Burtnieks

Uz ūdens nav laika plurkšķēt-jo jāķemmē.
16.oktobris 2011, 23:05 | links
 
Veči,'budtje poprošče'dalaties pieredzē tur pat uz ūdens!
16.oktobris 2011, 22:51 | links
 
17niec es kaut ko atceros pirms gadiem 3 vai 4 viens rudenii dabuuja Burtnieka 18kg.Intresanti vai Burtniekaa vareetu buut Latvijas rekords.
16.oktobris 2011, 22:46 | links
 
17-niece,ja es nešaubos tad es arī tevi šodien satiku acs pret acs :)) viens uz otru bāigi noblēnzām,bet es ar tā nesapratu vai esi tu,nesāku dļaustīties lai cilvēku nenobiedēt un lai citi nedomā ka sajucis čalis laivā sēž :)))
16.oktobris 2011, 22:39 | links
 
Neliela atskaite..Bēidzot pēc īlga lāika arī es izrāvos uz Sirmo,novālēju divas dienas,pirmo dienu no tumsas līdz tumsai,bet otrā dienā neapreiķināju-un beidzās bendža,nācās airēties uz krastu,vilku uz maj pusi :))..Lāika apstākļi šorēiz nepievīla un izdevās abas dienas pavadīt baudot copi un dabas skaistumu..Ezers pierādīja ka zivis ir un ļoti skaistas,bet jāatrod piegājiens un saucamās-iet pa taku kur viņas vandās...Samērā lielas kā vienmēr man neizdevās piemānīt,vai pa nepareizo taku vālēju :))),dažiem tas sanāca un redzēju kukaiņus,bet ezers ir ļoti skaists un zivīgs..Divu dienu laikā 25 realizētas copes,un sešām izdevās izvairīties pirms lāivas...Dažas bīldes ieliku:))...Ne asakas...
16.oktobris 2011, 22:28 | links
 
Ruu:skaidrs, sorry,biju pret Tevi mazliet par skarbu, ne tā sapratu domu gajienu.
p.s. šodien normāls vējš, nekāds lielais pūtiens nebija, 6gb iecēlu laivā, 5gb norāvās(tā arī nesapratu, kāpēc tik daudz copju, kad uzsēžas, bet nepaliek galā). nekas interesants, bet lielākās zaļās 2.5+2.1 un 2 mēra zandarti.mazie peld tālāk. kolēģim veicās gandrīz tāpat un arī daudz tukšu copju.
par tiem lielajiem vobleriem: es tādus lieku tikai vēlā rudenī. lielākā Burtniekā oficiāli izvilktā 16kg līdaka ir noķerta uz neliela izmēra rapalas voblerīša,tā ka piekrītu, ka nevajag vienmēr tos milzeņus kabināt
16.oktobris 2011, 21:41 | links
 
šodien cope Burtniekā kā hokejā. Dinamo nedabūja goda vārtus, tad man vismaz bija - viens mēra zandarts. Kopumā švaki.
Pāris laivas, kas kopā brauca ārā ar mani, ar neko prātīgu nebija dabūjušas.
Zenit, tad jau tu biji šodienas veiksminieks
16.oktobris 2011, 20:01 | links
 
Zenits paldies ka uzrakstiji nelielu atskaiti,ne asakas arī turpmāk.
16.oktobris 2011, 19:07 | links
 
Šodien pabūts ezerā!
man 3 līdakas 2,2kg 1,7kg 1,4kg! visam tam klāt nāca 2 zanderi, kuri peld atpakaļ lai paugas!( vēl 4 nēmieni uz katiem)
čomam 2 zandarti 48 un 50cm gari, svaru nezinu! plus 2 mazas siļkites atlaistas, lai paugas!
Pūtiens labs ezerā, nezinu kāpēc, bet likās ka ezerā maz laivu! Veči ar cilāja ķeseles!
tas īsumā viss!
Ne asakas!
16.oktobris 2011, 19:05 | links
 
nure tad sanaaca paarskatiities.Cilveeku bija daudz,ezers visu dienu kaa spogulis.Shoreiz paliku bez motora,taa ka maucu uz airiem.Apaireeju apkaart Burtniekam,lai saprastu ka liidakas njem ap salu:)
16.oktobris 2011, 08:26 | links
 
Nebiju ezerā šodien-kādam jau arī ir jāpastrādā...DDD.Maksi gan šodien ķemmēja cītīgi.
15.oktobris 2011, 23:54 | links
 
tad tas nebiji tu vakarpusee baltajaa laivaa?
15.oktobris 2011, 23:42 | links
 
ruu-kaut kas neštimmē.Neciešu kolhozu-šodien atslodzes diena....
15.oktobris 2011, 23:32 | links
 
bez tam bija tas gods burtniekam blakus mirkli pavelceet:)))
15.oktobris 2011, 23:25 | links
 
17-niec redzi viirs shodien arii uz hasky jerk izvelceeja 11.5kg neejot ar monstriigiem vobleriem uz trofeju.Es runaaju par vispaariigi meera liidaku,kaa dazhi te brauc maajaas vispaar tukshaa no Burtnieka.Es teiktu ka shodien bija sameeraa dranjkjiiga diena,bet dazhi pamanijaas pieskaldiit normu un pa kaadai smukai dabuut.Zinot ka shodien nebuus veel copes iebraucu,viena krastaa,viena pie laivas atspruka un viens zandarteens amnesteets.
15.oktobris 2011, 23:24 | links
 
No 15 lidz 17:30,ar nelielam pipauzem!!
15.oktobris 2011, 20:37 | links
 
> karusa112
smuks gabaliņš baznīca - vecate. cik tad ilgi vilkāt?
15.oktobris 2011, 20:29 | links
 
visu dienu velcejam likas cope nekada tad laivas biedrs nokera 2 kg un likas cope sakas, blakus ari saka vilkt ara, bet te redzam partneri ar ko kopa atbraucam rausta savu 5 zs parsunu striki parava degviela izradas laikam gruzi ieksa dabujam vinus vilkt baznicas ezerpriedem lidz vecatei unlikas cope tikai sakas, bet vajadzeja kolegus dabut krasta
15.oktobris 2011, 20:27 | links
 
Tikko izbraucaam aaraa, kolegjim 3 meera liidakinji, man meera zanderiits + divi 43 cm amnesteeti :)
15.oktobris 2011, 18:37 | links
 
zdog,tavu zivi neviens neizvilks,takā rīt brauc makšķerēt.
15.oktobris 2011, 16:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager