Eholotes

kb4596 [28.07.19]: Ir iegādāts Garmin striker plus4 cv drīz būs gatavs eholotes kronsteins prieks airu laivas bet domāju cik cm no apakšas ir jābūt sensoram? Vai +- vienalga?!
Eholotes.lv pie Baloža labs kronšteins ir pa 25 eur. Sev ņēmu ļoti ērts, var copes laikā regulēt sensora iegrimes diļumu, ja sak pa zālēm ķerties.
Sensors galvenais lai ir uz laivas vienu malu, jostak no motora un kad brauc, lai pilnībā ir ūdenī. Ja airē tad pietiek 5-10cm iegrime līdz ar laivas apakšu vienā līmenī, lai nekur neķeras un laivu velkot krastā pret grunti nenolauz.
28.jūlijs 2019, 21:58 | links
 
Ir iegādāts Garmin striker plus4 cv drīz būs gatavs eholotes kronsteins prieks airu laivas bet domāju cik cm no apakšas ir jābūt sensoram? Vai +- vienalga?!
28.jūlijs 2019, 21:43 | links
 
Labrīt copmaņi. Man jautājums.
Vai kāds nezin, kur remontēt eholoti? Nevar neko Google atrast. Man gps nokāries, pazudis.
23.jūlijs 2019, 10:16 | links
 
krisis1989 [22.07.19]: Sveiki! Nesen ieguvu Lowerance fish hunter pro eholoti , bet kad ielaižu to ūdenī un savienoju ar telefonu , tajā brīdī kad būtu jasāk rādit gultnes reliefu ,aplikācija uzkaras. Telefons ir sony z5 compact. Varbūt kāds ir ar kaut ko līdzīgu saskāries?
Maini telefonu, man ar planšeti bija līdzīgi,tikai uzkarās tiklīdz ieslēdz gps
22.jūlijs 2019, 22:03 | links
 
Sveiki! Nesen ieguvu Lowerance fish hunter pro eholoti , bet kad ielaižu to ūdenī un savienoju ar telefonu , tajā brīdī kad būtu jasāk rādit gultnes reliefu ,aplikācija uzkaras. Telefons ir sony z5 compact. Varbūt kāds ir ar kaut ko līdzīgu saskāries?
22.jūlijs 2019, 09:33 | links
 
dinozaurs [22.07.19]: Kāds var padalīties ar pieredzi par deeper eholotem, pro + vai chrip ,paldies
Pro+ lietoju kā ziemas eholoti. Zandartu copē labs palīgs. Esmu apmierināts ļoti
22.jūlijs 2019, 09:10 | links
 
Kāds var padalīties ar pieredzi par deeper eholotem, pro + vai chrip ,paldies
22.jūlijs 2019, 09:03 | links
 
Ieteica ņemt 9 Eliti Ti2, dēļ lielāka ekrāna nevis 7''. Visumā labi darbojas, gļuku nav, savienots ar elektromotoru Motorguide, pilda visas funkcijas, sānskats smuki parāda grunti.
20.jūlijs 2019, 16:16 | links
 
lowrance elite-7 ti2 kādas atsauksmes
19.jūlijs 2019, 18:06 | links
 
Paņemts PiranhaMax. Paldies)))
19.jūlijs 2019, 13:51 | links
 
Mēģinu izvēlēties starp Humminbird Piranhamax 197c di un Garmin striker 4cv.
Gps karte kura ir Garminam pa lielam man nav vajadzīga.
Cenas ziņā sliecos uz Humminbird.
Kāds lieto šitās ierīces un ko ieteiks?
17.jūlijs 2019, 14:56 | links
 
Dragonu, lietoju jau 3 gadus, un ir ok. Gan saule, lietu redzi, nav jamiedz
17.jūlijs 2019, 13:40 | links
 
Jurkakulaks [17.07.19]: Tad nu tā, gribētos dzirdēt speciālistu viedokli.
Esmu izvēles priekšā eholotes iegādē. Budžets līdz 1000 eiro. Esmu noskatijis pāris variantus, varbūt varat pakomentēt kādi katram būtu plusi un mīnusi.
Svarīgi ir lai būtu gan sānu skati, gan iespēja darboties ar dziļumu kartēm.

1. Lowrance Elite-7 Ti2 ar HDI devēju
2. Garmin Striker PLUS 9sv GT-52
3.Humminbird Helix 7 CHIRP MEGA SI G3 GPS
4.Raymarine Element 9HV ar HV-100 devēju

Būšu pateicīgs par informāciju no reāliem lietotājiem.
Viennozīmīgi garmin! Šajā cenu kategorijā neko labāku neatradīsi. Tikai Garmins iekš LV būs dārgāks.
17.jūlijs 2019, 13:23 | links
 
Labdien. Varbūt kād zinošāks var izskaidrot.
Man ir lowrence hook 4 ehalote. Šini sezonā sāka parādīties problēmas ar to ka ieslēdzot ehaloti man ir sākotnējie iestatijumi un līdz ar to man ir pazudušas točkas. sākumā nepievērsu uzmanību domājam ka kaut kas nočakarējās, bet pēc ilgāka laika slēdzot atkal ehaloti atkal man ir sākotnējie iestatījumi kuri man atkal jāpārregulē. tas nozīmē ka točkas arī nav jēgas likt jo viņas man pazūd.
Iespējams es kaut ko esmu palaidis garām. Varbūt man kāds zinošāks var izstāstīt ko es daru nepareizi.
17.jūlijs 2019, 11:32 | links
 
Tad nu tā, gribētos dzirdēt speciālistu viedokli.
Esmu izvēles priekšā eholotes iegādē. Budžets līdz 1000 eiro. Esmu noskatijis pāris variantus, varbūt varat pakomentēt kādi katram būtu plusi un mīnusi.
Svarīgi ir lai būtu gan sānu skati, gan iespēja darboties ar dziļumu kartēm.

1. Lowrance Elite-7 Ti2 ar HDI devēju
2. Garmin Striker PLUS 9sv GT-52
3.Humminbird Helix 7 CHIRP MEGA SI G3 GPS
4.Raymarine Element 9HV ar HV-100 devēju

Būšu pateicīgs par informāciju no reāliem lietotājiem.
17.jūlijs 2019, 11:10 | links
 
Pēc pāris dienām pērku Garmin striker plus 4cv uz copēm dodos ļoti bieži tapēc rodas bažas vai eholotes vadus pie eholotes katru reizi ir ieteicams tik bieži pievienot/atvienot kontaktligzdas neizļurkās?

kb4596, 8.jūlijs 2019, 20:18


Vadiem viss ir OK, ja prātīgi sprauž - nekas nenotiks. Tur jāpieskata, lai nesajauc ligzdas :)
9.jūlijs 2019, 09:52 | links
 
Nevajag raustīt vadus ārā - devējam ir savienojums vadā, bet barošanas vadus atvieno no akumulatora.
8.jūlijs 2019, 20:28 | links
 
Pēc pāris dienām pērku Garmin striker plus 4cv uz copēm dodos ļoti bieži tapēc rodas bažas vai eholotes vadus pie eholotes katru reizi ir ieteicams tik bieži pievienot/atvienot kontaktligzdas neizļurkās?
8.jūlijs 2019, 20:18 | links
 
Kārtējo reizi pārliecinos, ka raymarin ir SŪ! Norgē uz bāzes laivām salikti, A jēgas nekādas. Pamēģināju paregulēties iestatījumos-sū arī Āfrikā ir sū!
8.jūlijs 2019, 16:15 | links
 
Sveiki vīri. Navionics mājas lapā skatos ir karte ar pārklājumu Baltic sea(NAV+44XG). Tur iekšā visas aktuālākās ūdenstilpnes ar dziļumiem(Ķīšezers, abi Baltezeri, Burtnieks, Alūksne , Koknese utt). Vai kāds lieto šo karti? Vai tas atbilst manis rakstītajam. Paldies. Kartes cena 243 eur

svens76, 8.jūlijs 2019, 11:28


250 eur par karti vien neesmu gatavs atdot :) Es daru tā - Navionics webapp lapā atveru interesējošo karti, kopēju to attēla failā, piesaistu koordinātēm un lietoju ar oruxmaps programmu telefonā.

LV kartes Navionikā neko pecīzas nav, tas tiesa. Peipuss un Skandināvija ir gana ok, kāpēc tā - nezinu. Tie akmeņi, kas ar + atzīmēti, ir atrodami... bet ne jau pie visiem zivis dzīvo...

ne asakas :)
8.jūlijs 2019, 14:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager