Burtnieks

skrejej tu mani biki nesaprati:)Vecates baazee pa meenesi tika izvests kopumaa ap 30 liidaku svaraa no 7-10kg:)mans pienesums tur nav,bet manu koleegju gan,bija viena 9kg un viena 10kg taadas 5-6kg neskaitaas:)
14.oktobris 2011, 21:43 | links
 
Ruu Vecates baazi tika krastaa izvestas ap 30 liidaku svaraa no 7-10kg.Tad jau bildi ar kādu ieliec lai redz kāds meistars esi.Tikai nesaki ka fočiks beigts,vai bačas vājas:))
14.oktobris 2011, 21:40 | links
 
Burtniekaa esmu tikai otro gadu,reaali pirmajaa reizee lielaa aizgaaja,saraava man visu nafig.Taa ir ka paljaujas ka bremze noreguleeta.Bet taa lielaakas par 6kg nav,tas gan tiesa.ir 3 gab pa 5kg un paareejo jau vairs neskaitu,bet gan jau buus arii lielaa:)kur shii paliks.Taa statistikai pagaajusho gad maijaa pa meenesi tas laikam ar Vecates baazi tika krastaa izvestas ap 30 liidaku svaraa no 7-10kg.
14.oktobris 2011, 21:32 | links
 
Ruu ja tev ir stāžs 20 gadi tad kur ir līelās zivis.Es braucu tikai otro sezonu un nečīkstu kā jauna meita:))Meistar klase.....Ruu.
14.oktobris 2011, 21:28 | links
 
taa ir skrejej ja aizbrauc uz Burtnieku tad jaacopee pa visiem 100% es taa arii daru,ar tumsinju iebraucu un ar tumsinju izbraucu.Man jau koleegji ar pameetaa,nekaaa nav un saak iideet ka pilniiga necope un jaalaizh citur.Un ja atrodi uz kaa njem,tad pie taa arii turies.Uz velci pat vieglaak vari divus kaatus tureet iekshaa un redzi uz kaa njem.Un ehalots tomeer ljoti vajadziigs,jaakontrolee pareizais aatrums un pareizais dziljums.Mees izmantojam riktiigi juutiigus kaatus,lai redz katru zaales piesitienu,katru speeles nisansi,taa var arii pus dienu velceet ar drazu uz voblera un taadam vismaz zandarts nemaz tuvu nenaaks.
14.oktobris 2011, 21:18 | links
 
Ruu Smagi teikts,un profesionāli uzrakstīts.
14.oktobris 2011, 21:10 | links
 
nu nevajag aizmirst arī veco draudzeni - haļavu :) bet pacietība, tiešām parasti attaisnojas.
14.oktobris 2011, 20:58 | links
 
kaut gan izteicos ka riitdien nekaa iipasha nebuus,muuseejie ar gaazh kuplaa skaitaa,vairaak tomeer uz meetaashanu
14.oktobris 2011, 20:58 | links
 
Lauric negribeeju ne tevi,ne kaadu citu aizskaart,bet ir pie kaa aizdomaaties gan,ja aizmauc uz Burtnieku un domaa ka 3h pameetaasi un viss notiksies,daudzi ar baigi aplauzhaas.Neesmu es nekaads Burtnieka eksperts un savu maaku esmu sliipeejis taadaas vietaas kur lielaakais vairums no jums vispaar neko nevareetu nokjert.Un pie taa arii palieku,par meistaru tu kljuusti nevis kjerot vietaas kur zivju daudz,bet kur to maz un taas ir maaciitas.manaa kontaa ir vairaak kaa 20 gadi prakses,tapeec jaa Burtniekaa man ir bijusi tikai 1 shvaka reize,divi zandarti.Kad Vecates baazee 3 vieteejo matadoru izbrauca pilniigi tukshaa.Es jau saprotu ka vinji iziet uz visu vai neko,tad ar biezhaak sanaak palikt ar neko:)vienkaarshi ir lietas kas ir jaaizprot un jaavaalee kameer zaljsh gar aciim
14.oktobris 2011, 20:56 | links
 
Rīt braucējiem ne asakas,un neaizmirstiet iemest atskaiti.Brīvdomātāji.
14.oktobris 2011, 20:30 | links
 
Piektdienas vakaros visi kā spārnos-pēc tam iestājas relatīvs klusums.
14.oktobris 2011, 20:20 | links
 
Ruu,tavs teksts:Bet nu ja neesi pilniigs ambaalis,bez ziviim no Burtnieka neaizbrauksi arii nekljova dienaa,ir dikti skaļi teikts!Pieņemu,ka tādā gadijumā pēc tavām domām liela daļa makšķernieku ir pilnīgi ambāļi!Drusku vajadzētu piedomāt pie teksta!Vispār to tekstu sapratu arī kā uzbraucienu sev.Kas Tu tāds esi,ka atļaujies tā izteikties?Dievs?
14.oktobris 2011, 20:13 | links
 
Šodien Sirmajā copīte kā vienmēr-feina.
14.oktobris 2011, 19:32 | links
 
vis sliktaakajaa reizee no visaam man bija viens meera zandarts un vienu atlaidu:)bet taa ir bijis arii pa padsmit meera liidakaam,protams viss likuma robezhaas,bet neviens jau neliedz kjert un laist valjaa:)es vienkaarshi ieklausos vechu teiktajaa,analizeeju ezeru un meegjinu saprast ko taa zivs veelas.Bet vis lielaakais abloms man bija pashaa pirmajaa reizee,aizbraucu maijaa kad tas pagaajusho gad trakums gaaja valjaa:)ar nepaarbaudiitiem riikiem un nesagatavojies,taa bij man laba maaciiba:)))
14.oktobris 2011, 17:22 | links
 
Ruu.Tu tā runā,ka tev vienmēr ir zivs,no Burtnieka,tam es neticu.:))
14.oktobris 2011, 17:16 | links
 
jaa sveetdien jau ticamaak ka kjersies.Bet nu ja neesi pilniigs ambaalis,bez ziviim no Burtnieka neaizbrauksi arii nekljova dienaa.Cilveeku buus ljoti daudz riit,tapeec buus gruuti ko pavelceet.
14.oktobris 2011, 17:08 | links
 
Ruu.Svēdien ķersies:))
14.oktobris 2011, 16:57 | links
 
Tapēc domāju vai jēga braukt no Rīgas uz burtnieku.
14.oktobris 2011, 16:51 | links
 
riit laiks uz Burtnieka kaa pasakaa:)tapeec visticamaak visi vaalees,zivis nekjersies,bet nosauljoties gan varees
14.oktobris 2011, 16:30 | links
 
Kāds rīt taisās braukt uz burtnieku ?
14.oktobris 2011, 15:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager