribeju zinātajiem pavaicāt vai eholete ar sānu skatiem man palīdzet atrast kadu plesēju arī dziļumos uz 3m max?
20.aprīlis 2020, 21:39 | links
 
urmaas [20.04.20]: arvis_an [11:04]: https://www.genesismaps.com/SocialMapMani interesējošais reģions ir tukš. Tā kā sūC vien i! :)
Tu zini kuru karti Tev vajag:)
20.aprīlis 2020, 20:33 | links
 
arvis_an [20.04.20]: https://www.genesismaps.com/SocialMap
Mani interesējošais reģions ir tukš. Tā kā sūC vien i! :)
20.aprīlis 2020, 20:13 | links
 
lvards [20.04.20]: Nepieciešamas padoms, kur iegūt bezmaksas dziļumu kartes Garminam ? Jau iepriekš , paldies par info

ngk, 20.aprīlis 2020, 14:40

Active Captain aplikācijā
te jā
20.aprīlis 2020, 15:35 | links
 
The C-MAP Genesis Social Map is a free, global, online presentation of inland and coastal data generated by the Lowrance, Simrad Yachting and B&G communities of fishing, cruising, and sailing enthusiasts. Anyone with a Free or Premium Insight Genesis subscription has unlimited access to the Insight Genesis Social Map and can also export maps for personal use on the water.

Before you can download FREE C-MAP Genesis Social Map charts or your own custom-made C-MAP Genesis maps for on-the-water use in your boat, you must first register your Lowrance, Simrad or B&G sonar/GPS unit (AKA “chartplotter” “plotter” or “MFD”). You may register as many as four units for C-MAP Genesis map use.
20.aprīlis 2020, 15:25 | links
 
Nepieciešamas padoms, kur iegūt bezmaksas dziļumu kartes Garminam ? Jau iepriekš , paldies par info

ngk, 20.aprīlis 2020, 14:40


Active Captain aplikācijā
20.aprīlis 2020, 15:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager