Eholotes

arvis_an [20.04.20]: Man liekas, ka garminam arī strādā tā pati genesis mājas lapa kuru zemāk biju ielicis. Tik no sākuma eholote tur ir jāpiereģistrē ievadot pareizu sērijas Nr. un vēl kaut kāds numurs tur bija vajadzīgs, kuru no sistēmas iestatījumiem eho var dabūt
Paga, man šķiet ka insight genesis bij Lowrance un Simrad eholotēm. Bet varbūt kļūdos...
20.aprīlis 2020, 15:12 | links
 
Man liekas, ka garminam arī strādā tā pati genesis mājas lapa kuru zemāk biju ielicis. Tik no sākuma eholote tur ir jāpiereģistrē ievadot pareizu sērijas Nr. un vēl kaut kāds numurs tur bija vajadzīgs, kuru no sistēmas iestatījumiem eho var dabūt
20.aprīlis 2020, 14:45 | links
 
Nepieciešamas padoms, kur iegūt bezmaksas dziļumu kartes Garminam ? Jau iepriekš , paldies par info
20.aprīlis 2020, 14:40 | links
 
Vai deeperam var nomainit valodu.

pelekajs2, 19.aprīlis 2020, 10:47


Deeperim nē. Telefona aplikācijai gan. Aplikācija strādās tajā valodā, kura ir iestādīta telefonā. Ja šādas valodas nav, piemēram latviešu, tad aplikācija strādās angliski.
20.aprīlis 2020, 12:50 | links
 
 
No Insight genesis mājas lapas vari ielādēt sev interesējošos ūdeņus sd kartē un likt iekšā eho. Tajā mājas lapā ir citu lietotāju "sazīmētās" dziļuma kartes. Problēma ir tajā, ka bieži kāds ielādē dziļuma kartes pa virsu esošajām un tās nav korekti uzzīmētas.
20.aprīlis 2020, 11:00 | links
 
Labdien kungi!
Vai variet komentēt šādu eholoti-LOWRANCE HOOK-4 MID/HIGH/DOWNSCAN .Ko nozīmē -Pasaules bāzes karte? Ir vēl Micro SD.Vai tas nozīmē ,ka var ielikt kādu citu karti? Copējot Somijā ļoti līdzīgā eholotē bija karte ar dziļumiem utt. Problēma tāda ,ka precīzi nevaru atcerēties eholotes datus ,vienīgi to ,ka pēc izskata ļoti līdzīga manis nosauktajai un bija Lowrence.
20.aprīlis 2020, 10:33 | links
 
vajag eholoti, galvenokārt sideview`am. Nevaru izvēlēties starp Lowrance Hook Reval 7 TripleShot un Garmin Striker Plus 7SV GPS. gps, un kartes nav svarīgas. Tam ir raymarine dragonfly laivā. Lowrance fishreveal varētu būt neslikta lieta. jūtūbs saka, ka šīm abām sideviewi ir diezgan līdzīgi. gribēju uzjautāt varbūt kāds ar abiem ir pastrādājis un zin atšķirības reālā copē?
19.aprīlis 2020, 11:10 | links
 
Vai deeperam var nomainit valodu.
19.aprīlis 2020, 10:47 | links
 
kb4596 [19.04.20]: kb4596 [23m]: kb4596 [52m]: Sveiki vakar pirmo reizi izmēģināju savu garmin striker plus 4cv reizē ar elektro motoru(minn kota endura max 40lb). eholotes devējs ir piestiprināts pie tranča ar kronšteinu bet ik pa laikam ir garas strīpas uz ekrāna izskatas ka dēļ motora elektromagnētiskā lauka. motora dzenskrūve ir iegremdēta 30 cm. citur devējam vietas nav. kādi ir varianti?Eholoti piestiprināji pa
labi vai pa kreisi no motora?


stāvot laivā ar skatu pret motoru pa kreisi.

Artx2, 19.aprīlis 2020, 08:56

eholotes devējs bija piestiprināts pa kreisi no motora.Ok. Pa kreisi vai pa labi, tā grūti noorienteties. Tas, no kuras puses skatās.
Karoče, es biju piestiprinajis eholoti ja skatas no laivas "iekšas", tad pa labi. Un man bija līdzīga figņa. Laivai gaitā eholotē bija melnas līnijas. Izrādījās, ja nepareizā pusē pieliku eholotes devēju. Dzenskrūve griežas un met virsū devējam burbuļus utt. Pārliku otrā pusē un vis štokos.

Artx2, 19.aprīlis 2020, 09:45
Tad tas nav mans gadījums.
19.aprīlis 2020, 10:09 | links
 
kb4596 [23m]: kb4596 [52m]: Sveiki vakar pirmo reizi izmēģināju savu garmin striker plus 4cv reizē ar elektro motoru(minn kota endura max 40lb). eholotes devējs ir piestiprināts pie tranča ar kronšteinu bet ik pa laikam ir garas strīpas uz ekrāna izskatas ka dēļ motora elektromagnētiskā lauka. motora dzenskrūve ir iegremdēta 30 cm. citur devējam vietas nav. kādi ir varianti?Eholoti piestiprināji pa
labi vai pa kreisi no motora?


stāvot laivā ar skatu pret motoru pa kreisi.

Artx2, 19.aprīlis 2020, 08:56

eholotes devējs bija piestiprināts pa kreisi no motora.Ok. Pa kreisi vai pa labi, tā grūti noorienteties. Tas, no kuras puses skatās.
Karoče, es biju piestiprinajis eholoti ja skatas no laivas "iekšas", tad pa labi. Un man bija līdzīga figņa. Laivai gaitā eholotē bija melnas līnijas. Izrādījās, ja nepareizā pusē pieliku eholotes devēju. Dzenskrūve griežas un met virsū devējam burbuļus utt. Pārliku otrā pusē un vis štokos.

Artx2, 19.aprīlis 2020, 09:45
19.aprīlis 2020, 09:57 | links
 
kb4596 [19.04.20]: kb4596 [52m]: Sveiki vakar pirmo reizi izmēģināju savu garmin striker plus 4cv reizē ar elektro motoru(minn kota endura max 40lb). eholotes devējs ir piestiprināts pie tranča ar kronšteinu bet ik pa laikam ir garas strīpas uz ekrāna izskatas ka dēļ motora elektromagnētiskā lauka. motora dzenskrūve ir iegremdēta 30 cm. citur devējam vietas nav. kādi ir varianti?Eholoti piestiprināji pa labi vai pa kreisi no motora?

Artx2, 19.aprīlis 2020, 08:56

eholotes devējs bija piestiprināts pa kreisi no motora.
Ok. Pa kreisi vai pa labi, tā grūti noorienteties. Tas, no kuras puses skatās.
Karoče, es biju piestiprinajis eholoti ja skatas no laivas "iekšas", tad pa labi. Un man bija līdzīga figņa. Laivai gaitā eholotē bija melnas līnijas. Izrādījās, ja nepareizā pusē pieliku eholotes devēju. Dzenskrūve griežas un met virsū devējam burbuļus utt. Pārliku otrā pusē un vis štokos.
19.aprīlis 2020, 09:45 | links
 
kb4596 [52m]: Sveiki vakar pirmo reizi izmēģināju savu garmin striker plus 4cv reizē ar elektro motoru(minn kota endura max 40lb). eholotes devējs ir piestiprināts pie tranča ar kronšteinu bet ik pa laikam ir garas strīpas uz ekrāna izskatas ka dēļ motora elektromagnētiskā lauka. motora dzenskrūve ir iegremdēta 30 cm. citur devējam vietas nav. kādi ir varianti?Eholoti piestiprināji pa labi vai pa kreisi no motora?

Artx2, 19.aprīlis 2020, 08:56


eholotes devējs bija piestiprināts pa kreisi no motora.
19.aprīlis 2020, 09:33 | links
 
kb4596 [19.04.20]: Sveiki vakar pirmo reizi izmēģināju savu garmin striker plus 4cv reizē ar elektro motoru(minn kota endura max 40lb). eholotes devējs ir piestiprināts pie tranča ar kronšteinu bet ik pa laikam ir garas strīpas uz ekrāna izskatas ka dēļ motora elektromagnētiskā lauka. motora dzenskrūve ir iegremdēta 30 cm. citur devējam vietas nav. kādi ir varianti?
Eholoti piestiprināji pa labi vai pa kreisi no motora?
19.aprīlis 2020, 08:56 | links
 
Sveiki vakar pirmo reizi izmēģināju savu garmin striker plus 4cv reizē ar elektro motoru(minn kota endura max 40lb). eholotes devējs ir piestiprināts pie tranča ar kronšteinu bet ik pa laikam ir garas strīpas uz ekrāna izskatas ka dēļ motora elektromagnētiskā lauka. motora dzenskrūve ir iegremdēta 30 cm. citur devējam vietas nav. kādi ir varianti?
19.aprīlis 2020, 08:40 | links
 
nipijs38 [17.04.20]: Varbūt kāds zin kur varētu dabūt deeper pro+ bateriju? Google man īsti neko nepiedāvā.
https://support.deeper.eu/933182-Can-I-buy-the-Deeper-battery-and-replace-it-myself
17.aprīlis 2020, 23:31 | links
 
Varbūt kāds zin kur varētu dabūt deeper pro+ bateriju? Google man īsti neko nepiedāvā.
17.aprīlis 2020, 20:16 | links
 
Džeki vajag palīdzību.

Aizdevu savu deeper pro+ uz nezināmu laiku copes biedram.
Nelade,izjaucu un tur iekšā ūdens.visu iztiriju, lādēt grib bet nelade.piesledzu pie elektrības, lādē lēnām mirgojot,tad iedegas zaļais.atvienojot nomirgo sarkanais un viss.
Telefonā pieslēdzoties,kamēr lādējas, rāda vai nu 1%vai 99%ka atvieno no strāvas, tā deeper disconected.

Varētu būt ka baterija uz īso sagāja?
Jo acīmredzamas bojājumu pēdas uz plates nav.

nipijs38, 14.aprīlis 2020, 18:14


nepareizi aiztāsīja vāciņu gan jau,vissdrīzāk jāmaina bača jā !
14.aprīlis 2020, 18:34 | links
 
Džeki vajag palīdzību.

Aizdevu savu deeper pro+ uz nezināmu laiku copes biedram.
Nelade,izjaucu un tur iekšā ūdens.visu iztiriju, lādēt grib bet nelade.piesledzu pie elektrības, lādē lēnām mirgojot,tad iedegas zaļais.atvienojot nomirgo sarkanais un viss.
Telefonā pieslēdzoties,kamēr lādējas, rāda vai nu 1%vai 99%ka atvieno no strāvas, tā deeper disconected.

Varētu būt ka baterija uz īso sagāja?
Jo acīmredzamas bojājumu pēdas uz plates nav.
14.aprīlis 2020, 18:14 | links
 
Neko motors tev netraucēs, viņu jau stars droši vien neķer,leņķi mazi , sānskatiem teorētiski var traucēt ,bet tev nav. Daudzi lieto piestiprināmas kājas un nekāda vaina. Drīzāk mazais ekrāns traucē labāk saskatīt,it sevišķi ja vēl uzliek divus logus.
14.aprīlis 2020, 13:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager