Burtnieks

Gan jau rīt ar ķersies, nožēloju ka šodien neaizbraucu.
15.oktobris 2011, 16:34 | links
 
tad tiekamies rīt uz ezera, jācer, ka šodien visas neizvilks
15.oktobris 2011, 16:19 | links
 
17-niece gan jau būs veselība,un tiksamies ezerā.
15.oktobris 2011, 13:31 | links
 
skrejejs: tad lai veselība atri atgriežas un aidā uz ezeru! p.s.ja jau vīri šodien velk, cerams rīt arī cope būs. pēdējā laikā tieku tikai svētdienās.
15.oktobris 2011, 13:25 | links
 
Svaigas ziņas no Burtnieka ezera cope ir vīri velk,vis notiek arī bez manīm:)),kaut pašam ir gultas režīms.:((Izvilktas 5,7,8kg līdakas.Vēlāk ielikšu vēl atskaiti.
15.oktobris 2011, 13:13 | links
 
Ruu: palasot tavus tekstus, jāsaka,esi liels mutes brūķētajs... par nenopietna izmēra zivīm Burtniekā(līdz 2kg) varētu piekrist,ka, ja zin vietas, bez loma gandrīz nekad nepalikt. man arī šogad sliktākā cope ir 2 mēra zivteles, bet nevajag plātīties un uzmesties te par baigo ekspertu.Sorry, bet tieši tādu iespaidu atstaji. Ir VĪRI, kas konsekventi brauc uz trofeju pa savu maršrutu, viņus neinteresē tevis vilktais videjais izmērs, bet Trofeja, un ja viņi tajā reizē arī neko nedabū, nevajag maldīgi izdarīt secinajumus par savu varēšanu... par copi!
15.oktobris 2011, 11:35 | links
 
:)to sauc par iesaaceej veiksmi,ar to biezhi arii jaunie copmanji saslimst un tad visu muuzhu mokaas,ceriibaa nokjert ko lielaaku:)personiiga pieredze
14.oktobris 2011, 22:33 | links
 
kā bija rakstīts tajā grāmatā - kamēr māneklis ir ūdenī - tikmēr ir cerība, ka zivs paņems. Kā arī nav bezmērķīgu metienu - katrs metiens ir ar domu - ka būs cope....citādi jau nav vērts copēt.
14.oktobris 2011, 22:31 | links
 
cik reizes, nav bijis tā, kā iesācējs noķer lielāko zivi - kaut vai ālandos. Pats arī baltezerā - 2x biju mētājis + šogad 1.reizi velcēju pa turieni - dabūju 10-nieci. Lieki piebilst , ka tā man tajā ezerā bija pirmā zivs, pat zemmēru nebiju tur noķēris.
14.oktobris 2011, 22:26 | links
 
tad riit sraunaats,tiekamies pie Burtnieka;)
14.oktobris 2011, 22:22 | links
 
varbūt rīt visi satiekas un vienkārši samērās kuram lielāks un miers :)
14.oktobris 2011, 22:21 | links
 
varbūt rīt visi satiekas un vienkārši samērās kuram lielāks un miers :)
14.oktobris 2011, 22:21 | links
 
varbūt rīt visi satiekas un vienkārši samērās kuram lielāks un miers :)
14.oktobris 2011, 22:20 | links
 
jeeska bet no kurienes naak tava statistika?No atgrieztajaam aizpildiitajaam licenzeem?Tad es tev varu pateikt ka taa informaacija ir ljoti,ljoti nepilniiga:)ne es ne mani koleegji shaadu informaaciju nesniedzam un domaaju daudzi citi arii,tad no kurienes tava statistika?Un es ne tik daudz bet man koleegjis gan,Burtniekaa pavada pietiekoshi laika,lai zinaatu kas tiek izvests un kas netiek izvests krastaa
14.oktobris 2011, 22:16 | links
 
Nifigā
Pēdējos gados nekas nav mainijies.... 2 sešinieces un 2 septiņnieces neko nemaina.:-)
14.oktobris 2011, 22:11 | links
 
skrejej un ja esi draugos ieraksti sho adresi,tas taa vizuaalaam lieciibaam par pagaajusho maiju:)man jau saak likties ka juus mani uztverat par kaarteejo muldonju http://dra.lv/g7JarE
14.oktobris 2011, 22:11 | links
 
jeeska taa tieshaam bija,pagaajushaa gada maijs tieshaam bija kas jociigs,lielaas njeema un nebija taadas dienas kad kaads vismaz 7kg neizceela.Tad kad man lielaa aizgaaja,turpat netaalu koleegjis 6kg izceela un viena taada pati aizgaaja.Kaut kaa tas pavasaris taa sakrita ka shaas kjeeraas.Un taa jau nav kopeejaa statistika,taa ir tikai maija meenesim pagaajusho gad
14.oktobris 2011, 21:56 | links
 
Ruu
Statistika nav no tām pareizajām...Vecatē reklāmu taisa (laba bāzē):-)
Lielās visas ķer no oktobra līdz aizsalšanai ar izņēmumiem).
Gribi maija statistiku.....daudz līdaku ar vidējo svaru 1,2kg:-)
14.oktobris 2011, 21:49 | links
 
Slimnieki mēs esam,un paliksam,ārstējamies tikai uz ūdens,takā ne asakas....
14.oktobris 2011, 21:47 | links
 
Mani pārņēma mazvērtības kompleksi.
14.oktobris 2011, 21:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager