Burtnieks

Bruno-kāda asaka jau trāpijās .Ezerā vēl vienu dullo manīju.Pūtiens nežēlīgs.
10.oktobris 2011, 16:57 | links
 
Burtnieks.
Tere!
Ko ta pac saķēra?
10.oktobris 2011, 16:52 | links
 
Šodien Burtniekā vējelis bišku zēģelēja,bet copītei tas galīgi netraucēja.
10.oktobris 2011, 16:46 | links
 
jā ,sorry, laikam jau mēs ne tajā tēmā iebraucām:)
10.oktobris 2011, 16:12 | links
 
andzus69 : pilnīgi piekrītu, tādā veidā var ļoti labi variēt ar voblera dziļumu, tas ir daudzkārt pierādījies,man vienmēr līdzi ir vairāki kāti ar dažāda biezuma pītajām un arī viens kāts ar 0.5 mono, tādā veidā ir iespējas likt lielāku vobleru klāstu un vairāk eksperimentēt, domāju ka cienījamie Lauric un Līdaku advokāts to ir izkoduši paši.
10.oktobris 2011, 16:11 | links
 
Tiek apspriestas reālas,un pamācošas lietas par velcēšanu.
10.oktobris 2011, 16:06 | links
 
Tiek bīdītas ļoti interesantas versijas...
10.oktobris 2011, 16:04 | links
 
Uz velci, lai dabūtu vobleri seklāk, jāliek rupāka aukla ;) Lai gan neesmu nekāds velces lietpratējs, esmu to ievērojis. Ja piem voblerim nominālais dziļums ir 9 m, ar 0.12-0.14mm pīto tas iet visos 10-11 metros, nevar normāli pavelcēt, bet ja uzlieku 0.20-0.22 mm pīto- cita ģēla, varu spēlēties, palaižot auklu, pievelkot un varu to pašu vobleri dancināt no 8-11 metriem.
10.oktobris 2011, 16:01 | links
 
Advokaat, samazini izlaidi auklai, velcēt var arī ar 10 metriem auklas un nekādas vainas...

Lai veicas
10.oktobris 2011, 15:58 | links
 
nu nezinu, kāpēc Jums haskiji iet par dziļu, varbūt tuvu krastam velcējat vai par tālu auklu izlaižat, bet es vakar pusi no sava loma saķēru tieši uz viņiem 14cm lielajiem un pagājušonedēļ copes kolēģis visas savas zivis uz viņiem noķēra. pa vidu jau stabili ir 3m dziļums, vismaz maršrutā raga gals- ezerpriedes. nu tad liekat 10cm haskijus, tiem laikam bija par 0.6m seklāka iegrime
p.s par to līdaku krāsu, man šogad vasarā tā noķertā 5.1kg arī bija pavisam gaiša. tā krāsa jau vairāk atkarīga no ezera gultnes krāsas kādā viņa uzturas, jāmaskējas taču. bet tās ar melno muguru un spilgtajiem plankumiem kaut kā labāk uz aci :)
10.oktobris 2011, 15:54 | links
 
Lauric,

Jā, lietojot Husky Jerk galīgi nav aršana. Es pat vairs nesaprotu ko lai liek galā. bezmaz vai kaut kādi pilnīgie Engurei domātie produkti būs jākabina virsū.

Vispār priekš manis, ja man nav attievīgajam dziļumam piemēroto vobleru, zemais ūdens līmenis sagādā nopietnas problēmas. Līdz ko tu velcē ar garo auklu - vismaz 50 metri vai vairāk āra - tā voblers kā likums iet vēl metru dziļāk. A ko tu padarīsi, ja dziļums ir 2-2,5 metri maksimums a vobleris iet 2 -2,5 m nomināli?

Pilnīgs čau!! Tāpat visās seksīgākajās vietās, kuras varētu it kā apvelcēt problēmas ar iebraukšanu. Dzenskrūvi var atsist.
10.oktobris 2011, 14:46 | links
 
Vispār esmu visādus brīnumus redzējis - pie zālēm izlec laukā pieciniece, vismaz no skata. Tāpat ņēmieni ir bijuši dažādi. Piemēram viens krupņaks man paņēma zālēs. Maz nelikās - pastīvējāmies un - Sveiki! Knapi pavilkt varēja. Baigais lops.

Protams, zāles čum un mudž arī no mazajām, bet domāju, ka 2kg līdaka jau ir gana nodmāla pretiniece. Katrā ziņā nav nekāds mikrobs. A tādas zālēs var dabūt.

Vēl viens joks - mans paziņa aizpagājušajā vīkendā burtniekā izrāva pie zālēm 5,5 kg.

Zivis ir. Vajag tik močīt.
10.oktobris 2011, 14:42 | links
 
Jāmeklē!Kur būs lielā,mazā pie teikšanas netiks.
10.oktobris 2011, 13:24 | links
 
Tad laikam es neesmu vienīgais,kuram velcēšana tik zemā ūdens līmenī sagādā problēmas. :) Līdaci,mums līdzīga problēma.Man arī kaut ko seklāku prasās šādam ūdenim.Jā,zāles pilnas ar līdakām,taču lielākas par 2-3kg nemaniju.Man diemžēl trāpijās tikai zemmēri un tukšās copes.
10.oktobris 2011, 13:14 | links
 
Starp citu ūdens no zālēm brīvajās vietās jau ir dzidrs. piemēram, šur- tur ezerā jau var redzēt akmeņaino dibenu.

Pie zālēm gan vēl ir duļķis.
10.oktobris 2011, 12:51 | links
 
Nu tad jāgaida kad ūdens uzcelsies.
10.oktobris 2011, 12:21 | links
 
jeeska,

Es jau ar bleķus nelietoju - man tagad topā ir plastmasas šūpiņi.

Gumijas arī mēģinājām - bez svara un ar minimālu svaru. Rezultāts - nulle.
10.oktobris 2011, 11:53 | links
 
advokat
Nē es bleķus parasti nelietoju. Ar gumijām pa zālēm. Metiens parasti ne tālāk pa 10m no laivas. Efektīgi, ja ir kur iemest:-)
10.oktobris 2011, 11:37 | links
 
jeeska

Vispār jau jāskatās, cik blīva tur tā zāle. Dažviet var ar parasto triknieku ravēt cauri, citviet jāliek virzū atsitējāķi. Es tā arī nespēju sestdien atrast normālus - nelielus trijniekus ar atsitējiem. Visi vai nu baigie zirgi, vai arī ar tādiem atsitējiem, kādus es noteikti neizmantotu.

Turklāt pa tām zālēm ar ir sarežģītāk. Tur ir baigi jādomā kā izvilksi, jo tā līdaka tūdaļ lien iekšā krūmos. Šitā es divus vizuļus jau pazaudēju - sataisa riktīgu zirnekļa tīklu un tad ar vaļēju muti pārkož auklu.

Otrs variants - jābūt spēcīgām karabīnēm, jo ar prātu no zālēm ārā neizvilksi. tur tomēr vajag jau arī rupju spēku. Viena baigi labā paņēma un ieskrēja zālēs un atlocīja karabīni.

Katrā ziņā interesanti. Liekas, ka viņas sēž pašā meldru malā.

ūdens ar vēl silts - mailes arī pa zālēm tusē, tāpēc arī viņas tur netraucēti pierijās.
10.oktobris 2011, 11:29 | links
 
to 17niece - piekr'tu - norvēģu prognoze ir ļoti precīza par tepratūrām, mākoņiem un lietu - gadās kļūdas ar vēja stiprumu. Tur samērā ok ir arī windfinder.com , bet nu lietus un saules u.c., ir bieži kļūdainas.
10.oktobris 2011, 11:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager