Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
Roli, kā ar dzīvajiem, likāt ašuku?
14.februāris 2012, 19:09 | links
 
kolēgim uz karodziņa paķēra (domājams līdaka un ne maza) , nedaudz šo uz āķa paturēja un palaida vaļā :)
14.februāris 2012, 19:02 | links
 
Tur pat kur Jūs, mēs bijām :)
14.februāris 2012, 15:55 | links
 
Roli, pa slepenajām vietām copējāt vai sabiedriskajā sektorā??? :)
14.februāris 2012, 15:45 | links
 
Šodien ņēma gan bļitku gan odu kāpurus, tikai tas izmērs bija līdz 200 gr :)
14.februāris 2012, 14:53 | links
 
http://www.youtube.com/watch?v=z3ged-rdnSA&feature=g-upl&context=G28cc222AUAAAAAAAAAA

Tas pa pāris sundās garām braucot, jo plāni bija mazliet citi. Zivis ir un šodien ņēma aktīvi. Pieļauju, ka var dabūt arī izmēros smukākus, ja uztrāpa vietu. Cope ar mormeni un motili. Labi nostrādāja sarkans "banāniņš".
10.februāris 2012, 20:37 | links
 
Šodien virs Bārtas tilta cope pašvaka.Pārsvarā mazi asarīši,dažas raudiņas un ķīši.Izņēmums-viens 300g asaris un zemmēra sapalēns.Brīnumainā kārtā nemanīju leišu barus.Parasti viņi tur ganās,bet laikam jau visi sēž Liepājā uz ledus.
9.februāris 2012, 16:38 | links
 
Nav jau tik traki ka pilna upe ar tīkliem.Es pa upi ar laivu spiningoju, neteikšu ka reti. un gadās pa kādam tīklam ieraudzīt ja redzu parasti iznēmu ārā, lai vairs neliek. Cūkas netrūkst kas liek, bet pēdējā laikā liek tikai tad ja kāda kompānija tusē krastā. Un turpat saliek tīklus.
6.februāris 2012, 22:18 | links
 
Es katru gadu upes augšā ganos(atkaribā no ziemas barguma un ledus drošības),bet šoziem nav sanācis.Tādēļ arī interesējos,vai kāds nepadalītos ar info.
6.februāris 2012, 19:17 | links
 
Piedodu! :) Bet dīvaini ... Katram sava pieredze.
6.februāris 2012, 19:08 | links
 
krakskis-katru gadu ziemā upes augšā šīs uznāk ievērojamā daudzumā, tik uz baru jātrāpa....
6.februāris 2012, 18:53 | links
 
pauls- piedodi es nezinu ko Tu vēlies uzsvērt un cik liela tā dumjība ir katram. Starp citu atkal nošāvi greizi, mana lauku māja ir mazāk nekā 10 km no leišu robežas :)) Es ceru ka spēsi piedot par to ka neesmu pēdējos 15 gadus redzējis nevienu tīklu Bārtas upē :))
Ne asakas ! :)
6.februāris 2012, 18:51 | links
 
Varbūt kāds pēdējo dienu laikā ir provējis upē noķert zivi?Man ienāca info.,ka dažs labs tiekot pie vimbām.Dodu priekšroku pacīnīties ar nopietnāku zivi,nevis bez īpašām emocijām spaiņiem vilkt stintes.Lai gan,uz kārā zoba stintes ir pa pirmo.
6.februāris 2012, 18:28 | links
 
RolisLiepaja - nav jābūt dumjam lai nesaprastu ka ar to es gribēju teikt - jo tālāk no pilsētas un makšķernieku bariem, jo vairāk tīklus un mazāk inspektorus var redzēt! Gribu uzsvērt - sēžot "lauku mājā ne pārāk tālu no upes" loģiski ka neko neredzēsi. Pacopē Bārtā sākot no Lietuvas līdz Nīcai, pārliecināsies.
6.februāris 2012, 16:02 | links
 
Lasot pēdējos komentus, rodas iespaids,ka tā arī ir,katrs redz to ko grib redzēt....viens no piektā kilometra pilnu upi ar tīkliem,cits jau aizsauli ieraudzījis....veči,a varbūt pāriet uz citu marku,tas nav uz labu :)DDD
6.februāris 2012, 07:08 | links
 
Kravcevics11
Nesapratu? Kāds sakars man ar tīkliem, Valdi un aizsauli???
5.februāris 2012, 23:35 | links
 
pauls- acīmredzot nezini ka upe Liepājā nemaz neatrodās,- nevajag jau laikam būt gēnijam, lai palasītu iepriekš šajā tēmā cik bieži apmeklēju upi . Un vēl ja gribējās uzsvērt ka no Liepājas slikta redzamība, tad varu pateikt ka ne pārāk tālu no upes man ir lauku māja....
5.februāris 2012, 23:28 | links
 
RolisLiepaja - vajag pabraukt no Liepājas tālāk par 5 km, tad ieraudzīsi tīklus upē, inspektorus gan varbūt reizi 30 gados satiksi (kā es, jo makšķerēju tur kur nav kolhozs). Nenosodu viņus, saprotu kāpēc tā, bet labāk tāpēc man nepaliek.
5.februāris 2012, 22:27 | links
 
Ribaks-Tīklus gan nekad neesmu manījis, bet ka liek zinu. Nu lai vispār saprastu, tad tos straumē ielikt praktiski nevar , tieši tad es tur esmu visbiežāk...
Zinot cik Liepājā un vispār kurzemē ir inpektori vispār ir jābrīnās ka kāds kaut ko pārbauda...Nav tāda gada bijis ka nepieietu man klāt, citreiz tikai viņus redzu ka novēro, jo pazīstu gan pēc sejas gan vienu otru personīgi....Ta pat ir bijusi pārbaudēs iesaistīta gan policija gan robezsargi utt....
Par laivu iznomātāju- man nav komentāru vairāk nekā jau rakstīju...
Par presingu un salīdzināt ar Rīgu- nu pieeji kaut vai tagad pie kanāla un paskaiti cik simti tagad maksķernieku tur ir, tā par Bārtā vēdzeļu un vimbu laikā ....

Un vari nešaubīties, VVD priekšnieks Tavus tekstus arī lasa :))
4.februāris 2012, 18:09 | links
 
Laikam gan nebūšu Valdis, nediskutēju šeit lai liekuļotu vai slēptos, esmu ienācējs šajā pusē un izteicu savu viedokli par lietām ar kurām esmu šeit sastapies. Ja salīdzina situāciju ar Pierīgu, nu laikam jau pat to nevar salīdzināt, tur ir pavisam cits cilvēku presings uz ūdenstilpni, vizuāli, protams, lielākajā daļā ūdenstilpņu ir dikti bēdīgi, bet te bija vairāk diskus par to, cik daudz inspektori ir manīti šajā pusē un cik paši esam ieinteresēti iesaistīties procesos.
4.februāris 2012, 16:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager