Eholotes

Urmaas,priekškam tev tās smalkās uzpariktes,tu tak kādreiz šņores un rūtainos liki,vai tad tas azarts tev beidzies?
20.oktobris 2019, 14:07 | links
 
urmaas [20.10.19]: Jaunāko tehnoloģiju eholotiem pat ir iestatījums "grunts cietība". Tā arī daudz ko izsaka.
Ja kāds saka ka sānskati nav vajadzīgi, tad grūti būs pārliecināt. Piemērs:
Skaties telefonā "haļavno karti" un brauc uz iedomājama bedri.vienlaicīgi pētot arī eholotā rādījumus. Pie neieslēgtiem sānskatiem, šai bedrei vari ar pirmo piegājienu arī nobraukt garām. Utt. Tas pats ir ar potenciālajām zivju slēpšanās vietām-akmeņi, koki, nogrimušās laivas utt. Tās kartēs nav atzīmētas.
Utt, utt.
tieši tāpēc arī necentīšos neko izskaidrot, ja cilvēks ieņēmis galvā, ka viņam tā labi, tad lai arī tā copē
20.oktobris 2019, 13:43 | links
 
Jaunāko tehnoloģiju eholotiem pat ir iestatījums "grunts cietība". Tā arī daudz ko izsaka.
Ja kāds saka ka sānskati nav vajadzīgi, tad grūti būs pārliecināt. Piemērs:
Skaties telefonā "haļavno karti" un brauc uz iedomājama bedri.vienlaicīgi pētot arī eholotā rādījumus. Pie neieslēgtiem sānskatiem, šai bedrei vari ar pirmo piegājienu arī nobraukt garām. Utt. Tas pats ir ar potenciālajām zivju slēpšanās vietām-akmeņi, koki, nogrimušās laivas utt. Tās kartēs nav atzīmētas.
Utt, utt.
20.oktobris 2019, 13:36 | links
 
beigas [20.10.19]: beigas [23m]: izskatās ka uz doto brīdi Tev nav sajēgas kāpēc lielākam ekrānam ir priekšrocības:) tāpēc te neizplūdīšu par struktūrkaršu zīmēšanu eholotē u.c priekšrocībām. viss nāk ar laiku

svens76, 20.oktobris 2019, 11:22

jā, nav sajēgas. varbūt būsi tik laipns un izskaidrosi?tev taču to nevajag:)

svens76, 20.oktobris 2019, 13:09

man ir tīri klīniska interese, kā tas notiek "mūsdienās" :)
lai apmierinātu Tavu klīnisko interesi, lielu ekrānu izmantoju, lai uz tā redzētu gan karti, gan sānskatus, gan lejasskatus. sīkākos matiņus, kā minēji, eholotee nepētu:)
20.oktobris 2019, 13:21 | links
 
beigas [20.10.19]: protams var noķert zināmās vietās. bet aizbrauks uz svešu vietu un "čušš" tik sanaaks:)

svens76, 20.oktobris 2019, 11:37

ja "svešajā vietā" ir zināms gultnes reljefs, tad 95%, ka nebūs "čušš". un priekš tā nevajag ne sānu sonārus, ne "zivju rādītājus".
ja svešajā vietā zināms gultnes reljefs tad nevajag eholoti:) kas tad to reljefu sazīmēja svešajā vietā? viena tante pateica?
20.oktobris 2019, 13:16 | links
 
beigas [23m]: izskatās ka uz doto brīdi Tev nav sajēgas kāpēc lielākam ekrānam ir priekšrocības:) tāpēc te neizplūdīšu par struktūrkaršu zīmēšanu eholotē u.c priekšrocībām. viss nāk ar laiku

svens76, 20.oktobris 2019, 11:22

jā, nav sajēgas. varbūt būsi tik laipns un izskaidrosi?tev taču to nevajag:)

svens76, 20.oktobris 2019, 13:09


man ir tīri klīniska interese, kā tas notiek "mūsdienās" :)
20.oktobris 2019, 13:12 | links
 
protams var noķert zināmās vietās. bet aizbrauks uz svešu vietu un "čušš" tik sanaaks:)

svens76, 20.oktobris 2019, 11:37


ja "svešajā vietā" ir zināms gultnes reljefs, tad 95%, ka nebūs "čušš". un priekš tā nevajag ne sānu sonārus, ne "zivju rādītājus".
20.oktobris 2019, 13:10 | links
 
beigas [20.10.19]: izskatās ka uz doto brīdi Tev nav sajēgas kāpēc lielākam ekrānam ir priekšrocības:) tāpēc te neizplūdīšu par struktūrkaršu zīmēšanu eholotē u.c priekšrocībām. viss nāk ar laiku

svens76, 20.oktobris 2019, 11:22

jā, nav sajēgas. varbūt būsi tik laipns un izskaidrosi?
tev taču to nevajag:)
20.oktobris 2019, 13:09 | links
 
izskatās ka uz doto brīdi Tev nav sajēgas kāpēc lielākam ekrānam ir priekšrocības:) tāpēc te neizplūdīšu par struktūrkaršu zīmēšanu eholotē u.c priekšrocībām. viss nāk ar laiku

svens76, 20.oktobris 2019, 11:22


jā, nav sajēgas. varbūt būsi tik laipns un izskaidrosi?
20.oktobris 2019, 12:47 | links
 
Malgomajfisk [20.10.19]: Nu ja ,tev kā gaļiniekam jau vajag visus ūdeņus izkāst...
Nekod! Aizej pacopēt!
Ja es pārdotu visu savu aprīkojumu, tad krietnu strēķi varētu katru dienu ēst kaviāru. Man copē zivs nav noteicošais. Vairāk spiežu uz atpūtu un azartu.
Tā kā ne piedēvē savas īpašības citiem.
20.oktobris 2019, 12:00 | links
 
Nu ja ,tev kā gaļiniekam jau vajag visus ūdeņus izkāst...
20.oktobris 2019, 11:50 | links
 
svens76 [20.10.19]: urmaas [11m]: Viss ir atkarīgs no tā ko katrs vēlās sagaidīt. Es jau nākamajai sezonai briestu būtiski papildināt laivas aprīkojumu.
Zivi varu noķert arī bez tā visa. Bet man ir cita interese-azarts! :)protams var noķert zināmās vietās. bet aizbrauks uz svešu vietu un "čušš" tik sanaaks:)
Protams. Ja copēt tikai vienā vietā, tad tam visam modernajam aprīkojumam nav nozīmes. :)
20.oktobris 2019, 11:47 | links
 
urmaas [20.10.19]: Viss ir atkarīgs no tā ko katrs vēlās sagaidīt. Es jau nākamajai sezonai briestu būtiski papildināt laivas aprīkojumu.
Zivi varu noķert arī bez tā visa. Bet man ir cita interese-azarts! :)
protams var noķert zināmās vietās. bet aizbrauks uz svešu vietu un "čušš" tik sanaaks:)
20.oktobris 2019, 11:37 | links
 
Viss ir atkarīgs no tā ko katrs vēlās sagaidīt. Es jau nākamajai sezonai briestu būtiski papildināt laivas aprīkojumu.
Zivi varu noķert arī bez tā visa. Bet man ir cita interese-azarts! :)
20.oktobris 2019, 11:35 | links
 
urmaas [20.10.19]: 4m laivā nav nozīmes, vai tev 4" ekrāns, vai 9" ekrāns. Ja runājam par garmin, eholotiem, tad haļavnās kartes būs tikai no "aktīvā kapitana", vai tās kuras pats būsi sazīmējis. Pārējās ir nopērkamas.
Tieši to arī domāju,active captain
20.oktobris 2019, 11:32 | links
 
urmaas [20.10.19]: svens76 [9m]: beigas [8:22]: okei, lai būtu pavisam skaidrs - pašlaik man ir parasts eho ar melnbaltu 4" ekrānu, un šī funkcionalitāte mani pilnībā apmierina. bet - es gribu klāt arī iespēju ierakstīt karti (telefonā!) un šārēt/apmainīties ar dziļuma rādījumiem, ja nu aizbraucu citur, nevis "kā parasti" pa Lielupi (Jelgava-Kalnciems). lai laižot copēt man katru reizi nav "te kaut kur apmēram pretī tam kokam bija bedre", bet varu to ierakstīt un uzreiz redzēt.izskatās ka uz doto brīdi Tev nav sajēgas kāpēc lielākam ekrānam ir priekšrocības:) tāpēc te neizplūdīšu par struktūrkaršu zīmēšanu eholotē u.c priekšrocībām. viss nāk ar laikuVasals :)
Man vienam paziņām ir svaiga "Silver Fox 485" motorene. Bet viņš kautkā lieto vēl veco Fishfinder eholoti. Itkā atļauties var gan 12" gan 16" jaunākās tehnoloģijas. Bet ...... :)
Katram savs. :)
daudzi baidās kko jaunu pamēģināt:) te nav runa par atļaušanos
20.oktobris 2019, 11:32 | links
 
svens76 [20.10.19]: beigas [8:22]: okei, lai būtu pavisam skaidrs - pašlaik man ir parasts eho ar melnbaltu 4" ekrānu, un šī funkcionalitāte mani pilnībā apmierina. bet - es gribu klāt arī iespēju ierakstīt karti (telefonā!) un šārēt/apmainīties ar dziļuma rādījumiem, ja nu aizbraucu citur, nevis "kā parasti" pa Lielupi (Jelgava-Kalnciems). lai laižot copēt man katru reizi nav "te kaut kur apmēram pretī tam kokam bija bedre", bet varu to ierakstīt un uzreiz redzēt.izskatās ka uz doto brīdi Tev nav sajēgas kāpēc lielākam ekrānam ir priekšrocības:) tāpēc te neizplūdīšu par struktūrkaršu zīmēšanu eholotē u.c priekšrocībām. viss nāk ar laiku
Vasals :)
Man vienam paziņām ir svaiga "Silver Fox 485" motorene. Bet viņš kautkā lieto vēl veco Fishfinder eholoti. Itkā atļauties var gan 12" gan 16" jaunākās tehnoloģijas. Bet ...... :)
Katram savs. :)
20.oktobris 2019, 11:26 | links
 
beigas [20.10.19]: okei, lai būtu pavisam skaidrs - pašlaik man ir parasts eho ar melnbaltu 4" ekrānu, un šī funkcionalitāte mani pilnībā apmierina. bet - es gribu klāt arī iespēju ierakstīt karti (telefonā!) un šārēt/apmainīties ar dziļuma rādījumiem, ja nu aizbraucu citur, nevis "kā parasti" pa Lielupi (Jelgava-Kalnciems). lai laižot copēt man katru reizi nav "te kaut kur apmēram pretī tam kokam bija bedre", bet varu to ierakstīt un uzreiz redzēt.
izskatās ka uz doto brīdi Tev nav sajēgas kāpēc lielākam ekrānam ir priekšrocības:) tāpēc te neizplūdīšu par struktūrkaršu zīmēšanu eholotē u.c priekšrocībām. viss nāk ar laiku
20.oktobris 2019, 11:22 | links
 
urmaas [20.10.19]: 4m laivā nav nozīmes, vai tev 4" ekrāns, vai 9" ekrāns.
"Medālis" :))))
20.oktobris 2019, 11:03 | links
 
4m laivā nav nozīmes, vai tev 4" ekrāns, vai 9" ekrāns. Ja runājam par garmin, eholotiem, tad haļavnās kartes būs tikai no "aktīvā kapitana", vai tās kuras pats būsi sazīmējis. Pārējās ir nopērkamas.
20.oktobris 2019, 10:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager