Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Šodien un vakar Tārgale, stāsts līdzīgs, skaists sezonas noslēgums. Vidēji, trīs, četi asari=kilis! Vakar trāpījās īsts Ventas skaistulis apaļi 40 cm. svarā aptuveni kg. Šodien lielākie ap 500 gr. Kolēģiem līdzīgi. Ledus, ja laiks nemainīsies, staigājams būs vēl pāris dienas, šodien dila baigi strauji!
11.marts 2012, 19:37 | links
 
Strīpaiņi!
11.marts 2012, 18:43 | links
 
Skaista noslēguncope-24 asari.
11.marts 2012, 18:42 | links
 
Biju Tārgalē.
11.marts 2012, 18:35 | links
 
Venta, sestdiena, 10. marts.Asari bij jāmelkē un jāsakacina. Mormiškas zelta, sudraba, melna un dažādu toņu sarkanas. No zaļas vairrākkārtīgi atspruka lieli asari.
5,4kg, lielākie asari pie 500gr.
11.marts 2012, 18:34 | links
 
Oficiāli paziņoju, ka makšķerēt nemāku, un kamēr neko normaalu nedabūšu šeit ēteru vairs nepiesārņošu.
Vaarve- entie desmiti caurumi, neviena copiite.
Onka blatoja ka Lečos 1,5kg taiminju uz mormenes dabuujis.
Ledus nu taaa it kaa normaals, veel jau kaadas dienas buus, bet ja uzliis lietus tad diezvai naakmweekend veel buus oki.
11.marts 2012, 15:41 | links
 
tagad līst kā pa jāniem, nez vai rīt varēs droši staigāt pa ventu.
11.marts 2012, 01:31 | links
 
šodien venta man divi asari divi shodi čomam4vimba;4brekš1asarisļ1sīga pats redzēju citiem ne copes spriediet paši.tas pie skujas un zemāk.kas zina.
11.marts 2012, 00:30 | links
 
Tā, asari noēsti...
Ieradāmies pavēlu, he esam vieni :) Tā arī lepnā trijvientulībā pavadījām nieka 3,5 stundas. Uziešana eleganta, virs ledus ir ūdens, bet ne visur. Duram uz zināmām vietām, urbjamies, tirinamies un pēc laiciņa pirmais okunens, tad vēl, tad vēl, bet izskatās atkal pēc viena asara cauruma stāsta, t.i. - viens no āliņģa un viss. Kolēģis izstīvē kapitālu rupuci, kilogramam toč jābūt. Un tad man izšauj divi lohumi, liekas nu tik pasākums sāksies, bet kā sākās tā arī beidzās. Turpmāk urbšanās staigāšana, bet kā vannā... tuvojas hoķa laiks un jātinās malā. Nost nākot pāris vietas tādas visai šaubīgas, izskaloti nelieli pleķīši ar brīvu ūdeni.
Katrā ziņā vakariņas sanāca pat vairāk kā lepnas :)
Kas to zina kas pa nakti notiks, bet rīt no rīta jālaiž, bet nu jau prātīgi, izskatās, ka pēdējās dienas un sezonas noslēgšana uz Ventas ledus. Ūdens no apakšas un no augšas- šitais savienojums kausē makten ātri...
10.marts 2012, 21:34 | links
 
Ārprāts, cik visi zolīdi un saudzīgi!... Tikai iniciāļi un mājieni!... Varbūt pietrūkst drosmes???
10.marts 2012, 20:01 | links
 
Sandij

Cien. Matadori tīri labprāt apurbj vīrus, kuri tālāk no bara zivi atrod. Viens tāds uz burtu K. pāgājušā gadā ieurba pavidu mūsu bariņam. Pat savējie tuvāk par 10m nemēdzam viens otram urbt, bet šim sportistam vajadzēja atskriet kopā ar čomu no metriem 500-700 un ieurbt starp mums pa vidu. Pēc nedraudzīga brīdinājuma par nesmukumu un sankcijām tomēr bija gana solīdi un notinās.
10.marts 2012, 19:57 | links
 
Sveiks,Sagi!
Bail jau rakstīt,ka man Ventspilī riepas nepārdur ;)
Piektdien ledus vēl bija,stāvvietā tikai 3 auto,bet todien gan esot tirgus bijis,man liecinieks stāstīja.
10.marts 2012, 19:45 | links
 
Briket, kur solītā infa par Lečiem? Vai tiešām esmu palaidis garām???
:DDD
10.marts 2012, 19:29 | links
 
Braucu garām Lečiem, cik izdevās saskatīt, kādus desmit večus saskaitīju. Kā tur ar copi/ledu?
10.marts 2012, 15:19 | links
 
Man vakar Ventā švaki 4gb., sajūta ka apakšā ir bet ēst negrib. Kā arī nav saprotams kāpēc ķīsis nebīstas asara. Vairākkārt gadījās ka izvelc vairākus laba izmēra strīpainos, tad pāris ķīšus un atkal ķeras strīpainie.
P.s. Man arī nepatīk apurbēji, tāpēc cenšos vilkt savu zivi tālu no pārējiem, bet tākā 04.03. nekur Ventā nekas neņēma, bet pie Lečiem bija kārtīgs žors tad 05.03. metu kaunu pie malas un devos uz labo Leču lunku. Es mēģināju atrast savu zivīgo caurumu ievērojot pieklājības robežas, bet man tas diemžēl neizdevās un es atgriezos pie pārbaudītām vietām ārpus apurbēju redzesloka. Rezultātā nedaudz, bet laba izmēra strīpainos, izmānīt izdevās. Varu piebilst, ka netikai penšuki un cittautieši kaunu neprot, bet man par lielu pārsteigumu, tautā labi zināms zemledus matadors ar pieredzi starptautiskos mačos, arī intensīvi apurba jebkuru kurš kaut ko vilka. Skumji.....
10.marts 2012, 09:25 | links
 
Zogs
Bijām vakar Lečos, jā bija mašīnas daudz, nourbts no vienas vietas, bet zivju nekā....izmeklējām šo krastu, to krastu, viens pusbrekšelis un asaris ap 400gr un VISS....Liekas ka vnk negribēja ņemt, jo aktivitāte pēc caurumu skaita ir bijusi...Pretējā krastā divi aborigēni labi balto zivi vilka, raudas, brekšeļus, baroja utt, bet nu švāāāki.....
9.marts 2012, 21:37 | links
 
ari virs kuldigas cope super -36 ASARI un vairaki desmiti raudu ! ar brekšiem vaji ! par apurbejiem runajot --- varu ieteikt ka es daru ! tukša vieta paplati aktivi rokas -pavingro- izmet paris Asarus uz ledus -no kastes- un tad kad klat druškas piemiz alinģi un ei tur kur nem --- super darbojas pat nakoša gada atceras un klat nelien !
9.marts 2012, 21:28 | links
 
...kamēr Lečos "tirgus",tikmēr citur varēja mierīgi pacopēt!
Vēl kas neskaidrs?
9.marts 2012, 14:28 | links
 
nu tad vakarā raksti ka Lečos ķeras
9.marts 2012, 12:59 | links
 
...žēl gan!Uz Leču "tirgus"rēķina varēja forši un mierīgi pacopēt!:)
9.marts 2012, 10:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager