Burtnieks

kads nezin kadas varetubut tuvakas sacensibas burtnieka spiningosana pa gugli ipasi neko neuzrada vai ta var but ka rudens burtnieka bez sacensibam?
8.oktobris 2011, 16:29 | links
 
Bilde ir tapusi...
8.oktobris 2011, 16:19 | links
 
Šodien Sirmajā skaista līdaka izcelta .Varbūt būs arī bildīte....
8.oktobris 2011, 14:40 | links
 
Taisos rit braukt uz Burtnieku. Ka tur ar ccopi??? baigi baidos kad buus liesh veejsh. :(
8.oktobris 2011, 14:37 | links
 
šodien copēšanas apstākļi ļoti sarežģīti. pārbraucu no ezerpriedēm pāri ezeram uz bauņiem, cerēdams, ka tur būs mazāks vējš, bet nekā. sapratu ka labāk braukt citu reizi. visu atpakaļceļu novelcēju pa vilni, bet tikai viens tukšs uzsitiens.
7.oktobris 2011, 20:25 | links
 
Tikko no Burtnieka.Vējš nenormāls.Ar savu pūsli pat nedomāju mēģināt velcēt.Rezultātā pirmais šā gada ats... Burtniekā.Apaļa nulle.Ne copes.Līdakas pa zālēm ņemas kā negudras,bet uz mākslīgo ēsmu nereaģē.Rīt mēģināšu vēlreiz.
7.oktobris 2011, 15:08 | links
 
Ārā vējains laikam ka visi pa māju un neviens neko neraksta. Varbūt ir kās kas grib pašūpoties pa viļņiem brīvdienās?
7.oktobris 2011, 12:00 | links
 
Nu klēpī diezvai mani paņemsi, būs pa grūtu tev :))
4.oktobris 2011, 16:13 | links
 
Man laivā ar dažas brīvas vietas.Pat klēpī varu paņemt.
4.oktobris 2011, 15:36 | links
 
Varbūt kāds brīvdienās grib uz burtnieku , masīnā ir brīva vieta. Dodied ziņu ja ir interese.
4.oktobris 2011, 15:31 | links
 
Atskaite no sestdienas.

Šitik sūdīgi vēl nav gājis:( Copes man - nevienas. Mētājot pa zālēm dažas pakaļ nāca, bet salīdzinot ar iepriekšējo reizi ar tā švaki - gluži kā ar gariem zobiem.

Sievai viena cope pie baznīcas - diemžēl nerealizēta, bet šamā teica, ka visticamākais tas bijis kāds zemmēra heks.

Kolēģim ar sievu 5,5 kg līdaka. Kā pats atzina - acīm redzot cūcene. Arī vienīgā cope pa visu dienu.

Kaut kas nav tā, kā vajadzētu būt, bet jebkurā gadījumā optimismu negribu zaudēt. Gan jau.

P.S. Paldies edgaa par šūpiņiem. Pārapbruņoju tos ar pretzāļu āķiem un tagad veiksmīgi dragāju pa zālēm. Zivis tik tādas slinkas palikušas.
4.oktobris 2011, 10:24 | links
 
skrejejs : tas būs bijis liels zandarts. līdakas parasti tik ilgi nepretojas vai nu arī Tev ļoti smalki copes rīki.
4.oktobris 2011, 09:31 | links
 
Pusdienlaikā.:))
3.oktobris 2011, 20:28 | links
 
skrejejs > -ap cikiem bija cope... :) ???
3.oktobris 2011, 20:03 | links
 
Šodienas brauciens lielisks,neskaitot miglu uz ezera ka krastu neredz,un kur vēl kursu noskatīties:(Vienalga braucu copu padaudz bet zemmēri,viena nokoda virs pavadas,pēc 15 minūšu cīniņa.Vairs šādā miglā nebraukšu bez GPS.
3.oktobris 2011, 19:56 | links
 
sorry, gribēju rakstīt, man zināmajiem velcētājiem :) ne asakas!
3.oktobris 2011, 18:53 | links
 
Lbruno: paldies par info! iekabinājāt šoreiz visiem velcētājiem(vismaz maz zināmajiem) vienos vārtos. visu cieņu. es teiktu, ka gan izcila cope, bet vēl vairāk paši copētāji...
3.oktobris 2011, 17:24 | links
 
Bruno tomēr neizturēja.DD Šodien Sirmajā copīte prīmā.Trāpijās i zanderīts,i līdaciņa.Migla baigā-šol po priboram.Dažs labs bij noskrējis no kursa.Cerams,ka krastā izkūlās.
3.oktobris 2011, 16:53 | links
 
Viss loma pamats tika savilkts no 7.30-10.00 Pēc 10.00 notika bakstīšanās .Daudz "shodu" Zemmēru nebija.Kādus 4 vai 5 50cm atlaidām.
3.oktobris 2011, 11:42 | links
 
Lbruno:tiešām izcila cope! vai tad zemmēri nemaz netrāpījās? droši vien aktīvāka cope bija vakarpusē, kad vilnītis parādījās. mēs agri metām mieru,laikam nevajadzēja padotes.
3.oktobris 2011, 11:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager