Eholotes

BrunoL [12.01.20]: https://summitfishingequipment.com

ja kādam interesē, te pieejams viss livescope sistēmai ziemas versijai. mūsu "vadošie" ehološu tirgoņi neko tādu nepiedāvā

svens76, 11.janvāris 2020, 21:22
Profesionāls ieradums- bez datortomogrāfijas un magnētiskās rezonanses, nekā?
ir daudz šarlatānu,kuri uzstāda diagnozi bez izmeklējumiem
12.janvāris 2020, 13:39 | links
 
Zivi var noķert arī bez elektronikas palīdzības. Ar elektronikas palīdzību jau izej kā uz medībām. Tu viņu, zivi, redzi, bet viņa vēl lau_ās kā jauna meiča pie baznīcas. :)
12.janvāris 2020, 11:34 | links
 
https://summitfishingequipment.com

ja kādam interesē, te pieejams viss livescope sistēmai ziemas versijai. mūsu "vadošie" ehološu tirgoņi neko tādu nepiedāvā

svens76, 11.janvāris 2020, 21:22

Profesionāls ieradums- bez datortomogrāfijas un magnētiskās rezonanses, nekā?
12.janvāris 2020, 10:16 | links
 
https://summitfishingequipment.com

ja kādam interesē, te pieejams viss livescope sistēmai ziemas versijai. mūsu "vadošie" ehološu tirgoņi neko tādu nepiedāvā
11.janvāris 2020, 21:22 | links
 
svens76 [09.01.20]: https://buy.garmin.com/en-US/US/p/636902

ir lieks, jauns. 330 eur
LV veikalos 600eur
9.janvāris 2020, 13:58 | links
 
https://buy.garmin.com/en-US/US/p/636902

ir lieks, jauns. 330 eur
9.janvāris 2020, 13:56 | links
 
Semtex [07.01.20]: 1.uzliec 455khz sānu skata iestatījumos, tas ķemēs tālāk nekā 800,un ar +/- pogām tu vari pamainīt diapazonu, jo tavā sānu skatā ir 10 metri no laivas, nezinu ko tur var ieraudzīt tādā attalumā. var mierigi likt kadus 35m ja vienmērīgā gruntī meklē kaut ko.Esmu pat ar 50m atradis meklēto sēkli ka grunts cietība izmainās. Ja vajag pietuvini/patālini pēc vajadzības.
Ekrāna tīšanas ātrumu uz auto kamer nesaproti ko īsti vajag, tāpat kontrastu un spilgtumu uz auto, kad saproti ko regulē tad tos var pieregulēt.
Nezinu, man motors netraucē.
Tās strīpas man parādās brīžos kad sānu skatu vairs neizmantoju un laivu apgriežu un ar aizmuguri braucu pa priekšu, un mētāju pa zālēm vai kur citur dreifējot uz priekšu ar elektromotoru. Kaut kāda nevienmērīga gaita un ka viņa griežas stūrējot man radīja kaut kādas strīpas, bet arī ne visu laiku. Tāpēc prasiju vai ar airiem jo tad tā laiva raustās un sānu skats īpaši labi nedarbojas.
Paldies, es gan visu augstak minēto esmu izmēģinājis. Netu ar esmu salasijies un daziem eholote nepareizu deveju rada, kad nomaina uz to, kuru tiesam izmanto, skats parādās. Bet arī sis nav mans gadījums, jo devejs īstais. Neko, bus vairak jacakarejas pavasarī atkal. Jamegina..
7.janvāris 2020, 12:36 | links
 
1.uzliec 455khz sānu skata iestatījumos, tas ķemēs tālāk nekā 800,un ar +/- pogām tu vari pamainīt diapazonu, jo tavā sānu skatā ir 10 metri no laivas, nezinu ko tur var ieraudzīt tādā attalumā. var mierigi likt kadus 35m ja vienmērīgā gruntī meklē kaut ko.Esmu pat ar 50m atradis meklēto sēkli ka grunts cietība izmainās. Ja vajag pietuvini/patālini pēc vajadzības.
Ekrāna tīšanas ātrumu uz auto kamer nesaproti ko īsti vajag, tāpat kontrastu un spilgtumu uz auto, kad saproti ko regulē tad tos var pieregulēt.
Nezinu, man motors netraucē.
Tās strīpas man parādās brīžos kad sānu skatu vairs neizmantoju un laivu apgriežu un ar aizmuguri braucu pa priekšu, un mētāju pa zālēm vai kur citur dreifējot uz priekšu ar elektromotoru. Kaut kāda nevienmērīga gaita un ka viņa griežas stūrējot man radīja kaut kādas strīpas, bet arī ne visu laiku. Tāpēc prasiju vai ar airiem jo tad tā laiva raustās un sānu skats īpaši labi nedarbojas.
7.janvāris 2020, 02:18 | links
 
urmaas [06.01.20]: sigi [4.jan]: Nekādi nevarēju izdomāt, kā Garmin striker 7SV deveju labak piemontet pie šāda turetaja. Jautajums, vai ir labaks stiprinajuma veids un vai ir noperkamas kaut kādas udenim domatas nerusejosas skruves.

Vispar priecātos, ja kads/-i Garmin SV lietotaji uzrakstitu PM, ir jautajumi par sānu skatu, kuru joprojām neizdodas nekadi "pielaist", lai kur vien deveju neliktu pie nomas laivām.

Paldies!A nozāģēt trubiņu un ielikt starpā nevar? :)
Var, var.. Man vnk sākumā likās, ka šis deveja turētājs bus universalāks.. :)
7.janvāris 2020, 00:06 | links
 
Semtex [06.01.20]: Vispar priecātos, ja kads/-i Garmin SV lietotaji uzrakstitu PM, ir jautajumi par sānu skatu, kuru joprojām neizdodas nekadi "pielaist", lai kur vien deveju neliktu pie nomas laivām.

Paldies!

sigi, 4.janvāris 2020, 13:36

Ar motoru brauc kad izmanto sānu skatu? Vai airiem?[/quote]Jā ar motoru. Man ir mazais 2.2hp motors un deveja kāja kā bildē. Teoretiski saprotu, ka motors varētu traucēt (viena side puse ir tumšāka, tur motors varetu but pie vainas), bet.. nav ne jausmas, kā nomatām laivām (pārsvarā pellas un kazankas) savādāk piemontet, lai netraucē.

Video inetā ir tikai par montesanu permanenti pie laivas. No otras puses mans jau ar atrodas lidziga vietā, lidz ar laivas dibena malu, lai izvairitos no traucejumiem, ka video redzams.

Katrā, ziņā.. Iegades pirmsakumos uzliku atpakal rupnicas iestatijumus, izdzesot visus punktus.. Tad side skats uzlabojas nedaudz, tik pat atri atkal "nobrukot". Tagad negribas velreiz to darit, jo parak daudz svarīgu točku saseivoti.. Negribas pazaudēt.
7.janvāris 2020, 00:03 | links
 
sigi [04.01.20]: Nekādi nevarēju izdomāt, kā Garmin striker 7SV deveju labak piemontet pie šāda turetaja. Jautajums, vai ir labaks stiprinajuma veids un vai ir noperkamas kaut kādas udenim domatas nerusejosas skruves.

Vispar priecātos, ja kads/-i Garmin SV lietotaji uzrakstitu PM, ir jautajumi par sānu skatu, kuru joprojām neizdodas nekadi "pielaist", lai kur vien deveju neliktu pie nomas laivām.

Paldies!
A nozāģēt trubiņu un ielikt starpā nevar? :)
6.janvāris 2020, 22:36 | links
 
Ar motoru brauc kad izmanto sānu skatu? Vai airiem?

Semtex, 6.janvāris 2020, 22:27[/quote]

Apskaties USA filmiņas un viss būs skaidrs.
Man ir Hummin.,bet princips jau ir tas pats.
Ar motora korpusu,ja devējs novietots nepareizi(skatīt Instruction book),sānu skatus arī nerādīs
6.janvāris 2020, 22:32 | links
 
Vispar priecātos, ja kads/-i Garmin SV lietotaji uzrakstitu PM, ir jautajumi par sānu skatu, kuru joprojām neizdodas nekadi "pielaist", lai kur vien deveju neliktu pie nomas laivām.

Paldies!

sigi, 4.janvāris 2020, 13:36[/quote]
Ar motoru brauc kad izmanto sānu skatu? Vai airiem?
6.janvāris 2020, 22:27 | links
 
Sveiki. Jautājums Deeper lietotājiem.
Vai esat saskārušies ar problēmu kad deeper pro+ pats diskonektējas un negrib vairs savienoties. Pēc tam savienojums iespējams, ja aplikāciju palaiž no jauna.
100m distanci ievēroju un stiprinājumu esmu pieskrūvējis pareizajā vietā - no krasta izmantoju apakšējo stiprinājuma vietu.
Nevaru saprast vai tā ir aplikācijas vaina vai deeper vaina.
6.janvāris 2020, 22:04 | links
 
Kādas atsauksmes par šiem modeļiem ? Gamin echomap plus 95sv? Un Garmin GPSmap 922 xs worldwide
6.janvāris 2020, 07:08 | links
 
Svarīgākais,lai "nestaigā",bet metodes var būt dažādas....
4.janvāris 2020, 17:23 | links
 
Tieši tā, katru ausi var atsevišķi saskrūvēt..
4.janvāris 2020, 17:01 | links
 
Paldies, provēšu.
4.janvāris 2020, 16:58 | links
 
Uzliec kaut vai biezas gumijas šaibas un stainless steel skrūves ar tādiem pašiem uzgriežņiem.

DSV, 4.janvāris 2020, 15:38[/quote]

Vai kaprolona.
4.janvāris 2020, 15:44 | links
 
Paldies, bet vai ir nopērkams kāds pārveidotājs šim devēja turētājam, lai nav jāpiebāž ar metāla šaibām tik daudz, aizpildot tukšo vietu?

sigi, 4.janvāris 2020, 15:11


Uzliec kaut vai biezas gumijas šaibas un stainless steel skrūves ar tādiem pašiem uzgriežņiem.
4.janvāris 2020, 15:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager