Eholotes

Arzemju lapas redzeju deeperi pa 170!vai 180 jau
7.februāris 2019, 16:34 | links
 
otinjsh [13:45]: Kaut vai tāpēc, ka viens ir kā virtuves kombains un otrs ir tikai gaļas mašīna.
Cena atšķiras ievērojami manuprāt 250/150.

o.170/220 tāda cenu starpiba

uldens2, 7.februāris 2019, 16:12


vot vajag makaronus karināt, lai savu taisnību pierādīt izvilka dārgāko pieejamo cenu netā praktikam un lētāko pieejamo dīperim :D
7.februāris 2019, 16:24 | links
 
otinjsh [07.02.19]: Kaut vai tāpēc, ka viens ir kā virtuves kombains un otrs ir tikai gaļas mašīna.
Cena atšķiras ievērojami manuprāt 250/150.

o.
170/220 tāda cenu starpiba
7.februāris 2019, 16:12 | links
 
Es atceros, kā reidžā visi bija, kad sāka pāriet no melnbaltām Nokijām, kas turēja 3+ dienas baču uz smartfoniem, kas pat dienu nevarēja izturēt.
Bet tāpat visi tagad lieto smartfonus :)

kraft, 7.februāris 2019, 14:45


Nav taisnība :) pat mums ir lētā Nokia veikalā, kā tālrunis, kurš nekad nav jālādē :) Diezgan jauna, ar 2 sim kartēm :) par 40... EUR
7.februāris 2019, 14:54 | links
 
Es atceros, kā reidžā visi bija, kad sāka pāriet no melnbaltām Nokijām, kas turēja 3+ dienas baču uz smartfoniem, kas pat dienu nevarēja izturēt.
Bet tāpat visi tagad lieto smartfonus :)
7.februāris 2019, 14:45 | links
 
Man plauktā Deeper pro + krāj putekļus. Reizi pamēģināju un sapratu,ka TV varu skatīties siltā istabā un bezbrilles.Varat piedāvāt savu ciparu PM!
+Spēka banka!
7.februāris 2019, 14:26 | links
 
Dīperis ir perfekts aparāts fīderistiem, arī tiem, kuri lieto nomas laivas, arī tiem kuriem patīk krāsains ekrāns, arī tiem, kuri grib kaut kādu karti saviem copes rajoniem ieskicēt telefonā.

Praktiks ir tiem, kuriem vajadzīga eholote copei ziemā, kuri copē jebkādos laika apstākļos, kuriem eholote ir āliņģī ir visu laiku un ir svarīga aktuālā informācija zem āliņģa, bet telefons ir zvanīšanai, OK, arī kartes dziļumu, tiem, kuri tāda sev ir sagatvojuši. Praktik ekrānā, pat dalītajā ar zoom, ir vismaz pēdējās 7 sekundes. Kam vajag vairāk?

Tiem, kuri mēdz piedēvēt mums kaut kādu lobismu vai intereses - nu nav mums tas vajadzīgs. Pie mums veikalā var iegādāties visas eholotes, visu pasaules vadošo brandu eholotes, elektromotorus, to aksesuārus utt. un mēs klientiem piedāvājam to, kas mums pašiem patīk vislabāk vai to, kas konkrētā situācijā klientam noderēs vislabāk -budžets, copes stils, paradumi. Tieši tāpat kā ar copes apģērbiem - ļoti plašs sortiments, visādām gaumēm un vajadzībām.

Ja man nebūtu laiva , tad - varbūt būtu diiperis, bet laivas mums ir un ziemā - ir praktik.

Paldies visiem oponētājiem, diskusija par tēmu - papilduis reklāma :D Ne asakas!
7.februāris 2019, 14:24 | links
 
Praktiķi ar gaļasmašīnu salīdzināt ir ļoti atbilstoši! :)

Kaut vai tāpēc, ka viens ir kā virtuves kombains un otrs ir tikai gaļas mašīna.
Cena atšķiras ievērojami manuprāt 250/150.

o.

otinjsh, 7.februāris 2019, 13:45
7.februāris 2019, 14:03 | links
 
Kaut vai tāpēc, ka viens ir kā virtuves kombains un otrs ir tikai gaļas mašīna.
Cena atšķiras ievērojami manuprāt 250/150.

o.
7.februāris 2019, 13:45 | links
 
uldens2 [07.02.19]: Un atkal viss turpinās. Varbūt nebūtu tādu domastarpību, ja jūs necenstos salīdzināt pavisam divus dažādus produktus!!!
Necienīgi kautkā.
Tad jau praktiku ar fišfainderi salīdzināt moš??? :)
o.

otinjsh, 7.februāris 2019, 13:21kāpēc nesalīdzināt,viņiem cena ir ļoti līdzīga
Ari opelim ar kamazu ir līdzīgas cenas! :)
7.februāris 2019, 13:44 | links
 
Un atkal viss turpinās. Varbūt nebūtu tādu domastarpību, ja jūs necenstos salīdzināt pavisam divus dažādus produktus!!!
Necienīgi kautkā.
Tad jau praktiku ar fišfainderi salīdzināt moš??? :)
o.

otinjsh, 7.februāris 2019, 13:21
kāpēc nesalīdzināt,viņiem cena ir ļoti līdzīga
7.februāris 2019, 13:26 | links
 
Kādas atšķirības ir starp deeper un lovrence bumbām?
7.februāris 2019, 13:24 | links
 
Un atkal viss turpinās. Varbūt nebūtu tādu domastarpību, ja jūs necenstos salīdzināt pavisam divus dažādus produktus!!!
Necienīgi kautkā.
Tad jau praktiku ar fišfainderi salīdzināt moš??? :)
o.
7.februāris 2019, 13:21 | links
 
Nesen iegādājos Deeper PRO+ un ir bijusi 4 copes reizēs. Pati bumba nekad nav izlādējusies, tiesa nav arī t° bijusi zem -8°. Aukstākā laikā varbūt ir savādāk,bet, tā kā es aktīvi staigāju un meklēju, Deeperis neatrodas ūdenī visu laiku un tās 5,5 h izstiepjās. Tomēr jāteic, ka biju ļoti vīlies par to cik ātri tā aplikācija izsūc telefonu!!! Arī labu un nenolietotu telefonu! Protams ir powerbankas utt, bet tomēr...
7.februāris 2019, 12:54 | links
 
Nēsāt līdz eholoti un lietot to tikai kā dziļuma mērītāju, bet pēcāk bāzt kabatā ir lielisks risinājums. Gan baterija ietaupās, gan zivju krājumi mazāk cieš, gan tirgotājiem garantijas jautājumi neparādās :)
Bet jautājums par tievām, resnām, blondām vai rudām - joprojām ir diskusijas vērts :D
Es - par rudām !!!!

eholotes.lv, 7.februāris 2019

Vai tad es rakstīju, ka izmantoju eholoti tikai dziļumu mērīšanai - es to visu dienu āliņģī neturu. Ja cope aiziet nav laika vairs pētīt ekrānu. Ar savu sarkasmu varat "spīdēt" mājās. Saprotu, ka Jums, kā Praktiķa izplatītājam, ir ļoti aktuāli garantijas jautājumi. Es gan par tiem nedomāju, kad mantu iegādājos. Var būt tieši tāpēc Deeper. :)

ValdisZ, 7.februāris 2019, 11:51


mums ar garantijas jautājumiem tāpat kā ar humora uztveri viss ir kārtībā :) Jauku dienu un - stirpu bateriju :) Īpaši jautri Jums tagad būs, kad ūdens ar virpuli ies āliņgī :)
7.februāris 2019, 12:48 | links
 
Cik stundas gara ir tava copes diena ziemā un kā tu šo nokomentēsi? Info no oficiālās lapas. Par to telefonu bija vairāk kā joks, atvaino.


Fully charged, the battery is good for 6 hours of usage on the Fishfinder 3.0 and 5.5 hours on the PRO and PRO+. Just be aware in very cold temperatures the battery may run down a bit faster. It takes roughly 2 hours to charge. In sleep mode, the Fishfinder 3.0 can remain for up to two months without charging. The PRO and PRO+ can remain for up to 6 months in sleep mode without charging.

Nu kas par muļķībām! Kas Jums to telefonu uz ledus pēta? :) Kāda starpība aifons Tev vai kāds androīds? Zivis Tev no tā labāk neķeras. Es arī, pirms iegādājos pirmo ziemas eholoti, pētīju gan Dīperi, gan Praktiķi. Rezultātā nopirku Dīperi. Maksāja 200 Ēriki. Praktiķim nepatika vads, kurš jāsien pie kājas :) un 21.gs. neatbilstoša animācija (nu nedzīvojam mēs jau sen tetru laikmetā). Nekad Dīperim pati bumba nav izlādējusies. Es nedomāju, ka visu copes dienu tā ir āliņģī jātur. :) Telefonam gan ir Poverbanka klāt jāpiepērk. Bet man tā nekad nav likusies lieka manta, jo papildus uzlādē ne tikai telefonu, bet arī lukturi uz pieres, ja braucu stintēs vai vēdzelēs no ledus. Tas ir mans subjektīvais viedoklis. Vienam patīk meita, citam kleita vēl kādam meitas mamma. Ne asakas visiem!

ValdisZ, 7.februāris 2019

BBBesis, 7.februāris 2019

Copes diena man ir tikpat gara cik pārējiem, 6-7 st. dienā. Nekad 5,5 stundas nepārtraukti eholoti darbinājis neesmu, nav bijusi nepieciešamība. :)
7.februāris 2019, 12:45 | links
 
Cik stundas gara ir tava copes diena ziemā un kā tu šo nokomentēsi? Info no oficiālās lapas. Par to telefonu bija vairāk kā joks, atvaino.


Fully charged, the battery is good for 6 hours of usage on the Fishfinder 3.0 and 5.5 hours on the PRO and PRO+. Just be aware in very cold temperatures the battery may run down a bit faster. It takes roughly 2 hours to charge. In sleep mode, the Fishfinder 3.0 can remain for up to two months without charging. The PRO and PRO+ can remain for up to 6 months in sleep mode without charging.

Nu kas par muļķībām! Kas Jums to telefonu uz ledus pēta? :) Kāda starpība aifons Tev vai kāds androīds? Zivis Tev no tā labāk neķeras. Es arī, pirms iegādājos pirmo ziemas eholoti, pētīju gan Dīperi, gan Praktiķi. Rezultātā nopirku Dīperi. Maksāja 200 Ēriki. Praktiķim nepatika vads, kurš jāsien pie kājas :) un 21.gs. neatbilstoša animācija (nu nedzīvojam mēs jau sen tetru laikmetā). Nekad Dīperim pati bumba nav izlādējusies. Es nedomāju, ka visu copes dienu tā ir āliņģī jātur. :) Telefonam gan ir Poverbanka klāt jāpiepērk. Bet man tā nekad nav likusies lieka manta, jo papildus uzlādē ne tikai telefonu, bet arī lukturi uz pieres, ja braucu stintēs vai vēdzelēs no ledus. Tas ir mans subjektīvais viedoklis. Vienam patīk meita, citam kleita vēl kādam meitas mamma. Ne asakas visiem!

ValdisZ, 7.februāris 2019, 10:56
7.februāris 2019, 12:26 | links
 
Nēsāt līdz eholoti un lietot to tikai kā dziļuma mērītāju, bet pēcāk bāzt kabatā ir lielisks risinājums. Gan baterija ietaupās, gan zivju krājumi mazāk cieš, gan tirgotājiem garantijas jautājumi neparādās :)
Bet jautājums par tievām, resnām, blondām vai rudām - joprojām ir diskusijas vērts :D
Es - par rudām !!!!

eholotes.lv, 7.februāris 2019

Vai tad es rakstīju, ka izmantoju eholoti tikai dziļumu mērīšanai - es to visu dienu āliņģī neturu. Ja cope aiziet nav laika vairs pētīt ekrānu. Ar savu sarkasmu varat "spīdēt" mājās. Saprotu, ka Jums, kā Praktiķa izplatītājam, ir ļoti aktuāli garantijas jautājumi. Es gan par tiem nedomāju, kad mantu iegādājos. Var būt tieši tāpēc Deeper. :)
7.februāris 2019, 11:51 | links
 
Nēsāt līdz eholoti un lietot to tikai kā dziļuma mērītāju, bet pēcāk bāzt kabatā ir lielisks risinājums. Gan baterija ietaupās, gan zivju krājumi mazāk cieš, gan tirgotājiem garantijas jautājumi neparādās :)

Bet jautājums par tievām, resnām, blondām vai rudām - joprojām ir diskusijas vērts :D

Es - par rudām !!!!
7.februāris 2019, 11:16 | links
 
MY CONTACT FOR WORK:

-ICQ: ..................... 746502186

-EMAIL: ........ chergwen86 at gmail dot com

---------------------

** Services i offer:

Sell clone card - Secured shipping tunnel
* Sell cc Fullz & random Infos - 99% valid cards
* Sell Dumps with pin track 1 & 2 101 201
* Sell Western Union Money Transfer Services
* Sell Bank Transfer - Bank Login
* Sell PayPal verified account - PayPal transfer
* Sell Itune Gift Card - Amazon - Ebay Etc
* Sell Booking flight ticket services - worldwide
* Sell Electronics carding services
* Sell Travel visa and other related docs

------------------

** About me:

- Im unlimited
- I'm good hacker
- Best tools
- Good seller 24/7.
- Experience of 10 years plus.
- I need a good buyer and a long-term business partner.
I'm sure you will be happy to do business with me! !

------------------
7.februāris 2019, 11:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager