Burtnieks

pats neesmu lietojis, bet par Windguru neesmu dzirdējis labas atsauksmes. Man ir vienkāršāk - es pa taisno uzzvanu Bricim un viņš ar divu stundu precizitāti pasaka, kad sāksies lietus un kad vējš. Nekad nav piemānījis izņemot vienu reizi, kad viņš bija pālī.
10.oktobris 2011, 11:05 | links
 
advokats
Tā krāsa rudā lidākām no duļķainā udens. Pagājušajā gadā novēroju ko līdzīgu.
Vecates galā pa zālēm ir iespēja pamētāt, bez zāļinieka?
Sesdien arī virs 10kg tika noķerta.
10.oktobris 2011, 11:02 | links
 
Sveiciens!

Svētdiena Burtniekā. Laidu iekšā no Vecates puses (kā allaž). Šoreiz bija štuks laist pa zālēm ar plastmasas šūpiņiem.

Uzreiz secināju - tos divžuburu ākus ar atsitējem, kurus tiem uzkarināju, ņemšu nost un aizstāšu ar trejžuburiem. Līdaka to vienkārši nevar paņemt. Otrs variants - tagad rudenī, kad nopūs zāles - lietošu parastos trijniekus.

Vispār jau interesanti - kādi 4 ņēmieni, bet tikai viena cope realizēta - 2kg līdaka. I tā pati bija aiz mazas, mazas lūpas sterbelītes. izskatās, ka zivs vēl ir kūtra un īstais žors nav sācies.

Tai pat laikā večiem uz velci, netālu no bāzes smuks belziens - 9,5 kg līdaka. Tiešām smuka - īsa un resna. Krāsa ar tāda interesanta - nebija zaļa, bet gan tāda kā zeltaini ruda. Vispār pirmo reizi ko tādu redzēju.

Šamie gāja uz velci un vēl piesita kādus trīs zandartus un dažas ņemamas līdakas.

Tas tikai nozīmē, ka ezerā zivs ir. Nevajag zaudēt optimismu. Arī mūsu dārzā saulīte iespīdēs. Vienīgais jautājums - kad.

ūdens līmenis tiešām zems. Zāles ar visas, pat par spīti tam, ka jau oktobra vidus, nav nopuvušas. Arī līdakas sēž zālēs un ārā nelien - jo biezāki džungļi, jo lielāki monstri iekšā.

Savukārt uz zandartu ir grūti uzvelcēt - zemā ūdens līmeņa dēļ voblers iet pa zemi. Nezinu, laikam būs jāmeklē kaut kādi jauni velcēkamie - tādi, kuri zem ūdens palien tikai 1,9-2m robežās. Man gan liekas, ka šogad Burtniekā uz velci pat derētu tādi, kuriem nominālā iegrime ir 1,5m. Katrā ziņā tik zemu ūdeni nav nācies sen redzēt.

Neko - nāks jaunas brīvdienas, visticamāk atkal laidīšu. Šogad mans mērķis - izmānīt līdaku vismaz 5 kg svarā. Pēd tam jau skatīšos tālāk. Ja novembrī neuzsals ledus, tad braukšu arī novembrī - citiem vārdiem sakot, braukšu tik ilgi, kamēr nevarēs...
10.oktobris 2011, 10:58 | links
 
Ja gribat precīzākas laikaziņas no windguru, tad nāksies iegādāties Windguru Pro, bet tas jau kaut ko maksā, taču laika prognoze jau ir daudz daudz precīzāka.
Un piekrītu tam, ko saka 17-niece, windguru var nočekot vējus, bet norvēģu lapā yr.no precīzākas gaisa temperatūras.
10.oktobris 2011, 10:32 | links
 
Lbruno: tad jau varu tikai apsveikt laimīgo izvilcēju un izteikt dziļu cieņu tādai meistarībai.

Lauric: piekrītu, ka attiecībā par mākoņiem un lietu windguru nav bieži precīzs, bet mēs neesam no cukura un man galvenais, velcējot ir zināt vēja stiprumu, kur es windguru reti ko varu pārmest. par pašu laika prognozi bez vēja stipruma precīzāks ir norvēģu saits : http://www.yr.no/place/Latvia/Valmieras/Burtnieku_Ezers/
10.oktobris 2011, 09:38 | links
 
17-niece.
Esi pareizi informēts.
10.oktobris 2011, 08:51 | links
 
Es windguru skatos vēju- piečakarējis ir patiešām reti. Bet ar lietu ir gan kā ir, kā Lauric saka- arī man ir gadījies izmirkt, kad lietu nesola...Sory, ne pa tēmu :D Prieks lasīt, ka vismaz Burtniekā ir zināma kustība, atšķirībā no manas puses :D
10.oktobris 2011, 08:12 | links
 
17-niece,iekš windguru pievēršu uzmanību arī lietus prognozēm.Nedēļu atpakaļ bija doma braukt uz copi.windguru sola apmierinošu laiku bez lietus.Bet reāli pus dienu lija un pat brīžiem spēcīgi.Tā kā........
10.oktobris 2011, 07:35 | links
 
šodien cope galīgi nevedās. uz diviem 1.9kg līdaka un mēra zandarts.
cepuri nost inspektoriem, ka pārbauda licences un zivju izmērus. arī mani apciemoja.
krastā vīri parādīja breksi, kurš bija aizcemerējies velcējot - 2.8 kg. Neko tādu dzīvē nebiju redzējis.
9.oktobris 2011, 23:44 | links
 
aizmirsu vēl pateikt, ka šodien inspektors plosījās ezerā ne pa jokam, pārbaudīja visus makšķerniekus gan pēcpusdienā, gan vakarpusē, ko tādu redzu pirmo reizi sešu gadu laikā. visu cieņu. p.s. pēc neoficiālas info šodien noķerts 9kg zandarts.
9.oktobris 2011, 23:16 | links
 
šodien aktīva cope, uz diviem 13 ņemamas zivis,dažas gan atlaidām paaugties, lielākās 2.6 un 2.5,vairākas pusotrinieces un 5 virsmēra zandarti. aktīvi copēja no 9-11, pēc tam jau ar baigo pierunāšanu.
Lauric: vai cik mēs gudri:( sešu gadu laikā windguru ar vēja stiprumu mani ne reizi nav piečakarējis, ir bijis mazāks vējš kā sola un mākoņi ir bijuši mazāk, kā sola, bet galvenais, kas attiecas uz vēja MAKSIMĀLO stiprumu ir sprecīzi. p.s labāk padomā par to vestes ņemšanu uz copi. ne asakas
9.oktobris 2011, 23:04 | links
 
Šodien laiciņš priekš copes bij varen labs kā arī loms.Bet dažiem kadriem vajadzētu padomāt par zemmēra atlaišanu brīvībā.
9.oktobris 2011, 21:06 | links
 
Copīte Sirmajā kā parasti-forša.
9.oktobris 2011, 20:21 | links
 
Valar Sirmajā divi zonderi 46.cm un 48.cm un amnestēta līdaka. Cope visumā švaka. Zīmīgs fakts, ka zanderi uzsēdās uz gumijas zivs. Cik nemēģinājām voblerus - neka!
9.oktobris 2011, 12:31 | links
 
Vakar Burtniekā no rīta puses lielāks vilnis, bet pēcpustdien normāls mazs vilnītis. Copītes diezgan daudz, bet laikam jau vairāk sit pa vizuli, nekā ņem. Dienas beigās 2,9 kg līdaka un divi 45 cm un 46 cm zandartiņi laivā. Bilde albūmā. vēl līdz laivai tika divas zemmēra līdaciņas, kas pēc atbrīvošanas no āķa turpina peldēt Burtnieka plašumos.
9.oktobris 2011, 11:42 | links
 
P.S. www.windguru.com bieži melo.Agrāk domāju,ka ļoti uzticams,taču tā ne tuvu nav.
9.oktobris 2011, 08:31 | links
 
Vakar man cope švaka.Citiem dzirdēju arī labus lomus.Neredzēju.Rezultātā 1 knapmērs+3 zemmēri.Viena ļoti smuka cope uz velci nočakarēta+2 zaderu copes uz otra kāta.Jāatzīst,ka tik zems ūdens līmenis man copē sagādā problēmas.Īpaši jau velcējot.Lielāko daļu mānekļu nevaru lietot. Ceru,ka vēl būs tāds ūdens līmenis kā pagājušā gada novembrī.Kaut gan līdz tādam vēl 1-1,5m vismaz.Visā visumā nemaz neesmu apmierināts ar brīvdienām Burtniekā.
9.oktobris 2011, 08:30 | links
 
Jankans:rīt var droši braukt copēt:sola mierīgu laiku ar lēnu vēju, apskaties www.windguru.com
8.oktobris 2011, 19:48 | links
 
15 vai 16 oktobrī Vecates bāze laikam rīkošot sacensības
8.oktobris 2011, 19:13 | links
 
22.oktobrī būšot "Burinieka kauss"
8.oktobris 2011, 18:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager