Burtnieks

Brīvdienās uz ezeru uz divam dienam, no Rīgas ja kāds grib var pievienoties
13.oktobris 2011, 16:29 | links
 
arii fakts:)ezers jau nav nekaads dziljais,tapeec pie taas reekonjas shaam jaapierod ir.Labaas dienaas pa dienu ap simtu laivu dragaa uz priekshu atpakalj.
13.oktobris 2011, 15:35 | links
 
To Ruu
Jums tur tik daudz motoru vago ezeru...ka zivis jau klusumu uztver kā kaut ko nedabisku....
13.oktobris 2011, 15:20 | links
 
vakar ehalots raadija 9 graadus uudenim,taaka laiks jau buutu shaam paarvaakties uz dziljaakaam vietaam.
13.oktobris 2011, 12:38 | links
 
Ruu,

Jā, biju pagājušajā vīkendā. Iet pa zālēm kā trakas. Iebraucu Bada sēres līcīšos. Tur pa zālēm redzēju daudz mazo zivteļu, tādējādi arī nav jābrīnās ko gan tā līdaka tur dara. Ūdens arī pietiekoši silts, salnas tā pa īstam ar nav bijušas - ko gan tai līdakai citu vajag? Tup tur, kur neviens to nevar apbižot un tik barojas.

Tai pat laikā ja šūpiņu, vēlams kaut kādu lēni grimstošu vai gumiju aprīko ar pretzāļu āķiem, var meklēt piedzīvojumus arī zālēs. Vienīgā nelaime, ka no zālēm ir pagrūti ārā dabūt tad, kad paņem.
13.oktobris 2011, 12:24 | links
 
RedBull, droši laid pa zālēm. Tur tagad ir tāds tusiņš, ka maz neliekas. Vienīgā problēma, ka zāles līdz galam nav nopuvušas. Tomēr zivis zālēs ir, daudz un lielas. Lai veicas!
13.oktobris 2011, 12:15 | links
 
vakar redzeeju andzus69 kaadu laicinju atpakalj aprakstiito dabas fenomenu Aluuksnes ezeraa.Metot aukla vienkaarshi palika karaajoties gaisaa,tik jociigs skats,patiesiibaa arii biedeejoshs.Zinot ka gaiss ir ljoti,ljoti elektrizeejies un tanii vietaa ir ljoti liela iespeejamiiba izveidoties zibenim.Redzeeju peekshno braazmu uz ezera,ezers relatiivi mieriigs un peekshnji taada braazma,ka domaaju ar gumijas puusli tas vareetu beigties arii beediigi,muusu motoreni ar visiem enkuriem nesa itkaa to nemaz nebuutu.Arii laikapstaaklju kontrasti,vienaa momentaa sasuljoties var,otraa naak baigais lietus ar krusu.Katraa zinjaa nebija daudz laivu kas taados laikapstaakljos ezeraa liistu iekshaa.Liidakas cik vakar paveeroju,joprojaam tup zaalees un iipasji nemaz nesteidzaas atgriesties dziljumaa,aciimredzot turpat veel gana jauki.Runaajot par velceeshanu,zivis tika kjertas arii izlaizhot vobleri 15m aiz laivas,tas ir diezgan paarspiileets ka jaalaizh gandriiz 100m laukaa:)Vakar pat liidakas njeemaas pa zaaleem un ar motoru paarbraucaam paari taam zaaleem,siikie juka uz visaam puseem,bet liidaka nepaarspiileejot kjerstija siikos pie pasha motora.Taa ka spriediet pashi.
13.oktobris 2011, 10:42 | links
 
Vakar Vecates baazee kaa mums teica baazes uzraugs esot bijis labaakais loms,neteiktu ka diena bija pavisam dranjkjiiga,bet arii par izcilu nenosaukt.Maajaas atvedu 4 zivis,liidakas 1.2kg un 1kg un zandartus 1.2kg un 45cm.Viens zandarts lielajos viljnjos pie laivas izpleesa no mutes aakjus.Kaa arii vienu 51cm liidakjeli atlaidu
13.oktobris 2011, 10:27 | links
 
Pēc 3 mēnešu pauzes vakar apciemoju Burtnieku. Rīta pusē tā pašvaki,bet ap 10iem aizgāja tā lieta. Ap 2iem labs pūtiens uznāca.Rezultāts 66 65 59cm līdakas un 50cm zanders+5 heki un 1 zemmēra līdaciņa atlaisti paaugties.Sekls gan,eholote rādīja 2,2-2,5m.
13.oktobris 2011, 08:32 | links
 
Uzliec to pašu amerikāni 30Lb un HJ strādā ļoti normāli. Tas ir 0,28mm ja tev ir 15Lb tad tā ir 0,2mm
12.oktobris 2011, 20:30 | links
 
Es milimetros nezinu savai auklai diamatru.Amerikānis to virsū neraksta.Man ir 15Lb,tātad 6,8kg pītā.Man sanāk tā,ka izlaižot 30m aiz laivas vobleris iet uz 2,5m.Nu uz robežas.Ātri drazas uz āķiem sakasa.2 metros nemaz nemēģinu.Runa iet par lielajiem HJ.Tad sanāk,ka man nenormālu striķi jāpērk speciāli tik zemam līmenim.
12.oktobris 2011, 18:42 | links
 
man jau ar patik labāk ka vobleris peld tālāk no laivas! nemacēšu pateigt cik metrus izlaižu bet atmetka ir uzlikta! ja brauc regulāri tad jau zin tos dziļumus! biju svetdien kad laiks ka vasarā! pakāsu 1 fobleri dēļ tā ka laikam vietējiem speciem priekšroka jadod! ko var gribet ka ap 100 laivu ezerā! bet nevaru pierast ka atlaiz vobleri 25 metri aiz laivas! esmu dabujis lidakas uz tadu gajienu! katrā zinā ko varu teigt! stradāju ar husky jerk visu laiku neko nemainu manā kaste 5 veidu vobleri! iegrime 2,5 metri uz kastes rakstīts, ja vobleri regulāri kož tad atalumam nau nozīmes! ja zivij patik 3 veidu hasky jerk tad viņa nems viņu atkal un atkal! Es strādāju pec principa viens iet tuvu gruntij otrs augstāk par grunti! ja dzilums 2 metri tad otrs iet 1,5 metri( ar laik to var saprast)! katrā ziņā velcēt ir jamācās un jāmacās kau Burtniekā tik vienu trofeju esmu dabūjis 4 gadu laikā!
11.oktobris 2011, 22:43 | links
 
Burtnieka speci, palīdzat. Neesmu es nekāds velcētājs, gribēju uzzināt vai tagad Burtniekā ir jēga uz mētāšanu un vai līdakas vēl ir pie zālēm vai jau uz dziļumu pārvākušās?
11.oktobris 2011, 21:49 | links
 
Velcējot vienam kātam man vizulis atrodas apmēram 40m aiz laivas, bet otram tāda paša modeļa vizulis ir aptuveni 80m aiz laivas. Un brīvi braucu 2,5 m. Viss ir atkarīgs no tā, kāda resnuma auklu izmanto. Vienam kātam man ir 0,22 otram – 0,28. Tievākas neizmantoju, jo uzreiz ir problēmas ar dziļumiem un ir gadījies apraut vizuļus. Un nav jau tikai Rapala vizuļi, es tos lietoju ļoti reti. Man ir pārtaisīti Manss vobleri, kas bija domāti 15 pēdu dziļumam. Tehnoloģija vienkārša, bet riskanta, jo var sabojāt vizuli – nogriezu mazāku mēlīti. Vēl es lietoju lielos Yo-Zuri ar resno auklu un izlaižu apmēram 35 – 40m.
11.oktobris 2011, 20:54 | links
 
advokaats_liidacis,man tas stāsts ir praktiski identisks.Arī velcēt sāku tikai pagājušajā gadā.Par velcēšanu runājot,es līdz šim domāju,ka tuvāk par 30m velcēt ir pilnīgi muļķīgi un bezjēdzīgi.Esmu lasijis pro velcētāju rakstus,ka normāli ir ap 100m.Ko saka šeit esošie velcētāji,ja runa iet par Burtnieku?Man tie paši lielie husky iet pa grunti 30-35m attālumā 2-2,5metros.Aukla 15Lb pītā.
11.oktobris 2011, 19:17 | links
 
Advokāt, paanalizē, cik tev pēdējā laikā ir bijušas labu līdaku copes uz mētāšanu un cik uz velci. No tavām atskaitēm man liekas velce ne tuvu nestāv. Ja zini kur meklēt. Bet tas tik tā no malas liekas.
11.oktobris 2011, 09:54 | links
 
Galvenais ir to zonderi atrast un tas ir tas grūtākais.
11.oktobris 2011, 08:45 | links
 
Advokāt.
Rūgti maldies. Es tikai un vienīgi mētāju un pagaidām,,tpu,tpu,tpu velku zandartus uz nebēdu.Ne mazus.
11.oktobris 2011, 08:22 | links
 
burtnieks, 17-niece

Vīri, viss jau forši, bet es personīgi velcēšanas disciplīnā esmu galīgs zaļknābis. Tā nopietnāk ar to cenšos nodarboties tikai kopš pagājušā gada pašas nogales un šā gada sākuma.

Turklāt esmu pateicīgs visiem, kas padalās ar mani profesionālos knifos. Līdz tam biju zvērināts "mētātājs". To darīju pat vēlā rudenī, nedodot priekšroku velcei.

Bet, par cik pēdējos trīs gadus maļos pa Burtnieku, saprotu velces nozīmību lielāku zvēru piečakarēšanā.
10.oktobris 2011, 17:25 | links
 
copmann,

OK, pamēģināšu. Jāteic, ka es jau te pēdējā laijā variēju ar to. Ir jau grūti tā vienkārši nomērīt, laižot ārā auklu. Par cik strādāju ar bezinerceni, bet vobleru pie viļņaina ūdens neredzēsi, tālu, lielu lomu spēlē kaut kāds acumērs un čujs. Eksperimentēšu katrā ziņā.

Moš pat beidzot būs jānopērk tā velces spole ar auklas skaitītāju.
10.oktobris 2011, 17:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager