Eholotes

MT9 [12.09.19]: Pitercovs/Jelisejevs novinnēja PAL 2019 un atkal tika pie 500 000 RUB

svens76, 12.septembris 2019, 19:14
Vēl jau viens posms priekšā. Šo vairs, vismaz teorētiski, nevar kāds apsteigt?
Grūti būs apsteigt
12.septembris 2019, 19:30 | links
 
Pitercovs/Jelisejevs novinnēja PAL 2019 un atkal tika pie 500 000 RUB

svens76, 12.septembris 2019, 19:14

Vēl jau viens posms priekšā. Šo vairs, vismaz teorētiski, nevar kāds apsteigt?
12.septembris 2019, 19:29 | links
 
Jurik [12.09.19]: svens76 [13m]: :))Pitercovs/Jelisejevs novinnēja PAL 2019 un atkal tika pie 500 000 RUBA kurš šogad LK novinnēja?
par to neinteresējos
12.septembris 2019, 19:27 | links
 
svens76 [12.09.19]: :))Pitercovs/Jelisejevs novinnēja PAL 2019 un atkal tika pie 500 000 RUB
A kurš šogad LK novinnēja?
12.septembris 2019, 19:24 | links
 
MT9 [10.09.19]: Bet 100k vienalga pirmajai vietai nesanāk. Pārējām vietām stipri knapākas balvas

svens76, 10.septembris 2019, 23:12
50 000€ tomēr ir krietni vairāk par 7 000€ ;) Šogad laiva nav tik šerpa (ceru, ka tas nav saistīts ar politiku), tomēr domāju diezgan līdzīgs būs kopējais balvu fonds. Ja nemaldos, tad Pitercovs pašlaik arī startē ar 2017.gadā vinnēto 650 Finvalu. Izskatās, ka šogad vinnēs 3.reizi un saņems Volžanku :))
Pitercovs/Jelisejevs novinnēja PAL 2019 un atkal tika pie 500 000 RUB
12.septembris 2019, 19:14 | links
 
urmaas [12.09.19]: Apstākļi visiem ir vienādi-vieta, ezers, upē utt. Tā kā netiedz līdzi tehnoloģijām tā ir tikai tava problēma! :)
Labi, apstākļi ok, ne tā noformulēju, Tev taisniba! Es tieku līdzi tehnoloģijām! Domāju, ka savu domu pateicu!
12.septembris 2019, 18:04 | links
 
Apstākļi visiem ir vienādi-vieta, ezers, upē utt. Tā kā netiedz līdzi tehnoloģijām tā ir tikai tava problēma! :)
12.septembris 2019, 17:53 | links
 
urmaas [12.09.19]: keners [16:22]: sapalens [16:07]: Man gan liekas ar eholotu un citām tehnoloģijām taisni otrādi parādās vienādāki apstākļi -zūd "mājas" priekšrocība.Tu Kener runā par citu -čempionāts ar ierobežotu inventāra naudas vērtību.Nē, es runāju par to, ka ar jaunām tehnoloģijām nevar pierādīt copes prasmi! Tev ekrānā ir spots, piespied podziņu, tevi laiva aizved, nostājas pareizaja virziena, eho parāda kur zivis, live scoop parada kur tiesi ir zivs un maneklis, tev atliek tikkai pagriezt spoles rokturi... Un viss... Tur pat mans kaimiņš var kļūt par čempionu! Ne ne... Tas nav tas pats, kas nostaigāt ntis kilometrus gar upi, saprast upi...atrast zivi un nokert! Es nesaku ka tas ir fui, tas tieši otrādi ir interesanti un taa, bet sacensibu režīmā, tas noteikti nav godigi un nekada ziņā neparāda, kads ir tavs skills...Par to spoles pagriesšanu i viss, es tā kā atļaušos nepiekrist. To ka redzi zivi tas nenozīmē ka tā ir īstā un viņa obligāti paķers tavu mānekli.
Apstākļi visiem ir vienādi. Bet vai visi var atļauties bas laivas ar n-tajiem eholotiem un live scop, tas ir cits jautājums. Ja nevar atļauties, tas nenozīmē ka neļauj. :)
To ka sacensības mūsdienās nevaru iedomāties bez elektronikas tas gan ir fakts. Vai tev laivā ir vecais fishfinders, vai jau jaunās paaudzes eholote, tas ir atkarīgs tikai no tevis.
Es Tev nepiekrītu! Piedalījos mačos no 7 gadu vecuma lidz hvz 25 gadiem, pludiņš, spinings, ziema! Izņemot pludiņu, pārējos ir daudz zelta, zinu visus ta laika spicos copmanus, un zinu kā tur vis notiek! Liela daļa bez tehnoloģijām neskuju nevar noķert! Nu nav, nav visiem vienadi apstakli! Lūdzu spiningošana no krasta, visiem vienadi apstākļi!
12.septembris 2019, 17:50 | links
 
keners [12.09.19]: sapalens [16:07]: Man gan liekas ar eholotu un citām tehnoloģijām taisni otrādi parādās vienādāki apstākļi -zūd "mājas" priekšrocība.Tu Kener runā par citu -čempionāts ar ierobežotu inventāra naudas vērtību.Nē, es runāju par to, ka ar jaunām tehnoloģijām nevar pierādīt copes prasmi! Tev ekrānā ir spots, piespied podziņu, tevi laiva aizved, nostājas pareizaja virziena, eho parāda kur zivis, live scoop parada kur tiesi ir zivs un maneklis, tev atliek tikkai pagriezt spoles rokturi... Un viss... Tur pat mans kaimiņš var kļūt par čempionu! Ne ne... Tas nav tas pats, kas nostaigāt ntis kilometrus gar upi, saprast upi...atrast zivi un nokert! Es nesaku ka tas ir fui, tas tieši otrādi ir interesanti un taa, bet sacensibu režīmā, tas noteikti nav godigi un nekada ziņā neparāda, kads ir tavs skills...
Par to spoles pagriesšanu i viss, es tā kā atļaušos nepiekrist. To ka redzi zivi tas nenozīmē ka tā ir īstā un viņa obligāti paķers tavu mānekli.
Apstākļi visiem ir vienādi. Bet vai visi var atļauties bas laivas ar n-tajiem eholotiem un live scop, tas ir cits jautājums. Ja nevar atļauties, tas nenozīmē ka neļauj. :)
To ka sacensības mūsdienās nevaru iedomāties bez elektronikas tas gan ir fakts. Vai tev laivā ir vecais fishfinders, vai jau jaunās paaudzes eholote, tas ir atkarīgs tikai no tevis.
12.septembris 2019, 17:40 | links
 
Neteikšu kurās sacensības, bet vienas sacensības ieguvu vietu, kura atļāva braukt uz Itāliju uz makshkereshana olimpiskajam spelem, man pienaca, paprasīja, vai nauda ir tādam pasākumam? Atbildēju nē, uz ko man pateica nu tad brauks tas kuram ir nauda! Ta, kā es zinu to "kuhņu" no iekspuses!
Brauc uz pasaules chempi tiem kam ir pikis!

keners, 12.septembris 2019, 16:58


Nekas jauns jau nav , tā jau bija vienmēr.
12.septembris 2019, 17:28 | links
 
Neteikšu kurās sacensības, bet vienas sacensības ieguvu vietu, kura atļāva braukt uz Itāliju uz makshkereshana olimpiskajam spelem, man pienaca, paprasīja, vai nauda ir tādam pasākumam? Atbildēju nē, uz ko man pateica nu tad brauks tas kuram ir nauda! Ta, kā es zinu to "kuhņu" no iekspuses!
Brauc uz pasaules chempi tiem kam ir pikis!
12.septembris 2019, 16:58 | links
 
daddy_j [12.09.19]: Ja Latvijas čempionāts ir dalībnieku atlase priekš Pasaules čempionāta (u.c. starptautiskiem mačiem), tad jāspēlē pēc viņu noteikumiem, nevis jāizdomā savējie :)

palasi kā mūsējiem gājis Dienvidāfrikā http://www.lmsf.lv/disciplinas/spiningosana-no-laivam/get/nid/108

tur visas zivis svešas, laivām atruma ierobežojums 70km/h... bet mēs te par eholotiem... AJJ...
Nevis mēs te par eholotiem, bet par to, ka ir nevienlīdzīgi apstākļi visiem!
12.septembris 2019, 16:51 | links
 
daddy_j [12.09.19]: piesakies uz Latvijas Kauss 2019 (spiningošana no laivām un streetfishing), izstaigāsdies, ka maz neliksies... un eholoti nevajag! :)

http://www.lmsf.lv/jaunumi/get/nid/125
Paldies par ieteikumu, esmu lietas kursā... Streetaa gribēju šogad piedalīties, bet sanāca šaize ar veselibu un nevaru pacopet lidz novembrim! Nakam gad ja būšu LV, tad noteikti piedalīšos streetaa
12.septembris 2019, 16:47 | links
 
Ja Latvijas čempionāts ir dalībnieku atlase priekš Pasaules čempionāta (u.c. starptautiskiem mačiem), tad jāspēlē pēc viņu noteikumiem, nevis jāizdomā savējie :)

palasi kā mūsējiem gājis Dienvidāfrikā http://www.lmsf.lv/disciplinas/spiningosana-no-laivam/get/nid/108

tur visas zivis svešas, laivām atruma ierobežojums 70km/h... bet mēs te par eholotiem... AJJ...
12.septembris 2019, 16:46 | links
 
piesakies uz Latvijas Kauss 2019 (spiningošana no laivām un streetfishing), izstaigāsdies, ka maz neliksies... un eholoti nevajag! :)

http://www.lmsf.lv/jaunumi/get/nid/125
12.septembris 2019, 16:42 | links
 
daddy_j [12.09.19]: Kener, ja pareizi saprotu, tad šobrīd LČ spioningošanā ir kā supersmagais svars boksā - bez ierobežojumiem :)
Spiningošana diemžēl nav ierobežojumu, bet citos ir gan! Baribas limits un taa... Tad kāpēc nevar ierobežot, kaut vai motora jaudu???
12.septembris 2019, 16:40 | links
 
daddy_j [12.09.19]: :)) Tu laikam tāds teorētiskais makšķernieks esi...

es eholotā TIK daudz zivju esmu redzējis... bet nebūt ne 100tā daļa no tām ir noķerta :)
Laikam jau old scool esmu
12.septembris 2019, 16:35 | links
 
:)) Tu laikam tāds teorētiskais makšķernieks esi...

es eholotā TIK daudz zivju esmu redzējis... bet nebūt ne 100tā daļa no tām ir noķerta :)
12.septembris 2019, 16:25 | links
 
Kener, ja pareizi saprotu, tad šobrīd LČ spioningošanā ir kā supersmagais svars boksā - bez ierobežojumiem :)
12.septembris 2019, 16:22 | links
 
sapalens [12.09.19]: Man gan liekas ar eholotu un citām tehnoloģijām taisni otrādi parādās vienādāki apstākļi -zūd "mājas" priekšrocība.Tu Kener runā par citu -čempionāts ar ierobežotu inventāra naudas vērtību.
Nē, es runāju par to, ka ar jaunām tehnoloģijām nevar pierādīt copes prasmi! Tev ekrānā ir spots, piespied podziņu, tevi laiva aizved, nostājas pareizaja virziena, eho parāda kur zivis, live scoop parada kur tiesi ir zivs un maneklis, tev atliek tikkai pagriezt spoles rokturi... Un viss... Tur pat mans kaimiņš var kļūt par čempionu! Ne ne... Tas nav tas pats, kas nostaigāt ntis kilometrus gar upi, saprast upi...atrast zivi un nokert! Es nesaku ka tas ir fui, tas tieši otrādi ir interesanti un taa, bet sacensibu režīmā, tas noteikti nav godigi un nekada ziņā neparāda, kads ir tavs skills...
12.septembris 2019, 16:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager