Eholotes

Paldies, bet vai ir nopērkams kāds pārveidotājs šim devēja turētājam, lai nav jāpiebāž ar metāla šaibām tik daudz, aizpildot tukšo vietu?
4.janvāris 2020, 15:11 | links
 
Nekādi nevarēju izdomāt, kā Garmin striker 7SV deveju labak piemontet pie šāda turetaja. Jautajums, vai ir labaks stiprinajuma veids un vai ir noperkamas kaut kādas udenim domatas nerusejosas skruves.

Vispar priecātos, ja kads/-i Garmin SV lietotaji uzrakstitu PM, ir jautajumi par sānu skatu, kuru joprojām neizdodas nekadi "pielaist", lai kur vien deveju neliktu pie nomas laivām.

Paldies!

sigi, 4.janvāris 2020, 13:36


Un vēl ir tāda opcija,kā izžāvēt štrumus pēc copes,tad nekas nerūsēs :)
4.janvāris 2020, 14:18 | links
 

Nekādi nevarēju izdomāt, kā Garmin striker 7SV deveju labak piemontet pie šāda turetaja. Jautajums, vai ir labaks stiprinajuma veids un vai ir noperkamas kaut kādas udenim domatas nerusejosas skruves.

Vispar priecātos, ja kads/-i Garmin SV lietotaji uzrakstitu PM, ir jautajumi par sānu skatu, kuru joprojām neizdodas nekadi "pielaist", lai kur vien deveju neliktu pie nomas laivām.

Paldies!
4.janvāris 2020, 13:36 | links
 
Usi ,neslikts..:)
1.janvāris 2020, 20:43 | links
 
Malgomajfisk [01.01.20]: A vot neteikšu,šamie ir ierobežotā daudzumā...:)
Stolicnoje ir labs, vai ne.

:)
1.janvāris 2020, 20:41 | links
 
A vot neteikšu,šamie ir ierobežotā daudzumā...:)
1.janvāris 2020, 20:35 | links
 
Malgomajfisk [01.01.20]: Nopirku senloloto ehaloti,paldies par pretīmnākšanu un laipno apkalpošanu!
Jauku un panākumiem bagātu Jauno gadu!
Praktiku?
1.janvāris 2020, 20:26 | links
 
Nopirku senloloto ehaloti,paldies par pretīmnākšanu un laipno apkalpošanu!
Jauku un panākumiem bagātu Jauno gadu!
1.janvāris 2020, 19:48 | links
 
Yes :D
29.decembris 2019, 20:08 | links
 
Yes :D
29.decembris 2019, 20:08 | links
 
Malgomajfisk [29.12.19]: Mārtiņ,pasūtīju Praktik ziemas ehalotīti,rīt braukšu pakaļ,atlaidīti gibētos,būs ?...:)
Pluški,jau interneta ir minēta atlaide :) ko tu vēl gribi :))
29.decembris 2019, 20:05 | links
 
Mārtiņ,pasūtīju Praktik ziemas ehalotīti,rīt braukšu pakaļ,atlaidīti gibētos,būs ?...:)
29.decembris 2019, 19:43 | links
 
latvians88 [27.dec]: sveiki, arī karšu tēmā, kādas atsauksmes par eholotes.lv Lowrance aparātiem paredzētās dziļuma kartes? 260 eiro cena vai ir tās vērta, ūdenstilpnes daudz, bet kāda kvalitāte un precizitāte.Kāda kvalitāte un precizitāte tevi interesē? Ja esi lietojis bezmaksas kartes no genesismaps.com tad tā arī tās kartes izskatās, tik pilnībā viss sazīmēts. Cik es izmantoju man visas kantes un sēkļi pa lielam sakrīt, neidziļinos centimetros. Tāka baigi pa ūdenstilpnēm neceļoju, pārsvarā daugava un lielupe, tad pa 260e laikam neņemtu, iztiktu ar bezmaksas kartēm. Man sanāca pa puscenu dabūt. Mani apmierina pilnībā!

Ezs87, 27.decembris 2019, 22:53

Ok,paldies par atb. Nu jā esmu izmantojis social map, copēju Burtniekā, Baltezeros, Ķīsezera, Daugavas posmos katrs savā laikā. Interesē vairāk informācijas iegūšanai, tas ka sazīmēts ir viss tas man taka skaidrs, vairak intereseja vai ir precīza ko jau tu minēji. Un vai tiesam dati atbilst, tas ir vai kartee ir tas pats kas ir dabaa un otradi. Protams no svara kā ierīce pozicionē uz šīs kartes. Social mapā ir problēmas ar to.

latvians88, 29.decembris 2019, 14:49

Ja intersē tikai pierīga/osta tad mūsu zimētā karte noderēs minimāli. Ja interesē arī citi ūdeņi, piemēram - Daugavas Hesi, Alūksne, Alauksts, Rāzna, Usma uc. tad citu precīzu datu šobrīd nav.

Šobrīd esam iekartējuši arī citus ūdeņus, kuri 2018. gada kartē nav, piemēram - Dzirnezers, Limbažu ezers, Dūnis, Lilaste, Kāls, Viešurs, Nabes un drīz laidīsim tautās. Strādājam, lai palaistu aplikāciju telefonā janvāra sākumā/vidū. Būs labs palīgs tiem, kuriem nav dārgās eholotes, arī ziemā būs vieglāk.

eholotes.lv, 29.decembris 2019, 15:52


interesanti, gaidisim!

palasijos pedejos ierakstus šeit, arī ieintersēja tas Garmins un viņu kartogrāfija(quickdraw). papētīju aplikāciju..labs! tik kā dabā ir ar to precizitāti sēkļiem, bedrēm utt.
29.decembris 2019, 18:11 | links
 
latvians88 [27.dec]: sveiki, arī karšu tēmā, kādas atsauksmes par eholotes.lv Lowrance aparātiem paredzētās dziļuma kartes? 260 eiro cena vai ir tās vērta, ūdenstilpnes daudz, bet kāda kvalitāte un precizitāte.Kāda kvalitāte un precizitāte tevi interesē? Ja esi lietojis bezmaksas kartes no genesismaps.com tad tā arī tās kartes izskatās, tik pilnībā viss sazīmēts. Cik es izmantoju man visas kantes un sēkļi pa lielam sakrīt, neidziļinos centimetros. Tāka baigi pa ūdenstilpnēm neceļoju, pārsvarā daugava un lielupe, tad pa 260e laikam neņemtu, iztiktu ar bezmaksas kartēm. Man sanāca pa puscenu dabūt. Mani apmierina pilnībā!

Ezs87, 27.decembris 2019, 22:53


Ok,paldies par atb. Nu jā esmu izmantojis social map, copēju Burtniekā, Baltezeros, Ķīsezera, Daugavas posmos katrs savā laikā. Interesē vairāk informācijas iegūšanai, tas ka sazīmēts ir viss tas man taka skaidrs, vairak intereseja vai ir precīza ko jau tu minēji. Un vai tiesam dati atbilst, tas ir vai kartee ir tas pats kas ir dabaa un otradi. Protams no svara kā ierīce pozicionē uz šīs kartes. Social mapā ir problēmas ar to.
29.decembris 2019, 14:49 | links
 
Laba diena vīri! Jā nu kāds caur Jūrmalu, Kauguriem uz jūru laiž, tad zivju bodē, pie tirgus, ir brētliņas un reņģes tirgošanā. Tad tā jau nu kāds sadomā, bet zacene aizmirsusies. Ne asakas!
P.s. Bode nepieder man un tā nav reklāma:))) Šodien, rīt šanacē līdz 1800
28.decembris 2019, 14:58 | links
 
Sveiki! Kāds varētu pastāstīt par Fishhunter 3D?
28.decembris 2019, 12:35 | links
 
latvians88 [27.12.19]: sveiki, arī karšu tēmā, kādas atsauksmes par eholotes.lv Lowrance aparātiem paredzētās dziļuma kartes? 260 eiro cena vai ir tās vērta, ūdenstilpnes daudz, bet kāda kvalitāte un precizitāte.
Kāda kvalitāte un precizitāte tevi interesē? Ja esi lietojis bezmaksas kartes no genesismaps.com tad tā arī tās kartes izskatās, tik pilnībā viss sazīmēts. Cik es izmantoju man visas kantes un sēkļi pa lielam sakrīt, neidziļinos centimetros. Tāka baigi pa ūdenstilpnēm neceļoju, pārsvarā daugava un lielupe, tad pa 260e laikam neņemtu, iztiktu ar bezmaksas kartēm. Man sanāca pa puscenu dabūt. Mani apmierina pilnībā!
27.decembris 2019, 22:53 | links
 
Šodien notestēju budžeta klases dīperveidīgo eholoti Fish Finder. Izmaksāja 50 naudiņas. Strādā perfekti, priekš tās naudas. Dziļumus rāda korekti, zivis arī (bija ar ko salīdzināt). Tālāk gan par kādiem 30m nemetu (sola līdz 100m), bet šai attālumā strādā ideāli, bez gļukiem!
27.decembris 2019, 15:44 | links
 
sveiki, arī karšu tēmā, kādas atsauksmes par eholotes.lv Lowrance aparātiem paredzētās dziļuma kartes? 260 eiro cena vai ir tās vērta, ūdenstilpnes daudz, bet kāda kvalitāte un precizitāte.
27.decembris 2019, 15:16 | links
 
Super, paldies! Man tieši čoms ieteica to veikalu, lai aizbraucu pārbaudīt aķīti, ja nelādē...
26.decembris 2019, 19:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager