Eholotes

Piedalījos čempī padsmit gadus atpakaļ, kad visi brauca ar nomas laivām, airīšiem un eholotu praktiski nevienam nebija.

Neredzu iemeslu, kāpēc vajadzētu ierobežot tehnoloģisko progresu (laivas, motori, piloti, eholoti), īpaši ja pasaules līmeņa sacensībās to neierobežo.

Katram ir iespējas organizēt sacensības ar savu nolikumu - laivas ar vai bez airiem, bez eholotiem, bez atskabargām, mest tikai ar kreiso roku... bezgalīgas iespējas izpausties :) Ne asakas!
12.septembris 2019, 16:20 | links
 
Vai tad motokrosā 125cc brauc viena grupā ar 500cc? Spiningošanas sacensības brauc gan ar 5zs gan ar 150zs... Par to ir runa
12.septembris 2019, 16:15 | links
 
Man gan liekas ar eholotu un citām tehnoloģijām taisni otrādi parādās vienādāki apstākļi -zūd "mājas" priekšrocība.Tu Kener runā par citu -čempionāts ar ierobežotu inventāra naudas vērtību.
12.septembris 2019, 16:07 | links
 
Seklie ūdeņi ir visizdevīgākais piemērs ūdenstilpnei kuru minēt esošajā kontekstā. Tas gan. Bet ūdeņi un līdz ar to arī zivis ir dažādas. Primāri un regulāri uzvar tomēr tie, kuri prot un saprot. Bet kā jau tehniskajos sportos visiem nevar nodrošināt ideāli vienādus apstākļus. Te bez laivas jau nekādi. MXGP sēdināt visus uz viena moča?
Vispār es arī esmu baisi labs makšķernieks. Ja piedalītos, visus sarautu gabalos.. :-)
o.
12.septembris 2019, 16:01 | links
 
Jebkurā sportā ir ierobežojumi, bet ne šinī! Visiem ir jābūt vienadiem apstākļiem, tad būs godigi!
12.septembris 2019, 15:44 | links
 
otinjsh [12.09.19]: Jā, piekrītu, kad čempī ir arī tādi, kam cope ir hobijs, ir rocība, bet ar izpratni ir khkhm. Tas par kuriem runā, pieļauju, ir ar gadījuma raksturu.
Bet kāpēc mini uzreiz divcīņu un seklo ezeru. Drošivien, tāpēc ka to var nolasīt ar acīm skatoties un eho tam protams nav vajadzīgs. Zivis ir jāmāk noķert gan seklos ūdeņos, gan dziļos, gan tādas kas barojas no grunts, gan tādas kas medī pelaģijā.
Bet kā pierādīt sevu prasmi sacenšoties piemēram kādā no Daugavas ūdenskrātuvēm, Usmā, Rāznā utml. ūdeņos? Ir taču svarīgi zināt netikai ko un kā mest, bet arī kur mest. Iebrauc tur bez eho un apmakšķerētu tiktu tikai krasta zona ar cerību uz kādu krasta kants frīdaciņu vai asarīti.

o.
Minu seklos ezerus, jo tas ir labs piemērs! Par dziļumiem piekrītu, bez eho nekā... Bet tur jau sākas tehnoloģiju sacensības, ne prasmes! Esmu izložņajis visu rigas akvatoriju, norāvis ntos kg ar svinu un silikonu, bez nekadiem ehalotiem, ar bakstišanas metodi, turklat nelietojot nekadus eho! Par saviem lomiem nesūdzos! Tik un tā, sports paliek sports un tur vairāk cīnās sponsori! Tas viss ir ok, bet azarts zūd! Ari man ir piedāvājāši piedalities "nopačkotās" laivas, bet tas vairs man neliekas interesanti un vnm atsaku!
12.septembris 2019, 15:42 | links
 
Jā, piekrītu, kad čempī ir arī tādi, kam cope ir hobijs, ir rocība, bet ar izpratni ir khkhm. Tas par kuriem runā, pieļauju, ir ar gadījuma raksturu.
Bet kāpēc mini uzreiz divcīņu un seklo ezeru. Drošivien, tāpēc ka to var nolasīt ar acīm skatoties un eho tam protams nav vajadzīgs. Zivis ir jāmāk noķert gan seklos ūdeņos, gan dziļos, gan tādas kas barojas no grunts, gan tādas kas medī pelaģijā.
Bet kā pierādīt sevu prasmi sacenšoties piemēram kādā no Daugavas ūdenskrātuvēm, Usmā, Rāznā utml. ūdeņos? Ir taču svarīgi zināt netikai ko un kā mest, bet arī kur mest. Iebrauc tur bez eho un apmakšķerētu tiktu tikai krasta zona ar cerību uz kādu krasta kants frīdaciņu vai asarīti.

o.
12.septembris 2019, 15:11 | links
 
otinjsh [12.09.19]: Manuprāt, Eholotes sporta makšķerešanā un makšķerēšanā pielīdzināmas dopinga lietošanai sportā. Uzvar tehnoloģijas un tas kurš vislabāk prot tās pielietot.

BrunoL, 12.septembris 2019, 11:15

Manuprāt eholotes jau pēdējos gadus 20, nu 15 toč, ir liela daļa no copes. Pilntiesīga tās sastāvdaļa. Tikai kāts, aukla, āķis un tārps jau ir senā pagātnē. Uz copi takš ne ar zirgu vairs dodamies, un retais ar sabiedrisko autobusu, bet visi gan ar savu auto. Dažs labs ar 4x4 iebrauc tur, kur agrāk ar zirgu nevarēja.
Tāpēc apbrīnoju, ka eho tiek pielīdzīnāts dopingam jau. Pieļauju kritiķi pārsvarā copē vienā ūdenī jau gadus 50mit. Tad toč eho nav vajadzīgs. :)
o.
Nepiekrītu! Esmu gan pats piedalījies, gan arī bijis tiesnesis mačos! Nesaukšu ekipāžas, kuram ekipāžām tiesāju, bet pateikšu to, ka tiem, kam tiesāju, no copes saprašanas maz, visu viņu vietā darīja tehnoloģijas, viniem atlika iemest iezimetaja punkta un izvilkt no turienes zivi, kas viņiem slikti izdevās... Bet kopumā viņi vineja LR kausu, pēc redzētā, varu spriest... Domāju, tādēļ ari neviens no šiem spicajiem kungiem nepiedalās LR divcīņā, kura tiek rīkota seklajos ezeros, ka Babīte un Engure! Tur tas tehmologijas neko nepalīdz un kungi oarasti paliek beigās! Tas ir tiri mans viedoklis no pieredzes!
12.septembris 2019, 14:29 | links
 
vasara [12.09.19]: Es buutu prieciigs, ja izskaidrotu, kaapeec laivaa vajag 2-3 eholotes, citiem pat 4-5.
Vai tieshaam katra no taam pilda savu funkciju, kas nav citai?
Vai arii tas ir tikai eertiibas labad?
Tas ir tikai copmaņa ērtībai. Ja parasti eholotā ekrānā skaties dažādus rādījumus, tad tā jau mazais ekrāns tiek saskaldīt vēl mazākos kvadrātos. Ja cilvēks var atļauties un ir gatavs maksāt/pirkt par vairākiem eholotiem lai katrā skatītos savu funkciju, tad kāpēc gan ne! :)
12.septembris 2019, 14:02 | links
 
Es buutu prieciigs, ja izskaidrotu, kaapeec laivaa vajag 2-3 eholotes, citiem pat 4-5.
Vai tieshaam katra no taam pilda savu funkciju, kas nav citai?
Vai arii tas ir tikai eertiibas labad?
12.septembris 2019, 13:59 | links
 
Manuprāt, Eholotes sporta makšķerešanā un makšķerēšanā pielīdzināmas dopinga lietošanai sportā. Uzvar tehnoloģijas un tas kurš vislabāk prot tās pielietot.

BrunoL, 12.septembris 2019, 11:15


Manuprāt eholotes jau pēdējos gadus 20, nu 15 toč, ir liela daļa no copes. Pilntiesīga tās sastāvdaļa. Tikai kāts, aukla, āķis un tārps jau ir senā pagātnē. Uz copi takš ne ar zirgu vairs dodamies, un retais ar sabiedrisko autobusu, bet visi gan ar savu auto. Dažs labs ar 4x4 iebrauc tur, kur agrāk ar zirgu nevarēja.
Tāpēc apbrīnoju, ka eho tiek pielīdzīnāts dopingam jau. Pieļauju kritiķi pārsvarā copē vienā ūdenī jau gadus 50mit. Tad toč eho nav vajadzīgs. :)
o.
12.septembris 2019, 13:30 | links
 
BrunoL [12.09.19]: Manuprāt, Eholotes sporta makšķerešanā un makšķerēšanā pielīdzināmas dopinga lietošanai sportā. Uzvar tehnoloģijas un tas kurš vislabāk prot tās pielietot.
Tieši tāpat domāju un tādēļ vairs nepiedalos mācos!
12.septembris 2019, 11:34 | links
 
Manuprāt, Eholotes sporta makšķerešanā un makšķerēšanā pielīdzināmas dopinga lietošanai sportā. Uzvar tehnoloģijas un tas kurš vislabāk prot tās pielietot.
12.septembris 2019, 11:15 | links
 
Foruma tēma ir EHOLOTES!!!!
12.septembris 2019, 10:33 | links
 
Tēma ir par eholotēm :) Kungi, cienīsm sevi, adminu un foruma biedrus.

LMSF statūtos ir skaidri rakstīts - aizliegts publiski runāt par LMSF problēmam līdz ar ko - apspriesties šeit ir neproduktīvi, bezjēdzīgi, jo viss ir labi ideāli un super :)

Visiem jauku dienu un priecīgus prātus :)
12.septembris 2019, 08:33 | links
 
Man lūdzu aukstu alu, tas nekas ka ir agrs rīts :)
12.septembris 2019, 08:26 | links
 
Kam popkornu? :D
12.septembris 2019, 08:22 | links
 
Kā vienmēr.
11.septembris 2019, 21:30 | links
 
dr.laiva [19:06]: Erudzi! Nespried pēc sevis, visiem nav vadoņa, tāpat kā visiem nav jāsaskaņo komentāra teksts pirmsBravo, pazīstama skola, sveiciens audzinātājai.

erudzi, 11.septembris 2019, 20:20


Atkal garām ... ko nu? Argumenti beigušies, atliek ķēzīties.
11.septembris 2019, 21:15 | links
 
Jurik [11.09.19]: [19:42]: Jurik Dievs! Dod mums livescope un pasargā mūs no 5G!
āmen!
11.septembris 2019, 21:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager