Eholotes

beigas [20.10.19]: Garmin striker plus 9sv
AMeirans83, 20.oktobris 2019, 06:11

dies tēs, 9 collu ekrāns. a kāpēc ne 30 collu? "lai var saskatīt katru matiņu" (c) kolēģis, kad runājām par 4k tv :)

bet ja nopietni, arī 7sv manuprāt ir perebors. manam šī brīža melnbaltajam humminbirdam ir 4" un man pilnīgi pietiek, krietni lielāku (>5") ekrānu es uzskatu par mīnusu.

un arī cena neuzrunā... gribētos iekļauties kādos 300-400ē, ieskaitot softus u.c. slēptās izmaksas
Garmin striker 5plus cv
20.oktobris 2019, 09:39 | links
 
cope71 [19.10.19]: lukinsarturs [Vakar]: cope71 [7:31]: lukinsarturs [Vakar]: Cik lielas varētu būt šīs zivis. Bilde no deeper chirp. Jūtība 100%, šaurs leņķis.Ja Tev uzlikta 100% jūtība, rad tas var būt jebkas. Zāle, smalka zivs utt. Jo lielāka jūtība, jo smalkāku zivi rāda, manuprāt.Nebūs gan tā. :))Kā tad ir?
Manuprāt jūtībai dīperim jābūt uz max vai tuvu tam. Tad tu redzi visu, tikai jāiemācās atšķirt, kas ir kas. Šajā gadījumā tās ir zivis. Smalko zivi rāda smalkākām līnijām, lielo - biezākām. Bet vai mazā zivs ir 3cm un lielā varbūt tikai 15? Mācos saprast, ko rāda bildē - neatradu video, kur tas būtu izskaidrots, kā izprast dīpera bildi.
20.oktobris 2019, 09:39 | links
 
okei, lai būtu pavisam skaidrs - pašlaik man ir parasts eho ar melnbaltu 4" ekrānu, un šī funkcionalitāte mani pilnībā apmierina. bet - es gribu klāt arī iespēju ierakstīt karti (telefonā!) un šārēt/apmainīties ar dziļuma rādījumiem, ja nu aizbraucu citur, nevis "kā parasti" pa Lielupi (Jelgava-Kalnciems). lai laižot copēt man katru reizi nav "te kaut kur apmēram pretī tam kokam bija bedre", bet varu to ierakstīt un uzreiz redzēt.
20.oktobris 2019, 08:22 | links
 
kāpēc lielu ekrānu uzskati par mīnusu?

svens76, 20.oktobris 2019, 08:05


tāpēc, ka man nav bila geitsa vai trampa jahta, ir parasta 4m motorene, kur katrs centimetrs ir būtisks. jau tā vietas knapi pietiek, un tad vēl kaut kāds bezjēdzīgs megaekrāns? nafig. kā jau rakstīju, man tagad ar 4" pietiek :)
20.oktobris 2019, 08:09 | links
 
beigas [20.10.19]: Garmin striker plus 9sv
AMeirans83, 20.oktobris 2019, 06:11

dies tēs, 9 collu ekrāns. a kāpēc ne 30 collu? "lai var saskatīt katru matiņu" (c) kolēģis, kad runājām par 4k tv :)

bet ja nopietni, arī 7sv manuprāt ir perebors. manam šī brīža melnbaltajam humminbirdam ir 4" un man pilnīgi pietiek, krietni lielāku (>5") ekrānu es uzskatu par mīnusu.

un arī cena neuzrunā... gribētos iekļauties kādos 300-400ē, ieskaitot softus u.c. slēptās izmaksas
kāpēc lielu ekrānu uzskati par mīnusu?
20.oktobris 2019, 08:05 | links
 
Garmin striker plus 9sv
AMeirans83, 20.oktobris 2019, 06:11


dies tēs, 9 collu ekrāns. a kāpēc ne 30 collu? "lai var saskatīt katru matiņu" (c) kolēģis, kad runājām par 4k tv :)

bet ja nopietni, arī 7sv manuprāt ir perebors. manam šī brīža melnbaltajam humminbirdam ir 4" un man pilnīgi pietiek, krietni lielāku (>5") ekrānu es uzskatu par mīnusu.

un arī cena neuzrunā... gribētos iekļauties kādos 300-400ē, ieskaitot softus u.c. slēptās izmaksas
20.oktobris 2019, 06:44 | links
 
beigas [19.10.19]: spriežot pēc šejienes specu tēmām, pavisam offtopic jautājums...

gribu uzlikt laivai stacionāro sonāru, kurš man uz stacionāra ekrāna rādītu dziļumu (kā jau jebkura eholote), bet kam būtu iespēja arī savienoties ar glaudīkli un zīmēt tur karti ar dziļumiem. ideālā gadījumā būtu arī publiski pieejamas community kartes (bez papildus maksām).

ir idejas, uz ko paskatīties?

tas, vai rāda zivis vai nē, absolūti nerūp, vajag tikai reljefu (pašreizējam humminbird visas zivju fīčas, sānu sonāri utt ir atslēgti, jo noriebās jau pirmajā pusgadā, un piecu gadu laikā ne reizi nav radusies vēlme ieslēgt atpakaļ)
Garmin striker plus 9sv
20.oktobris 2019, 06:11 | links
 
lukinsarturs [19.10.19]: cope71 [7:31]: lukinsarturs [Vakar]: Cik lielas varētu būt šīs zivis. Bilde no deeper chirp. Jūtība 100%, šaurs leņķis.Ja Tev uzlikta 100% jūtība, rad tas var būt jebkas. Zāle, smalka zivs utt. Jo lielāka jūtība, jo smalkāku zivi rāda, manuprāt.Nebūs gan tā. :))
Kā tad ir?
19.oktobris 2019, 21:56 | links
 
spriežot pēc šejienes specu tēmām, pavisam offtopic jautājums...

gribu uzlikt laivai stacionāro sonāru, kurš man uz stacionāra ekrāna rādītu dziļumu (kā jau jebkura eholote), bet kam būtu iespēja arī savienoties ar glaudīkli un zīmēt tur karti ar dziļumiem. ideālā gadījumā būtu arī publiski pieejamas community kartes (bez papildus maksām).

ir idejas, uz ko paskatīties?

tas, vai rāda zivis vai nē, absolūti nerūp, vajag tikai reljefu (pašreizējam humminbird visas zivju fīčas, sānu sonāri utt ir atslēgti, jo noriebās jau pirmajā pusgadā, un piecu gadu laikā ne reizi nav radusies vēlme ieslēgt atpakaļ)
19.oktobris 2019, 21:07 | links
 
cope71 [19.10.19]: lukinsarturs [Vakar]: Cik lielas varētu būt šīs zivis. Bilde no deeper chirp. Jūtība 100%, šaurs leņķis.Ja Tev uzlikta 100% jūtība, rad tas var būt jebkas. Zāle, smalka zivs utt. Jo lielāka jūtība, jo smalkāku zivi rāda, manuprāt.
Nebūs gan tā. :))
19.oktobris 2019, 08:23 | links
 
lukinsarturs [18.10.19]: Cik lielas varētu būt šīs zivis. Bilde no deeper chirp. Jūtība 100%, šaurs leņķis.
Ja Tev uzlikta 100% jūtība, rad tas var būt jebkas. Zāle, smalka zivs utt. Jo lielāka jūtība, jo smalkāku zivi rāda, manuprāt.
19.oktobris 2019, 07:31 | links
 
Malgomajfisk [18.10.19]: A ko jūs tādu gudru saskatat tajos ekrānos?Zives pašas laivā lec? Dziļumu rāda,kantes arī,un ko vēl vairāk vajag?

Uz samiem ideali
19.oktobris 2019, 06:16 | links
 
A ko jūs tādu gudru saskatat tajos ekrānos?Zives pašas laivā lec? Dziļumu rāda,kantes arī,un ko vēl vairāk vajag?
18.oktobris 2019, 21:18 | links
 
Es pēc savas bēdīgās pieredzes spriežu. Ir bijuši dažādi eholoti-Lowrence, humindirdi un tagad ir garmin. Pat vecais fishfinders bij labāks kā tie raymarin, kuri man trāpījušies uz nomas motorenēm.
18.oktobris 2019, 21:10 | links
 
Ja gribi ieriebt draugam, tad iesaki raymarin!

urmaas, 14.oktobris 2019, 10:56

Viss atkarīgs no modeļa. Man pirmā eholote bija Lowrance mark 5x dsi - izņemot dziļumu, neko normāli nerādīja. Upgreidojos uz Raymarine Dragonfly 7 pro - kā diena pret nakti, rādīja dikti smuki. Šogad upgreidojos uz HB Helix 9 gen3 - godīgi sakot, ka downscan/chirp vai kāviņutur - rāda apmēram līdzīgi. Pluss pēdējam ir sidescan, faktiski dēļ kā arī pirku, un arī šiem ir pieejamas eholotes.lv dziļumu kartes, kas arī ir liels bonuss. Kopumā, protams, aparāts 2+ reizes dārgāks un labāks, bet neteiktu, ka uz leju skatīšanai tas Raymarine DF 7pro būtu pilnīgs sūds. Čomam ir Axiom9 - arī baigi apmierināts, pērk navionics kartes un copē tik nost!
18.oktobris 2019, 21:03 | links
 
lukinsarturs [18.10.19]: Cik lielas varētu būt šīs zivis. Bilde no deeper chirp. Jūtība 100%, šaurs leņķis.
Izskatās pēc brekšiem,svarā no 3.5-5 kg
18.oktobris 2019, 20:48 | links
 

Cik lielas varētu būt šīs zivis. Bilde no deeper chirp. Jūtība 100%, šaurs leņķis.
18.oktobris 2019, 20:10 | links
 
Labdien . Vai kads nezin kur latvija var saremontet raymarine 7 pro . Saplisa stikls .
18.oktobris 2019, 10:29 | links
 
23.10.2019 - rīkojam Garmin DEMO pasākumu. Parādīsim jauno Garmin Force elektromotoru, būs iespēja izvērtēt atšķirības starp Garmin Panoptix LiveScope devējiem, ievērtēt darbībā UHD devēju un saņemt profesionālas konsultācijas.

Iepriekšējs pieraksts ļoti vēlams, lai garantētu vietu laivā, sāksim 14.00, būs 7 grupas, katrai grupai 30 minūtes, grupā ne vairāk kā 3 cilvēki. Pasākums notiks pie publiskā slipa, Rīgā, Lucavsalā. Pasākums bez maksas.



Pieteikties var pa tel. 29377888 vai uz e-pastu martisn(at)eholotes.lv
18.oktobris 2019, 10:11 | links
 
Burkāns arī liekās salds, kamēr neesi pamēģinājis cukuru! :)
Pāris reizes ir trāpījuši es raymarin eholoti uz nomas laivām. Pēdējā reize nedēļā Norvēģijā! Pilnīgi pietika, lai es varētu par viņiem izteikt savu viedokli! Sūds arī Āfrikā īr sūds!
14.oktobris 2019, 22:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager